Nou, nou... Zo erg als 2000 is Vista nou ook weer niet. Aan het begin was Vista nogal kut. Maar als je nu gewoon een normaal stabiel geupdate systeem hebt. Is het aardig snel en stabielquote:Op vrijdag 25 september 2009 22:43 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
windows 7 is voor 90% hetzelfde als windows vista, ik weet ook niet wat mensen altijd zitten te bitchen, het is veel stabieler dan xp en die uac meldingen kun je gewoon uitzetten.
Het is een nieuw os het is niet gek dat de laadtijden wat langer zijn.
vista is windows 2000
win7 = windows xp
Vista zou rare dingen doen mbt. content op je PC, het tegenhouden, verwijderen, je aanspreken op rechten, je dwingen iTunes te kopen, gegevens automatisch doorsturen etcetera, gedwongen auto-update. MS was in die tijd publiek aan het aankondigen dat ze nauw samenwerkten met NSA. Ik weet het niet precies en ben te lui om het opte zoeken. maar ik had zoiets van Steek die hele Vista maar in je reet Billquote:Op vrijdag 25 september 2009 19:58 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Naast het feit dat het 'Millennium' is, is dit natuurlijk compleet bullshit. Ten eerste praten mensen elkaar als kippen zonder kop na zonder dat ze zelf een idee hebben. Want Windows Vista is, zeker sinds de SP's, gewoon een prima OS. Vista is 'geflopt' omdat ze vanaf het begin af aan al de naam tegen had omdat mensen het niet aan de praat konden krijgen op hun Pentium II uit 1999 of dat ze een printer uit 1978 niet konden installeren.
Wanneer een OS eenmaal de naam tegen heeft bij de grote massa, is het al gedoemd te mislukken, ongeacht of het daadwerkelijk slecht of niet is.
Amen to that.quote:Op vrijdag 25 september 2009 19:58 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Naast het feit dat het 'Millennium' is, is dit natuurlijk compleet bullshit. Ten eerste praten mensen elkaar als kippen zonder kop na zonder dat ze zelf een idee hebben. Want Windows Vista is, zeker sinds de SP's, gewoon een prima OS. Vista is 'geflopt' omdat ze vanaf het begin af aan al de naam tegen had omdat mensen het niet aan de praat konden krijgen op hun Pentium II uit 1999 of dat ze een printer uit 1978 niet konden installeren.
Wanneer een OS eenmaal de naam tegen heeft bij de grote massa, is het al gedoemd te mislukken, ongeacht of het daadwerkelijk slecht of niet is.
Kijk om te beginnen eens in je resource monitor is of je iets kan vinden wat verantwoordelijk is voor de traagheid.quote:Op dinsdag 29 september 2009 16:31 schreef RichardRichard het volgende:
Ik draai nu al een tijdje W7 maar sinds een paar dagen is het echt opeens retetraag. Opstarten en alles gaat zoas het ging. Maar als ik een programma opent dan duurt dat langer dan eerst. Iemand een idee wat het kan zijn? Het is niet zo dat het veel processorkracht of geheugen inneemt niet meer dan anders. Het is gewoon super traag met dingen opstarten enz.
Systeem specs:
processor: Intel E8400 (2x 3ghz)
geheugen: 4gb
grafrische kaart: 9800gt
ik draai windows 7 ultimate x64
De Nvidia drivers staat er al op?quote:Op dinsdag 29 september 2009 18:49 schreef Eric_Cantona het volgende:
Sinds vanmiddag Windows 7 draaiende op m'n laptop, alleen krijg ik m'n videokaart maar niet fatsoenlijk geïnstalleerd en ook nog geen directe oplossing gevonden.
Iemand 'n tip voor me die wellicht aanslaat?
Specs:
HP Pavilion DV 9000 serie
NVidia GeForce Go 7600
M'n schermbeveiliging kan niet eens draaien
Volgens mij begrijpen we elkaar nu even niet, er staat daar geen beta of niets tussen voor mijn kaart. Ik heb al verschillende versies geprobeerd. Ik ga nu nog eens proberen 'n Vista-driver te installeren in compatibiliteitsmodus. Zoals ik gelezen heb, zijn er meer notebooks met dit probleem.quote:
Ik bedoelde inderdaad meer of je het deed met de default driver van windows of dat je hem al van de nvidia site af had. gaf de default windows ook problemen?quote:Op dinsdag 29 september 2009 19:02 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Volgens mij begrijpen we elkaar nu even niet, er staat daar geen beta of niets tussen voor mijn kaart. Ik heb al verschillende versies geprobeerd. Ik ga nu nog eens proberen 'n Vista-driver te installeren in compatibiliteitsmodus. Zoals ik gelezen heb, zijn er meer notebooks met dit probleem.
Yup, maar ik heb 't nu dus op de manier gedaan zoals hierboven beschreven en nu werkt 't ineensquote:Op dinsdag 29 september 2009 19:19 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik bedoelde inderdaad meer of je het deed met de default driver van windows of dat je hem al van de nvidia site af had. gaf de default windows ook problemen?
Dat kan niet dus dat kan kloppen. Die is verdwenen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 19:27 schreef Eric_Cantona het volgende:
kan ik trouwens gewoon 't klassieke startmenu instellen? Kan 't nergens vinden
quote:
Kan wel alleen je moet daarvoor wat dieper in de instellingen graven....quote:Op dinsdag 29 september 2009 19:38 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat kan niet dus dat kan kloppen. Die is verdwenen.
Kun je me op weg helpen?quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:58 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Kan wel alleen je moet daarvoor wat dieper in de instellingen graven....
knap.. de code van het oude startmenu is volledig weggehaald (en vervangen met de nieuwe code) als ik google moet gelovenquote:Op dinsdag 29 september 2009 21:58 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Kan wel alleen je moet daarvoor wat dieper in de instellingen graven....
Ja hoor. Ik vind ze allemaal half en net niks maar als je graag een beetje wil klooien.quote:
Windows 7 is in Aero sneller dan in de classic look, maar dat wist je natuurlijk al?quote:Op donderdag 1 oktober 2009 13:07 schreef mr4hughz het volgende:
nieuwe look vind ik niet erg, maar was eigenlijk wel blij met de "classic 2000/xp look" mij intresseert de eyecandy niet.
Ik ben ook van plan om Vista helemaal over te slaan, en wacht daarom met het aanschaffen van mn nieuwe laptop tot ik W7 daarop geinstalleerd kan krijgen. Heeft iemand een idee wanneer dit is, dus niet Vista met een upgrade voucher oid, maar een laptop met W7 OEM versie oid...quote:Op vrijdag 25 september 2009 18:59 schreef RiDo78 het volgende:
Vista zou ik sowieso overslaan, dat is de Windows Millenium van de NT-kernels... leuk concept maar het sloeg niet echt aan. Ook niet zo gek, je wordt gek van UAC meldingen.
Bij een nieuwe PC zou ik Windows 7 gewoon afwachten (Of Vista met Windows 7 upgrade-voucher aanschaffen) en die gebruiken. Het is alleen wel dat Windows 7 ook nog nieuw is dus dat je voor een aantal exotische apparaten nog geen drivers kunt vinden. Maar Windows 7 draait wel *erg* lekker!
Ik krijg de releaseversie van Windows 7 Ultimate overigens al op 8 oktober
22 oktquote:Op donderdag 1 oktober 2009 14:29 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Ik ben ook van plan om Vista helemaal over te slaan, en wacht daarom met het aanschaffen van mn nieuwe laptop tot ik W7 daarop geinstalleerd kan krijgen. Heeft iemand een idee wanneer dit is, dus niet Vista met een upgrade voucher oid, maar een laptop met W7 OEM versie oid...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |