abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72756820
Succes met studeren Lijnloos!

Oi Stiemie, lakens roze? Dat had ik gemist
Blijft leuk zo eens in de zoveel tijd
pi_72756870
Goede morgen Lady's



Ik ben toch ook zo lief voor mijn . Meneer kwam gisteren om 00.30 thuis en ik heb gewoon op hem gewacht beneden Nu is hij weer vertrokken en back on the road, maar we lagen om 02.00 uur pas in bed. En ik moest er om 08.00 uur weer uit, omdat baby-dump vandaag spullen komt brengen
Maar ben wel erg moe

En ik snap niets meer van de systemen van de maxi-cose autostoel.
Ik zie het vanzelf wel
pi_72757117
Ik lees net in het update topic dat Karin is bevallen (was het weekend niet op de pc)

Van harte gefeliciteerd meid, en ook je man en "grote zus" van Lars!
"I'm not expecting to grow flowers in a desert, but i can live and breathe and see the sun in wintertime"
https://www.youtube.com/watch?v=jbhtJh1LXHQRoll
  dinsdag 15 september 2009 @ 09:06:41 #204
35189 Troel
scherp en bot
pi_72757221
quote:
Op maandag 14 september 2009 20:54 schreef Linda2205 het volgende:
Muuh...niemand mist mij

Karin, van harte met Lars. Wat een mooi ventje

Lijnloos, ik heb even gemist waarom je naar het ziekenhuis moest? Is alles nu weer ok?
Ik zag je op msn, dus ik wist dat je nog niet bezig was
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_72757720
goedemorgen

@icantrix; zooo dat was echt wel vroeg vanmorgen! heb je vandaag de mogelijkheid om nog ergens een dutje in te plannen???
en jij bent zelf ook zoooo

@Xenia erg vervelend die draaipoging... snap best dat je dat niet nog een keertje wilt meemaken...

@Ssserpente, fijn dat je moeder je gisteravond heeft bijgestaan... en Benelux NTM was best leuk he? stiekem kijk ik alle seizoenen van HNTM en ANTM en ik vind het echt leuk om naar te kijken haha maar dr zaten dr wel weer een paar enorm irritante meiden in zeg!!!

@Martine; knap dat je je niet meer druk maakt om je gewicht... gaat er idd vast wel weer af en je krijgt er iets heeeeeel moois voor terug. En voor de blaasontsteking en jeuj voor je verlof!

ik heb eindelijk weer een nachtje vrij normaal geslapen, voor het eerst dat ik weer eens een paar uur (5-6) achter elkaar heb kunnen slapen!! was wel ff heel fijn
straks komt mijn zus met dr 2 meiden (3,5 en 1) en gaan we ff de stad in. Haar zoontje zit nu op school...
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_72757847
Ymme, je had toch al iets gekocht? Dan is het toch gewoon een kwestie van proberen?
Lijnloos, succes met studeren!
Incantrix, belachelijk tijdstip om te posten ja...ik sliep gelukkig toen nog.
Ehm, ik vergeet er een aantal...roze hoeslakens (stiemie?) moeten weer wit worden met vaatwastabletten, die truc ken ik ook. Moet je wel tabletten hebben waar geen blauw spul in zit of het blauwe weghalen.
Sserpente, fijn dat je het overleefd hebt en voor je gevoel afgesloten hebt. Geeft rust lijkt me zo.
Xenia, ik zei het gisteren al, die draaipoging klonk als een ramp. Groot gelijk dat je het er nu bij laat.
Rocka, doe es nieuwe foto's dan?
En evenwichtsproblemen, nuh, die heb ik dan weer niet, buik is ook niet zo groot, zou het daaraan liggen?

Ik mag zo eerst naar de schoonheidsspecialiste voor mijn nagels en dan later naar de vk. Dus ik moet echt wat gaan doen vandaag. Gisteren na het bad was buikje even soepel en sindsdien is ie telkens weer hard. En Driekus maar duwen en meppen en de hik hebben. Ik hoop stiekum dat het zo blijft, dan kan ik straks ook even aan de vk vragen of het normaal is en wat die zeurderige pijn in mijn rug te betekenen heeft. Tis dat het niet golvend is, anders zou je bijna aan weeeen gaan denken.
Oja, ik kreeg van de stomme schoonmoeder de tip om vooral wonderolie te gaan drinken. Nou, nee dankje....
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_72757978
Mijnmoeder was er bij 1 van haar 7 kinderen behoorlijk zat van -> wonderolie. 2 dagen beroerd en diarree en een week later de baby

Afrader
pi_72758203
Goedemorgen dames!

Icantrix jeetje das inderdaad vroeg, bah... maar komen ze vandaag je meubeltjes brengen? Vanmiddag misschien toch maar een dutje voor je zelf inplannen?

Ik ga me zo aankleden, en dan begin ik maar de schoonmaak... de the do list is nog veel te lang
  dinsdag 15 september 2009 @ 09:56:32 #209
35189 Troel
scherp en bot
pi_72758259
Oja, mijlpaal vandaag

33 weken
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_72758400
Troel, ook al weer 33 weken! Wat gaat iedereen hard ineens...

Kleine mijlpaal voor mezelf: ik heb gympen aan....en helemaal zelf gedaan (dat is dus echt weken geleden dat dat gelukt is). Ik ben helemaal trots op mezelf
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_72758411
Dankjulliewel voor de sterkte wensen allemaal


oh, en ik heb de geboorte van Lars gemist, zag ik.

Gefeliciteerd Karin en fam met jullie mooie zoon en broertje
pi_72758566
jeeeeuj Troel alweer 33 weken!!! gaat snel he???
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_72758917
voor Lily
voor Troel
voor de gympen van Mefke

en voor de rest van de dames ook een dikke knuffel. Op deze druilerige dag hebben we immers allemaal toch een klein zonnetje in onze buiken!
  dinsdag 15 september 2009 @ 10:36:01 #214
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72759269
mogge

effe nog niet terug gelezen hoor... Was weer een zware nacht. Ik had nog effe zin om te gaan posten om 03.41u maar zag niemand alive

Ben trouwens nu ik over die 37wk grens ben echt weer een broekgluurder geworden Echt, ik heb alle geduld nu, ben relaxter dan sinds ik ooit was vanaf wk 20 toen de daadwerkelijke aftakeling begon en ik geniet nu veel meer van het zwanger zijn dan voorheen, ik trek alle klachten duizend keer beter alleen al omdat ik nu snap hoe ik dingen beter kan doen en ook omdat ik meer rust in de kont heb dus alles zit snor. Ik ben het niet zat iig
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72759552
Uhm Rocka, wat is een broekgluurder? Klinkt wel kinky

's voor Troel en Mefke (gympen weer aan is tof!)

Dikke voor Lily...

Zo nu effe studie-break en broodje halen in het dorp!
  dinsdag 15 september 2009 @ 11:07:16 #216
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_72760141
ssserpente, fijn dat je dit hoofdstuk met je vader nu voor je evoel hebt kunnen afsluiten. Het klinkt erg ingrijpend en ingewikkeld allemaal

Xenia, wat balen dat de draaipoging is mislukt! Ik vind je (latere) post verder wel ontzettend spreken van moederliefde voor je kind. zo mooi!

Lijnloos, fijn dat je bent goedgekeurd in het zkh! En gefeli met je mijlpaal!

Troel, wat naar dat je weer bent afgevallen... Moeten ze weer gaan ingrijpen in het zkh, of is het nog niet zo erg?
En gefeli met je mijlpaal!

Heeft Lily een voorliggende placenta? Bah, wat naar!

Martine, wat balen weer een blassontsteking! Hopelijk gaat het snel voorbij!

Stiemie, je hoeslakens!

Rocka, broekgluurder? ksnappumnie

Zo, nu even wat doen voor werk voor zolang ik nog ewrk...
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_72760247
Ik denk dat ROcka gluurt of er een prop in zit, of vruchtwater ofzo....
pi_72760749
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 09:06 schreef Troel het volgende:

[..]

Ik zag je op msn, dus ik wist dat je nog niet bezig was
Je had er toch een klein beetje drama in kunnen gooien...niemand die weet dat jij mij op MSN hebt...
Lotte!
Noah!
  dinsdag 15 september 2009 @ 11:47:22 #219
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72761382
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 11:10 schreef amaranta het volgende:
Ik denk dat ROcka gluurt of er een prop in zit, of vruchtwater ofzo....
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72761402
Balen dat je vannacht weer niet lekker hebt kunnen slapen Rocka. Ik weet niet hoe je dat vol houdt. Respect hoor.
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 11:07 schreef DaviniaHR het volgende:
Xenia, wat balen dat de draaipoging is mislukt! Ik vind je (latere) post verder wel ontzettend spreken van moederliefde voor je kind. zo mooi!
Lief om te lezen

En nog een voor alle lieve reakties.

Linda, ik had het verhaal met je vriend nog gelezen laatst. Fijn dat hij het achteraf wel snapte. Hij was toch ook degene die zich druk maakte omdat hij tijdens de bevalling een paar uur niet zou kunnen roken? Is die daar ook al overheen gekomen inmiddels?

Ik ben vanmorgen mijn slijmprop verloren. Hopelijk wordt het gewoon weer aangemaakt want ik voel me echt nog niet klaar om te bevallen
pi_72761508
Oh Xenia, wat spannend. Zou de draaipoging ermee te maken hebben? Dat ze die prop een beetje om laag hebben geduwd?
Succes in ieder geval.

Er staat hier een grote witte doos op mij te wachten in de woonkamer. Maar ik ontken gewoon dat die doos er staat. Wil de confrontatie met de matrassen nog even niet aangaan
ik wil écht niet baren, ik wil graag kindjes maar ik wil gewoon niet baren, écht niet
pi_72761509
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 11:47 schreef RockabeIIa het volgende:

[..]


whehe, herkenbaar! Hier ook een broek- wc- en wcpapier-gluurster Ik heb wel van de vk gister een teststrip gekregen. Voor als ik twijfel of het vruchtwater of urine is wat ik verlies. Baby ligt zo diep ingedaald dat vruchtwater er alleen maar uit kon druppelen zei ze, ipv plonsen.

Ik moet werken en ik heb geen ziiihiiin...iemand een beetje motivatie over?
Lotte!
Noah!
  dinsdag 15 september 2009 @ 11:51:42 #223
64438 Bucko
##Prison Break##
pi_72761516
hallo,
ook lang niets laten horen. Zwangerschap verloopt prima. Ik zit nu op 28 weken. Vorige week een pretecho laten maken, maar die van ons is weer eens eigenwijs...handjes voor het gezicht en de navelstreng ligt er ook nog eens opgerold voor. We zijn nog eens teruggeweest en weer hetzelfde. Volgende week mogen we nog een keer proberen, maar vrees dat het kindje nog steeds hetzelfde zal liggen. We hebben wel wat foto's, maar niet dat ik zeg van daar kan ik veel mee

Hebben jullie dat ook dat als je gegeten hebt je buik/maag enorm in de weg zit. Het liefste ga ik liggen, net of ik helemaal opzet. Het zitten op een bank of stoel is ook een drama....kan niet de juiste houding vinden...volgens mij ligt het kindje met de voeten aan de rechterkant onder mijn ribben....

ik ben nu even in de fase dat ik zoiets heb van, was de bevalling maar al weer in zicht...

Ohja, en op de pretecho zag die vrouw dat ons kind een dubbel syteem in 1 nier heeft, maar wel gewoon 1 urineleider. Schijnt vaak voor te komen en niets verontrustends te zijn...
pi_72761590
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 11:48 schreef Xenia het volgende:
Balen dat je vannacht weer niet lekker hebt kunnen slapen Rocka. Ik weet niet hoe je dat vol houdt. Respect hoor.
[..]

Lief om te lezen

En nog een voor alle lieve reakties.

Linda, ik had het verhaal met je vriend nog gelezen laatst. Fijn dat hij het achteraf wel snapte. Hij was toch ook degene die zich druk maakte omdat hij tijdens de bevalling een paar uur niet zou kunnen roken? Is die daar ook al overheen gekomen inmiddels?

Ik ben vanmorgen mijn slijmprop verloren. Hopelijk wordt het gewoon weer aangemaakt want ik voel me echt nog niet klaar om te bevallen
Hij ziet overal tegenop, wat betreft de bevalling Hij is volgens mij banger dan ik en ik geloof toch echt dat ik het moet doen

Enne...slijmprop Ok, het zegt niks, maar toch is het wel spannend! Zou het kunnen komen door het draaien? Ze kunnen trouwens wel weer aangroeien, want ik ben 'm met 26 weken al verloren. Maar jij mag al bijna, dus denk niet dattie dan weer aangroeit. Volgens mij zit er max. 2 weken tussen verlies van de slijmprop en de bevalling (als het dus in de laatste weken gebeurd..)
Lotte!
Noah!
pi_72761621
Zo, terug van de bekkenfysio.
Gekneed, mweh.

En ze vindt dat ik toch echt nog rustiger aan moet doen
pi_72761770
Heerlijk, krijg hier op mijn werk net te horen dat ik donderdag een functioneringsgesprek heb. Ik vroeg maar meteen of ik me zorgen moest maken in verband met mijn tijdelijke contract......

En ja hoor, binnenkort ben ik zwanger en werkloos.....Mijn dag kan niet meer stuk....

Mag ik aub even in een hoekje kruipen en heel hard huilen?? Moet nu namelijk de rest van de dag nog recht tegenover mijn baas zitten en een strak gezicht proberen te houden.
pi_72761869
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 11:48 schreef Xenia het volgende:
Balen dat je vannacht weer niet lekker hebt kunnen slapen Rocka. Ik weet niet hoe je dat vol houdt. Respect hoor.
[..]

Lief om te lezen

En nog een voor alle lieve reakties.

Linda, ik had het verhaal met je vriend nog gelezen laatst. Fijn dat hij het achteraf wel snapte. Hij was toch ook degene die zich druk maakte omdat hij tijdens de bevalling een paar uur niet zou kunnen roken? Is die daar ook al overheen gekomen inmiddels?

Ik ben vanmorgen mijn slijmprop verloren. Hopelijk wordt het gewoon weer aangemaakt want ik voel me echt nog niet klaar om te bevallen
Xenia, spannend hoor! Bij mijn eerste beviel ik ook niet gelijk na het verliezen van de slijmprop. Overigens verloor ik met de slijmprop wat bloed toen.

Ik kan me compleet niet meer voor de geest halen of ik de 2e keer al de slijmprop was verloren. Ik zat de 2e keer aan het ontbijt toen ik mijn eerste wee kreeg. Dat is wel iets wat me nog heel duidelijk voor de geest staat.

Anyway, het kan nog wel even duren maar het meestal wel een teken dat er iets aan de gang is van binnen. Toi toi toi!
pi_72761891
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:00 schreef DJRandall het volgende:
Heerlijk, krijg hier op mijn werk net te horen dat ik donderdag een functioneringsgesprek heb. Ik vroeg maar meteen of ik me zorgen moest maken in verband met mijn tijdelijke contract......

En ja hoor, binnenkort ben ik zwanger en werkloos.....Mijn dag kan niet meer stuk....

Mag ik aub even in een hoekje kruipen en heel hard huilen?? Moet nu namelijk de rest van de dag nog recht tegenover mijn baas zitten en een strak gezicht proberen te houden.
DJRandall Wat een ontzettend rotnieuws.
pi_72761969
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:00 schreef DJRandall het volgende:
Heerlijk, krijg hier op mijn werk net te horen dat ik donderdag een functioneringsgesprek heb. Ik vroeg maar meteen of ik me zorgen moest maken in verband met mijn tijdelijke contract......

En ja hoor, binnenkort ben ik zwanger en werkloos.....Mijn dag kan niet meer stuk....

Mag ik aub even in een hoekje kruipen en heel hard huilen?? Moet nu namelijk de rest van de dag nog recht tegenover mijn baas zitten en een strak gezicht proberen te houden.
Wat balen zeg
Weet je het al zeker?
Heel veel succes dan verder vandaag joh! (en waarom zou je er eigenlijk niet even om mogen huilen? Je baas snapt toch ook wel dat het beroerd is?)
pi_72762121
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:08 schreef freecell het volgende:

[..]

Wat balen zeg
Weet je het al zeker?
Heel veel succes dan verder vandaag joh! (en waarom zou je er eigenlijk niet even om mogen huilen? Je baas snapt toch ook wel dat het beroerd is?)
Ja, ik weet het wel zeker. Vorige keer werd al besproken dat hij niet tevreden was. Nu heb ik daar heel hard aan gewerkt. Nu gaf hij als reden aan dat er gewoon niet genoeg werk is. Klopt ook wel, maar dat maakt het niet minder kl*te. Maar donderdag zal hij wel uitleg geven.
Ben wel blij dat ik er gewoon naar vroeg, anders had ik me tot donderdag op moeten vreten.

En ik voel me op een of andere manier te trots om in tranen uit te barsten nu.
pi_72762157
Xenia spannend zeg! Misschien door de draaipoging toch alles in gang gezet?

En ik twijfel een beetje of mijn vliezen nou vanmorgen om 8 uur gebroken zijn of niet... Voelde alsof ik een heel klein beetje in mijn broek plaste, en soms is er een uurtje helemaal niks en dan ineens weer een ieniemienie gutsje/druppel. Bij Linde twijfelde ik net zo en toen bleek na 5 dagen dus dat de vliezen wel gebroken waren dus ik maak me er nu best wel druk om. Verder nog niks dat op krampjes of weeen lijkt. Gelukkig komt de verloskundige voor 3 uur vanmiddag langs om even te checken. (Als het geen vruchtwater is, moet ik om 16 uur bij de notaris zijn om de volmacht voor de hypotheekoverdracht te regelen) Timing, timing
pi_72762177
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:00 schreef DJRandall het volgende:
Heerlijk, krijg hier op mijn werk net te horen dat ik donderdag een functioneringsgesprek heb. Ik vroeg maar meteen of ik me zorgen moest maken in verband met mijn tijdelijke contract......

En ja hoor, binnenkort ben ik zwanger en werkloos.....Mijn dag kan niet meer stuk....

Mag ik aub even in een hoekje kruipen en heel hard huilen?? Moet nu namelijk de rest van de dag nog recht tegenover mijn baas zitten en een strak gezicht proberen te houden.

Jeetje zeg. Dat is inderdaad wel even heftig.
En als je behoefte hebt aan een potje janken, gewoon doen!
pi_72762183
Stiemie aan de gebroken vliezen

Lotte!
Noah!
pi_72762204
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:00 schreef DJRandall het volgende:
Mag ik aub even in een hoekje kruipen en heel hard huilen?? Moet nu namelijk de rest van de dag nog recht tegenover mijn baas zitten en een strak gezicht proberen te houden.
Ja dat mag!!! Dikke knuffel meid, wat een pokkenieuws! Heb je ook al enig idee per wanneer je weg zou moeten? Ik neem aan dat ze wel een opzegtermijn hebben toch? In elk geval succes vandaag! Hou vol!
pi_72762229
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:15 schreef Stiemie het volgende:
Xenia spannend zeg! Misschien door de draaipoging toch alles in gang gezet?

En ik twijfel een beetje of mijn vliezen nou vanmorgen om 8 uur gebroken zijn of niet... Voelde alsof ik een heel klein beetje in mijn broek plaste, en soms is er een uurtje helemaal niks en dan ineens weer een ieniemienie gutsje/druppel. Bij Linde twijfelde ik net zo en toen bleek na 5 dagen dus dat de vliezen wel gebroken waren dus ik maak me er nu best wel druk om. Verder nog niks dat op krampjes of weeen lijkt. Gelukkig komt de verloskundige voor 3 uur vanmiddag langs om even te checken. (Als het geen vruchtwater is, moet ik om 16 uur bij de notaris zijn om de volmacht voor de hypotheekoverdracht te regelen) Timing, timing
Je verloskundige komt voor 3 uur vanmiddag (is erg strekkend natuurlijk) kan je niet de notaris bellen en vragen of ze tussen nu en heel snel nog een gaatje hebben om te tekenen?
pi_72762230
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:15 schreef Stiemie het volgende:
Xenia spannend zeg! Misschien door de draaipoging toch alles in gang gezet?

En ik twijfel een beetje of mijn vliezen nou vanmorgen om 8 uur gebroken zijn of niet... Voelde alsof ik een heel klein beetje in mijn broek plaste, en soms is er een uurtje helemaal niks en dan ineens weer een ieniemienie gutsje/druppel. Bij Linde twijfelde ik net zo en toen bleek na 5 dagen dus dat de vliezen wel gebroken waren dus ik maak me er nu best wel druk om. Verder nog niks dat op krampjes of weeen lijkt. Gelukkig komt de verloskundige voor 3 uur vanmiddag langs om even te checken. (Als het geen vruchtwater is, moet ik om 16 uur bij de notaris zijn om de volmacht voor de hypotheekoverdracht te regelen) Timing, timing
Oh spannend...

Vorige keer 5 dagen? Als je vliezen gebroken zijn, moet je kind er toch binnen 24 uur zijn. (of heb ik dit verkeerd begrepen).
Voel mij af en toe echt nog een leek betreft bevallingen en baby's
pi_72762239
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:15 schreef Stiemie het volgende:
Xenia spannend zeg! Misschien door de draaipoging toch alles in gang gezet?

En ik twijfel een beetje of mijn vliezen nou vanmorgen om 8 uur gebroken zijn of niet... Voelde alsof ik een heel klein beetje in mijn broek plaste, en soms is er een uurtje helemaal niks en dan ineens weer een ieniemienie gutsje/druppel. Bij Linde twijfelde ik net zo en toen bleek na 5 dagen dus dat de vliezen wel gebroken waren dus ik maak me er nu best wel druk om. Verder nog niks dat op krampjes of weeen lijkt. Gelukkig komt de verloskundige voor 3 uur vanmiddag langs om even te checken. (Als het geen vruchtwater is, moet ik om 16 uur bij de notaris zijn om de volmacht voor de hypotheekoverdracht te regelen) Timing, timing
Jij maakt het wel heel spannend zeg... Indien gebroken toch snel richting notaris (wellicht onder begeleiding van...) en snel tekenen om vervolgens verder te puffen. Spannend
pi_72762322
De kinderwagen en autostoel van maxi-cose zijn binnen

Geweldig. Zo de wagen in elkaar zetten (uitklappen en wielen bevestigen) en maar zweimelen.... Dr moet nog een baby in
pi_72762333
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:13 schreef DJRandall het volgende:

[..]

Ja, ik weet het wel zeker. Vorige keer werd al besproken dat hij niet tevreden was. Nu heb ik daar heel hard aan gewerkt. Nu gaf hij als reden aan dat er gewoon niet genoeg werk is. Klopt ook wel, maar dat maakt het niet minder kl*te. Maar donderdag zal hij wel uitleg geven.
Ben wel blij dat ik er gewoon naar vroeg, anders had ik me tot donderdag op moeten vreten.

En ik voel me op een of andere manier te trots om in tranen uit te barsten nu.
Sterkte, dit is enorm kut. Straks anders lekker op de wc een potje janken.
Of anders hier lekker komen spuien en je baas verrot schelden.
De lul. Ja het is gewoon een lul! Bah. Stomme vent!
pi_72762346
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:17 schreef Lijnloos het volgende:

[..]

Ja dat mag!!! Dikke knuffel meid, wat een pokkenieuws! Heb je ook al enig idee per wanneer je weg zou moeten? Ik neem aan dat ze wel een opzegtermijn hebben toch? In elk geval succes vandaag! Hou vol!
Mijn contract loopt tot eind november. Dus anderhalve maand voor mijn verlof sta ik op straat. Nu moet ik bekennen dat ik dit niet de leukste baan is en ik wel weg wilde, maar natuurlijk niet net voor een bevalling.
Ondanks dat het niet geheel onverwacht kwam, baal ik wel als een stekker. Zeker omdat ik vind, dat het niet aan mij ligt. Ik heb gedaan wat ik kon...

Ik kijk nu dus uit naar 6 maanden verlof
pi_72762383
Lekker is dat Ymme, en daar sta je dan om 8 uur voor op
Overigens dacht ik dat het 48 was met gebroken vliezen maar zeker weten doe ik het niet meer.
  dinsdag 15 september 2009 @ 12:26:31 #242
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_72762406
Whoeee, Xenia en Stiemie! Spannend! Xenia, ik kan me voorstellen dat het van jou niet zo hoeft nog even, dus voor jou hoop ik heel erg dat dit alles is en dat je meisje nog lekker blijft zitten. En Stiemie, waauuw! Goed dat je VK vanmiddag komt, daar zou ik me zeker ook druk over maken inderdaad. Ik duim voor jullie beiden

Een aan jullie allemaal, het nachtbraken was weer erg geslaagd inderdaad Ik wilde dus eigenlijk nog even mijn bed ingaan, maar bedacht me net op tijd dat mijn lief er deze ochtend heel vroeg uitmoest (om kwart over 6 werd hij opgehaald), dus dat ik dan toch niet meer zou kunnen slapen (echt zachtzinnig is hij 's-morgens niet ). Toen heb ik dus maar met hem meegedaan en was om 7 uur op mijn werk en om 11 uur alweer klaar Zo dus lekker een tukje doen, ik heb het wel gehad nu..

DJRandall, bah, wat naar.. Ik weet niet of het je eer te na is, maar ik zou in dit geval denk ik niet eens pogen om mijn gezicht strak te houden, dit is toch gewoon bagger? Dikke en ik hoop voor jou dat het snel op de pootjes terecht zal komen. Een vriendin van mij heeft een geweldige baan gevonden toen ze al een maand of 6 zwanger was en ze werkt er nog steeds (haar zoontje is nu 3 geloof ik, en ondertussen heeft ze er ook nog een dochtertje bij gekregen). Ik wens jou hetzelfde!

Veur de rest weet ik het niet meer, dus ik ga even een berichtje sturen en dan een uurtje pitten
3!
pi_72762410
Hup stiemie! Ga Karin gewoon voorbij. Ik kom rond 13.00 nog even kijken en dan is de baby er oke?
pi_72762423
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:18 schreef Faja-Lobi het volgende:

[..]

Je verloskundige komt voor 3 uur vanmiddag (is erg strekkend natuurlijk) kan je niet de notaris bellen en vragen of ze tussen nu en heel snel nog een gaatje hebben om te tekenen?
Helaas dit was het enige plekje dat ze voor donderdag nog hadden dus tsja maar gewoon even afwachten dan....

Ymme inderdaad is 5 dagen te lang om met gebroken vliezen rond te blijven lopen. Maar volgens de verloskundige die ik toen had was het afscheiding/urineverlies en dus niks aan de hand. Ze vond het ook niet nodig om te checken. Ik kreeg na een paar dagen weeen en toen ging ze ontsluiting checken en voelde ze Linde's haartjes.

Van puffen is trouwens nog echt geen sprake hoor. Ben vanmorgen nog met Linde naar peutergym geweest
pi_72762541
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:26 schreef Incantrix het volgende:
DJRandall, bah, wat naar.. Ik weet niet of het je eer te na is, maar ik zou in dit geval denk ik niet eens pogen om mijn gezicht strak te houden, dit is toch gewoon bagger? Dikke en ik hoop voor jou dat het snel op de pootjes terecht zal komen. Een vriendin van mij heeft een geweldige baan gevonden toen ze al een maand of 6 zwanger was en ze werkt er nog steeds (haar zoontje is nu 3 geloof ik, en ondertussen heeft ze er ook nog een dochtertje bij gekregen). Ik wens jou hetzelfde!
Wordt ook steeds moeilijker, volgens mij heb ik al rode ogen, hahaha.
Ik ga maar even een wandeling maken ofzo.
  dinsdag 15 september 2009 @ 12:34:00 #246
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_72762574
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 12:32 schreef DJRandall het volgende:

Wordt ook steeds moeilijker, volgens mij heb ik al rode ogen, hahaha.
Ik ga maar even een wandeling maken ofzo.
Aaahh, vervelend hoor.. Wandel ze
3!
pi_72762726
Dag lieve iedereen, bedankt voor alle felicitaties! Zo leuk om te lezen! En nog helemaal geen nieuwe baby's??? was dat nou dan? Come on ladies!!!

Het gaat zo lekker hier, Lars is heerlijk tevreden en rustig. Vanmorgen de hielprik en gehoortest gehad, zielig is dat, maar zijn gehoor doet het in ieder geval.
De borstvoeding is lekker op gang, was de eerste dagen even wennen, maar dat lukt goed nu.
Meike is de weg een beetje kwijt, ene moment is ze gewoon lekker zichzelf om het volgende moment overal tegenaan de schoppen. Gelukkig projecteert ze het niet op Lars.

Zelf moet ik het allemaal nog een beetje verwerken geloof ik.
Lichamelijk is het ideaal hoor, deze bevalling, want ik voel me wat dat aangaat echt top, maar het moet allemaal nog wel even een plekje krijgen.
De vk zei ook dat je normaal tijdens een bevalling ook de tijd hebt om er naar toe te leven, en dat dat in 26 minuten gewoon niet kan ook.
Tis ook wel een rare actie hoor, het ene moment zit ik een gebakje te eten voor mijn verjaardag, en even later heb ik mijn zoon in mijn armen!

Maar dames, kom op nog even, dan hebben julllie ook zo'n prachtig kleintje in je armen liggen.
Ik blijf jullie volgen, maar ga nu maar eens even hiernaast in het topic kijken.....!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  dinsdag 15 september 2009 @ 12:49:24 #248
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_72762976
Wouw Stiemie, wat spannend!
pi_72763323
Ja Karin kan me voorstellen dat je ook wel even nodig hebt om het te verwerken als het zo idioot snel gaat.

DJ Randall wat een naar nieuws zeg Je baan verliezen is nooit leuk, maar in deze situatie helemaal niet

Pff ben de hele tijd bang dat ik de verloskundige helemaal voor niks hierheen laat komen Maar ja dat was bij Linde toen ook juist het probleem. Dan hield ik het een beetje af dat vonden ze toen allang best. Gelukkig liet de verloskundige net weten dat het echt geen probleem voor 'm was. Ook voel ik de baby vandaag wat minder dus daar komt ie straks ook meteen naar kijken
pi_72763387
Stiemie wat spannend fijn dat je vk zo begripvol is.

Xenia ook spannend een beetje dus!

*verder f5-lurkt
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')