Kijk, dat is de VOC mentaliteitquote:Op woensdag 14 oktober 2009 00:48 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Om precies te zijn een mix van het beste wat "de oost" en "de west" te bieden had.
Gelly moet je verder gewoon negeren. Is een progressieve frustie die er behagen
in schept om te zieken. Altijd al zo geweest.
Hij doet een poging een topic te sturen zoals we hier wel vaker meemaken.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 00:50 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Kijk, dat is de VOC mentaliteit![]()
En ja, maar zijn suggestieve gebrabbel met als doel anderen neer te zetten als racist (en belabberd ook, Meki is er beter in) mag van mijn part zo snel mogelijk weggekeild worden.
Kritiek op Obama of zijn politiek staat gelijk aan racisme?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:12 schreef du_ke het volgende:
Er lopen wel aantal stevige racisten rond in NWS de laatste tijd. En de afkomst van Obama wordt vaker betrokken bij zijn beoordeling dan bij pakweg Bush het geval was. Op die manier heeft Gelly wel ergens een puntje.Snap dat het een beetje naar is om daar mee geconfronteerd te worden...
Nope maar kritiek op basis van zijn huidskleur of de afkomst van hem of zijn vrouw welquote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:21 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Kritiek op Obama of zijn politiek staat gelijk aan racisme?
Ach zonder punten de boel verzieken zou jou niet vreemd moeten zijnquote:Gelly heeft uberhaupt geen punt en was druk bezig een topic te verzieken.
Quote uit het topic dan eens een post die daaraan refereert.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nope maar kritiek op basis van zijn huidskleur of de afkomst van hem of zijn vrouw wel.
[..]
Zal zeker de eerste steen niet durven werpen.quote:Ach zonder punten de boel verzieken zou jou niet vreemd moeten zijn
Er staan er wel een stuk of wat in. Het topic is niet zo lang. Die kan je zelf ook wel terugvinden.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:31 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Quote uit het topic dan eens een post die daaraan refereert.![]()
![]()
[..]
Degene die over negers begon was gelly fyi.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:42 schreef du_ke het volgende:
[..]
Er staan er wel een stuk of wat in. Het topic is niet zo lang. Die kan je zelf ook wel terugvinden.
Ik voelde me niet aangesproken en heb hem eenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:50 schreef du_ke het volgende:
Volgens mij voelden jij en WT zich behoorlijk aangesproken...
Nogmaals, leg mij eens uit hoe jij op bovenstaand komt? Is namelijk, wmb, absoluut niet aan de ordequote:Nope maar kritiek op basis van zijn huidskleur of de afkomst van hem of zijn vrouw wel
Op zoek naar: "Wat nou jonge ik loop nog gewoon in T-shirt swa"?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:23 schreef Drugshond het volgende:
Met een straalkachel op 30+ graden is het best aardig toeven.
Daar is dit topic niet voor, ga elkaar lekker pm'enquote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:56 schreef Clairvaux het volgende:
Nogmaals, leg mij eens uit hoe jij op bovenstaand komt? Is namelijk, wmb, absoluut niet aan de orde
in dit topic, behoudens de posts van gelly dan.
Racisme kun je toch hier melden in NWS-feedback? Dat je je stoort aan racisme lijkt me geen vrijbrief om dan maar bepaalde topics te gaan verzieken.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:12 schreef du_ke het volgende:
Er lopen wel aantal stevige racisten rond in NWS de laatste tijd. En de afkomst van Obama wordt vaker betrokken bij zijn beoordeling dan bij pakweg Bush het geval was. Op die manier heeft Gelly wel ergens een puntje. Snap dat het een beetje naar is om daar mee geconfronteerd te worden...
Topic opgeruimd. Prima dat je hier de tip komt geven, maar laat je niet uit de tent lokken. Je reageer op een gegeven moment zelf ook fout.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:06 schreef Lyrebird het volgende:
Kan iemand wat doen aan het La Tourette syndroom van Papierversnipperaar?
Ja het zijn idd geen topics waar je moslims, katholieken of homo's kan beledigenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:18 schreef isogram het volgende:
Wat doen al die sport-topics trouwens in NWS?
Vier finaleplaatsen voor Nederland bij WK turnen
Koeman gooit boek Louis bij oud papier
Wielrenner Frank Vandenbroucke overleden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |