Liever meer kwantiteit dan kwaliteit.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:28 schreef ElDani het volgende:
Ja, Toneshifterz en Bioweapon hebben niet veel te doen ofzo? Er komen zo ziekelijk veel tracks van die gasten, is niet eens leuk meer.. Willen ze de markt lekker verzadigen ofzo?
edit - bartman, ik heb je overzichtje gestolen. Bij deze gemeld haha.
Die wordt er ook achteraan gemixt, dus dat kan ook daardoor komen..quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:06 schreef LeonH het volgende:
[..]
Liever meer kwantiteit dan kwaliteit.
Die bass bij Bioweapon lijkt wel een jump-beat...
En dat begin van de melodie van Euphoria (dus die eerste belletjes/toontjes) van Toneshifterz/s lijkt wel erg veel op Tonight van HHZ,WS en NC
edit - Weet iemand wanneer ik Organ Donors - Blackout (Zany's Under The Knife Remix) legaal kan kopen? Want op Trackitdown.net mag ik hem niet downloaden..quote:We varen op het moment van praten tussen Stockholm en Riga op een cruiseschip tijdens de Mondaybar Cruise. Ook in Zweden zit blijkbaar een fanatieke schare hardstylers.
Frontliner: “Overal op de gangen aan boord is het één groot hardstylefeest.”
B-Front: “Ik was sowieso nog nooit op een cruiseschip geweest. Het is heel vet en de sfeer is super vriendelijk. Ik vond landen als Polen en UK ook heel vet.”
Frontliner: “Er zijn veel leuke landen en UK is inderdaad heel vet, net als Hongarije. Denemarken doet het trouwens ook heel goed.”
B-Front: “Het kan in Nederland ook flink los gaan, maar het buitenland slaat alles. In Nederland willen mensen zoveel mogelijk nieuwe platen horen tijdens een feest. We zitten dag en nacht in de studio, hebben het druk met draaien en de zaken eromheen. Het is echt geen lang leven de lol de hele tijd. Het is ook in de studio hard werken en het maken van een track kost veel tijd en passie. Soms ben je creatief geblokkeerd en komt er niets uit de vingers.”
Frontliner: “We werken inderdaad vaak zes dagen per week. De laatste week van mei had ik vijf optredens – waaronder in Ierland, Engeland en Duitsland - en dan blijft er weinig vrije tijd over. Dan kom je kapot huis en moet je maar afwachten hoe productief je op maandag bent. In het buitenland maakt het niet zoveel uit als er minder nieuw materiaal wordt gedraaid.
B-Front: “In Nederland is hardstyle misschien wel de grootste dancestroming, maar in het buitenland verspreidt de sound zich als een olievlek.
Frontliner: “In Nederland kan het publiek iedere week dezelfde DJ’s aan het werk zien. In het buitenland is dat niet het geval, waardoor het publiek vaak heel enthousiast reageert.”
Oh, goodie nu gaan ze het samen doenquote:Bioweapon twitter
Citaat:
Bioweapon vs Toneshifterz - Future of Noize, clip coming soon!
Linkje erbij was: http://bit.ly/9H8onquote:Scantraxxnl Busy with the 'Push Play!' remix contest? Show here your first results and discuss it with other producers
Wat betreft de 2e. Ik ben benieuwd voor wie ze nu weer wat gedaan hebben...quote:showtekmusic Finished THE rmx for one of worlds biggest Dj/producer :-)
TBY?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:28 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Wat betreft de 2e. Ik ben benieuwd voor wie ze nu weer wat gedaan hebben...
Miss wel tiesto of Paul van Dijkquote:
Nee het gaat echt om die begintonen van Euphoria. Tonight wordt bij die van Bioweapon ingemixt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:12 schreef ElDani het volgende:
[..]
Die wordt er ook achteraan gemixt, dus dat kan ook daardoor komen..
Kwam misschien niet duidelijk over maar was idd een beetje cynisch/sarcastisch bedoeld. Het gaat tegenwoordig immers alleen nog maar om zo vlug en veel mogelijk produceren. Dus kwantiteit voor kwaliteit.quote:En je bedoelt zeker kwaliteit over kwantiteit.. En terecht hoor! Dat heb ik de laatste tijd sowieso al.. Ik hoor liever 10 goeie platen dan 100 middelmatige, maar als het Nederlandse publiek alleen maar het nieuwste van het nieuwste wil horen..
ScuL spoort niet helemaal, die vent ziet overal complottheorieen inquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:15 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik heb pas op GHF ook nog een stuk zitten lezen voer dat veel dj's liever weer terug willen naar de stijl van een paar jaar geleden (specifiek ging het in dat topic over zatox) maar dat dit vanwege comemrciele belangen gewoon not done is (ik geloof zelfs dat het vanuit het label werd verboden)
Bron: http://www.globalhardstyle.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=44041&start=270
pagina 19-20
Ik denk dat dit een misvatting is, ik denk dat de vaste feestbezoekers, de liefhebbers, het juist op prijs stellen als er oudere tracks gedraaid worden. Ze moeten niet naar de massa kijken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:52 schreef CrustyClown het volgende:
Meerdere artiesten hebben natuurlijk al vaker aangehaald dat het Nederlandse publiek, liever alleen het nieuwste van het nieuwste hoort!
precies, die oude kneiters knallen nog altijdquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:53 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ik denk dat dit een misvatting is, ik denk dat de vaste feestbezoekers, de liefhebbers, het juist op prijs stellen als er oudere tracks gedraaid worden. Ze moeten niet naar de massa kijken.
Ik geloof niet dat de mensen wegblijven als er per uur 3 oude klappers gedraaid gaan worden....quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:02 schreef Shevie het volgende:
Naar de massa kijken lijkt me vrij essentieel om geld te verdienen waar het in principe allemaal om draait... Hoe kut dat ook voor de echte liefhebber ook is.
Artiesten moeten zeker niet naar de massa kijken, maar ze moeten gewoon hun eigen ding blijven doen. Doen wat je zelf leuk vind. Ik vind dat als je als DJ niet je eigen stijl kan draaien, maar iets wat opgelegd word beter een andere baan kunt zoeken... Maar goed, je zegt dat er een misvatting is.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:53 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ik denk dat dit een misvatting is, ik denk dat de vaste feestbezoekers, de liefhebbers, het juist op prijs stellen als er oudere tracks gedraaid worden. Ze moeten niet naar de massa kijken.
quote:In Nederland willen mensen zoveel mogelijk nieuwe platen horen tijdens een feest. We zitten dag en nacht in de studio, hebben het druk met draaien en de zaken eromheen. Het is echt geen lang leven de lol de hele tijd. Het is ook in de studio hard werken en het maken van een track kost veel tijd en passie. Soms ben je creatief geblokkeerd en komt er niets uit de vingers.”
Blijkbaar vinden sommige artiesten toch dat er in NL toch meer drang is naar nieuwere platen dan in het buitenland, waar ze allang blij zijn een DJ van 'niveau' te mogen zien. Althans, dat is wat ik mee krijg uit deze twee uitspraken. (En overigens wel vaker gehoord en/of gelezen heb in interviews.) Ik zeg ook niets over het feit dat er af en toe geen oud plaatje gedraaid mag worden.quote:We werken inderdaad vaak zes dagen per week. De laatste week van mei had ik vijf optredens – waaronder in Ierland, Engeland en Duitsland - en dan blijft er weinig vrije tijd over. Dan kom je kapot huis en moet je maar afwachten hoe productief je op maandag bent. In het buitenland maakt het niet zoveel uit als er minder nieuw materiaal wordt gedraaid.
*Verkeerd gelezenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:02 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat de mensen wegblijven als er per uur 3 oude klappers gedraaid gaan worden....
Wat probeer je nou te zeggen? Nu draaien ze 13 nieuwe nummers in een uur, iedere set dezelfde. Als ze 4 oudere tracks zouden draaien, zouden setjes al veel aantrekkelijker en minder voorspelbaar en dus leuker worden. Het is gewoon een kwestie van doen, ik geloof niet dat het publiek gaat zeuren als er maar 9 ipv 14 nieuwe tracks gedraaid worden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:05 schreef Shevie het volgende:
Seth:
Dat niet, maar als DJ blijf je jezelf vernieuwen, en er zijn ook een hoop mensen die na 4x dezelfde nummers roepen: Alweer dezelfde nummers, waar moet het heen met de hardstyle van tegenwoordig?!
Kijk naar HHZ, zijn grootste kritiekpuntje is dat die vaak hetzelfde draait. Begrijp me niet verkeerd hoor, ik ben ook meer van de kwalitatief goed nummers, maar begrijp waarom DJ's en platenmaatschappijen tegenwoordig voor de kwantiteit gaan. Vraag me alleen af of dat niet een beetje een korte-termijn visie is...
Uiteindelijk zul je altijd wel een paar plaatjes van jezelf een tijdje draaien, maar de tijd is wel gekomen voor wat afwisseling..quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:05 schreef Shevie het volgende:
Seth:
Dat niet, maar als DJ blijf je jezelf vernieuwen, en er zijn ook een hoop mensen die na 4x dezelfde nummers roepen: Alweer dezelfde nummers, waar moet het heen met de hardstyle van tegenwoordig?!
Kijk naar HHZ, zijn grootste kritiekpuntje is dat die vaak hetzelfde draait. Begrijp me niet verkeerd hoor, ik ben ook meer van de kwalitatief goed nummers, maar begrijp waarom DJ's en platenmaatschappijen tegenwoordig voor de kwantiteit gaan. Vraag me alleen af of dat niet een beetje een korte-termijn visie is...
Dat de grote massa al die ouwe meuk niet kent, dat niet kan waarderen, en het liefst de toegankelijke crap van HHZ (om maar een voorbeeld te noemen) die ze kennen willen horen. Hardstyle is nu behoorlijk populair, de oude nummers kennen een hoop mensen niet, en vinden ze niet leuk om op feesten te horen. Dat ze van drie nummers in een set niet wegblijven snapt m'n kont ook. Dit doen de DJ's echter niet. DJ's willen zelf denk ook progressie maken en hun sets met nieuwe nummers maken, kijken hoe het publiek hierop reageert etc.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:09 schreef Sethje het volgende:
[..]
Wat probeer je nou te zeggen? Nu draaien ze 13 nieuwe nummers in een uur, iedere set dezelfde. Als ze 4 oudere tracks zouden draaien, zouden setjes al veel aantrekkelijker en minder voorspelbaar en dus leuker worden. Het is gewoon een kwestie van doen, ik geloof niet dat het publiek gaat zeuren als er maar 9 ipv 14 nieuwe tracks gedraaid worden.
Klopt, Deepack levert hele goeie setjes af. Misschien dat hij het wel aandurft en de rest niet. De nummers die je opnoemt ben ik ook niet vies van, maar op het moment zijn bij het grote publiek nummers als A Kay A etc. populair, dus op zo'n feest slaat zo'n nummer erin als een bom. Logisch dan dat ze dat draaien, hoe jammer het ook is.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:12 schreef ElDani het volgende:
[..]
Uiteindelijk zul je altijd wel een paar plaatjes van jezelf een tijdje draaien, maar de tijd is wel gekomen voor wat afwisseling..
Frontliner, Noisecontrollers, Zany, Headhunterz, Brennan Heart, Technoboy + aliasses en vast nog wel meer draaien 90% eigen werk, zo zonde!
Waarom niet gewoon WEL je eigen stijltje en sound houden, maar ook eens buiten die eigen hits treden? Kijk naar Deepack! Duidelijk een eigen stijl, niet te veel eigen, maar wel supersetjes!
Buiten dat om hoor ik ook met liefde een lekkere plaat uit het verleden, mij hoor je totaal niet klagen als Thugs (of remix ervan), Pure, Midnight, Rock Civilisation, Her Voice super bass mix of platen in dat kaliber weer eens naar voren geschoven worden. Hopelijk gaat dat een trend worden in plaats van die eindeloze stroom nieuwe producties.
Liever wat ouds dan voor de 4e keer dezelfde plaat.. Wat nu met regelmaat gebeurde met oa Tonight, Attack Again en A Kay A.
Ik kan me dit juist heel goed voorstellen, de richting waarin hardstyle gaat wordt uitgestippeld door 2 instanties, Q-dance (die natuurlijk zo toegankelijk mogelijk willen zijn, want hoe toegankelijker, hoe meer publiek en Scantraxx die toch wel de meer toegankelijkere hardstyle maakt en op alle feesten altijd alom vertegenwoordigd is (dit betekent dus dat je veel invloed kan uitoefenen)quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:49 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Geloof er niks van dat Zatox niet van de tracks houdt die hij nu produceert en liever terug wil naar de oude stijl
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:21 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
zodat ze stil kunnen staan en ze opnemen op film met hun crappy mobiele camera's, om dan later thuis te zeggen: "ja hoor je die ruis, dat is nou de nieuwe frontliner..."
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:17 schreef Shevie het volgende:
[..]
Klopt, Deepack levert hele goeie setjes af. Misschien dat hij zij het wel aandurft aandurven en de rest niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |