JAWEL!quote:Op woensdag 2 september 2009 10:38 schreef Greys het volgende:
[..]
zo'n teer zieltje heb ik nou ook weer niet,
Doe dan gewoon even met een linkjequote:Op woensdag 2 september 2009 11:15 schreef Copycat het volgende:
Wesley een autodief? Dat is allemaal de schuld van Yolanthe met haar exorbitante (Van Dale in de aanslag, dames?) cadeau-eisen.
Alleen als ik bij jou ben en we groene vriendinnetjes dingen doen met roze sokken aan!quote:
Hoe hebben we dat allemaal kunnen missen!!??quote:Op woensdag 2 september 2009 11:10 schreef bloodymary het volgende:
Even ontopic, de wereld draait door stond gisteren bol van palinggate. Eerst een grappig filmpje waarin Wesley een autodief bleek en toen die Nick en Simon van jullie die Boudewijn de Groot zongen.
bronquote:'Jan Smit wordt vader'
AMSTERDAM - In Volendam gonst het van de zwangerschapsgeruchten. Liza Plat, de vriendin van zanger Jan Smit, zou zeven weken in verwachting zijn.
Volgens het weekblad Story is Jan gek op kinderen en droomt hij al geruime tijd van een gezin. Ook tijdens zijn relatie met Yolanthe Cabau van Kasbergen zou hij zijn kinderwens niet onder stoelen of banken hebben gestoken. Jennifer Cooke, de beste vriendin van de presentatrice/actrice, vertelde eerder aan het weekblad: "Jan bleef maar zeuren over een baby. We werden er soms gek van. Nog kort voor de breuk zei hij tegen Yolanthe: 'Ik wil een kind van je'. Hij wilde zo graag dat ze zwanger zou raken."
Zou de droom van de Volendammer nu dan eindelijk in vervulling gaan? Manager Jaap Buijs heeft Liza's zwangerschap nog niet bevestigd. Volgens het weekblad zal 'het blijde nieuws' pas naar buiten worden gebracht wanneer de risicoperiode van drie maanden is verstreken.
Liza heeft al een kind, dochtertje Fem (1), met haar ex-man Wim Visscher.
Als dat waar is dan zal Yo ook wel snel volgen, die gaf immers een jaar of wat geleden ook al aan een groot gezin te willen en daar op tijd mee te moeten beginnenquote:
Dan komen die 450 gastendoekjes toch nog van pasquote:Op woensdag 2 september 2009 16:59 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als dat waar is dan zal Yo ook wel snel volgen, die gaf immers een jaar of wat geleden ook al aan een groot gezin te willen en daar op tijd mee te moeten beginnenAangezien ze nu voetbalvrouw is, die zijn altijd begin 20 als ze al zwanger geschopt zijn
Want mocht je het per ongeluk wel horen krijg je er helse pijnen van?quote:Op woensdag 2 september 2009 17:17 schreef bloodymary het volgende:
Ik probeer het dan ook niet te horen. Geloof het of niet, dat liedje van dat tuintje heb ik ook nog steeds niet gehoord. Goed he!
Ik ben bang van wel ja.quote:Op woensdag 2 september 2009 17:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Want mocht je het per ongeluk wel horen krijg je er helse pijnen van?
Ik vind dat blondje er ook écht het type wel voor.quote:Op woensdag 2 september 2009 17:14 schreef Greys het volgende:
Ik zou er absoluut niet gek van opkijken.
Simon's broekie is wel lang genoeg. Dus.quote:Op woensdag 2 september 2009 17:18 schreef bloodymary het volgende:
Da's Volendammer klederdracht te korte broeken.
Dus Simon gaat buitengaats!quote:Op woensdag 2 september 2009 17:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Simon's broekie is wel lang genoeg. Dus.
Hihihihi.quote:
Jamaar Simon heeft een hoofd alsof ie tegen een muur is opgelopen, dus dat heft elkaar weer op.quote:Op woensdag 2 september 2009 17:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Simon's broekie is wel lang genoeg. Dus.
Ik val er niet op, maar ik heb ze lelijker gezien.quote:Op woensdag 2 september 2009 17:30 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Jamaar Simon heeft een hoofd alsof ie tegen een muur is opgelopen, dus dat heft elkaar weer op.
quote:Op woensdag 2 september 2009 17:31 schreef Copycat het volgende:
'Nooit had iemand zonder te bedoelen me vlinders in mijn buik laten voelen'.
Er zal best een markt voor zijn.
Nu je het zegt.quote:
OMG! Hoezo hard van stapel lopen..quote:
Ja, want je kunt niet van elkaar houden zonder binnen 3 minuten na je vorige verkering een baby met je nieuwe scharrel te maken natuurlijk.quote:Op woensdag 2 september 2009 20:08 schreef N.icka het volgende:
[..]
Misschien houden ze echt van elkaar
quote:Op woensdag 2 september 2009 20:22 schreef Copycat het volgende:
Serieus?
Da's net zoiets als Jomanda en Jack en het getal 9.
quote:Op woensdag 2 september 2009 20:29 schreef Vivi het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
het onomstotelijke bewijs!
Zo noemen ze het gewoon standaard als het een ongetrouwd stel betreft volgens mijquote:Op woensdag 2 september 2009 20:33 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Maar als we die waarzegster dus mogen geloven wordt het geen liefdesbaby, dus!
Nou idd, ik zou mijn handjes dichtknijpen als ik zo een trouwe vriendin zou hebbenquote:Op woensdag 2 september 2009 20:33 schreef Greys het volgende:
Die Jennifer Cooke is ook de vriendin die elke vrouw zich zou wensen he?
Nouja, wie weet doet Liza d'r best en kan ze er nog een huwelijkje uit slepen.quote:Op woensdag 2 september 2009 20:35 schreef Vivi het volgende:
[..]
Zo noemen ze het gewoon standaard als het een ongetrouwd stel betreft volgens mij.
Ik heb haar maar even getweet dat je een zwangerschap meestal niet ziet na 3 wekenquote:Morgen kunnen we zeggen dat het morgen kermis is! Dan zien ze vanzelf wel dat ik niet zwanger ben! :-)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |