abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72961456

  maandag 21 september 2009 @ 11:26:57 #2
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72961583
Toch een mooi stuk over onze vermaelige linksback.
quote:
Wenger: 'Vermaelen is een koopje'
maandag 21 september, door SV, Amsterdam, 11:15u, Het Nieuwsblad

Een opmerkelijke uitspraak van Arsene Wenger op Arsenal.com. De trainer noemt de 12 miljoen die Arsenal aan Ajax heeft betaald voor Vermaelen een koopje gezien zijn kwaliteiten. Heeft Ajax iets verkeerd gedaan?


'Indrukwekkend', 'Het is alsof hij hier al jaren speelt. Ongelooflijk dat we daar maar twaalf miljoen euro voor hebben betaald', zegt Wenger, nadat Vermaelen dit weekend twee keer scoorde. De reacties van Arsenal-supporters liegen er niet om. Thomas Vermaelen heeft zijn debuut niet gemist, en maakte op korte tijd naam in Londen.

Niet alleen de fans zijn tevreden over hun 'speler van de maand', ook Arsène Wenger is onder de indruk. De Franse coach verrast op de clubwebsite door te stellen dat Arsenal nog nooit een centrale verdediger zoals Vermaelen heeft gehad.

Reden van deze uitspraak is de alweer uitmuntende prestatie van de Rode Duivel tijdens de 4-0 overwinning tegen Wigan. De Gunners hadden al enkele mogelijkheden de nek omgewrongen toen Vermaelen na 25 minuten het openingsdoelpunt binnenkopte. Vijf minuten ver in de tweede helft scoorde de Rode Duivel een tweede keer. Deze keer krulde hij de bal met zijn linker in de linkerbovenhoek na knap samenspel met Eboué (ex-Beveren).

'Ik hou van dat doelpunt', zwaait Wenger verder met lof. 'Want dit was niet zomaar een doelpunt waarbij je de ogen sluit en zo hard mogelijk probeert te trappen. Neen, Thomas had in gedachten wat hij zou doen en heeft dat perfect uitgevoerd.'

Voor Thomas Vermaelen is dit al zijn derde goal in zes Premier League-wedstrijden. Daarmee is Vermaelen topschutter bij Arsenal. 'Ik ben gek, maar niet zo gek om te denken dat hij topschutter zal blijven. Maar hij verbaast me. Hij heeft nu al meer gescoord dan ik verwacht had. Misschien dat we wedstrijden meer domineren dan hij gewoon was tijdens zijn periode met Ajax. Toch blijft hij in de eerste plaats een verdediger, als hij een paar keer de nul mee kan helpen houden zal ik nog meer tevreden zijn. Maar hij kan van goudwaarde zijn bij stilstaande fases met zijn slimheid en sprongkracht. Ik zie hem in totaal wel zes à zeven goals scoren.'

Uiteindelijk scoorde Arsenal nog twee keer tegen Wigan. Bij de 3-0 liet Eboué een schot van Eduardo in doel afwijken en Fabregas tikte de 4-0 eindcijfers op het bord. Arsenal herpakt zich zo na twee opeenvolgende nederlagen in de Premier League.

Voor de komst van Vermaelen naar Londen had Tony Adams zich laatdunkend uitgelaten over de Belg. 'Hij is te klein om centraal in de verdediging te staan', zei de voormalige verdediger van de Gunners.

'Je kan je vragen stellen over zijn lengte', geeft Wenger nu toe, 'maar niet over zijn sprongkracht. Dat maakt zijn lengte ruimschoots goed. Bovendien is hij groter en steviger dan je zou verwachten. Maar je hoeft niet groot te zijn om een kopduel te winnen. Als je zoals Thomas snel en slim bent, ben je met zijn sprongkracht nog het eerst bij de bal.'

Vermaelen verwonderde in de zomer vriend en vijand door voor maar liefst twaalf miljoen euro naar Arsenal te vertrekken. Dat hij al zo snel een impact zou hebben op de Londenaars hadden nog minder mensen verwacht. 'Toen hij twee jaar geleden tegen ons speelde met Ajax hield hij eerst Thierry Henry in bedwang, vervolgens deed hij hetzelfde met Robin Van Persie. Toen zag ik al zijn potentieel. Ik wist dat hij zich zou aanpassen aan het Engels voetbal, maar ik had niet verwacht dat het zo snel zou gaan. Nu zie ik dat Thomas rustig blijft, ambitieus is en mentaal sterk oogt. We hebben hier nog geen centrale verdediger zoals hem gehad.'
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_72961656
Ligt ook aan het elftal waar je in speelt. Dat scheelt zo veel.
pi_72961697
Leuk om te zien dat hj het goed doet. Is alleen maar reclame voor Ajax.
pi_72961715
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:26 schreef BoNi het volgende:
Toch een mooi stuk over onze vermaelige linksback.
[..]


Het is ook iets makkelijker verdedigen met een uitstekend middenveld voor je neus
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_72961805
Toch opmerkelijk, de reacties (vooral van niet Ajacieden) waren niet mals kort na z'n vertrek.
Dat hij genadig door het ijs zou zakken enzo. .
-
pi_72961821
Nog even een herinnering voor iedereen die vanavond tijd heeft:
quote:
Bijeenkomst spelers, technische staf en supporters

In het supportershome naast de Arena heeft maandagavond 21 september een bijeenkomst plaats met spelers en technische staf van Ajax. De avond is bedoeld om spelers en supporters dichter bij elkaar te brengen en om wederzijds begrip te kweken voor elkaars emoties. In het verleden werd er gesproken met een kleine afvaardiging van de supporters en een delegatie van de selectie. Nu wordt deze meeting breder getrokken en is het toegankelijk voor iedere supporter die geïnteresseerd is. Aanvang is 20.00 uur en rond 21.15 uur zal er een eind aan worden gebreid.
  maandag 21 september 2009 @ 11:37:34 #8
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72961877
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Toch opmerkelijk, de reacties (vooral van niet Ajacieden) waren niet mals kort na z'n vertrek.
Dat hij genadig door het ijs zou zakken enzo. .
Ja ach, gelukkig zijn er, getuige onder andere bovenstaande reacties, nog voldoende mogelijkheden om zijn prestaties te bagatelliseren
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_72961978
Mooie tekening. Had ik nog niet gezien. Complimenten.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72962054
Vertrekkende centrale verdedigers doen het bij hun volgende club vaak beter dan bij Ajax....
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_72962091
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:35 schreef Riro het volgende:
Nog even een herinnering voor iedereen die vanavond tijd heeft:
[..]
Lastige keuze... Voetbal Insite of Ajax-bijeenkomst.
  maandag 21 september 2009 @ 11:44:54 #12
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_72962149
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:02 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Ze hebben al die vertrokken spelers ook prima opgevangen... persoonlijk vind ik Twente beter dan PSV. Bij PSV heb ik het idee dat het elk moment in elkaar kan donderen eigenlijk... gisteren was een goede wedstrijd maar de overige wedstrijden van ze was toch behoorlijk matig allemaal
Ik vind Twente nu nog beter. Ik heb Rutten als trainer echter erg hoog zitten, dus ik vrees dat het bij PSV eerder beter dan minder zal worden lopende het seizoen. Ik had ook gehoopt dat PSV wat meer zou laten liggen in deze fase.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
  maandag 21 september 2009 @ 11:46:15 #13
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_72962195
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:41 schreef dndiek het volgende:
Vertrekkende centrale verdedigers doen het bij hun volgende club vaak beter dan bij Ajax....
Dat is idd wel waar, Escude ook een goed voorbeeld
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
pi_72962225
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:46 schreef Sethje het volgende:

[..]

Dat is idd wel waar, Escude ook een goed voorbeeld
Grygera is ook een goed voorbeeld.
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
  maandag 21 september 2009 @ 11:48:05 #15
105968 Egamer
Succes gegarandeerd.
pi_72962246
Top tekening
The Kooks O+ Arctic Monkeys O+ Blood Red Shoes O+ Franz Ferdinand O+ Muse O+ The Last Shadow Puppets O+
  maandag 21 september 2009 @ 11:48:11 #16
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_72962248
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:41 schreef dndiek het volgende:
Vertrekkende centrale verdedigers doen het bij hun volgende club vaak beter dan bij Ajax....
Helaas is het andersom ook zo....
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_72963165
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:08 schreef Riro het volgende:

[..]

Bij az zit je vlak onder het uitvak toch? Even kijken of ik je kan ontdekken.
Ik hoop wel weer aan die kant te zitten ja
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_72963285
Die tekening

Ben benieuwd welke spelers er mee doen bij Jong Ajax. Vermoed sowieso Wielaert, Sarpong en Lindgren! Verhoeven zal wel keepen..
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_72963295
Donderdag gewoon maar winnen.
  maandag 21 september 2009 @ 12:40:05 #20
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_72963648
quote:
Op maandag 21 september 2009 12:26 schreef Rumille het volgende:
Donderdag gewoon maar winnen.
Ik heb zo'n gevoel dat we t lastig gaan krijgen
Jawel, je keek.
pi_72963670
quote:
Op maandag 21 september 2009 12:40 schreef jna het volgende:

[..]

Ik heb zo'n gevoel dat we t lastig gaan krijgen
Ach, als ze maar fel genoeg beginnen, wat ze doorgaans wel doen, dan moet 't wel goed komen. Moet je natuurlijk wel het nodige geluk mee hebben
  maandag 21 september 2009 @ 12:42:02 #22
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72963696
Op Sportweek.nl bij het geven van beoordelingen van fgelopen wedstrijd:

Gregory van der Wiel - Niet alleen goede twitteraar
pi_72963757
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Toch opmerkelijk, de reacties (vooral van niet Ajacieden) waren niet mals kort na z'n vertrek.
Dat hij genadig door het ijs zou zakken enzo. .
Ik denk niet dat iemand hier had durven denken dat Vermaelen het zo bijzonder goed zou doen. Persoonlijk vond ik 12 miljoen een mooi bedrag, omdat je daar wel een degelijke vervanger voor had kunnen halen. Helaas was dit niet het geval en dat maakt 12 miljoen voor speler met een contract tot 2012 een schijntje. Ik vermoed dat Obradovic gewoon zijn vervanger had moeten zijn, maar dat dat om feitelijk onbekende redenen niet door is gegaan.

In ieder geval blijft het geweldig voor hem en voor Ajax, want Suarez zal niet voor minder dan 50 miljoen vertrekken. Als je ziet hoe makkelijk hij ze er nu al in legt, dan kun je wel nagaan hoe hij het doet in een team met meer kwaliteit. Daarnaast heeft ook hij nog een contract tot 2012.
pi_72963803
dvm, jouw langspeelplaat over Obradovic blijft ook hangen zeg
  maandag 21 september 2009 @ 12:50:30 #25
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_72963903
quote:
Op maandag 21 september 2009 12:44 schreef Dvm86 het volgende:

[..]


In ieder geval blijft het geweldig voor hem en voor Ajax, want Suarez zal niet voor minder dan 50 miljoen vertrekken. Als je ziet hoe makkelijk hij ze er nu al in legt, dan kun je wel nagaan hoe hij het doet in een team met meer kwaliteit. Daarnaast heeft ook hij nog een contract tot 2012.
Een spits uit de Nederlandse competitie gaat echt niet voor 50 miljoen hoor.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
  maandag 21 september 2009 @ 12:51:11 #26
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_72963919
quote:
Op maandag 21 september 2009 12:44 schreef Dvm86 het volgende:

[..]

Ik denk niet dat iemand hier had durven denken dat Vermaelen het zo bijzonder goed zou doen. Persoonlijk vond ik 12 miljoen een mooi bedrag, omdat je daar wel een degelijke vervanger voor had kunnen halen. Helaas was dit niet het geval en dat maakt 12 miljoen voor speler met een contract tot 2012 een schijntje. Ik vermoed dat Obradovic gewoon zijn vervanger had moeten zijn, maar dat dat om feitelijk onbekende redenen niet door is gegaan.

In ieder geval blijft het geweldig voor hem en voor Ajax, want Suarez zal niet voor minder dan 50 miljoen vertrekken. Als je ziet hoe makkelijk hij ze er nu al in legt, dan kun je wel nagaan hoe hij het doet in een team met meer kwaliteit. Daarnaast heeft ook hij nog een contract tot 2012.

50 Miljoen Beetje veel vind je niet.
#FreeHat
  maandag 21 september 2009 @ 12:52:39 #27
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72963962
quote:
Op maandag 21 september 2009 12:51 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

50 Miljoen Beetje veel vind je niet.
Bijna evenveel als de hele begroting van Ajax
pi_72964240
quote:
Op maandag 21 september 2009 12:51 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

50 Miljoen Beetje veel vind je niet.
Volgens Jol zou Suarez alleen voor de absolute top betaalbaar kunnen zijn. Dan denk je toch al gauw aan minimaal 30/35 miljoen.
pi_72964357
Dat werd voor Huntelaar bij 1,5 jaar contract betaald, toch?
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72964406
van 410forum:

Ajax in Amsterdam.

Leden SVA in totaal ruim 80duizend waarvan 5200 in Amsterdam dus ongeveer 6,5 procent.

Clubcardhouders in Nederland van Ajax zo'n 23500 waarvan bijna 3duizend in Amsterdam,ongeveer 12,5 procent.

Seizoenskaarthouders van Ajax,41duizend stuks waarvan 10duizend in Amsterdam,ongeveer 25procent .
pi_72964552
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:07 schreef kevin6188 het volgende:
Dat werd voor Huntelaar bij 1,5 jaar contract betaald, toch?
Voor Huntelaar werd 20 en 7 optioneel betaald.
  maandag 21 september 2009 @ 13:15:23 #32
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72964561
Zo zie je maar weer dat de SVA toch vooral voor de supporters uit de provincie is.
Gourmetten of steengrillen?
  maandag 21 september 2009 @ 13:17:28 #33
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_72964628
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:02 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Volgens Jol zou Suarez alleen voor de absolute top betaalbaar kunnen zijn. Dan denk je toch al gauw aan minimaal 30/35 miljoen.
Dan zoeken de clubs wel naar goedkopere alternatieven. Er is geen club die meer dan 30 miljoen voor een speler uit Nederland betaald.
#FreeHat
pi_72964651
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:15 schreef Fides het volgende:

[..]

Voor Huntelaar werd 20 en 7 optioneel betaald.
Ja, ok. 27 is ook bijna 30.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72964770
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:15 schreef Silenus het volgende:
Zo zie je maar weer dat de SVA toch vooral voor de supporters uit de provincie is.
Lijkt me logisch toch? Drempel daarvoor is wat lager dan voor een seizoenskaart
  maandag 21 september 2009 @ 13:25:28 #36
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72964824
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:23 schreef De_Ananas het volgende:

[..]

Lijkt me logisch toch? Drempel daarvoor is wat lager dan voor een seizoenskaart
Klopt, ik verwijt ook niemand iets.
Gourmetten of steengrillen?
  maandag 21 september 2009 @ 13:28:29 #37
51286 w00h00
Digital man!
pi_72964905
Hoeveel spelers van Ajax1 mogen er bij Jong Ajax tegen AZ opgesteld worden? 11?
pi_72964924
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:28 schreef w00h00 het volgende:
Hoeveel spelers van Ajax1 mogen er bij Jong Ajax tegen AZ opgesteld worden? 11?
Geen, of ja het mag wel maar dan mogen ze niet uitkomen voor Ajax 1
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_72964942
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:25 schreef Silenus het volgende:

[..]

Klopt, ik verwijt ook niemand iets.
Dat snap ik maar het klonk net als een openbaring terwijl dit natuurlijk een open deur intrappen is
pi_72965056
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Toch opmerkelijk, de reacties (vooral van niet Ajacieden) waren niet mals kort na z'n vertrek.
Dat hij genadig door het ijs zou zakken enzo. .
Hij heeft 8 keer gespeeld ofzo, er is nog tijd zat om door het ijs te zakken. Verdedigend maakt Arsenal ook gewoon nog steeds een gammele indruk, zelfs een heel matig Wigan kreeg nog een aantal prima kansen afgelopen zaterdag. Niet dat dat alleen aan Vermaelen ligt natuurlijk, maar toch, het is nog wel erg vroeg om echt conclusies te gaan trekken.
AFC Ajax - Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC - Roberto Baggio
pi_72965093
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:17 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

Dan zoeken de clubs wel naar goedkopere alternatieven. Er is geen club die meer dan 30 miljoen voor een speler uit Nederland betaald.
Waarom dat nou weer niet? Juist de afgelopen jaren wordt er grof geld voor spelers hier betaald.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_72965108
Is mijn TVP weggehaald .

Het is dus beter om maar een nietszeggende opstelling als eerste post te plaatsen.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_72965185
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:36 schreef Da_Sandman het volgende:
Is mijn TVP weggehaald .

Het is dus beter om maar een nietszeggende opstelling als eerste post te plaatsen.
Dat is in ieder geval beter dan een woordgrap over Vermaelen. Mocht je nog kritiek/vragen hebben dan kun je in FB terecht
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  maandag 21 september 2009 @ 13:43:26 #44
100696 NoizEkick
of iets dergelijks
pi_72965283
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:17 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

Dan zoeken de clubs wel naar goedkopere alternatieven. Er is geen club die meer dan 30 miljoen voor een speler uit Nederland betaald.
Lijkt me sterk dat Suarez voor minder dan 30 miljoen de deur uit gaat hoor...
pi_72965332
quote:
Op maandag 21 september 2009 12:46 schreef sjimz het volgende:
dvm, jouw langspeelplaat over Obradovic blijft ook hangen zeg
Ik dacht exact hetzelfde

Terwijl hij die gozer waarschijnlijk twee keer heeft zien spelen ofzo
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_72965556
Donderdag weer
pi_72966036
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:39 schreef denthemen het volgende:

[..]

Dat is in ieder geval beter dan een woordgrap over Vermaelen. Mocht je nog kritiek/vragen hebben dan kun je in FB terecht
Je bent nu al verpest .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_72966482
Het is ook al weer te lang geleden dat we de beker gewonnen hebben. Dit jaar maar weer
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_72966528
Wederom fraai werk Toma. Hulde.
pi_72966557
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:41 schreef dndiek het volgende:
Vertrekkende centrale verdedigers doen het bij hun volgende club vaak beter dan bij Ajax....
Maar dat betekent niet dat ze slecht zijn, want anders koopt een club als Juventus, Atlético, Arsenal of Sevilla je niet. Alleen Nederlanders, en dan met name Ajacieden, hebben vaak te klagen als er niet tien wedstrijden de nul wordt gehouden en als een verdediger naar de keeper terug speelt.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_72966610
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:05 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Je bent nu al verpest .
Ja, Den pikt het lekker snel op.
pi_72966655
quote:
Op maandag 21 september 2009 13:29 schreef _Mike_ het volgende:

[..]

Geen, of ja het mag wel maar dan mogen ze niet uitkomen voor Ajax 1
Alleen deze speelronde of in de hele bekercompetitie niet meer?
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_72966683
Hele bekercompetitie niet meer.
pi_72966779
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:24 schreef Prosac het volgende:
Hele bekercompetitie niet meer.
Gelijk Rommedahl en Kennedy in Jong Ajax opstellen .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_72966787
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:23 schreef RayMania het volgende:

[..]

Alleen deze speelronde of in de hele bekercompetitie niet meer?
Huistra had het gister over alleen deze speelronde, maar ik weet niet precies hoe het zit ik dacht namelijk dat het de hele bekercompetitie was.
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_72966847
Ik denk deze ronde, want Pantelic en Oleguer doen mee.
  maandag 21 september 2009 @ 14:29:07 #57
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_72966853
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:24 schreef Prosac het volgende:
Hele bekercompetitie niet meer.
In het verleden werkte dat niet zo voor de 2e teams. Kan me eigenlijk niet voorstellen dat dat nu wel is.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_72966861
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:27 schreef _Mike_ het volgende:

[..]

Huistra had het gister over alleen deze speelronde, maar ik weet niet precies hoe het zit ik dacht namelijk dat het de hele bekercompetitie was.
Volgens mij ook de hele competitie hoor. In het verleden is het ook wel eens ter sprake gekomen, omdat Jong Ajax toen ook redelijk ver kwam..
pi_72966876
quote:
Jong Ajax met Pantelic en Oleguer tegen AZ
21 september 2009

De bekerwedstrijd tegen Jong Ajax wordt geen makkie voor AZ. De beloftenploeg van de Amsterdammers wordt voor het bekertreffen in het DSB Stadion immers aangevuld met een aantal ervaren krachten uit de A-selectie. Onder meer Marko Pantelic, Oleguer, Rasmus Lindgren en Kenneth Vermeer zijn geselecteerd.

Beloftenelftallen mogen tijdens wedstrijden van de KNVB beker gebruik maken van vier dispensatiespelers die ouder zijn dan 23 jaar. De bewuste spelers mogen tijdens dezelfde ronde van de KNVB-beker niet meer voor de hoofdmacht van hun club uitkomen. Het eerste elftal van Ajax bekert donderdag in Apeldoorn tegen AGOVV. De wedstrijd tussen AZ en Jong AZ staat voor dinsdagavond op het programma.

FC Update.
pi_72966888
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:29 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik denk deze ronde, want Pantelic en Oleguer doen mee.
Dan zal het inderdaad alleen deze ronde zijn. Kan me niet voorstellen dat je die twee nu al zou uitsluiten voor een vervolg..
  maandag 21 september 2009 @ 14:30:30 #61
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_72966905
Jawel, je keek.
pi_72966997
Geniaal als AZ gaat verliezen .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_72967154
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:33 schreef RayMania het volgende:
Geniaal als AZ gaat verliezen .
Als Jong Ajax het eerste kwartier goed doorkomt...
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72967192
Wie weet. Bekerkampioen Twente werd in 2002 ook in de kwartfinale verslagen.

Walker .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_72967282
Aan de ene kant goed dat deze jongens een kans krijgen om zich alsnog te bewijzen tegen een goede tegenstander. Anderzijds vind ik het jammer want ik zou ook Castillion, Bonevacia en misschien zelfs Jozefszoon en Sneijder tegen AZ aan het werk willen zien.
pi_72967323
Er loopt ook een blonde jongen in de jeugd (spits) en die gaat echt groot worden.

Ik weet alleen zijn naam niet , maar quote me maar alvast.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_72967572
Jesus hè, van AZ bedoel je toch ??
pi_72967601
Voor wie denkt dat de Ajacied het tegenwoordig zwaar heeft, in Alkmaar schijnt het nog veel erger te zijn.

http://www.azfanpage.nl/index.php?nieuws=1&artikel_id=8683
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72967699
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:33 schreef RayMania het volgende:
Geniaal als AZ gaat verliezen .
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_72967813
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:53 schreef kevin6188 het volgende:
Voor wie denkt dat de Ajacied het tegenwoordig zwaar heeft, in Alkmaar schijnt het nog veel erger te zijn.

http://www.azfanpage.nl/index.php?nieuws=1&artikel_id=8683
Op bepaalde punten heeft ie wel gelijk. Dat aanvallend gedoe verhaal is natuurlijk volslagen onzin, dat aanvallende gedoe is gekomen toen AZ commerciëel werd. Als ie nou had gezegd dat ie liever met 20 man naar Go Ahead uit wilde, had ie wel een punt gehad.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_72968296


Schitterend toch, het Nederlands van Luis.
  maandag 21 september 2009 @ 15:18:45 #72
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_72968331
quote:
Op maandag 21 september 2009 09:22 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Gaan we nu ineens doen alsof Sulejmani een hopeloos slechte voetballer is? Ik geeft toe dat mijn geduld behoorlijk op de proef word geteld, maar ik ben er nog steeds van overtuigd dat die jongen kwaliteit genoeg heeft? Van mij mag hij op de plek van Aissati in de basis, en dan gewoon een tijd laten staan.
Maar wat laat hij (Sulejmani) dan voor goeds zien?!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_72968453
quote:
Op maandag 21 september 2009 14:33 schreef RayMania het volgende:
Geniaal als AZ gaat verliezen .
Zou wel balen zijn als Stekelenburg zich blesseert halverwege het seizoen en we Vermeer niet mogen opstellen in de bekerfinale .
pi_72968477
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:23 schreef Nashje het volgende:

[..]

Zou wel balen zijn als Stekelenburg zich blesseert halverwege het seizoen en we Vermeer niet mogen opstellen in de bekerfinale .
Geldt alleen in deze ronde .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_72968524
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:24 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Geldt alleen in deze ronde .
Ooooh waar hebben we het dan over.

Gooi Suarez, Alderweireld en De Zeeuw ook even naar Jong Ajax dan.
pi_72968735
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:25 schreef Nashje het volgende:

[..]

Ooooh waar hebben we het dan over.

Gooi Suarez, Alderweireld en De Zeeuw ook even naar Jong Ajax dan.
Aan de andere kant, bekerwedstrijden voor AZ zijn ook vermoeiend en kan tijdens de competitie in ons voordeel werken.
  maandag 21 september 2009 @ 15:40:21 #77
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72968928
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:32 schreef Rumille het volgende:

[..]

Aan de andere kant, bekerwedstrijden voor AZ zijn ook vermoeiend en kan tijdens de competitie in ons voordeel werken.
Haha ja dag, een uitschakeling door Jong Ajax is tot in lengte der jaren voer voor hoongelach.

Zou echt fantastisch zijn.
Gourmetten of steengrillen?
pi_72969050
Echt, als jong-Ajax dit az uitschakelt lach ik de ballen uit m'n broek.
Als je thuis verliest van een zwak nec zou het zomaar nog kunnen ook.
-
  maandag 21 september 2009 @ 15:45:29 #79
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_72969082
Duidelijk De Zeeuw en Suarez mee laten doen bij Jong Ajax.
#FreeHat
  maandag 21 september 2009 @ 15:49:27 #80
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72969199
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:45 schreef DuvelDuvel het volgende:
Duidelijk De Zeeuw en Suarez mee laten doen bij Jong Ajax.
Zou wel meesterlijk zijn!

Jantje en Toby in het centrum zetten. De Zeeuw ervoor. En Suarez in de spits
pi_72969282
Vooral De Zeeuw, hem moet je altijd gebruiken om AZ af te maken.
We are living in a material world, and I am a material girl
pi_72969293
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:49 schreef DurQ het volgende:

[..]

Zou wel meesterlijk zijn!

Jantje en Toby in het centrum zetten. De Zeeuw ervoor. En Suarez in de spits
Probleem is dan wel dat AZ Ajax altijd verwijt dat niet Jong Ajax maar Ajax 1 hun versloeg in de beker
We are living in a material world, and I am a material girl
pi_72969302
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:49 schreef DurQ het volgende:

[..]

Zou wel meesterlijk zijn!

Jantje en Toby in het centrum zetten. De Zeeuw ervoor. En Suarez in de spits
en dan beide uitgeschakeld worden omdat AZ tegen Ajax ineens wel weer vleugels heeft.

en tegen AGOVV Wielaert de 1-0 in de 93e minuut weggeeft.
  maandag 21 september 2009 @ 15:53:39 #84
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72969332
Ik kwam dit filmpje tegen. Wel erg sportief van Ajax!

http://www.youtube.com/watch?gl=NL&hl=nl&v=1FsE0-Gpvjg
  maandag 21 september 2009 @ 15:54:20 #85
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72969354
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:52 schreef Prosac het volgende:

[..]

en dan beide uitgeschakeld worden omdat AZ tegen Ajax ineens wel weer vleugels heeft.

en tegen AGOVV Wielaert de 1-0 in de 93e minuut weggeeft.
Doe niet zo negatief:P

Maar AGOVV is trouwens wel een ploeg in vorm!
pi_72969449
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:53 schreef DurQ het volgende:
Ik kwam dit filmpje tegen. Wel erg sportief van Ajax!

http://www.youtube.com/watch?gl=NL&hl=nl&v=1FsE0-Gpvjg
DurQtje
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
  maandag 21 september 2009 @ 16:02:40 #87
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72969615
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:57 schreef _Mike_ het volgende:

[..]

DurQtje
Sorry?
  maandag 21 september 2009 @ 16:05:09 #88
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_72969679
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:47 schreef dndiek het volgende:

[..]

Grygera is ook een goed voorbeeld.
Die heeft na zijn Ajax periode zelden tot nooit meer centraal gestaan.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_72970047
Training voor morgen is ook afgelast. Als je Suarez ziet spelen, dan begrijp je wel waarom (en dan is hij nog goed ) Wel mooi dat die Koreaan mag blijven
pi_72970186
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:02 schreef DurQ het volgende:

[..]

Sorry?
Soort van Versteegrobje maar dan al een paar jaar oud en al meerdere keren voorbij is gekozen.
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_72970253
quote:
Op maandag 21 september 2009 15:17 schreef Cyberia18 het volgende:


Schitterend toch, het Nederlands van Luis.
Beetje jammer dat er in de titelbalk 'Toby Aldeweireld' staat.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
  maandag 21 september 2009 @ 16:30:08 #92
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72970507
Ik zag op de site van FIFA een mooie foto van Toby Alderweirld. Stond eronder dat het Dario Cvitanich, de centrumspits van AJax was

Toby ziet er toch heul niet uit als een Dario
pi_72970572
Nou, ik ben terug van een weekendje Zandvoort en heb dus VVV gemist, maar hoe was het spel?? Heb verder nog weinig gelezen
En die Koreaan krijgt een contract hoor ik?
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
  maandag 21 september 2009 @ 16:33:30 #94
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72970635
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:23 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Beetje jammer dat er in de titelbalk 'Toby Aldeweireld' staat.
In Venlo hebben ze er sowieso al een handje van, getuige de opmerking van hun stadionspeaker dat dhr. Jan Van Tonghen met nummer 5 speelde en Dairo Cvitanich met 20.
Gourmetten of steengrillen?
  maandag 21 september 2009 @ 16:34:11 #95
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72970653
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:31 schreef Black-Death het volgende:
Nou, ik ben terug van een weekendje Zandvoort en heb dus VVV gemist, maar hoe was het spel?? Heb verder nog weinig gelezen
En die Koreaan krijgt een contract hoor ik?
Het spel was niet goed.
Zelfs Suarez speelde slecht. Maar maakt toch 4 doelpunten.
Weinig weg gegeven dus wel weer de 0 achterin gehouden.

Die koreaan blijft nog even op proef, het is absoluut nog niet zeker dat hij een contract krijgt
  maandag 21 september 2009 @ 16:38:14 #96
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72970808
Gourmetten of steengrillen?
pi_72970864
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:33 schreef Silenus het volgende:

[..]

In Venlo hebben ze er sowieso al een handje van, getuige de opmerking van hun stadionspeaker dat dhr. Jan Van Tonghen met nummer 5 speelde en Dairo Cvitanich met 20.
Ai, Ai, Aissati kwam er ook vlot uit.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72970877
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:38 schreef Silenus het volgende:
[ afbeelding ]
De Vries moet niet zo huilen. Ajax deed er juist slim aan het tempo te drukken.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72971031
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:39 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

De Vries moet niet zo huilen. Ajax deed er juist slim aan het tempo te drukken.
Ja maar op die manier hoe Stekeleburg het deed was echt beschamend!
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
  maandag 21 september 2009 @ 16:44:38 #100
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72971043
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:31 schreef Black-Death het volgende:
Nou, ik ben terug van een weekendje Zandvoort en heb dus VVV gemist, maar hoe was het spel?? Heb verder nog weinig gelezen
En die Koreaan krijgt een contract hoor ik?
]

Oh ja, de marktwaarde van Suarez is gestegen naar 50 Miljoen volgens verschillende bronnen
pi_72971281
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:39 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

De Vries moet niet zo huilen. Ajax deed er juist slim aan het tempo te drukken.
Ze konden het niet bijbenen?
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
pi_72971352
Gaat Peter R. de Vries zogauw hij voorzitter van Ajax is z'n beleidsplannen ook voorzien van drie uitroeptekens achter elke zin?
pi_72971380
Peter R. de Vries

Die gast kan je gewoonweg niet serieus nemen
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_72971541
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:52 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Ze konden het niet bijbenen?
Doe niet zo dom.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72971666
Morgen pas kwart over 10 thuis. Dus kan alleen het laatste kwartiertje zien. Maar dan zal het al wel gespeeld zijn vrees ik
pi_72971837
Weet iemand tot hoe laat kroegen in anderlecht / brussel donderdag open zijn?

Ik kan namelijk met 2 maten pas na 13 00 uur erheen en dan zouden we met trein moeten gaan dus. Alleen terug gaat die pas om half 7 weer.
Hotel maakt het meteen weer zo duur voor arme studenten..
  maandag 21 september 2009 @ 17:10:49 #107
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72971865
Je kunt altijd een hostelletje nemen voor 12 euro en nog een paar uurtjes tukken. Dat geld geef je anders wel weer aan bier uit.
Gourmetten of steengrillen?
pi_72971886
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:10 schreef Silenus het volgende:
Je kunt altijd een hostelletje nemen voor 12 euro en nog een paar uurtjes tukken. Dat geld geef je anders wel weer aan bier uit.
mja, zijn die echt zo goedkoop?
  maandag 21 september 2009 @ 17:13:24 #109
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72971977
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:11 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

mja, zijn die echt zo goedkoop?
Ik slaap nooit voor meer hoor. Het enige 'nadeel' is dat je dan op een kamer slaapt met waarschijnlijk 6 kerels/vrouwen die ook geen pieken hebben en op wereldreis zijn. Meestal best gezellig, maar je hoeft er toch niet mee te praten want je bent er maar een paar uur.

Ik heb in Hamburg ook de laatste avond doorgetrokken maar volgens mij is uiteindelijk een paar uurtjes slaap pakken in een normaal bed toch echt beter.
Gourmetten of steengrillen?
  maandag 21 september 2009 @ 17:13:32 #110
269412 Frederick_Blah
I vant to suck ur blaath!
pi_72971981
Jong Ajax versus AZ:

Stekelenburg*; van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Emanuelson*; Donald, De Zeeuw*, Aissati; Sulejmani, Suarez, Cvitanich*

  maandag 21 september 2009 @ 17:17:02 #111
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72972107
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:13 schreef Frederick_Blah het volgende:
Jong Ajax versus AZ:

Stekelenburg*; van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Emanuelson*; Donald, De Zeeuw*, Aissati; Sulejmani, Suarez, Cvitanich*


Eigenlijk wel he. Jong Ajax dat de beker gaat winnen:P

maar Ajax 1 is er ook nog!
pi_72972133
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:04 schreef Foca het volgende:
Morgen pas kwart over 10 thuis. Dus kan alleen het laatste kwartiertje zien. Maar dan zal het al wel gespeeld zijn vrees ik
Of je bent ruim op tijd voor de verlenging.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
  maandag 21 september 2009 @ 17:18:24 #113
269412 Frederick_Blah
I vant to suck ur blaath!
pi_72972157
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:17 schreef DurQ het volgende:

[..]

Eigenlijk wel he. Jong Ajax dat de beker gaat winnen:P

maar Ajax 1 is er ook nog!
Je moet toch ook wel met Wielaerts en Atoubas van AGOVV kunnen winnen?
pi_72972222
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:17 schreef DurQ het volgende:

[..]

Eigenlijk wel he. Jong Ajax dat de beker gaat winnen:P

maar Ajax 1 is er ook nog!
http://www.goal.com/nl/ne(...)in-bekerduel-az-jong
pi_72972244
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:17 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Of je bent ruim op tijd voor de verlenging.
Daar teken ik voor. Ik vrees echter voor een forse nederlaag.
  maandag 21 september 2009 @ 17:28:36 #116
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72972552
De topvijf van de Eredivisieranglijst over 2009

Club Duels-Pnt

FC Twente 24 - 52
PSV 24 - 51
AZ 24 - 51
Ajax 24 - 46
Feyenoord 24 - 40
pi_72973159
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:28 schreef DurQ het volgende:
De topvijf van de Eredivisieranglijst over 2009

Club Duels-Pnt

FC Twente 24 - 52
PSV 24 - 51
AZ 24 - 51
Ajax 24 - 46
Feyenoord 24 - 40
?
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_72973183
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:13 schreef Silenus het volgende:

[..]

Ik slaap nooit voor meer hoor. Het enige 'nadeel' is dat je dan op een kamer slaapt met waarschijnlijk 6 kerels/vrouwen die ook geen pieken hebben en op wereldreis zijn. Meestal best gezellig, maar je hoeft er toch niet mee te praten want je bent er maar een paar uur.

Ik heb in Hamburg ook de laatste avond doorgetrokken maar volgens mij is uiteindelijk een paar uurtjes slaap pakken in een normaal bed toch echt beter.
Hamburg heb ik ook in hotelletje geslapen voor 30eu de nacht. Maar moet je dan van tevoren boeken? Met andere mensen maakt niet uit. Als ze maar van me afblijven
  maandag 21 september 2009 @ 17:45:48 #119
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_72973203
Dat is de stand gebaseerd op alle eredivisie wedstrijden in 2009.
pi_72973335
quote:
Op maandag 21 september 2009 16:54 schreef BertMaalderink het volgende:
Gaat Peter R. de Vries zogauw hij voorzitter van Ajax is z'n beleidsplannen ook voorzien van drie uitroeptekens achter elke zin?
laffing out laut
pi_72973551
WIe zegt dat dit afkomstig is van Peter R en niet van een of andere idioot?
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_72973605
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:56 schreef Pritt het volgende:
WIe zegt dat dit afkomstig is van Peter R en niet van een of andere idioot?
Peter.
We are living in a material world, and I am a material girl
  maandag 21 september 2009 @ 17:58:41 #123
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72973628
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:56 schreef Pritt het volgende:
WIe zegt dat dit afkomstig is van Peter R en niet van een of andere idioot?
Heeft ie wel een alibi
  maandag 21 september 2009 @ 17:58:53 #124
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72973642
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:45 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Hamburg heb ik ook in hotelletje geslapen voor 30eu de nacht. Maar moet je dan van tevoren boeken? Met andere mensen maakt niet uit. Als ze maar van me afblijven
Ja, je kunt als je morgen een kaartje hebt gekocht even kijken wat er vrij is, en wat er niet ver van het station afligt. Tot 2 dagen voor vertrek kun je het nog kosteloos annuleren.
Gourmetten of steengrillen?
pi_72974065
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:58 schreef Silenus het volgende:

[..]

Ja, je kunt als je morgen een kaartje hebt gekocht even kijken wat er vrij is, en wat er niet ver van het station afligt. Tot 2 dagen voor vertrek kun je het nog kosteloos annuleren.
Heb jij al gezocht?
  maandag 21 september 2009 @ 18:16:03 #126
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72974140
Mn oud-huisgenoot woont in Brussel nu dus ik heb al een gratis adresje.
Gourmetten of steengrillen?
pi_72974249
quote:
Op maandag 21 september 2009 18:16 schreef Silenus het volgende:
Mn oud-huisgenoot woont in Brussel nu dus ik heb al een gratis adresje.
heeft die nog 3 plekken over voor kleine vergoeding ?:7
pi_72975136
quote:
Op maandag 21 september 2009 17:45 schreef Prosac het volgende:
Dat is de stand gebaseerd op alle eredivisie wedstrijden in 2009.
de meest nutteloze statistiek aller tijden
pi_72975795
quote:
Op maandag 21 september 2009 18:48 schreef DJ_Ryow het volgende:

[..]

de meest nutteloze statistiek aller tijden
Zal wel van de VI komen
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
  maandag 21 september 2009 @ 19:12:12 #130
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72975961
quote:
Op maandag 21 september 2009 19:07 schreef Black-Death het volgende:

[..]

Zal wel van de VI komen
Ja klopt:P

Maar vond het wel opvallend. Qua Twente dan
pi_72976030
quote:
Op maandag 21 september 2009 18:48 schreef DJ_Ryow het volgende:

[..]

de meest nutteloze statistiek aller tijden
Ik vind het anders 3x interessanter dan al die nutteloze slowchat hier.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
  maandag 21 september 2009 @ 19:25:35 #132
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72976548
stukje van Aslan:

Ik denk dat AZ ons in de eerste tien minuten wil afbluffen. Even laten zien dat zij de kampioen zijn en dat er voor ons helemaal niets te halen valt. Wij zijn daar niet bang voor, wij moeten ons niet laten intimideren. Wij zijn de underdog, hebben niets te verliezen. Dat is misschien wel lekker, dan houdt niemand rekening met ons. De druk ligt volledig bij AZ, als zij met 2-1 winnen, hebben ze het ook niet goed gedaan. Zij moeten bang voor ons zijn. Wij zullen honderd procent scherp zijn. Ik denk niet dat wij een muur gaan optrekken voor ons doel. Wel bij 0-0 in de negentigste minuut, want het gaat tenslotte om het resultaat. Ik speel liever slecht en win, dan dat we heel goed spelen en verliezen.”

pi_72976730
Wiel komt bij Holland Sport om half 9.
  maandag 21 september 2009 @ 19:32:46 #134
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_72976846
quote:
Op maandag 21 september 2009 18:48 schreef DJ_Ryow het volgende:

[..]

de meest nutteloze statistiek aller tijden
Wij waren kampioen in 2008
#FreeHat
pi_72976855
quote:
Op maandag 21 september 2009 19:29 schreef De_Ananas het volgende:
Wiel komt bij Holland Sport om half 9.
Ben benieuwd of die nu wel durft te praten.
pi_72976867
quote:
Op maandag 21 september 2009 19:25 schreef DurQ het volgende:
stukje van Aslan:

Ik denk dat AZ ons in de eerste tien minuten wil afbluffen. Even laten zien dat zij de kampioen zijn en dat er voor ons helemaal niets te halen valt. Wij zijn daar niet bang voor, wij moeten ons niet laten intimideren. Wij zijn de underdog, hebben niets te verliezen. Dat is misschien wel lekker, dan houdt niemand rekening met ons. De druk ligt volledig bij AZ, als zij met 2-1 winnen, hebben ze het ook niet goed gedaan. Zij moeten bang voor ons zijn. Wij zullen honderd procent scherp zijn. Ik denk niet dat wij een muur gaan optrekken voor ons doel. Wel bij 0-0 in de negentigste minuut, want het gaat tenslotte om het resultaat. Ik speel liever slecht en win, dan dat we heel goed spelen en verliezen.”


Wij zijn Ajax, Wij zijn de beste!
pi_72977016
Eindelijk weer eens leuke wedstrijden om te bezoeken : Morgen mee met Jong Ajax, Den Haag ( ) thuis en Anderlecht uit
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_72977802
Deze week 2 wedstrijden, donderdag naar Agovv en zondag Den Haag
pi_72978366
quote:
Op maandag 21 september 2009 19:57 schreef versteegrob het volgende:
Deze week 2 wedstrijden, donderdag naar Agovv en zondag Den Haag
Agovv gaat dierentuin worden
pi_72978391
quote:
Op maandag 21 september 2009 19:37 schreef denthemen het volgende:
Eindelijk weer eens leuke wedstrijden om te bezoeken : Morgen mee met Jong Ajax, Den Haag ( ) thuis en Anderlecht uit
Even een vraagje tussendoor he, hoe doe jij dat precies met uit wedstrijden? Zit je dan 'gewoon' tussen het ajax publiek, of is er een aparte plek? Denk niet dat je overal met een rolstoel kan komen, toch?
Als ik het vragen mag gewoon uit nieuwsgierigheid
Bobby Haarms: "Ik ben niet bang voor de dood. Misschien zit onze Lieve Heer wel te wachten op een hersteltraining. Nou, dan kan ie behoorlijk aan de bak." AFCA
  maandag 21 september 2009 @ 20:13:03 #141
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_72978433
quote:
Op maandag 21 september 2009 19:32 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Ben benieuwd of die nu wel durft te praten.
Hij twittert z'n antwoorden
Jawel, je keek.
pi_72978467
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:13 schreef jna het volgende:

[..]

Hij twittert z'n antwoorden


Vind Greg niet heel interessant dus hoor het wel later als die iets boeiends heeft verteld daar.
  maandag 21 september 2009 @ 20:16:15 #143
269412 Frederick_Blah
I vant to suck ur blaath!
pi_72978562
quote:
Jong Ajax speelt dinsdagavond in de tweede ronde van de KNVB Beker tegen landskampioen AZ in Alkmaar. Trainers Pieter Huistra en Fred Grim hebben maandag hun wedstrijdselectie bekend gemaakt.
Jong Ajax mag in het bekertoernooi net als in de competitie gebruik maken van vier compensatie veldspelers en een keeper die ouder zijn dan 23 jaar. Dat zijn George Ogararu, Kenneth Vermeer, Oleguer, Marko Pantelic en Rasmus Lindgren. Spelers die dinsdag in actie komen, mogen donderdag niet worden opgenomen in de selectie van Ajax 1 dat in Apeldoorn speelt tegen AGOVV.

De wedstrijd tussen AZ en Jong Ajax wordt live uitgezonden op RTL 7.


De achttienkoppige selectie ziet er als volgt uit:

Kenneth Vermeer
Sergio Padt
George Ogararu
Deniz Aslan
Johan Kappelhof
Oleguer
Renaldo Jongebloet
Daley Blind
Nathaniel Will
Javier Martina
Vlatko Lazic
Rasmus Lindgren
Timothy van der Meulen
Roly Bonevacia
Danilo
Jeffrey Sarpong
Marko Pantelic
Marvin Zeegelaar
Moet iets van te maken zijn lijkt me.
pi_72978602
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:11 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Agovv gaat dierentuin worden
Koeriekoerie style.
pi_72978623
Geld ligt al op Jong Ajax .
pi_72978682
Kenneth Vermeer
Sergio Padt
George Ogararu
Deniz Aslan
Johan Kappelhof
Oleguer
Renaldo Jongebloet
Daley Blind
Nathaniel Will
Javier Martina
Vlatko Lazic
Rasmus Lindgren
Timothy van der Meulen
Roly Bonevacia
Danilo
Jeffrey Sarpong
Marko Pantelic
Marvin Zeegelaar

Mwa.. ik durf wel wat geld op ajax te zetten. Mja, ajax moet dan ook gewoon overal winnen. Hoop dat jong ajax gewoon in de finale komt
  maandag 21 september 2009 @ 20:19:50 #147
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_72978710
Jammer ik had gehoopt op een zeehondendribbel van kerlon die dan wordt neergehaald in die 16. Waarna pantelic de penalty neemt en dit keer wel scoort
Jawel, je keek.
pi_72978802
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:19 schreef jna het volgende:
Jammer ik had gehoopt op een zeehondendribbel van kerlon die dan wordt neergehaald in die 16. Waarna pantelic de penalty neemt en dit keer wel scoort
Op de lat mikt waarna de bal terug in zijn voeten komt en daarna in de 93ste minuut de winnende kan scoren uit die gemiste pingel
pi_72979230
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:17 schreef Bananenman het volgende:

[..]

Koeriekoerie style.
pi_72979327
quote:
Op maandag 21 september 2009 19:29 schreef De_Ananas het volgende:
Wiel komt bij Holland Sport om half 9.
Das nuuuuuuu!
pi_72979443
Blackcard Greg @ Holland Sport?
AJAX AMSTERDAM!
pi_72979540
Morgen ook maar is Az - Jong ajax kijken, zien of Lindgren, Oleguer etc er nog wat van bakken.
AJAX AMSTERDAM!
pi_72979613
Hoeveel mensen gaan er nou uiteindelijk naar AGOVV?
pi_72979621
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:12 schreef Silaz het volgende:

[..]

Even een vraagje tussendoor he, hoe doe jij dat precies met uit wedstrijden? Zit je dan 'gewoon' tussen het ajax publiek, of is er een aparte plek? Denk niet dat je overal met een rolstoel kan komen, toch?
Als ik het vragen mag gewoon uit nieuwsgierigheid
Ik zit gewoon altijd op de rolstoelplekken van de desbetreffende club. Het is niet overal te realiseren, maar vaak wel
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_72980340
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:34 schreef bloodysunday het volgende:
Blackcard Greg @ Holland Sport?
Jaaaaaaaaaaa.
pi_72980473
nou laat het gekanker hier maar weer komen
  maandag 21 september 2009 @ 20:57:57 #157
240358 Ad_rem
bij de zaak
pi_72980488
http://www.dumpert.nl/med(...)ie_jaapie_stam_.html
blijft leuk


God wat heb ik me geergerd aan Stekelenburg zondag, hoe triest kun je zijn. Gênant!
People demand freedom of speech as a compensation
for the freedom of thought which they seldom use.
pi_72980584
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:57 schreef Ad_rem het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)ie_jaapie_stam_.html
blijft leuk


God wat heb ik me geergerd aan Stekelenburg zondag, hoe triest kun je zijn. Gênant!
Maar hij keepte verder wel puik .
pi_72980711
quote:
Op maandag 21 september 2009 20:57 schreef Ad_rem het volgende:

God wat heb ik me geergerd aan Stekelenburg zondag, hoe triest kun je zijn. Gênant!
Huilie.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  maandag 21 september 2009 @ 21:08:34 #160
240358 Ad_rem
bij de zaak
pi_72980952
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:03 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Huilie.
1998 wil hun opmerking terug.


Mooi filmpje op ned 3.
People demand freedom of speech as a compensation
for the freedom of thought which they seldom use.
pi_72981024
Nu Gregga!
pi_72981065
Wow vet in 1x.
pi_72981221
geen anderlecht voor mij
pi_72981317
Z'n twitter is op tv !
pi_72981341
Die Twitter berichten.
  maandag 21 september 2009 @ 21:17:23 #166
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_72981356
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:16 schreef De_Ananas het volgende:
Z'n twitter is op tv !
kon ook niet missen dat hij er iets mee zou doen Reacties van Wiel vallen me mee.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
  maandag 21 september 2009 @ 21:17:26 #167
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72981359
"Mufaka klinkt wel als een gerecht"
Gourmetten of steengrillen?
pi_72981384
Twitter Gregory
Love is in the air!
pi_72981397
Wat is een mufaka?
pi_72981431
Snelste tijd tot nu toe op de fiets!
  maandag 21 september 2009 @ 21:19:29 #171
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_72981439
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:18 schreef Rejected het volgende:
Wat is een mufaka?
even nadenken en je weet het
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_72981446
En hij zet ook nog eens een record neer. Wat een baas is het toch.
pi_72981452
Mufaka jwt
pi_72981543
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:19 schreef Cyberia18 het volgende:
En hij zet ook nog eens een record neer. Wat een baas is het toch.
Vind 'm steeds beter ogen in het veld. Mag nog iets aanvallender worden, maar verdedigend zit het wel best goed. Bij Urby en Jantje knijp ik 'm af en toe nog wel eens, bij Gregory heb ik dat bijna niet.
pi_72981550
Moussaka, word.
pi_72981594
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:19 schreef Max-Westerman het volgende:
Mufaka jwt
Mufasa




pi_72981882
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:19 schreef TAV74 het volgende:

[..]

even nadenken en je weet het

Ik deed alleen maar die presentator na hoor.
pi_72982187
OMG @ VI
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_72982924
Hans had nieuws over Ajax, ben benieuwd..
pi_72982957
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:52 schreef reconnect het volgende:
Hans had nieuws over Ajax, ben benieuwd..
Dat klopt toch nooit.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_72983146
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:53 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Dat klopt toch nooit.
nee klopt, vaak is het gebakken lucht..Kreeg de indruk dat het iets met leiderschap te maken had, maar straks weten we meer
  maandag 21 september 2009 @ 22:03:15 #182
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_72983429
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:52 schreef reconnect het volgende:
Hans had nieuws over Ajax, ben benieuwd..
Zal wel een of ander slappe eigen mening van Hans zijn
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_72983558
Hebben jullie trouwens de goals van onze Thomas @ Arsenal gezien?

http://www.mysoccerplace.net/video/arsenal-vs-wigan-40-motd

Vooral die tweede (4.00 min) geweldig
  maandag 21 september 2009 @ 22:07:15 #184
203638 DurQ
Stop Smoking, Or Die Trying
pi_72983643
die commercial
pi_72983692
Wtf gebeurd hier, wil snel me kaart voor Anderlecht halen:


Online ticketshop foutmelding
Het reserveringssysteem reageert op dit moment niet. Probeer het later nog eens.
pi_72983728
quote:
Op maandag 21 september 2009 21:19 schreef Cyberia18 het volgende:
En hij zet ook nog eens een record neer. Wat een baas is het toch.
mwaa jantje vertonghen deed het sneller hoor, maar dat is dan ook een belg
pi_72984205
Ben ff wezen kijken bij die meet and greet in het home. Was volgens mij prima geslaagd.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72984206
Met die selectie van Jong Ajax kan je gewoon halverwege in de eredivisie meedoen
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_72984422
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:20 schreef kevin6188 het volgende:
Ben ff wezen kijken bij die meet and greet in het home. Was volgens mij prima geslaagd.
Vertel wat meer Welke spelers waren er?
pi_72984498
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:24 schreef reconnect het volgende:

[..]

Vertel wat meer Welke spelers waren er?
Iedereen, behalve Rommedahl (ziek) en de mensen die morgen moeten spelen. Spelers vonden het volgens mij ook wel leuk. Dat wil wat zeggen.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72984678
Spelen Kerlon en Ze Eduardo dan voor Jong Ajax morgen
pi_72984699
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:25 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Iedereen, behalve Rommedahl (ziek) en de mensen die morgen moeten spelen. Spelers vonden het volgens mij ook wel leuk. Dat wil wat zeggen.
Komt dit initiatief van V/d Boog? Voorheen kwam dit toch niet (vaak) voor?
pi_72984730
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:30 schreef Espabilado het volgende:
Spelen Kerlon en Ze Eduardo dan voor Jong Ajax morgen
Nee, moeten eerst een week of 6 trainen.
  maandag 21 september 2009 @ 22:31:25 #194
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_72984743
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:30 schreef Espabilado het volgende:
Spelen Kerlon en Ze Eduardo dan voor Jong Ajax morgen
Nee
Jawel, je keek.
pi_72984792
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:30 schreef Dvm86 het volgende:

[..]

Komt dit initiatief van V/d Boog? Voorheen kwam dit toch niet (vaak) voor?
Het idee was om niet met een delegatie supporters te praten, maar met supporters die er behoefte aan hebben. Begrip kweken voor elkaar en niet zeiken richting de spelers. Is ook niet gebeurd. Sfeer was gewoon zoals het hoorde.

Jol ging met Lindeman als laatste weg, even daarvoor De Zeeuw. Ruim een halfuur nadat het afgelopen zou zijn enzo. Oh, Blind was er geloof ik nog wel toen. Maargoed.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72984808
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:31 schreef sjimz het volgende:

[..]

Nee, moeten eerst een week of 6 trainen.
Oke jammer.

Dan maar in een volgende ronde, want AZ wint dit natuurlijk niet
pi_72984812
Wat is het heftige nieuws over Ajax?
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_72984832
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:33 schreef Black-Death het volgende:
Wat is het heftige nieuws over Ajax?
Dat Wielaert tekort komt voor Ajax.
pi_72984887
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:33 schreef Dvm86 het volgende:

[..]

Dat Wielaert tekort komt voor Ajax.
Heftig niews inderdaad
Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity
pi_72984911
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:33 schreef Dvm86 het volgende:

[..]

Dat Wielaert tekort komt voor Ajax.
Tso... heftuuuuuuuggggg
pi_72985082
Kaart Anderlecht toch wel gelukt natuurlijk, en Blind blijft altijd als langste @kev
pi_72985194
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:40 schreef Jasza het volgende:
Kaart Anderlecht toch wel gelukt natuurlijk, en Blind blijft altijd als langste @kev
De rest van het verhaal klopt ook idd.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72985252
Uitzending Studio Ajax online te bekijken

21 september 2009 RvN

Inmiddels is ook de tweede uitzending van het programma Studio Ajax, uitzending van AT5 in samenwerking met Ajax, online te bekijken. Presentator Hidde van Warmerdam besprak de wedstrijd tegen VVV en andere actuele zaken rondom Ajax met Pieter Huistra (trainer van Jong Ajax) en Hans Westerhof (voormalig hoofd Jeugdopleidingen Ajax) Wat vonden zij van de wedstrijd en hoe staat de jeugdopleiding van Ajax er nu bij in vergelijking met vroeger?

http://www.at5.nl/tv/studio-ajax
pi_72985276
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:44 schreef versteegrob het volgende:
Uitzending Studio Ajax online te bekijken

21 september 2009 RvN

Inmiddels is ook de tweede uitzending van het programma Studio Ajax, uitzending van AT5 in samenwerking met Ajax, online te bekijken. Presentator Hidde van Warmerdam besprak de wedstrijd tegen VVV en andere actuele zaken rondom Ajax met Pieter Huistra (trainer van Jong Ajax) en Hans Westerhof (voormalig hoofd Jeugdopleidingen Ajax) Wat vonden zij van de wedstrijd en hoe staat de jeugdopleiding van Ajax er nu bij in vergelijking met vroeger?

http://www.at5.nl/tv/studio-ajax
Een echte
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
  maandag 21 september 2009 @ 22:56:46 #205
269412 Frederick_Blah
I vant to suck ur blaath!
pi_72985824
quote:
Dinsdagavond speelt Jong Ajax de bekerwedstrijd tegen het eerste elftal van AZ. De landskampioen is favoriet, maar de Amsterdamse talenten azen op een grote stunt tegen het kwakkelende AZ. AZ-trainer Ronald Koeman is er niet gerust op en zijn collega Pieter Huistra kan dat beamen. “Als we door het vuur gaan wint Jong Ajax van AZ”, aldus de trainer van Jong Ajax tegenover highlow.nl.

Bij de loting voor de tweede ronde van KNVB-beker sprong het affiche tussen de landskampioen het het belofte-elftal van Ajax eruit. Jong Ajax heeft een reputatie in de nationale beker door de successen in de afgelopen jaren. Tegen AZ kan trainer Pieter Huistra rekenen op een sterke selectie die aangevuld wordt met spelers van het eerste elftal. “Met mijn eigen jongens kunnen we AZ verslaan. Maar met een aantal jongens van het eerste elftal erbij wordt die kans groter. Als we door het vuur gaan en als een hecht collectief spelen dan kunnen wij winnen”, hoopt Huistra, die weet dat AZ een slechte periode doormaakt. De Alkmaarders speelden de afgelopen anderhalve week drie wedstrijden en verloren even zo vaak. De trainer van het 'tweede' realiseert zich dat Jong Ajax geen elftal is van alleen maar beloftes. “Natuurlijk zullen er spelers van Jong Ajax teleurgesteld moeten worden, omdat ze niet bij de selectie zitten. Dit komt mede doordat de groep enorm groot is.” Maar ook door het viertal dispensatiespelers van boven de 23, die met Jong Ajax mee mogen doen. Dat betekent dat een aantal eigen jongens teleurgesteld worden, omdat ze op de bank zitten, of misschien wel thuis moeten blijven.

Motivatie is dan een groot woord voor een moeilijke taak, waar Huistra samen met assistent Fred Grim een behoorlijke taak aan hebben. “Wij hameren er echter op dat ze beter moeten worden. Dat word je niet alleen door wedstrijden te spelen, maar dat kan je ook op de trainingen laten zien. Je moet nooit bij de pakken neer gaan zitten als je niet bij de selectie zit”, aldus Huistra die de beschikking heeft over Marko Pantelic, Kenneth Vermeer, Oleguer, George Ogararu en Rasmus Lindgren. De oefenmeester maakt het niet uit of hij dinsdagavond met zijn eigen jongens of met leenspelers uit het eerste speelt. “Ik wil gewoon AZ verslaan met een zo sterk mogelijk team. ik geloof in mijn eigen jongens, maar ook in die uit het eerste. We hebben maandag goed getraind. er is goed samengewerkt en die gaan echt wel door het vuur voor elkaar. De groep is gretig en werkt keihard. Dit is voor die jongens een hele mooie wedstrijd en bovendien een mooie uitdaging om tegen AZ voor een stunt te zorgen. Ik zie het wel gebeuren”, besluit Huistra vol vertrouwen.

Het duel tussen AZ en Jong Ajax is dinsdagavond vanaf 18.30 uur live te volgen op highlow.nl.

Vermoedelijke opstellingen:
AZ:
Sergio Romero, Gill Swerts, Kew Jaliens, Héctor Moreno, Sébastien Pocognoli, Brett Holman, David Mendes da Silva, Stijn Schaars, Maarten Martens, Mounir El Hamdaoui, Moussa Dembélé.
Wissels:Graziano Pellè, Rasmus Elm, Jeremain Lens

Jong Ajax:
Kenneth Vermeer, George Ogararu, Oleguer, Daley Blind, Nathaniel Will, Jeffrey Sarpong, Rasmus Lindgren, Danilo Souza Campos, Javier Martina, Marko Pantelic, Marvin Zeegelaar
Wissels: Sergio Padt (k), Deniz Aslan, Johan Kappelhof, Vlatko Lazic, Renaldo Jongebloet, Roly Bonevacia
  maandag 21 september 2009 @ 23:06:04 #206
51286 w00h00
Digital man!
pi_72986223
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:44 schreef _Mike_ het volgende:

[..]

Een echte
pi_72986419
Hopen dat Jong Ajax wint morgen
  maandag 21 september 2009 @ 23:24:38 #208
219855 finsdefis
I.. I got authoritah?
pi_72986958
Alhoewel er altijd een kans is dat Jong Ajax wint, denk ik niet dat we ze moeten overschatten. Ook moeten we die vormdip van AZ niet overschatten. Aangezien Jong Ajax nogal een variabel team is denk ik dat ze toch makkelijk overrompeld worden door AZ.
The strong do what they can and the weak suffer what they must.
- Thucydides
pi_72987003
Nou met de namen die Derksen vanavond noemden worden ze gewoon kampioen in de eerste divisie.
pi_72987361
Eriksen speelt niet ?
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_72987437
quote:
Op maandag 21 september 2009 23:34 schreef Seam het volgende:
Eriksen speelt niet ?
Zit die niet in de A1 ?
Op woensdag 16 december 2009 17:38 schreef Barca het volgende:
Ik hou niet van voetbal. Ajax is mijn favoriete Nederlandse club, maar ik lig nooit wakker van hun resultaten en doen of laten.
pi_72987561
quote:
Op maandag 21 september 2009 23:35 schreef Lebawski het volgende:

[..]

Zit die niet in de A1 ?
Iedere keer ga ik weer in de fout bij die eikel
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_72987835
Morgen kunnen we Vermeer eindelijk weer in actie zien. Ben benieuwd.
pi_72988085
Met die aanval moet je wel een goal kunnen maken tegen AZ. Ben benieuwd hoe Oleguer en Blind zich achterin houden.
pi_72988212
AZ is wel goed genoeg om Jong Ajax eruit te gooien hoor, hoogstens een stuntje.
  dinsdag 22 september 2009 @ 00:00:54 #216
143949 Riro
A.F.C. AJAX
pi_72988255
quote:
Op maandag 21 september 2009 23:59 schreef Scorpie het volgende:
AZ is wel goed genoeg om Jong Ajax eruit te gooien hoor, hoogstens een stuntje.
Dat inderdaad. Denk echt niet dat we daar gaan winnen, mocht het gebeuren zou het erg leuk zijn.
pi_72988401
Mogen toch maar 3 dispensatiespelers + 1 keeper (ouder dan 23) meedoen? Pantelic, Ogararu, Oleguer en Lindgren zou 4 maken. Dat artikel zegt wel 4, maar weet iemand het zeker?
pi_72988414
quote:
Op maandag 21 september 2009 23:59 schreef Scorpie het volgende:
AZ is wel goed genoeg om Jong Ajax eruit te gooien hoor, hoogstens een stuntje.
Ik denk dat elke Ajacied tevreden zal zijn met een kleine nederlaag, 60min+ voor Pantelic en een goed keepende Vermeer.
pi_72988503
Als je kijkt naar de tegenstanders van dit seizoen en dat vergelijkt met vorig seizoen heeft Ajax 1 puntje meer weten te halen tegen dezelfde tegenstanders.
Dit jaar wel winst in Groningen 0-2 (vorig seizoen nog 1-0)
Dit jaar gelijk in eigen huis tegen Sparta 0-0 (vorig seizoen nog een 5-2 winst).
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_72988515
Wie was die speler van jong ajax of ajax a1 of iets dergelijks pas die 4/5 keer oid tegen twente meen ik had gescoord en in andere wedstrijden ook al aardig wat keren? Ofwel een jeugdspeler die er al een heleboel gemaakt heeft in paar wedstrijden.

Ja lekker vaag, daarom kom ik er met google ook niet uit.
pi_72988527
Mensen nog naar de supportershome geweest?
  dinsdag 22 september 2009 @ 00:28:24 #222
219855 finsdefis
I.. I got authoritah?
pi_72988771
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 00:12 schreef Espabilado het volgende:
Wie was die speler van jong ajax of ajax a1 of iets dergelijks pas die 4/5 keer oid tegen twente meen ik had gescoord en in andere wedstrijden ook al aardig wat keren? Ofwel een jeugdspeler die er al een heleboel gemaakt heeft in paar wedstrijden.

Ja lekker vaag, daarom kom ik er met google ook niet uit.
Lorenzo Ebicilio heeft 5 keer gescoord tegen ADO A1, misschien bedoel je die?
The strong do what they can and the weak suffer what they must.
- Thucydides
pi_72989633




  dinsdag 22 september 2009 @ 07:25:41 #224
198540 BoerBert
Bij wijze van spreken
pi_72990578
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 00:07 schreef Fides het volgende:
Mogen toch maar 3 dispensatiespelers + 1 keeper (ouder dan 23) meedoen? Pantelic, Ogararu, Oleguer en Lindgren zou 4 maken. Dat artikel zegt wel 4, maar weet iemand het zeker?
Ik las ook 3 veldspelers ergens, maar ik wist ook niet dat Lindgren meedeed
  dinsdag 22 september 2009 @ 07:32:27 #225
117813 Mr-Sander
Check m'n signature
pi_72990610
4 veldspelers en 1 keeper, dus Pantelic, Ogararu, Oleguer, Lindgren en Vermeer
-link verwijderd, niet terugplaatsen-
pi_72990854
Toby met z'n Lacoste-polotje . Mooi hoe er zo met Kennedy wordt omgegaan.
pi_72990893
Kijk Siem dan strak kijken op die foto
pi_72991525
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 00:13 schreef versteegrob het volgende:
Mensen nog naar de supportershome geweest?
Kerel.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_72991642
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 00:12 schreef dndiek het volgende:
Als je kijkt naar de tegenstanders van dit seizoen en dat vergelijkt met vorig seizoen heeft Ajax 1 puntje meer weten te halen tegen dezelfde tegenstanders.
Dit jaar wel winst in Groningen 0-2 (vorig seizoen nog 1-0)
Dit jaar gelijk in eigen huis tegen Sparta 0-0 (vorig seizoen nog een 5-2 winst).
Ajax Sparta was 6-2 vorig jaar
pi_72991737
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 09:06 schreef De_Ananas het volgende:

[..]

Ajax Sparta was 6-2 vorig jaar
Was 5-2 hoor Toen raakte Huntelaar nog geblesseerd. Je weet wel
pi_72991840
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 01:51 schreef Cyberia18 het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
het was wel vrij rustig of lijkt dat alleen zo?
pi_72991936
je krijgt 14.50 keer je inzet als ajax wint toch maar even 5euro opzetten ofzo
pi_72991978
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 09:12 schreef Frankz0rz het volgende:

[..]

Was 5-2 hoor Toen raakte Huntelaar nog geblesseerd. Je weet wel
Oh ik kijk verkeerd, een jaar eerder werd het 6-2
pi_72992269
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 00:07 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Ik denk dat elke Ajacied tevreden zal zijn met een kleine nederlaag, 60min+ voor Pantelic en een goed keepende Vermeer.
Hoe kun je nou tevreden zijn met een nederlaag man? Wat een crap.

En fuck, doe foto van Kennedy, die ziet er weer helemaal happy uit, wanneer knalt Jol hem voorgoed op de tribune, damn.


Waar is het 14,5 keer je inzet op een overwinning van Jong Ajax?
Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity
pi_72992322
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 09:41 schreef navigator het volgende:

[..]

Hoe kun je nou tevreden zijn met een nederlaag man? Wat een crap.

En fuck, doe foto van Kennedy, die ziet er weer helemaal happy uit, wanneer knalt Jol hem voorgoed op de tribune, damn.


Waar is het 14,5 keer je inzet op een overwinning van Jong Ajax?
Unibet toch maar even 6 euro opgezet 6 euro verliezen boeid ook niet.
pi_72992439
Online ticketing is nu al traag .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_72992478
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:44 schreef versteegrob het volgende:
Uitzending Studio Ajax online te bekijken

21 september 2009 RvN

Inmiddels is ook de tweede uitzending van het programma Studio Ajax, uitzending van AT5 in samenwerking met Ajax, online te bekijken. Presentator Hidde van Warmerdam besprak de wedstrijd tegen VVV en andere actuele zaken rondom Ajax met Pieter Huistra (trainer van Jong Ajax) en Hans Westerhof (voormalig hoofd Jeugdopleidingen Ajax) Wat vonden zij van de wedstrijd en hoe staat de jeugdopleiding van Ajax er nu bij in vergelijking met vroeger?

http://www.at5.nl/tv/studio-ajax
Die quizgast
pi_72992594
Wel grappig dat sommigen hier vanavond een stunt verwachten terwijl ik eerder bang ben dat de stunt later deze week komt als we van AGOVV verliezen... ik ben er niet gerust op gezien de wisselvallige prestaties....
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  dinsdag 22 september 2009 @ 09:58:22 #239
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72992606
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 09:51 schreef Da_Sandman het volgende:
Online ticketing is nu al traag .
GVD hij valt er steeds uit!
Gourmetten of steengrillen?
  dinsdag 22 september 2009 @ 09:59:41 #240
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72992640
quote:
Online ticketshop foutmelding
Het reserveringssysteem is op dit moment te druk. Probeer het later nog eens.
Wat een hoerig KUTsysteem!
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:00:32 #241
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72992660
#$%#(@$%)@$)^$)@%@)%^

JEZUS HET IS TIEN UUR
Gourmetten of steengrillen?
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:01:16 #242
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72992673
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 10:00 schreef Silenus het volgende:
#$%#(@$%)@$)^$)@%@)%^

JEZUS HET IS TIEN UUR
Hoe moeilijk kan het zijn..........!!!!!!!! Stelletje............
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:02:48 #243
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_72992711
Ah, mn maat belt, die stond bij de Primera en heeft ze binnen.

BRUSSEL HERE WE COME!

Boni, sterkte jongen.
Gourmetten of steengrillen?
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:03:11 #244
164283 Luco
Buongiorno!
pi_72992718
Klinkt alsof alles heel vloeiend verloopt
Ma come piove bene su'gli <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Tj9IIfOuYt0" rel="nofollow" target="_blank">impermeabili</a>
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:04:44 #245
83823 Vinno
Dat is ook.
pi_72992759
Welke spelers waren allemaal aanwezig in het supportshome?
pi_72992762
Netjes om 10 uur uit de internetverkoop getrokken.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_72992771
quote:
Op maandag 21 september 2009 22:40 schreef Jasza het volgende:
Kaart Anderlecht toch wel gelukt natuurlijk, en Blind blijft altijd als langste @kev
Dat klopt niet helemaal, Endt was er het langst. En wat een fenomeen, die David.
pi_72992795
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 09:57 schreef TheVulture het volgende:
Wel grappig dat sommigen hier vanavond een stunt verwachten terwijl ik eerder bang ben dat de stunt later deze week komt als we van AGOVV verliezen... ik ben er niet gerust op gezien de wisselvallige prestaties....
denk dat iedereen op een stunt hoopt, maar het niet echt verwacht
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:06:37 #249
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72992802
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 10:02 schreef Silenus het volgende:
Ah, mn maat belt, die stond bij de Primera en heeft ze binnen.

BRUSSEL HERE WE COME!

Boni, sterkte jongen.
Goed geregeld...
Ik vrees ervoor
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:07:37 #250
143949 Riro
A.F.C. AJAX
pi_72992825
Ik moest er 1 voor een vriend halen, krijg ik in ene midden in de bestelling iets met 'u heeft geen aankooprecht voor deze wedstrijd'. Gelukkig stond het kaartje nog wel in het winkelmandje en toen kon ik 'm gewoon afrekenen.
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:08:17 #251
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_72992843
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 10:02 schreef Silenus het volgende:
Ah, mn maat belt, die stond bij de Primera en heeft ze binnen.

BRUSSEL HERE WE COME!

Boni, sterkte jongen.
Zelfde hier. Zat me op te vreten achter mijn laptop, maar maatje trok er gewoon vijf uit bij de Primera.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:09:52 #252
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72992879
quote:
Seizoen clubcard invoeren



01-10-2009 21:05 uur ANDERLECHT - AFC AJAX Er zijn geen kaarten meer beschikbaar voor de gekozen wedstrijd.
GVD!!!!!!!!!!!
Klotesysteem........!
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_72993003
, , !

Ik online, maatje via Primera.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:17:51 #254
143949 Riro
A.F.C. AJAX
pi_72993047
Dat is goed kut, BoNi!
pi_72993094
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 10:09 schreef BoNi het volgende:

[..]

GVD!!!!!!!!!!!
Klotesysteem........!
Da's inderdaad kut. Hier eigenlijk geen probleem gehad...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:23:07 #256
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72993156
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 10:17 schreef Riro het volgende:
Dat is goed kut, BoNi!
Dat druk je nog zacht uit...
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  dinsdag 22 september 2009 @ 10:27:56 #257
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_72993267
Tegen beter weten in toch nog iedere minuut even proberen om te kijken of ze misschien toch nog wat kaarten hebben gevonden
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  dinsdag 22 september 2009 @ 11:01:24 #258
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_72994198
Ik ben d'r bij kaarten via de primera heb er nu al zin in
pi_72994883
Nou het zal hier ook een stuk rustiger zijn de komende 2 weken
  dinsdag 22 september 2009 @ 11:31:25 #260
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_72995159
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 11:23 schreef Frankz0rz het volgende:
Nou het zal hier ook een stuk rustiger zijn de komende 2 weken
Danny in actie hoor
Jawel, je keek.
pi_72995319
We gaan het hier gewoon over Ajax hebben
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_72995515
quote:
Oudere broer Suárez vertrekt weer bij Ajax

Pablo Suárez blijkt niet over dezelfde kwaliteiten als zijn broertje te beschikken. De 29-jarige aanvaller was op voorspraak van zijn broer Luis naar Amsterdam gekomen in de hoop zich te kunnen aansluiten bij de amateurs van Ajax. Hij keert nu echter terug naar zijn vaderland. Pablo trainde sinds enkele weken mee met de amateurs van Ajax, maar bleek geen meerwaarde te zijn, zo meldt AD/Sportwereld. De aanvaller, eerder al spelend bij profclubs in Colombia en El Salvador, keert nu terug naar zijn vaderland en gaat daar op zoek naar een nieuwe club.

De Uruguyaan kon tenminste van dichtbij meemaken hoe zijn broertje excelleerde. Luis Suárez, sinds dit seizoen de aanvoerder van Ajax, scoorde afgelopen weekend vier keer tegen VVV-Venlo. Dit flikte hij al eerder in de Europa League. Suárez is topscorer van de Eredivisie met tien doelpunten.
Niet echt een verrassing.. 29 jaar en speelde ook niet op enigszins hoog niveau.
pi_72996016
Nou, op basis van de eerste helft én op basis van de tweede helft staan we bovenaan. En dan toch gewoon 3e staan
quote:
Ajax wint meeste helften
22 september 2009 A

Op de ranglijst van de Eredivisie komt Ajax net één puntje tekort om koploper te zijn. Kijken we echter naar de theoretische ranglijsten op basis van de resultaten per helft, dan is te zien dat Ajax de meeste helften 'wint'. Ook scoren de Amsterdammers voor en na de thee het meest van alle clubs.

De andere hooggenoteerde teams lijken vooral na rust gas te geven en wedstrijden naar zich toe te trekken. De conclusie lijkt derhalve gerechtvaardigd dat Ajax dit seizoen tot dusver het aantrekkelijkste voetbal van Nederland speelt.

Linkje
pi_72996219
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 11:55 schreef EddyAlbena het volgende:
Nou, op basis van de eerste helft én op basis van de tweede helft staan we bovenaan. En dan toch gewoon 3e staan
[..]
Wiehooee
Mooie paradox btw
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
  dinsdag 22 september 2009 @ 12:00:55 #265
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_72996223
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 11:41 schreef Frankz0rz het volgende:

[..]

Niet echt een verrassing.. 29 jaar en speelde ook niet op enigszins hoog niveau.
ik dacht dat het zn jongere broertje was. Of is die ook naar NL gekomen?
Jawel, je keek.
pi_72996703
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 12:00 schreef jna het volgende:

[..]

ik dacht dat het zn jongere broertje was. Of is die ook naar NL gekomen?
Volgens mij wel, maar alleen om zijn broer aan het werk te zien volgens mij
pi_72996872
Wel goed zo.. zoveel mogelijk verdedigend goed staan dan komt het vertrouwen vanzelf.
pi_72996960
Ben wel erg benieuwd naar vanaaf hoop op een stuntje
pi_72997039
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 12:23 schreef mash_ het volgende:
Ben wel erg benieuwd naar vanaaf hoop op een stuntje
Ik ook. Met een notering van 14.50 heb ik maar een gokje gewaagt bji Unibet
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_72997181
Op Betfair is ie 19. Als iemand een refer wil voor bonus roept u maar
  dinsdag 22 september 2009 @ 12:38:39 #271
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_72997362
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 12:23 schreef mash_ het volgende:
Ben wel erg benieuwd naar vanaaf hoop op een stuntje
Ik kan het helaas niet zien vanavond.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  dinsdag 22 september 2009 @ 12:41:55 #272
164283 Luco
Buongiorno!
pi_72997464
Klopt het dat zaterdag Feyenoord thuis in de verkoop gaat voor Supp.CC? Dit staat wel in het voorlopige schema, maar bij het huidige schema staat Feyenoord er nog niet tussen...
Ma come piove bene su'gli <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Tj9IIfOuYt0" rel="nofollow" target="_blank">impermeabili</a>
pi_72998158
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 12:41 schreef Luco het volgende:
Klopt het dat zaterdag Feyenoord thuis in de verkoop gaat voor Supp.CC? Dit staat wel in het voorlopige schema, maar bij het huidige schema staat Feyenoord er nog niet tussen...
Met mijn CC zal ik geen kans maken
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_72999022
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 12:32 schreef Nashje het volgende:
Op Betfair is ie 19. Als iemand een refer wil voor bonus roept u maar
19 nu heb ik al 6 euro voor 14.50 gezet! maarja pech dan
pi_72999297
quote:
Op maandag 21 september 2009 11:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dat hij genadig door het ijs zou zakken enzo. .
Had ik ook verwacht.
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
pi_72999342
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 12:32 schreef Nashje het volgende:
Op Betfair is ie 19. Als iemand een refer wil voor bonus roept u maar
PM !

20 euro voor Jong Ajax !
pi_73000521
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 12:32 schreef Nashje het volgende:
Op Betfair is ie 19. Als iemand een refer wil voor bonus roept u maar
PM!
Oh je kan geen PM ontvangen
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_73001459
Gaan we nu eindelijk eens een grote Fok-jodenmeet houden in Brussel jongens?
pi_73001656
Whehe ik zag net Denny Landzaat in z'n Range Rover stappen bij de Bijenkorf, met een trui aan waar het wapen van Amsterdam op stond .
-
  dinsdag 22 september 2009 @ 14:56:15 #280
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_73001869
: Joden (Nee, ik heb niks tegen iemand die Joods is! Dat Joden-gezeur rond voetbal is echter onwijs sneu! )
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 14:50 schreef Otis2.0 het volgende:
Whehe ik zag net Denny Landzaat in z'n Range Rover stappen bij de Bijenkorf, met een trui aan waar het wapen van Amsterdam op stond .
Geen topper maar aan hem heb je meer dan aan Kennedy, Rommedahl, Aissati en Sulejmani.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_73001892
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 14:44 schreef Bananenman het volgende:
Gaan we nu eindelijk eens een grote Fok-jodenmeet houden in Brussel jongens?
Ben er helaas pas bij de wedstrijd bij .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_73001969
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 14:56 schreef Barca het volgende:
Geen topper maar aan hem heb je meer dan aan Kennedy, Rommedahl, Aissati en Sulejmani.
Ten eerste; nee.
Ten tweede; de grap was eigenlijk dat hij een trui aanhad met het wapen van Amsterdam erop terwijl hij bij Feyenoord speelt . hihihihih.
-
pi_73001977
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 14:50 schreef Otis2.0 het volgende:
Whehe ik zag net Denny Landzaat in z'n Range Rover stappen bij de Bijenkorf, met een trui aan waar het wapen van Amsterdam op stond .
Je had een foto moeten maken en in het Feyenoordtopic moeten posten
We are living in a material world, and I am a material girl
pi_73001993
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 14:59 schreef behangplakker het volgende:

[..]

Je had een foto moeten maken en in het Feyenoordtopic moeten posten
Ik zat in de tram.
-
pi_73002024
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 15:00 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]

Ik zat in de tram.
Jammer, misschien volgende week in de Story
We are living in a material world, and I am a material girl
pi_73002109
nieuwe topictiteltip: op een Seok en een ouwe voetbalschoen

  dinsdag 22 september 2009 @ 15:10:20 #287
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_73002340
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 15:08 schreef Rumille het volgende:

[..]

Ja, die heb ik dus ook
Ga je ook naar Brussel dan?
pi_73002372
quote:
Op dinsdag 22 september 2009 15:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Ga je ook naar Brussel dan?
Dat niet
pi_73029902
Joepie!
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_73029969
Om maar weer ontopic te gaan.

Werd voor mijn gisteren toch wel duidelijk waarom mensen als Lindgren, Oleguer en Vermeer niet in de basis staan bij het eerste. Uiteindelijk toch dapper verweerd van Jong Ajax, maar als het voorin wat beter zou zijn uitgespeeld had er misschien wel een stunt ingezeten.

Ow, en het was natuurlijk een penalty zo vlak voor het einde.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_73030083
Zou dit topic nu nog net zo hard gaan?
-
pi_73030137
Ben benieuwd hoe dit zal gaan verlopen hier...

Blind was echt een held gister. Wat was hij goed. Was ook onder de indruk van Sarpong. Die gast is snel en erg balvast. Zet hem eens op rechts ipv Kennedy. Zou ik echt graag willen zien.
  woensdag 23 september 2009 @ 09:41:48 #293
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_73030208
Lindgren vond ik het, met Blind, wel goed goed. Oleguer was echt slecht, Vermeer oogde een paar keer onzeker. Had de ballen ook niet klemvast.

Pantelic voldeed aan de verwachting: slecht spelen. Echt, met hem is weer eens een kneus gehaald!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  woensdag 23 september 2009 @ 09:43:24 #294
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_73030247
AZ verdiende winnaar?? Heb er echt niets van meegekregen helaas. Hoe was Pantelic?
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_73030271
quote:
Op woensdag 23 september 2009 09:41 schreef Barca het volgende:
Pantelic voldeed aan de verwachting: slecht spelen. Echt, met hem is weer eens een kneus gehaald!
Kreeg natuurlijk ook niet echt geweldige ballen.
pi_73030283
Ik vond Pantelic wel fit ogen.
-
pi_73030306
quote:
Op woensdag 23 september 2009 09:41 schreef Barca het volgende:
Echt, met hem is weer eens een kneus gehaald!
Ah, onze visionair heeft z'n oordeel alweer klaar na twee keer twintig minuutjes in het eerste en een wedstrijdje met het reserveteam tegen de regerend landskampioen.

Goed bezig man jij. Wat stel je voor? Dat we Huntelaar halen?
-
  woensdag 23 september 2009 @ 09:46:40 #298
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_73030328
quote:
Op woensdag 23 september 2009 09:41 schreef Barca het volgende:
Pantelic voldeed aan de verwachting: slecht spelen. Echt, met hem is weer eens een kneus gehaald!
Kom toch op, als je zopveel gespeeld hebt in de Bundeliga ben je geen koekenbakker. Na een wedstrijd met jong Ajax afbrenden slaat nergens op.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_73030425
Tja, hij vond ook Lindgren goed. Die gast is echt de supervertrager bij uitstek, alleen maar met de bal lopen.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  woensdag 23 september 2009 @ 09:50:51 #300
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_73030432
quote:
Op woensdag 23 september 2009 09:44 schreef Nashje het volgende:

[..]

Kreeg natuurlijk ook niet echt geweldige ballen.
Maar met de goede ballen die hij kreeg deed hij ook niks goeds. Verder erg egoïstisch.
quote:
Op woensdag 23 september 2009 09:46 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]

Ah, onze visionair heeft z'n oordeel alweer klaar na twee keer twintig minuutjes in het eerste en een wedstrijdje met het reserveteam tegen de regerend landskampioen.

Goed bezig man jij. Wat stel je voor? Dat we Huntelaar halen?
Sommige mensen zien dat nu eenmaal sneller dan anderen.

Huntelaar zit liever op de bank in Milaan. Ajax moet het traditiegetrouw niet hebben van aanvallers die niet door de club zijn opgeleid.
quote:
Op woensdag 23 september 2009 09:50 schreef zjroentje het volgende:
Tja, hij vond ook Lindgren goed. Die gast is echt de supervertrager bij uitstek, alleen maar met de bal lopen.
Weinig balverlies, veroverde wel veel ballen. Ondersteunde de verdediging goed.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  woensdag 23 september 2009 @ 09:51:17 #301
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_73030447
quote:
Op woensdag 23 september 2009 09:46 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Kom toch op, als je zopveel gespeeld hebt in de Bundeliga ben je geen koekenbakker. Na een wedstrijd met jong Ajax afbrenden slaat nergens op.
Ik krijg wel een beetje kippenvel van Pantelic als persoon....
Constant dat klappen, duimpjes omhoog, lachen.
Uiteraard is het belangrijk om je teamgenoten te steunen, maar krijg toch het gevoel dat er weinig gemeend is van zijn gebaartjes, maar hopelijk vergis ik me en is hij echt betrokken en bezig om het team te helpen.
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')