Neehoor, ga gerust door.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:03 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Je vraag gaat ongetwijfeld beantwoord worden als het topic opgeschoond is
Verveelt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ah, wederom zo inhoudelijk. Nou je verveeld me.
En ja, dat geldt ook voor je moeder.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Sterf.
Aan kanker, achter je hartkleppen.
Hap hap.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Sterf.
Aan kanker, achter je hartkleppen.
Flikker nou gewoon ff op dan kan Swets op z'n gemak gaan googlen om mijn vraag te beantwoorden, klootnewbie.quote:
Waarvoor wil je dit eigenlijk? Ik probeer een toepassing te verzinnenquote:Op vrijdag 11 september 2009 21:01 schreef Jarno het volgende:
Sorry dat ik de bitchfight onderbreek, maar hoe auto-start ik in OSX (10.6) een app zonder in te loggen? Zeg maar als soort service?
Swet is hier diegene die scheldt en provoceert. En hij kan geen Nederlands, maar dat is een ander verhaal.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:11 schreef Jarno het volgende:
[..]
Flikker nou gewoon ff op dan kan Swets op z'n gemak gaan googlen om mijn vraag te beantwoorden, klootnewbie.
Ik ben niet de enige die het heeftquote:Op vrijdag 11 september 2009 21:16 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat een belachelijk grote letters opeens in de google searchbalk
Ik heb nu Sabnzbd draaien om te downloaden en die wil ik eigenlijk altijd hebben draaien. Nu kan ik 'm wel bij login items zetten, maar wij hebben 2 accounts op de iMac. Dus bij een reboot start -ie dan niet op zolang er niemand (of ik zelfs) inlogt...quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:12 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waarvoor wil je dit eigenlijk? Ik probeer een toepassing te verzinnen
www.grc.com shields up sectie kijken of poort 80 open staat.quote:
quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:21 schreef TwyLight het volgende:
Ah hij werkt al moest hem forwarden naar mn lokale ip, maar hoe kan ik een andere poort instellen?
En feitelijk is Sabnzbd niks anders dan een webserver dus echt moeilijk kan het allemaal niet zijn... Zou het hetzelfde werken als onder Linux vraag ik me nu af...quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:19 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik heb nu Sabnzbd draaien om te downloaden en die wil ik eigenlijk altijd hebben draaien. Nu kan ik 'm wel bij login items zetten, maar wij hebben 2 accounts op de iMac. Dus bij een reboot start -ie dan niet op zolang er niemand (of ik zelfs) inlogt...
Ah ok, hmz.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:19 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik heb nu Sabnzbd draaien om te downloaden en die wil ik eigenlijk altijd hebben draaien. Nu kan ik 'm wel bij login items zetten, maar wij hebben 2 accounts op de iMac. Dus bij een reboot start -ie dan niet op zolang er niemand (of ik zelfs) inlogt...
ohquote:Op vrijdag 11 september 2009 21:22 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]Ja dat zei ik toch.
Andere poort bv 8080 ofzo kan je in je apache configuratie instellen.
Ja, dat instellen gaat op zich wel alleen zorgt de Usenet client in de PCH ervoor dat -ie zich na het downloaden ophangt en een harde reset nodig heeft... ook niet echt praktisch. Wel jammer want torrents downloaden was ideaal via dat ding. (Verder mist die Usenet client ook schedule mogelijkheden, dus om piek en daluren in te stellen zeg maar).quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:23 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ah ok, hmz.
Jij hebt toch de popcorn a110? Die kan ook NZB's en zelf unrarren en parren automatisch. Tis alleen rete ingewikkeld om in te stellen heb ik begrepen.
spotlight eens op apachequote:Op vrijdag 11 september 2009 21:24 schreef TwyLight het volgende:
[..]
oh
Maar waar vind ik die configuratie, ik draai die webserver gewoon via OS X hè!
er laden toch ook apps voordat je inlogt. De meeste webservers laden ook voordat je inlogt. Het kan in unbuntu (linux) dan moet in unix (mac) ook wel lukken.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:19 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik heb nu Sabnzbd draaien om te downloaden en die wil ik eigenlijk altijd hebben draaien. Nu kan ik 'm wel bij login items zetten, maar wij hebben 2 accounts op de iMac. Dus bij een reboot start -ie dan niet op zolang er niemand (of ik zelfs) inlogt...
Ik weet dat je met launchd processen kan laten starten bij het booten. En volgens mij kun je met launchctl hier dingen aan toevoegen, hoe en wat precies weet ik verder ook nietquote:Op vrijdag 11 september 2009 21:19 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik heb nu Sabnzbd draaien om te downloaden en die wil ik eigenlijk altijd hebben draaien. Nu kan ik 'm wel bij login items zetten, maar wij hebben 2 accounts op de iMac. Dus bij een reboot start -ie dan niet op zolang er niemand (of ik zelfs) inlogt...
Er is ook een widget waarmee je de MAMP services (apache en mysql) eenvoudig aan en uit kan zetten.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:34 schreef TwyLight het volgende:
Ik heb MAMP geinstalleerd, dat is wel relaxt! thanks
Dankuuuuuuu.quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:34 schreef Fluxi het volgende:
[..]
Ik weet dat je met launchd processen kan laten starten bij het booten. En volgens mij kun je met launchctl hier dingen aan toevoegen, hoe en wat precies weet ik verder ook niet
http://developer.apple.com/macosx/launchd.html
Misschien dat je hier wat meer duidelijkheid vind.
Ja klopt, die moest ik ook installeren via de readmequote:Op vrijdag 11 september 2009 21:36 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Er is ook een widget waarmee je de MAMP services (apache en mysql) eenvoudig aan en uit kan zetten.
http://www.codepoetry.net/products/launchdeditorquote:
quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:47 schreef Fluxi het volgende:
[..]
http://www.codepoetry.net/products/launchdeditor
Hiermee kun je je eigen plist files maken voor launchd.
Ik denk trouwens dat je /Applications/SABnzbd.app/Contents/MacOS/SABnzbd als service moet starten en niet /Applications/SABnzbd.app
quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:54 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Mensen die zichzelf mateloos grappig vinden
Je kunt ook gewoon niet reageren he. Laten we het gewoon gezellig houdenquote:Op vrijdag 11 september 2009 21:54 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Mensen die zichzelf mateloos grappig vinden
Oke, ik noteer het even. Voor als zo mijn MBP binnen is.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:23 schreef GoeRoe86 het volgende:
Handige tool voor mensen met meerdere foto apparaten: http://www.flexibits.com/
Kun je aangeven dat Aperture/iPhoto niet moet starten als je je iPhone connect maar wel als je je dLRS connect oid
Er zijn nog zoveel dingen die je nodig hebtquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:26 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Oke, ik noteer het even. Voor als zo mijn MBP binnen is.
Eerste mac idd. Ik heb een goeie logitech muis, ik neem aan dat die erop kan?quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:28 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Er zijn nog zoveel dingen die je nodig hebtIs dit je eerste mac? Dan ga je vast je extra muisknoppen missen. Steermouse voor 20 dollar doet het heerlijk
Het werkt sowieso maar de logitech mouse suite zuigt aan alle kanten dus wellicht dat je je extra muisknoppen moet mussen. Ik heb zelf de MX 1000quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:29 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Eerste mac idd. Ik heb een goeie logitech muis, ik neem aan dat die erop kan?
Als de twee knoppen aan de zijkant (voor vorige pagina en volgende pagina voor de browser) maar werkenquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:30 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Het werkt sowieso maar de logitech mouse suite zuigt aan alle kanten dus wellicht dat je je extra muisknoppen moet mussen. Ik heb zelf de MX 1000
Grote kans dat ze niet werken.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:32 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Als de twee knoppen aan de zijkant (voor vorige pagina en volgende pagina voor de browser) maar werkenIk heb ook zo;n Microsoft Arc Mouse, die ik mee ga nemen op school:
[ afbeelding ]
Dat ding is kei handig, inklapbaar, en zo;n mini usbontvangerquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:33 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Grote kans dat ze niet werken.
jezus wat is dat voor ruimteschip
quote:For Windows, Windows Flip requires a PC running Windows Aero®. If you are using Macintosh OS X v10.3 or higher, the Windows Flip/Instant Viewer button will start Exposé for Mac. If you are using Macintosh OS X, the Magnifi er enlarges text and images on the entire screen.
Ik had het over je logitech maar over de microsoft muis; tja probeer het als je em hebtquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:36 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Dat ding is kei handig, inklapbaar, en zo;n mini usbontvanger
Dit staat er op de Microsoft site:
[..]
Ach ja we zien wel, wat ik wel enorm triest vind is dat mijn MBP maar 2 usb ports heeft, kom op we leven niet in 1995quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:38 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Ik had het over je logitech maar over de microsoft muis; tja probeer het als je em hebt
2 is voor mij ook niet genoeg. Gelukkig zijn er usb hubs uitgevondenquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:40 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Ach ja we zien wel, wat ik wel enorm triest vind is dat mijn MBP maar 2 usb ports heeft, kom op we leven niet in 1995Kwam ik later pas achter. Ik gebruik er altijd minstens 4.
Ja dat wel, maar dat zijn weer extra snoeren, meer dingen op mn bureau etc etc. Mja, het is niet zo;n heel groot punt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:41 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
2 is voor mij ook niet genoeg. Gelukkig zijn er usb hubs uitgevonden
hij zit toch met usb direct in de laptopquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:50 schreef appelsjap het volgende:
ja maar zonder snoertje is t wat slomer, zonder externe voeding. En welke muis had je? Ik prefereer wel een BT muis
ik heb een Logitech MX1000. Ik wil ook nog een keer een BT mouse hebbenquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:50 schreef appelsjap het volgende:
ja maar zonder snoertje is t wat slomer, zonder externe voeding. En welke muis had je? Ik prefereer wel een BT muis
Ja maar als je daar 4 apparaten aan zou hangen, die allemaal hun voeding via USBkrijgen krijg je allemaal slome apparaten.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:51 schreef TwyLight het volgende:
[..]
hij zit toch met usb direct in de laptop
Ik heb een Logitech MX400 ofzo,quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:51 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
ik heb een Logitech MX1000. Ik wil ook nog een keer een BT mouse hebben
Fijna muis idd, heb ik ook.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:51 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
ik heb een Logitech MX1000. Ik wil ook nog een keer een BT mouse hebben
Idd maar ik heb ook nog een DeathAdder die stof aan het happen is. Ook een tof dingquote:Op vrijdag 11 september 2009 22:53 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Fijna muis idd, heb ik ook.
Alleen jammer dat je hem niet snel ergens mee naar toe kan nemen op een andere computer zonder dat hele ding mee te nemen
bullshit. Als je teveel apparaten aansluit heb je gewoon te weinig spanning. Maar het wordt niet trager. De usb controller klokt zichzelf niet lager als de voltage afneemt ofzo.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:50 schreef appelsjap het volgende:
ja maar zonder snoertje is t wat slomer, zonder externe voeding.
Dus een externe HD aansluit die minder stroom krijgt zal niet slomer draaien?quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:11 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
bullshit. Als je teveel apparaten aansluit heb je gewoon te weinig spanning. Maar het wordt niet trager. De usb controller klokt zichzelf niet lager als de voltage afneemt ofzo.
Je externe HDD gaat het helemaal niet doen op een buspowered hub. Elk aangesloten apparaat krijgt de stroom die hij nodig heeft met een maximum van 5v 0.5a minus de power die de hub gebruikt. Voor een HDD is dit te weinig, aangezien die zelden al voldoende spanning hebben als ze rechtstreeks op de USB poort zitten, op speciale low power schijven na.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:14 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Dus als je een externe HD aansluit die minder stroom krijgt zal niet slomer draaien?
Wel op een HUB die aangesloten is op stroom.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Je externe HDD gaat het helemaal niet doen op een buspowered hub.
Ja, maar je spullen worden niet trager op een buspowered hub tov een selfpowered hub. Ze doen het of niet.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:15 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Wel op een HUB die aangesloten is op stroom.
En dat bedoel ik dus met extra snoertjes.
Ja oke, maar punt is dat je extra snoertjes krijgt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:16 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, maar je spullen worden niet trager op een buspowered hub tov een selfpowered hub. Ze doen het of niet.
Daar reageer ik niet op, ik reageer op je opmerking dat dingen sloom worden. Dat is niet zo. Maar inderdaad heb je dan een selfpowered hub nodig en dus een extra voeding. Neem gelijk een 10 poorts hub, ben je met 1 extra snoertje de komende jaren wel klaarquote:Op vrijdag 11 september 2009 23:18 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Ja oke, maar punt is dat je extra snoertjes krijgt.
Ligt dit aan de laatste 10.6.1 update of wat? Of geldt dit ook voor andere browsers/OS'en. Het is echt vies groot..quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:16 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat een belachelijk grote letters opeens in de google searchbalk
quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:13 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Swet is hier diegene die scheldt en provoceert. En hij kan geen Nederlands, maar dat is een ander verhaal.
quote:Op vrijdag 11 september 2009 21:49 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Oh, dus als je (voor de grap) een topic opent ben je meteen gefrustreerd? Alsof ik dacht dat dat echt een ban zou opleveren, get real.Verder ben ik niet degene geweest die begon met schelden, sterker nog, ik heb niet één keer gescheld.
Ik heb mobileme, maar dat is een @me.com emailadres. En een vriend kon het aanmaken bij eerste startup van iChat, maar nu weten we niet hoe een andere vriendin, die iChat al gebruikt heeft het moet doen.quote:Op zaterdag 12 september 2009 01:04 schreef TwyLight het volgende:
Da's niet gratis toch, daar moet je toch MobileMe voor hebben?
Dat kan niet meer. Daarvoor moest je een (betaald) DotMac (.mac)-account hebben toen MobileMe vorig jaar juli werd geïntroduceerd. Mensen die toen een abonnement hadden op DotMac en nu nog steeds een MobileMe-abonnement hebben kunnen hun oude mac.com-adres blijven gebruiken. Totdat ze opzeggen, want dan vervalt het mac.com emailadres.quote:Op zaterdag 12 september 2009 01:01 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Kort vraagje, hoe maak je zo'n gratis @mac.com emailadres?
Het is er met 10.6 iig ook.. Behoorlijk lelijk..quote:Op zaterdag 12 september 2009 00:05 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ligt dit aan de laatste 10.6.1 update of wat? Of geldt dit ook voor andere browsers/OS'en. Het is echt vies groot..
Ik ben even gaan zoeken en volgens mij is mijn probleem nu ook opgelost, heb het iCal-Dock icoontje eerst weggedonderd en een nieuwe weer in de dock gesleept vanuit de Apps folder. Vanmorgen uit sleep-mode gehaald en hij springt nu wel over. Beetje vaagquote:Op zaterdag 12 september 2009 08:48 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Dock icoontje van iCal werkt bij mij ook prima.
En als ik mijn smart folder aanmaak met 'in de afgelopen week' ipv 'in de laatste 7 dagen' wordt de content wel automatisch geupdate. Beetje vreemde bug, maar vooruit: zo kan ik ook wel even vooruit.
Blijkbaar is het OS/Browser/Platform onafhankelijk...quote:Op zaterdag 12 september 2009 12:11 schreef Maravilla het volgende:
[..]
Het is er met 10.6 iig ook.. Behoorlijk lelijk..
De grootte inderdaad. Het andere zit nu onder 'Weergave > Sorteer Albums'quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:09 schreef TwyLight het volgende:
Ben ik nu de enige die in iTunes 9 de balk boven de albums mist waar je de grootte van de plaatjes kon kiezen, en op genre/artiest kon kijken?
Omzetten naar Apple Lossless. De iPone leest standaard geen .flacquote:Op zaterdag 12 september 2009 16:50 schreef Tomasso het volgende:
Hoe krijg ik .flac in iTunes (en op iPhone)? Of kan ik het omzetten in .AAC of het Apple lossless formaat?
En hoe moet ik het omzetten naar Apple Lossless?quote:Op zaterdag 12 september 2009 17:13 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Omzetten naar Apple Lossless. De iPone leest standaard geen .flac
Top, bedanktquote:Op zaterdag 12 september 2009 17:20 schreef GoeRoe86 het volgende:
http://tmkk.hp.infoseek.co.jp/xld/index_e.html
De vrouw van mijn dromen: http://clickflashwhirr.blogspot.com/quote:Op zaterdag 12 september 2009 16:45 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat was dat clickflash ook alweer?
http://rentzsch.github.com/clicktoflash/quote:Op zaterdag 12 september 2009 16:45 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat was dat clickflash ook alweer?
quote:Op zaterdag 12 september 2009 18:42 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
De vrouw van mijn dromen: http://clickflashwhirr.blogspot.com/
[ link | afbeelding ]]
![]()
View - Grid view - Show Header.quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:09 schreef TwyLight het volgende:
Ben ik nu de enige die in iTunes 9 de balk boven de albums mist waar je de grootte van de plaatjes kon kiezen, en op genre/artiest kon kijken?
Had 'm gevonden inderdaad. Briljant, geen opwarmende macbook weer en dat ik me afvraag wat er nou aan de hand is door een of ander kut flashbannertje.quote:Op zaterdag 12 september 2009 21:36 schreef Junkie het volgende:
[..]
http://rentzsch.github.com/clicktoflash/
Gaaf dingquote:Op vrijdag 11 september 2009 11:21 schreef KingGone het volgende:
De Twelve South Desktop stand?
[ afbeelding ]
Te koop bij de Apple Store.
tvp.
Volgens mij kan dat niet. Dat is onderdeel van de vaste firmware van de iPod. En niet een game/applicatie.quote:Op zaterdag 12 september 2009 22:43 schreef Goover het volgende:
Misschien een vraag die hier al 1000x gesteld is, maar is het mogelijk om de Ipod Music Quiz ook op mijn Nano v4 te krijgen? Ik heb google en de App Store al geprobeerd, maar het lijkt er op dat het niet gaat lukken...
Welke machine?quote:Op zaterdag 12 september 2009 23:13 schreef SuperFruitig het volgende:
Wat de fuck?
Mijn processor was net 97 graden en de fans sloegen niet eens aan?!
Heb hem maar even handmatig op 6000rpm gezet, hopelijk koeltie wat af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |