ywquote:Op vrijdag 4 september 2009 21:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wat heb ik hier lang op gewacht, deze nieuwskop.
quote:Denny Landzaat Live Zien?
Nú Sport1 de 1e 3 maanden voor slechts ¤ 5 p/mnd bij UPC!
De Raad van Commissarissen. Dit stond gister trouwens in Genee's column:quote:Op vrijdag 4 september 2009 21:39 schreef Merkie het volgende:
Wat ik me afvraag, wie heeft Keje Molenaar precies benaderd dan? Wie is "Feyenoord" in deze? Of is Gudde zijn eigen opvolger aan het uitzoeken?
Gewoon even twee keer punten verspelen en dan voorzitter worden.quote:Bij Feyenoord is dit nog enigszins onduidelijk. In mei werd door de Raad van Commissarissen nog iemand met een rijk voetbal-verleden gepolst om de plaats van directeur Gudde over te nemen. Uiteindelijk werd besloten Gudde te laten zitten, omdat hij niet verantwoordelijk werd geacht voor de enorme financiële problemen waarmee Feyenoord te kampen heeft.
Bovendien is ‘adviseur’ Leo Beenhakker in feite de baas. Dat bleek vorige week eens te meer toen Beenhakker tijdens het directie-overleg per ongeluk het nummer van Johan Derksen had gedraaid en deze het hele gesprek had kunnen volgen. Toen deze informatie naar buiten kwam, had Beenhakker hem woedend gebeld. ,,Of je werkt bij de KGB of iemand heeft gelekt!’’
Hij beweerde enkel adviseur te zijn. Duidelijk is dat de ware Beenhakker nog altijd niet kan opstaan.
De komende twee wedstrijden van Polen tegen Noord-Ierland en Slovenië zijn daar doorslaggevend of de ware cultuur van Feyenoord duidelijk kan worden of dat onder druk van de KGB nog een tijdje een ijzeren gordijn wordt opgetrokken.
Echt he ..quote:Op vrijdag 4 september 2009 21:49 schreef Merkie het volgende:
Die Google Ads zijn soms toch een beetje raar.
[..]
quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:52 schreef Kopbal het volgende:
Als ik het zo lees, lekker laten zitten waar 'ie zit die neus.
Rotterdam is de economische hoofdstad van Nederland, er moet toch wel ergens een capabele vent rondlopen?
Beenhakkerquote:Op zaterdag 5 september 2009 00:52 schreef Kopbal het volgende:
Als ik het zo lees, lekker laten zitten waar 'ie zit die neus.
Rotterdam is de economische hoofdstad van Nederland, er moet toch wel ergens een capabele vent rondlopen?
Njah, ik bedoel maar: er moet ergens in die havens toch wel een charismatische zakenman rondlopen, een type Munsterman?quote:
Ik vind het eerder onbegrijpelijk dat er iemand was die hem wilde hebben.quote:Op zaterdag 5 september 2009 11:08 schreef FrankyMcG het volgende:
Echt onbegrijpelijk dat we Vincken hebben verhuurd...
Als jij het zo voor elkaar zou hebben ga je echt niet in dat wespennest dat Feyenoord heet zitten, hehe. Je verdient er geen fuck mee, je reputatie kan er alleen maar aan gaan en als het meezit wordt je familie nog bedreigd ook. Een echte fan kan dat misschien tot een bepaald niveau tolereren..quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:38 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Njah, ik bedoel maar: er moet ergens in die havens toch wel een charismatische zakenman rondlopen, een type Munsterman?
Ik niet. Momenteel krijgt Slory de voorkeur, terwijl Wijnaldum waarschijnlijk ook op die plek geparkeerd gaat worden (wat ik niet echt geweldig vind, maar goed) en dus zal Vincken toch bankzitter zijn. Tel daarbij op dat hij erg blessuregevoelig is en dus een te grote gok is voor dit moment om in de Eredivisie te spelen. Dat zou kapitaalvernietiging zijn.quote:Op zaterdag 5 september 2009 11:08 schreef FrankyMcG het volgende:
Echt onbegrijpelijk dat we Vincken hebben verhuurd...
Hoezo dat nou weer?quote:Op zaterdag 5 september 2009 11:08 schreef FrankyMcG het volgende:
Echt onbegrijpelijk dat we Vincken hebben verhuurd...
Godverdomme.quote:Feyenoord: Gudde niet ter discussie
ROTTERDAM - Feyenoord heeft zaterdag met verbazing gereageerd op enkele berichten in regionale media dat de club op zoek zou zijn naar een nieuwe algemeen directeur. Oud-speler Keje Molenaar zou al gepolst zijn voor die functie, die sinds eind 2007 door Eric Gudde wordt bekleed.
,,Er is geen sprake van. Keje Molenaar is nooit kandidaat voor een directeursfunctie bij Feyenoord geweest en is dat ook nu niet'', liet een woordvoerder van de Rotterdamse club weten.
,,Een nieuwe algemeen directeur is ook helemaal niet aan de orde. Dat is Eric Gudde, punt uit. Er is geen enkele reden of aanleiding om naar een opvolger te zoeken.''
(ANP)
Hehe die dingen zie ik niet op me mobiel.quote:
't was ook sarcastisch bedoeld!quote:
Liverpool toch? Maar idd, als zo'n speler graag weg wil hou je hem niet tegen.quote:Op zaterdag 5 september 2009 17:19 schreef Happel het volgende:
Feijenoord kan weinig als Chelsea aan de deur staat te kloppen en Bruma weg wil, of wel soms?
Mooi gezegd, dit is mijn hele probleem met Gudde. Maar idd, het is slecht de spreekbuis sinds Beenhakker en Been bij Feyenoord zetten, daarom heb ik de laatste tijd wat minder problemen met hem.quote:Op zaterdag 5 september 2009 14:08 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Hehe die dingen zie ik niet op me mobiel.![]()
Jammer trouwens dat het Gudde-verhaal maar een gerucht is, mag van mij best eens iemand komen die écht iets durft te zeggen én te doen.
Niet dat ie veel fout gedaan heeft trouwens, maar dat komt volgens mij meer omdat ie altijd op het veilige pad blijft, dan heb je al snel dat je nooit op fouten te betrappen bent.
Een te soft schoothondje, zo komt ie in ieder geval over, mag hopen dat ie daadwerkelijk écht dingen doet die een ander met enig inzicht niet kan.
CHelseaquote:Op zaterdag 5 september 2009 17:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Liverpool toch? Maar idd, als zo'n speler graag weg wil hou je hem niet tegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |