Toen was ze met d'r snuit in een programma dus 'moest' ze wel wsquote:Op zondag 18 oktober 2009 13:57 schreef peterfan het volgende:
[..]
Ik vond wel dat Debby in die anderhalf uur met hem gezelliger en vrolijker was dan ik haar ooit met Nicolas heb gezien!
quote:
Iddquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze verhuizen niet vaak zeker, al het glaswerk gewoon los zonder enig papier in de doos...
quote:Op zondag 1 november 2009 14:00 schreef JaneDoe het volgende:
maar goed ook dat ruwe gedoe met die hondjes, ik kan er niet zo goed tegen merk ik
tis zelfs nog erger, ze laten ze gewoon in de tuin schijten!quote:Op zondag 1 november 2009 14:04 schreef Pisces29 het volgende:
Ook zie ik ze trouwens nooit uitgelaten worden... wederom mensen die weer een chihuahua nemen "ja zo makkelijk zo'n klein hondje, hoeft niet uitgelaten te worden, we zetten ze gewoon op een kattenbak"
Oh als ik zo een grote tuin had dan zouden mn honden zich daarin ook wel kunnen vermaken hoor, dan hoefden ze niet perse een paar keer per dag een fikse wandelingquote:Op zondag 1 november 2009 14:49 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
tis zelfs nog erger, ze laten ze gewoon in de tuin schijten!
SStttt. Niet verder vertellen, maar hier staat de aflevering van VTM.quote:Op zondag 1 november 2009 12:23 schreef peterfan het volgende:
Shit, weer vergeten vrijdag!! Heb ik wat gemist?
Ja maar dat is dan zo nu en dan een keertje, zij laten die honden altijd in de tuin banjeren, niemand die de hond een keer uitlaatquote:Op zondag 1 november 2009 17:25 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh als ik zo een grote tuin had dan zouden mn honden zich daarin ook wel kunnen vermaken hoor, dan hoefden ze niet perse een paar keer per dag een fikse wandeling![]()
Maar die kids zijn niet altijd even lief voor die hondjes en dat zou ik dan absoluut weer niet goed vinden ...
Bron: Primeurjagersquote:Jean Marie Pfaff aan het infuus!
Dit bericht is geplaatst op 02-11-2009 om 01:10:00
Een fietstocht pakte voor Jean Marie Pfaff totaal verkeerd uit....
De Benefietstocht die Jean Marie ondernam duurde een week en telde ritten van 120 tot meer dan 200 kilometer. Een tocht van 230 km werd Jean Marie bijna fataal. Hij moet enige tijd na de aankomst gaan liggen en krijgt een infuus toegediend.
Het infuus werd toegediend door een verpleger. Dokter Jan Hendrickx gaf Jean-Marie ook twee inspuitingen. 'Iets tegen het braken en een ontstekingsremmer. Jean-Marie had symptomen van buikgriep en was totaal verkrampt. Jean Marie was totaal uitgeput.
Dokter Hendrickx geeft toe dat de inspanning van Jean-Marie onverantwoord was. 'Ik zeg niet dat Jean-Marie met zijn leven heeft gespeeld, maar vorig jaar hebben we tijdens onze tocht toch een hartinfarct meegemaakt.
oh dat is heel normaal in Belgie, zie dat zo vaak. Gelukkig is de gemiddelde tuin hier een stuk groter dan in Nedreland. (heel ergerlijk maar goed, wat doe je eraan)quote:Op zondag 1 november 2009 18:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja maar dat is dan zo nu en dan een keertje, zij laten die honden altijd in de tuin banjeren, niemand die de hond een keer uitlaatIk zie ze er nooit mee wandelen.
Ah dat wist ik nietquote:Op maandag 2 november 2009 10:57 schreef DarkElf het volgende:
[..]
oh dat is heel normaal in Belgie, zie dat zo vaak. Gelukkig is de gemiddelde tuin hier een stuk groter dan in Nedreland. (heel ergerlijk maar goed, wat doe je eraan)
Iddquote:Op woensdag 4 november 2009 20:10 schreef Rauzer het volgende:
En wat een sprong in de tijd maken we nu ineens?
Angie is 2 maar in mensen jaren (?) is dat 14quote:Op woensdag 4 november 2009 21:07 schreef frensje het volgende:
vond het een beetje irritant hoe ze over die "bastaard"puppy's aan het praten waren
beetje zielig van Sam ging alleen maar over de kosten ervan...
en dat voorstukje van morgen van Angie wow (arm beest 14 jaar)
ah ik snapte heeeel dat tellen van Dave en Lyndey niet dus ze bedoelden dat Angie 2 jaar isquote:Op woensdag 4 november 2009 21:19 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Angie is 2 maar in mensen jaren (?) is dat 14dacht ik..
Maar het was inderdaad wel een beetje zielig. Met twee honden die elkaar regelmatig zien hadden ze dit ook wel kunnen verwachten..
valt wel mee. Lyndsey en Dave trouwen iets van 10 maanden na hun eerste date, dat is ook te lezen op hun website.quote:Op woensdag 4 november 2009 20:10 schreef Rauzer het volgende:
[i]
En wat een sprong in de tijd maken we nu ineens?
quote:Op woensdag 4 november 2009 22:20 schreef frensje het volgende:
[..]
ah ik snapte heeeel dat tellen van Dave en Lyndey niet dus ze bedoelden dat Angie 2 jaar is
gelukkig maar vond het zo zielig voor een "14-jarige hond"...
quote:Op woensdag 4 november 2009 22:35 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Ach ja, zelf snapte ze het ook niet![]()
Zijn weggehaald?quote:Op maandag 19 oktober 2009 16:59 schreef nealzzz het volgende:
De eerste aflevering van seizoen 9 is inmiddels via nieuwsgroepen te vinden!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |