2 is voor mij ook niet genoeg. Gelukkig zijn er usb hubs uitgevondenquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:40 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Ach ja we zien wel, wat ik wel enorm triest vind is dat mijn MBP maar 2 usb ports heeft, kom op we leven niet in 1995Kwam ik later pas achter. Ik gebruik er altijd minstens 4.
Ja dat wel, maar dat zijn weer extra snoeren, meer dingen op mn bureau etc etc. Mja, het is niet zo;n heel groot punt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:41 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
2 is voor mij ook niet genoeg. Gelukkig zijn er usb hubs uitgevonden
hij zit toch met usb direct in de laptopquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:50 schreef appelsjap het volgende:
ja maar zonder snoertje is t wat slomer, zonder externe voeding. En welke muis had je? Ik prefereer wel een BT muis
ik heb een Logitech MX1000. Ik wil ook nog een keer een BT mouse hebbenquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:50 schreef appelsjap het volgende:
ja maar zonder snoertje is t wat slomer, zonder externe voeding. En welke muis had je? Ik prefereer wel een BT muis
Ja maar als je daar 4 apparaten aan zou hangen, die allemaal hun voeding via USBkrijgen krijg je allemaal slome apparaten.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:51 schreef TwyLight het volgende:
[..]
hij zit toch met usb direct in de laptop
Ik heb een Logitech MX400 ofzo,quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:51 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
ik heb een Logitech MX1000. Ik wil ook nog een keer een BT mouse hebben
Fijna muis idd, heb ik ook.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:51 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
ik heb een Logitech MX1000. Ik wil ook nog een keer een BT mouse hebben
Idd maar ik heb ook nog een DeathAdder die stof aan het happen is. Ook een tof dingquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:53 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Fijna muis idd, heb ik ook.
Alleen jammer dat je hem niet snel ergens mee naar toe kan nemen op een andere computer zonder dat hele ding mee te nemen
bullshit. Als je teveel apparaten aansluit heb je gewoon te weinig spanning. Maar het wordt niet trager. De usb controller klokt zichzelf niet lager als de voltage afneemt ofzo.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:50 schreef appelsjap het volgende:
ja maar zonder snoertje is t wat slomer, zonder externe voeding.
Dus een externe HD aansluit die minder stroom krijgt zal niet slomer draaien?quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:11 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
bullshit. Als je teveel apparaten aansluit heb je gewoon te weinig spanning. Maar het wordt niet trager. De usb controller klokt zichzelf niet lager als de voltage afneemt ofzo.
Je externe HDD gaat het helemaal niet doen op een buspowered hub. Elk aangesloten apparaat krijgt de stroom die hij nodig heeft met een maximum van 5v 0.5a minus de power die de hub gebruikt. Voor een HDD is dit te weinig, aangezien die zelden al voldoende spanning hebben als ze rechtstreeks op de USB poort zitten, op speciale low power schijven na.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:14 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Dus als je een externe HD aansluit die minder stroom krijgt zal niet slomer draaien?
Wel op een HUB die aangesloten is op stroom.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Je externe HDD gaat het helemaal niet doen op een buspowered hub.
Ja, maar je spullen worden niet trager op een buspowered hub tov een selfpowered hub. Ze doen het of niet.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:15 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Wel op een HUB die aangesloten is op stroom.
En dat bedoel ik dus met extra snoertjes.
Ja oke, maar punt is dat je extra snoertjes krijgt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:16 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, maar je spullen worden niet trager op een buspowered hub tov een selfpowered hub. Ze doen het of niet.
Daar reageer ik niet op, ik reageer op je opmerking dat dingen sloom worden. Dat is niet zo. Maar inderdaad heb je dan een selfpowered hub nodig en dus een extra voeding. Neem gelijk een 10 poorts hub, ben je met 1 extra snoertje de komende jaren wel klaarquote:Op vrijdag 11 september 2009 23:18 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Ja oke, maar punt is dat je extra snoertjes krijgt.
Ligt dit aan de laatste 10.6.1 update of wat? Of geldt dit ook voor andere browsers/OS'en. Het is echt vies groot..quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:16 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat een belachelijk grote letters opeens in de google searchbalk
quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:13 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Swet is hier diegene die scheldt en provoceert. En hij kan geen Nederlands, maar dat is een ander verhaal.
quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:49 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Oh, dus als je (voor de grap) een topic opent ben je meteen gefrustreerd? Alsof ik dacht dat dat echt een ban zou opleveren, get real.Verder ben ik niet degene geweest die begon met schelden, sterker nog, ik heb niet één keer gescheld.
Ik heb mobileme, maar dat is een @me.com emailadres. En een vriend kon het aanmaken bij eerste startup van iChat, maar nu weten we niet hoe een andere vriendin, die iChat al gebruikt heeft het moet doen.quote:Op zaterdag 12 september 2009 01:04 schreef TwyLight het volgende:
Da's niet gratis toch, daar moet je toch MobileMe voor hebben?
Dat kan niet meer. Daarvoor moest je een (betaald) DotMac (.mac)-account hebben toen MobileMe vorig jaar juli werd geïntroduceerd. Mensen die toen een abonnement hadden op DotMac en nu nog steeds een MobileMe-abonnement hebben kunnen hun oude mac.com-adres blijven gebruiken. Totdat ze opzeggen, want dan vervalt het mac.com emailadres.quote:Op zaterdag 12 september 2009 01:01 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Kort vraagje, hoe maak je zo'n gratis @mac.com emailadres?
Het is er met 10.6 iig ook.. Behoorlijk lelijk..quote:Op zaterdag 12 september 2009 00:05 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ligt dit aan de laatste 10.6.1 update of wat? Of geldt dit ook voor andere browsers/OS'en. Het is echt vies groot..
Ik ben even gaan zoeken en volgens mij is mijn probleem nu ook opgelost, heb het iCal-Dock icoontje eerst weggedonderd en een nieuwe weer in de dock gesleept vanuit de Apps folder. Vanmorgen uit sleep-mode gehaald en hij springt nu wel over. Beetje vaagquote:Op zaterdag 12 september 2009 08:48 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Dock icoontje van iCal werkt bij mij ook prima.
En als ik mijn smart folder aanmaak met 'in de afgelopen week' ipv 'in de laatste 7 dagen' wordt de content wel automatisch geupdate. Beetje vreemde bug, maar vooruit: zo kan ik ook wel even vooruit.
Blijkbaar is het OS/Browser/Platform onafhankelijk...quote:Op zaterdag 12 september 2009 12:11 schreef Maravilla het volgende:
[..]
Het is er met 10.6 iig ook.. Behoorlijk lelijk..
De grootte inderdaad. Het andere zit nu onder 'Weergave > Sorteer Albums'quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:09 schreef TwyLight het volgende:
Ben ik nu de enige die in iTunes 9 de balk boven de albums mist waar je de grootte van de plaatjes kon kiezen, en op genre/artiest kon kijken?
Omzetten naar Apple Lossless. De iPone leest standaard geen .flacquote:Op zaterdag 12 september 2009 16:50 schreef Tomasso het volgende:
Hoe krijg ik .flac in iTunes (en op iPhone)? Of kan ik het omzetten in .AAC of het Apple lossless formaat?
En hoe moet ik het omzetten naar Apple Lossless?quote:Op zaterdag 12 september 2009 17:13 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Omzetten naar Apple Lossless. De iPone leest standaard geen .flac
Top, bedanktquote:Op zaterdag 12 september 2009 17:20 schreef GoeRoe86 het volgende:
http://tmkk.hp.infoseek.co.jp/xld/index_e.html
De vrouw van mijn dromen: http://clickflashwhirr.blogspot.com/quote:Op zaterdag 12 september 2009 16:45 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat was dat clickflash ook alweer?
http://rentzsch.github.com/clicktoflash/quote:Op zaterdag 12 september 2009 16:45 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat was dat clickflash ook alweer?
quote:Op zaterdag 12 september 2009 18:42 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
De vrouw van mijn dromen: http://clickflashwhirr.blogspot.com/
[ link | afbeelding ]]
![]()
View - Grid view - Show Header.quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:09 schreef TwyLight het volgende:
Ben ik nu de enige die in iTunes 9 de balk boven de albums mist waar je de grootte van de plaatjes kon kiezen, en op genre/artiest kon kijken?
Had 'm gevonden inderdaad. Briljant, geen opwarmende macbook weer en dat ik me afvraag wat er nou aan de hand is door een of ander kut flashbannertje.quote:Op zaterdag 12 september 2009 21:36 schreef Junkie het volgende:
[..]
http://rentzsch.github.com/clicktoflash/
Gaaf dingquote:Op vrijdag 11 september 2009 11:21 schreef KingGone het volgende:
De Twelve South Desktop stand?
[ afbeelding ]
Te koop bij de Apple Store.
tvp.
Volgens mij kan dat niet. Dat is onderdeel van de vaste firmware van de iPod. En niet een game/applicatie.quote:Op zaterdag 12 september 2009 22:43 schreef Goover het volgende:
Misschien een vraag die hier al 1000x gesteld is, maar is het mogelijk om de Ipod Music Quiz ook op mijn Nano v4 te krijgen? Ik heb google en de App Store al geprobeerd, maar het lijkt er op dat het niet gaat lukken...
Welke machine?quote:Op zaterdag 12 september 2009 23:13 schreef SuperFruitig het volgende:
Wat de fuck?
Mijn processor was net 97 graden en de fans sloegen niet eens aan?!
Heb hem maar even handmatig op 6000rpm gezet, hopelijk koeltie wat af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |