quote:Op maandag 21 september 2009 09:43 schreef DJRandall het volgende:
Mefke, wat fijn dat je zo lekker geslapen hebt! Daar knap je zeker wel van op?
Ik ben ze nu online aan het zetten, dus nog eventjes geduldquote:Op maandag 21 september 2009 09:51 schreef Vicky het volgende:
fijn dat je goed geslapen hebt Mefke! Dat scheelt al weer een hele hoop!
* Vicky gaat in de F5 stand voor Lotte foto's!
er gaan 300 posts in een topic.
geen idee hoe dat in DLD is, in NL mag je pas naar buiten als je kindje weer op geboortegewicht is en de temp kan vasthouden (meestal na 5/6 dagen)quote:Op maandag 21 september 2009 10:25 schreef Vlindur het volgende:
Nu al boodschappen doen?! Kan/mag dat wel dan?![]()
Ik wacht op de foto's ben erg benieuwd!
Nee hoor ligt er helemaal aan. Leander is maandag geboren en hij mocht woensdag al naar buiten terwijl ie zich niet goed warm kon houden en nog lang niet op zijn geboortegewicht zat. Warm inpakken met een voorverwarmde kinderwagen en dan maakt het niks uit.quote:Op maandag 21 september 2009 10:27 schreef Vicky het volgende:
[..]
geen idee hoe dat in DLD is, in NL mag je pas naar buiten als je kindje weer op geboortegewicht is en de temp kan vasthouden (meestal na 5/6 dagen)
Precies, je kan niet vroeg genoeg leren shoppenquote:Op maandag 21 september 2009 10:43 schreef Sidn3y het volgende:
Haha ik was al net zo verbaasd als de andere dames bij het berichtje dat kleine Lotte nu al boodschapjes aan het doen is. Maar het is een heerlijke dag (hier tenminste) dus waarom ook niet. Na zoveel maandjes binnen zitten is wat frisse lucht ook wel lekker natuurlijk![]()
Het zit je echt niet mee he..quote:Op maandag 21 september 2009 10:54 schreef Troel het volgende:
Linda, wat een heerlijk meisje. PM je mij nog even het huisnummer van je moeder
Hier de gyn gesproken. Allereerst een groeiecho gemaakt, vanwege mijn afvallen in plaats van aankomen weer. Dat lijkt nu allemaal redelijk in orde te zijn, blijkbaar toch een foutieve meting of een latere groeispurt. Gewicht zit wel laag, Net op het p10 lijntje, maar wel een eigen lijntje, dus dat is prima.
Vanwege mijn pijnklachten is er besloten dat mijn leverfuncties getest moesten worden, dus ik kon meteen weer wat bloed achterlaten en daarnaast mag ik me gaan melden voor wat ijzerinfuusjes, want met mijn lage HB durft ze de bevalling niet in te gaan.
En dan het goede nieuws *tromgeroffel*
Op het moment dat ik 37 weken ben en ik voel me nog steeds zwaar klote en dergelijke, dan heeft ze er geen problemen mee om in te leiden (mits mogelijk uiteraard).
Dus dat is in ieder geval een hele opluchting, ik heb nog maximaal 3,4 weken een zwaar beroerde tijd en misschien door dat ijzerinfuus is dat wel eerder afgelopen, want dat maakt me in ieder geval een stuk minder moe als het goed is
Kwokquote:Op maandag 21 september 2009 10:49 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Precies, je kan niet vroeg genoeg leren shoppenEn het is hier een graad of 20 denk ik
Ja, eigenlijk alleen maar goed nieuwsquote:Op maandag 21 september 2009 11:08 schreef martine1984 het volgende:
Troel, gelukkig over het algemeen goed nieuws! 37 weken al weer.. dat gaat snel, hopelijk komt je beeb nu snel dan kan je herstellen en ga je hopelijk snel weer beter voelen
Nee, juist nietquote:Op maandag 21 september 2009 11:51 schreef Ssserpente het volgende:
Goed nieuws, Troel!Maar als z'n gewicht al iets aan de lage kant is, is het dan toch niet beter als ie net ff wat langer blijft zitten?
Vlindur, gewoon hier neerplempen joh!Of in SC! Ben benieuwd!
quote:Op maandag 21 september 2009 11:21 schreef mefke79 het volgende:
Zo en nou duik ik weer mijn bankje op...ikea catalogus is binnen! Wij gaan trouwens voor een gulliverbedje in wit, dat kan later zo'n peuterbedje worden leek ons wel handig.
Nee, dat zijn gewoon voorweeen (tenminste, ik kreeg niet de indruk dat ze zich daar echt zorgen over maakte), maar de pijn die ik heb bovenin mijn buik zou een teken kunnen zijn dat er wat mis is. En omdat ik sommige andere symptomen van zwangerschapsvergiftiging al tijden heb, kan ik dus zelf moeilijk aangeven dat het plotseling op komt zetten zeg maarquote:Op maandag 21 september 2009 12:00 schreef Twinkly het volgende:
Linda wat een mooi en schattig meissie is Lotte!!
Oh, wat fijn Troel dat ze je dan in gaan leiden, nog maar eventjes volhouden dus!![]()
Stoppen ze het ijzer bij het infuus in wat je al gaat krijgen?
Die krampen die op weeen lijken zouden dus kunnen komen doordat er iets mis is met je lever?
Ja, minibabietjes zijn het liefstquote:Op maandag 21 september 2009 12:07 schreef Sidn3y het volgende:
Goh Troel, als het infuus dus niet lekker aanslaat wordt je dus mogelijk ingeleid met 37 weken, maar als het wel goed/beter gaat dan mogelijk ook niet toch? Wat was Ruben een kleintje zeg, dan heb je echt een minibabytje gehad
Nee, dat heb ik met Ruben ook al vanaf 33 wekenquote:Op maandag 21 september 2009 12:13 schreef Twinkly het volgende:
Echt rot dat je zo'n pijn hebt johMaar het was voor de gynaecoloog dus niet raar dat je nu al zo'n last van voorweeen hebt? Ik heb alleen nog maar hele lichte indalingspijntjes
Heerlijk voor je! Gefeliciteerd met Lotte.quote:Op maandag 21 september 2009 10:05 schreef Linda2205 het volgende:
De bevalling viel best mee eigenlijk.
surequote:Op maandag 21 september 2009 12:18 schreef Troel het volgende:
[..]Of misschien ben ik wel gewoon kleinzerig
Als je het niet zeker weet, om een envelopje vragenquote:Op maandag 21 september 2009 12:43 schreef Sc0rPi0n het volgende:
@Linda Gefeliciteerd met Lotte!![]()
We zitten een beetje te dubben of we het willen weten wat het wordt.
We hebben wel onze voor en tegens maar ik ben wel benieuwd wat de afwegingen waren van de andere hier.
Over 1,5 week hebben we de 20wkn echo nl.
Dat was ik die dat had gevraagd. Beetje wisselende reacties hier. Wij hebben ook volgende week de 20-weken echo en ook ik weet het nog niet.quote:Op maandag 21 september 2009 12:43 schreef Sc0rPi0n het volgende:
@Linda Gefeliciteerd met Lotte!![]()
We zitten een beetje te dubben of we het willen weten wat het wordt.
We hebben wel onze voor en tegens maar ik ben wel benieuwd wat de afwegingen waren van de andere hier.
Over 1,5 week hebben we de 20wkn echo nl.
die verrassing heb je met 20wk net zo goedquote:Op maandag 21 september 2009 13:28 schreef DJRandall het volgende:
[..]
Dat was ik die dat had gevraagd. Beetje wisselende reacties hier. Wij hebben ook volgende week de 20-weken echo en ook ik weet het nog niet.
Veel dames willen het weten, de belangrijkste reden om het niet te weten die mij bij bleef, is het speciale moment bij de bevalling. Dan heb je dus nog een verrassing tegoed!
Ah wat balenquote:Op maandag 21 september 2009 13:36 schreef RockabeIIa het volgende:
Xenia, tuurlijk wel maar ik had niets te melden
Heb wel wat gevonden maar niet zoveel. Zal vanavond nog eens kijken.quote:Op maandag 21 september 2009 13:10 schreef mefke79 het volgende:
Sc0rpi0n, een topic of 2/3 geleden vroeg iemand het ook en toen is er heel uitgebreid antwoord gegeven door iedereen. Misschien effe opzoeken?
Ik heb zelf een vrouw die niets voor zich kan houdenquote:Op maandag 21 september 2009 13:50 schreef Asyniur het volgende:
Wij willen dadelijk met de 20 weken echo wel weten wat het wordt. We zijn er nog niet uit of we het ook wereldkundig gaan maken...
Redenen zijn o.a. lekker makkelijk met nog aan te schaffen spullen maar ook dat het 'echter' wordt voor de papa voor ons gevoel en we hoeven maar te dubben over 1 naam ipv 2
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
quote:Op maandag 21 september 2009 14:22 schreef mefke79 het volgende:Mefke toch.....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
als je het 'nu' weet, heb je wel nog 20 weken om aan het idee te wennen...quote:Op maandag 21 september 2009 14:03 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Heb wel wat gevonden maar niet zoveel. Zal vanavond nog eens kijken.
[..]
Ik heb zelf een vrouw die niets voor zich kan houdenMaar goed wij hebben dus al twee mooie namen, die veranderen toch niet meer. En het maakt me op zich niets uit wat het wordt, maar ik heb wel een voorkeur (al kan je er weinig aan veranderen). Ik ben gewoon bang dat als ik weet wat het is ik 'teleurgesteld' zal zijn. En dat wil ik niet. Maar ja of ik het nu weet of over een half jaar....
quote:Op maandag 21 september 2009 14:22 schreef mefke79 het volgende:
Xenia, schijn ik ook ineens heel erg te doen. En (effe onder spoiler, echt te ranzig voor woorden):Dat spoiler gedoe, doe ik altijd al...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ons gedichtje vond ik op internet. Was er gelijk helemaal verliefd op en mijn vriend ook. Dus ik ga echt niet zelf kloten terwijl ze gewoon geweldig op internet staan!quote:Op maandag 21 september 2009 14:10 schreef martine1984 het volgende:
Xenia, snurken heb ik ook last van... niet echt charmant maar ja er valt niks aan te doen. Zal denk ik wel door de baby komen die alles in de verdrukking brengt....
Ik probeer een geboorte gedichtje te vinden of in elkaar te draaien, maar t lukt nietEn morgen ga ik naar de drukker om t kaartje in elkaar te laten zetten. Ben zelf helemaal niet creatief met dit soort dingen... alles wat ik verzin lijkt wel een veredeld sinterklaas gedicht
bah
Wat een schitterend gedichtje Ymme, krijg er tranen van in mijn ogen!quote:Op maandag 21 september 2009 14:52 schreef ymme het volgende:
Ik heb zojuist de tekst doorgegeven aan de drukker:
Tekst 1 (x):
Hoelang zal het duren
Om dit kaartje naar de hemel te sturen?
Zodat mijn lieve opa kan horen
Dat ik ben geboren?
Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon:
*********
We noemen hem:
*******
Hij is geboren op .. februari 2010 om ..:.. uur
en weegt .... gram.
*adres*
Wil je hem komen bewonderen, graag even een belletje.
Wij hadden bij Milan:quote:Op maandag 21 september 2009 15:07 schreef amaranta het volgende:
Ik vind alleen die laatste regel niet zo. Graag even een belletje.
Wij hadden.
Beschuitje? telefoonnummer
Ook nie denderend maargoed.
uhm, ziekmelden en naar huis gaan?quote:Op maandag 21 september 2009 15:36 schreef DJRandall het volgende:
Ego-post:
Kan iemand me even opbeuren?
Voel me beroerd, inclusief hoofdpijn, en ik ben doodmoe. Ik zit nu op mijn werk en moet nog twee uur!!
Ik verveel me natuurlijk ook nog enorm en heb internet uit.
Bleh, rotdag!
Tja, dat kan ik dus niet he. Ben zo iemand die altijd hondsberoerd op haar werk blijft zitten. Me ziek melden zorgt meestal voor nog meer schuldgevoel...quote:Op maandag 21 september 2009 15:40 schreef Asyniur het volgende:
[..]
uhm, ziekmelden en naar huis gaan?
Helpt 't als ik zeg dat ik me hetzelfde voel? Althans, dat vervelen dan. Gelukkig geen hoofdpijn en moe, maar toch.quote:Op maandag 21 september 2009 15:36 schreef DJRandall het volgende:
Ego-post:
Kan iemand me even opbeuren?
Voel me beroerd, inclusief hoofdpijn, en ik ben doodmoe. Ik zit nu op mijn werk en moet nog twee uur!!
Ik verveel me natuurlijk ook nog enorm en heb internet uit.
Bleh, rotdag!
Een uur extra pauze? vertel..quote:Op maandag 21 september 2009 15:43 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Helpt 't als ik zeg dat ik me hetzelfde voel? Althans, dat vervelen dan. Gelukkig geen hoofdpijn en moe, maar toch.
Kop op! Het wordt vanzelf half 6Kun je niet wat eerder weg? Of neem je je uur extra pauze gedurende de dag al? Ik doe het echt niet elke dag, maar als ik moe ben of koppijn heb, ga ik lekker wat eerder naar huis.
Gedeelde smart is halve smart .. ofzoiets
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |