Theracords is ook een voorbeeld hiervanquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:26 schreef ElDani het volgende:
Lijkt me juist wel vet om eens zo'n avond mee te maken en de andere kant te horen!
Vet ook dat Theracords.. Correct me if i'm wrong, maar dat is toch Heart van t ouwe Brennan & Heart ?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:34 schreef ElDani het volgende:
Ik vind die nieuwe Theracords dingen wel heel erg vet!
Geck-O & nog iemand - Full Force (Force Mix), Stana - Leila en Thera - 1 year 4 years vind ik best wel te pruimen!
Zwaar aan te denken om die te kopen..
Dweazle. Vriend van me heeft die 2 Midrangers tracks van dat setje van 2Dangerous, zagen als een dolle.. Alleen die bass al! Bijna een hardcore bass ala Digital Punk & Profyler..
Albums:quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:29 schreef ReWout het volgende:
Weet iemand een goed harstyle album van nu?
Kloptquote:Correct me if i'm wrong, maar dat is toch Heart van t ouwe Brennan & Heart ?
gooi de letters van heart maar eens door elkaarquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:54 schreef Koepert het volgende:
[..]
Vet ook dat Theracords.. Correct me if i'm wrong, maar dat is toch Heart van t ouwe Brennan & Heart ?
True. Vind die hele cd wel aardig! Alleen Music Made Addict begint onderhand een beetje saai te worden na 8937592 luisterbeurten.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:49 schreef Sethje het volgende:
Je moet het niet zien als alles of niets, zoals ik al eerder zei, nu draaien ze 13 nieuwe nummers in een uur. Je kunt er toch ook gewoon voor kiezen om 4/5 oude nummers te draaien en nog maar 7/8 nieuwe.
Ik weet zeker dat je daar niemand over zult horen klagen en dat het qua bezoekers niets zal schelen.
Over nieuwe hardstyle gesproken. Wat is DBSTF - Supernova supergeniaal...wat een vette melodie, er zit zon drive inen als de melo dan voor de 2e keer komt met die gigantische laag
Agree on album, agree on A-lusionquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:18 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
gooi de letters van heart maar eens door elkaar
@ boy.. ik denk dat dat idd de reden is waarom we zo weinig zienterwijlik eigenlijk altijd van luna geniet, juist omdat hij ook oudere platen erop gooit..Dana is nooit mijn favoriet geweest (nog nooit een goede set van gehoord live) maar ze schijnt tegenwoordig best goed (als in gevarieerd) te draaien...
Een voorbeeld van een puike set met oud en nieuw door elkaar was trowuens A-lusion op Q-base.. draait die ouwe belhamel toch maar zo even Salamandra
Albums:
The overminds - The art of hardstyle -> ik dig die gasten wel.. niet voor het grote publiek maar je eigen ding doen en live ow zo vet
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:57 schreef LtNoX het volgende:
'snoeiharde hier-had-ik-nu-eens-zin-in' track maakt.
Dana draaide op Euphoria supervet! Ze doet een beetje van alles wat.. Plaatje Showtek, B-Kantjes van de hitjes (A Kay A, Taaac!), oude klappers (Motherfuck (Zany Remix)), iets minder oude klappers (Black 2008 anthem) en hier en daar een promo (Veritas Editquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:18 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
gooi de letters van heart maar eens door elkaar
@ boy.. ik denk dat dat idd de reden is waarom we zo weinig zienterwijlik eigenlijk altijd van luna geniet, juist omdat hij ook oudere platen erop gooit..Dana is nooit mijn favoriet geweest (nog nooit een goede set van gehoord live) maar ze schijnt tegenwoordig best goed (als in gevarieerd) te draaien...
Een voorbeeld van een puike set met oud en nieuw door elkaar was trowuens A-lusion op Q-base.. draait die ouwe belhamel toch maar zo even Salamandra
Negatief commentaar valt natuurlijk altijd sneller op dan een positief gebaar. Meerendeel van de mensen loopt ook constant te zeuren, zonder ernaast ook een compliment te geven. Een voorbeeld; meerendeel van de mensen vind showtek hier te commercieel en arrogant en de muziek niet de kwaliteit die het vroeger had. Het meerendeel vergeet ook wel dat ze de eerste waren die de stap durfde te zetten om alleen hun eigen muziek te draaien en een album uit te brengen en hun eigen weg te kiezen. Op hun eigen manier hebben ze een gigantische fanbase bij elkaar geraapt, hoewel sommige het hier niet helemaal mee eens zijn.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:11 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ik zit me gewoon soms op te vreten. Waar halen die gasten nou vandaan dat wij verwend zijn. Scheren ze nou echt elke hardstyleliefhebber over 1 kam?
Zou echt eens met Raoul of Dov willen praten en vragen waarom zij gewoon niet doen wat ze willen doen. Uit welk bronnen halen hun hun visie over ons vandaan? Waarom toegeven aan het handjevol mensen die constant lopen te jammeren om nieuwe tracks? Waarom niet, als je toch constant je eigen tracks draait om je label te promoten, de goeie oude klassieker die ze zelf 3 jaar terug gecreëerd hebben, desnoods in een klein nieuw jasje (Xpander).
Ik zou liever gewoon een avondje met raoul, dozer, michel pollen in de kroeg staan er een avondje over kletsen.quote:Zoveel vragen, ik denk dat ik eens Dozer weer eens ga benaderen en vragen of hij deze dingen eens aan Raoul kan doorgeven... klinkt stom, maar ik ben zóóó nieuwsgierig....
[..]leuk verwoord
Zou dat niet gewoon zijn omdat wij Nederlanders elke vrijdag en elke zaterdag naar een hardstyle feestje kunnen om daar onze helden te bekijken? Zeker als je een auto tot je beschikking hebt en een chauffeurquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:11 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ik zit me gewoon soms op te vreten. Waar halen die gasten nou vandaan dat wij verwend zijn. Scheren ze nou echt elke hardstyleliefhebber over 1 kam?
Vraag ik me ook af... waar haalt hij die wijsheid vandaan en wie zijn die mensen waar hij het altijd over heeft.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:11 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Zou echt eens met Raoul of Dov willen praten en vragen waarom zij gewoon niet doen wat ze willen doen. Uit welk bronnen halen hun hun visie over ons vandaan? Waarom toegeven aan het handjevol mensen die constant lopen te jammeren om nieuwe tracks?
Vrijdag zijn Zany & B-Front Jury op een feestje waar ik heen ZOU gaan.. Maar ik heb alleen geen slaapplek meer, ik had er wel 1.. Nu kan ik daar dus niet heen..quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:43 schreef CrustyClown het volgende:
Ik zou liever gewoon een avondje met raoul, dozer, michel pollen in de kroeg staan er een avondje over kletsen.Maar ik ben ook erg benieuwd naar hoe hun tegenover (naar onze) onze discussie staan/kijken..
Hier zakt mijn broek gewoon spontaan vanaf. Wel raar dat ze bijna alleen maar van Technoboy en Tuneboy jatten. Ik hoop dat ze er echt iets aan gaan doen, want dit is gewoon schaamteloos jatwerk.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:07 schreef LeonH het volgende:
We weten dat die gasten van Scooter alles jatten, maar hier een mooi overzichtje:
Fusion Records twitterde hier over, dus ben eens benieuwd of de mensen uit de scene stappen gaan ondernemen...
Er wordt sowieso super veel gesampled in de dance wereld, de meeste weten veel dingen goed te verbergen, maar dit is gewoon bijna 1 op 1 kopiëren.
Onze VRIEND The Prophet ft Wildstylez - Cold Rockinquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:36 schreef trxq het volgende:
Van welk liedje is de vocal ook alweer die ze op het einde in het nummer where the beats van scooter gebruiken? Ik kan er niet opkomen grr puntje van me tong ligt ie
Haha ochja! Thx, zal ie blij mee zijn met zo'n ripquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:55 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Onze VRIEND The Prophet ft Wildstylez - Cold Rockin
x2. Dat zou voor mij ook de ideale set zijnquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:49 schreef Sethje het volgende:
Je moet het niet zien als alles of niets, zoals ik al eerder zei, nu draaien ze 13 nieuwe nummers in een uur. Je kunt er toch ook gewoon voor kiezen om 4/5 oude nummers te draaien en nog maar 7/8 nieuwe.
Over een plaat gesproken die ik wel weer eens op een feestje zou willen horenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:55 schreef T_Killer het volgende:
Onze VRIEND The Prophet ft Wildstylez - Cold Rockin![]()
Hier ga je de mist in....wie bestempeld je als 'slecht'??? Een handje vol Youtube gastjes die met de camera in de hand klaar staan om alles te filmen? De mensen waaraan je gehoor geeft en waardoor je het gevoel krijgt dat je elke week een nieuwe track moet uitbrengen?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:51 schreef Dov_Elkabas het volgende:
Veel dj's vinden van niet, dus wat krijg je dan? Dat de avond al vroeg hard wordt en dat iedere dj die vervolgens na die harde dj(s) nog harder moeten draaien, anders worden de latere dj's bestempeld als slecht.
Hoezo? Kom op, jij bent een pionier. Als jij een keer variërend draait (lees: Ook oude klassiekers draait (2003-2007) Ben je dan bang nooit meer geboekt te worden? Bang dat Scantraxx failliet gaat? Kom op. De oude klassiekers hebben je je juist groot gemaakt!quote:Dat wil je als dj natuurlijk niet dus krijg je wat er nu gaande is.
Geloof me, herkenbaarheid in platen. Dus draai maar eens een klassieker op het tempo van nu, wedden dat genoeg mensen los gaan. Toen Dana op q-base Boy's interface draaide...heer-lijk! Toen Luna op In Qontrol "Get up" draaidequote:Het enige wat ik als dj wil is dat als ik draai iedereen los gaat, wat ik ook draai, alles wat ik immers in mijn platentas heb vind ik vet, dus dat is het probleem niet.
Misschien toch maar stiekem een beetje afkijken van de Italianen?quote:Zelf word ik helemaal gestoord van iedere keer na 2 min een break, ik xenk dat ik weet wat jullie nu denken; 'daar heb je zelf aan meegewerkt', en dat is ook zo, dus nu is het weer is tijd om dat minder te gaan doen.
Hoop dat bij deze het eea iets duidelijkeris geworden en laten we hopen dat we nog lang kunnen genieten van DIKKE Hardstyle!
Grtz, Dov
Tof dat je zo gauw reageert hier en uitleg wil geven op bepaalde vragenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:51 schreef Dov_Elkabas het volgende:
Hallo allemaal, kreeg net een bericht via PF over dit topic en diegene vroeg mij of ik me wilde mengen/ mijn mening te willen delen, bij deze...
Wil wel eerst even kwijt dat ik niet zo'n zin in ellenlange discussies heb, ben voor het eerst hier, mss wel voor het laatst, sfeertje is hier iig wel ok, dus ik waag maar is een poging.
Als ik waar dan ook in nederland draai dan doe ik voor velen een boel goed en voor vele anderen nooit wat goed, velen die mij aanspreken doen normaal tegen me, geven me energie om door te gaan met wat ik doe.
Vaak als ik bijv PF lees na een optreden dan valt me op dat de tendens is dat als ik hard en snel draai dat ze me goed vonden, als ik me aan de '150' norm hou, dan vonden velen op PF wat ik deed niet goed, dan is voor mij natuurlijk 1+1=2, hoe harder hoe beter..
Kijk zelf maar is naar de populaire dj's van tegenwoordig, de meesten draaien vrij hard.
Uiteraard hou ik zelf ook van hard, ben immers Hardcore dj geweest, alleen vind ik het belangrijk dat een dj zijn plaats op een feest weet; als je vroeg staat dan draai je gewoon minder hard dan als je laat staat.
Veel dj's vinden van niet, dus wat krijg je dan? Dat de avond al vroeg hard wordt en dat iedere dj die vervolgens na die harde dj(s) nog harder moeten draaien, anders worden de latere dj's bestempeld als slecht.
Dat wil je als dj natuurlijk niet dus krijg je wat er nu gaande is.
Het enige wat ik als dj wil is dat als ik draai iedereen los gaat, wat ik ook draai, alles wat ik immers in mijn platentas heb vind ik vet, dus dat is het probleem niet.
Zelf word ik helemaal gestoord van iedere keer na 2 min een break, ik xenk dat ik weet wat jullie nu denken; 'daar heb je zelf aan meegewerkt', en dat is ook zo, dus nu is het weer is tijd om dat minder te gaan doen.
Hoop dat bij deze het eea iets duidelijkeris geworden en laten we hopen dat we nog lang kunnen genieten van DIKKE Hardstyle!
En toen kwam er een olifantje met een lange snuit.....
Grtz, Dov
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:51 schreef Dov_Elkabas het volgende:
Hallo allemaal, kreeg net een bericht via PF over dit topic en diegene vroeg mij of ik me wilde mengen/ mijn mening te willen delen, bij deze...
Wil wel eerst even kwijt dat ik niet zo'n zin in ellenlange discussies heb, ben voor het eerst hier, mss wel voor het laatst, sfeertje is hier iig wel ok, dus ik waag maar is een poging.
Als ik waar dan ook in nederland draai dan doe ik voor velen een boel goed en voor vele anderen nooit wat goed, velen die mij aanspreken doen normaal tegen me, geven me energie om door te gaan met wat ik doe.
Vaak als ik bijv PF lees na een optreden dan valt me op dat de tendens is dat als ik hard en snel draai dat ze me goed vonden, als ik me aan de '150' norm hou, dan vonden velen op PF wat ik deed niet goed, dan is voor mij natuurlijk 1+1=2, hoe harder hoe beter..
Kijk zelf maar is naar de populaire dj's van tegenwoordig, de meesten draaien vrij hard.
Uiteraard hou ik zelf ook van hard, ben immers Hardcore dj geweest, alleen vind ik het belangrijk dat een dj zijn plaats op een feest weet; als je vroeg staat dan draai je gewoon minder hard dan als je laat staat.
Veel dj's vinden van niet, dus wat krijg je dan? Dat de avond al vroeg hard wordt en dat iedere dj die vervolgens na die harde dj(s) nog harder moeten draaien, anders worden de latere dj's bestempeld als slecht.
Dat wil je als dj natuurlijk niet dus krijg je wat er nu gaande is.
Het enige wat ik als dj wil is dat als ik draai iedereen los gaat, wat ik ook draai, alles wat ik immers in mijn platentas heb vind ik vet, dus dat is het probleem niet.
Zelf word ik helemaal gestoord van iedere keer na 2 min een break, ik xenk dat ik weet wat jullie nu denken; 'daar heb je zelf aan meegewerkt', en dat is ook zo, dus nu is het weer is tijd om dat minder te gaan doen.
Hoop dat bij deze het eea iets duidelijkeris geworden en laten we hopen dat we nog lang kunnen genieten van DIKKE Hardstyle!
En toen kwam er een olifantje met een lange snuit.....
Grtz, Dov
Hey! Leuk dat je in ieder geval tijd neemt om dit relatief kleine publiek te woord te staan! Dat wordt van onze kant 100% gewaardeerdquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:51 schreef Dov_Elkabas het volgende:
Hallo allemaal, kreeg net een bericht via PF over dit topic en diegene vroeg mij of ik me wilde mengen/ mijn mening te willen delen, bij deze...
Wil wel eerst even kwijt dat ik niet zo'n zin in ellenlange discussies heb, ben voor het eerst hier, mss wel voor het laatst, sfeertje is hier iig wel ok, dus ik waag maar is een poging.
Als ik waar dan ook in nederland draai dan doe ik voor velen een boel goed en voor vele anderen nooit wat goed, velen die mij aanspreken doen normaal tegen me, geven me energie om door te gaan met wat ik doe.
Vaak als ik bijv PF lees na een optreden dan valt me op dat de tendens is dat als ik hard en snel draai dat ze me goed vonden, als ik me aan de '150' norm hou, dan vonden velen op PF wat ik deed niet goed, dan is voor mij natuurlijk 1+1=2, hoe harder hoe beter..
Kijk zelf maar is naar de populaire dj's van tegenwoordig, de meesten draaien vrij hard.
Uiteraard hou ik zelf ook van hard, ben immers Hardcore dj geweest, alleen vind ik het belangrijk dat een dj zijn plaats op een feest weet; als je vroeg staat dan draai je gewoon minder hard dan als je laat staat.
Veel dj's vinden van niet, dus wat krijg je dan? Dat de avond al vroeg hard wordt en dat iedere dj die vervolgens na die harde dj(s) nog harder moeten draaien, anders worden de latere dj's bestempeld als slecht.
Dat wil je als dj natuurlijk niet dus krijg je wat er nu gaande is.
Het enige wat ik als dj wil is dat als ik draai iedereen los gaat, wat ik ook draai, alles wat ik immers in mijn platentas heb vind ik vet, dus dat is het probleem niet.
Zelf word ik helemaal gestoord van iedere keer na 2 min een break, ik xenk dat ik weet wat jullie nu denken; 'daar heb je zelf aan meegewerkt', en dat is ook zo, dus nu is het weer is tijd om dat minder te gaan doen.
Hoop dat bij deze het eea iets duidelijkeris geworden en laten we hopen dat we nog lang kunnen genieten van DIKKE Hardstyle!
En toen kwam er een olifantje met een lange snuit.....
Grtz, Dov
Jones was hier ook wel vaak te vinden, zit geloof ik ook nog in de PM lijst. Wat dat betreft zijn we niet zo klein hoor.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:36 schreef ElDani het volgende:
PS, het schijnt dat voor mijn tijd hier Scope DJ ook aanwezig was.. Stuur hem eens terughaha!
quote:scopedj Morning Tweets! Had a night of bad sleep, still need to wake up a bit Going to A-lusion today for some studiowork! about 1 hour ago
quote:djheadhunterz About to start and make some beats! 25 minutes ago
En monsieur B-Front heeft zijn studio ingericht (althans nieuwe dingen gekocht)quote:djalusion @scopedj oh oh oh lazy mf. I already expected you by now! Start drinking coffee again. that'll wake you up!
quote:djbfront just orderd: Powercore , Virus Ti, Cubase 5, Genelecs 80/40 i'm happy! now going 2 @djfrontliner 2 finish the tracks for xq!
Tof dat je zo reageertquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:51 schreef Dov_Elkabas het volgende:
Hallo allemaal, kreeg net een bericht via PF over dit topic en diegene vroeg mij of ik me wilde mengen/ mijn mening te willen delen, bij deze...
Wil wel eerst even kwijt dat ik niet zo'n zin in ellenlange discussies heb, ben voor het eerst hier, mss wel voor het laatst, sfeertje is hier iig wel ok, dus ik waag maar is een poging.
Als ik waar dan ook in nederland draai dan doe ik voor velen een boel goed en voor vele anderen nooit wat goed, velen die mij aanspreken doen normaal tegen me, geven me energie om door te gaan met wat ik doe.
Vaak als ik bijv PF lees na een optreden dan valt me op dat de tendens is dat als ik hard en snel draai dat ze me goed vonden, als ik me aan de '150' norm hou, dan vonden velen op PF wat ik deed niet goed, dan is voor mij natuurlijk 1+1=2, hoe harder hoe beter..
Kijk zelf maar is naar de populaire dj's van tegenwoordig, de meesten draaien vrij hard.
Uiteraard hou ik zelf ook van hard, ben immers Hardcore dj geweest, alleen vind ik het belangrijk dat een dj zijn plaats op een feest weet; als je vroeg staat dan draai je gewoon minder hard dan als je laat staat.
Veel dj's vinden van niet, dus wat krijg je dan? Dat de avond al vroeg hard wordt en dat iedere dj die vervolgens na die harde dj(s) nog harder moeten draaien, anders worden de latere dj's bestempeld als slecht.
Dat wil je als dj natuurlijk niet dus krijg je wat er nu gaande is.
Het enige wat ik als dj wil is dat als ik draai iedereen los gaat, wat ik ook draai, alles wat ik immers in mijn platentas heb vind ik vet, dus dat is het probleem niet.
Zelf word ik helemaal gestoord van iedere keer na 2 min een break, ik xenk dat ik weet wat jullie nu denken; 'daar heb je zelf aan meegewerkt', en dat is ook zo, dus nu is het weer is tijd om dat minder te gaan doen.
Hoop dat bij deze het eea iets duidelijkeris geworden en laten we hopen dat we nog lang kunnen genieten van DIKKE Hardstyle!
En toen kwam er een olifantje met een lange snuit.....
Grtz, Dov
quote:Dear H.P. Baxxter. Yesterday was the release of your new album ‘Scooter – Under The Radar Over The Top’. What a masterpiece, amazing how you created all those hits by yourself. It’s no secret that us hardstyle producers get inspiration from existing tracks every now and then as well. Matia Bazar’s ‘Ti Sento’ for instance, an Italian track full of emotion that really meant something important to me. That’s why we dedicated a hardstyle version of this track to them (which we have been working on for weeks to make it 100% perfect and carrying the same emotion as the original) and mentioned their name on the vinyl. After listening to your album it appeared to me that I’m a sort of Matia Bazar to you as well. I’m glad I could be of inspiration and I feel so honored you used all sort of tracks we made here at Saifam to create these musical masterpieces. As well very friendly of you that you mentioned me and all the other hardstyle producers that inspired you in the credits of your cd.
I’m already looking forward to your next album and please, give us a call at Saifam when you plan to start it. We’ll be delighted to provide you our unreleased tracks so you can get inspiration from those again without people noticing. You clearly do this for the love of the music and not for the love of money. Since we made all those tracks with a huge love for hardstyle music we are really happy you respected that on your album. You really Jadore hardstyle- and core, H.P. Baxxter. Thank you and keep up the good work!
En toch is het een tof album, heb 'm hier liggenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:07 schreef LeonH het volgende:
We weten dat die gasten van Scooter alles jatten, maar hier een mooi overzichtje:
Fusion Records twitterde hier over, dus ben eens benieuwd of de mensen uit de scene stappen gaan ondernemen...
Er wordt sowieso super veel gesampled in de dance wereld, de meeste weten veel dingen goed te verbergen, maar dit is gewoon bijna 1 op 1 kopiëren.
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:05 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
En toch is het een tof album, heb 'm hier liggen
QFT en omdat het een mooie vertaling isquote:Op woensdag 7 oktober 2009 18:08 schreef LeonH het volgende:
Concert van Scooter? So vonne, Wass Ist Loss?!?!
Nee.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:05 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
En toch is het een tof album, heb 'm hier liggen
Hij is niet kaal hoor, en ze doen 't nog met z'n 4-en ookquote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:32 schreef 16meter het volgende:
Stel dat jij dagen in een studio zit te zwoegen aan een track, iets gemaakt hebt dat geweldig klinkt en op geen enkel bestaand nummer lijkt. Je denkt goud in handen te hebben en krijgt gelijk. Mensen vinden je plaat te gek en elke DJ draait hem.
Moet je het dan als een kroon op je werk zien als een of andere kale mof ermee aan de haal gaat en centen verdient over jouw rug?
Kan me ook weinig voorstellen bij fan zijn van Scooter, maar dat zal een kwestie van smaak zijn.
Een klein sampletje ergens vandaan jatten is wat anders dan 1 op 1 kopiëren. Dit gebeurt zoveel zonder dat je het doorhebt.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 19:32 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
Hij is niet kaal hoor, en ze doen 't nog met z'n 4-en ook![]()
Ik snap wel dat mensen het niet kunnen zien als een kroon op hun werk. Alleen wordt er vandaag de dag binnen de muziek zoveel gejat, 'geinspireerd' en gecovered dat ik het zo opvallend vind dat altijd Scooter er zo op aangekeken wordt.![]()
Scooter is gewoon heerlijke verstand-op-0-herrie... Lekker meebleren!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |