 
		 
			 
			
			
			Die tekst heb ik niet zelf verzonnen, onder die foto.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:16 schreef speknek het volgende:
Oh god wat zijn jullie irritant zeg.
Doei!
 
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:12 schreef nummer_zoveel het volgende:
Op nu.nl:
[ afbeelding ]
'De teleurgestelde vader van Laura Dekker (R) met zijn advocaat (L) na de uitspraak van de rechter.'

 
			 
			
			
			Maarrrr, ik moet zeggen: het is wel een knappe man.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:19 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Hij legt het er wel erg dik bovenop zeg!
 
  
			 
			
			
			ik zie ook niet in waarom ze zogenaamd een wonderkind zou zijn. Ook die prijzenkast van dr lijkt me bv minder gevuld dan ik weleens las. Heb ff snel wat zitten zoeken en verder dan een 5e plaats in een deelnemersveld van 8 kwam ik niet.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:15 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Maar als het zo aangepast is, dan is ze ook niet zo'n wonderkind wat zeilen betreft.. Wat is dan nog de reden om voor haar boven de leer- en schoolplicht te stellen?
 
			 
			
			
			Het moest toch een solozeiltocht zijn? Het wordt steeds minder solo en steeds minder zeiltocht.. Als ze op sleeptouw wordt genomen, telt het dan ook? Ze zit dan toch nog steeds alleen in haar boot?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:17 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
[..]
Nee ze heeft ook al een motor aan boord en een werkend roer waarschijnlijk. Bij voorkeur liever geen navigatieapparatuur en een groot gat in de romp. Dit alles om het natuurlijk niet te makkelijk te maken.
 
			 
			
			
			Op het schoolplein, dan kan ze op die paal ook gewoon lessen volgen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:23 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Het moest toch een solozeiltocht zijn? Het wordt steeds minder solo en steeds minder zeiltocht.. Als ze op sleeptouw wordt genomen, telt het dan ook? Ze zit dan toch nog steeds alleen in haar boot?
Als dat de enige uitdaging is, kan ze ook 2 jaar gaan paalzitten..
 
											 
			 
			
			
			Bronnen uit mijn buurt zeggen dat ze dat paalzitten ook kan combineren met zeilen..moet ze wel piraten tegenkomen...quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:25 schreef Shitney het volgende:
[..]
Op het schoolplein, dan kan ze op die paal ook gewoon lessen volgen.
 
											 
			 
			
			
			Ongetwijfeld, er groeien wel meer kinderen op in schippersfamiliesquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:21 schreef marsan het volgende:
[..]
Kind kan zeilen, Houdt van zeilen. Maar er zijn er nog wel zal te vinden met minimaal dezelfde capaciteiten.
 
											 
			 
			
			
			Ik denk dat de bemoeienis met andermans zaken menig mens te veel naar het hoofd gestegen is.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:20 schreef nummer_zoveel het volgende:
Jammer dat het hem allemaal te veel naar z'n hoofd is gestegen.
 
			 
			
			
			Wat zal dat kind eruit zien zeg, als ze terugkomt, 2 jaar niet gedoucht en helemaal ondergekwakt door piraten..quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:26 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Bronnen uit mijn buurt zeggen dat ze dat paalzitten ook kan combineren met zeilen..moet ze wel piraten tegenkomen...
 
			 
			
			
			Geweldsaanbiddersquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:27 schreef beeer het volgende:
[..]
Ik denk dat de bemoeienis met andermans zaken menig mens te veel naar het hoofd gestegen is.
Ik vraag me af hoeveel geweld men bereid is te gebruiken om dit meisje daadwerkelijk aan wal te houden. Opsluiting in een internaat als ze toch gaat? Als ze zich niet overgeeft of zelfs verdedigt een pistool tegen haar hoofd? In hoeverre heiligt het doel de middelen voor de geweldsaanbidders in dit land? Ironisch genoeg is het doel haar veiligheid, en het middel uiteraard geweld.
 
											 
			 
			
			
			Ja, hij ziet er goed uit.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:20 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Maarrrr, ik moet zeggen: het is wel een knappe man.
Jammer dat het hem allemaal te veel naar z'n hoofd is gestegen.
 
											 
			 
			
			
			Jij ziet echt dingen die er niet zijn....quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:27 schreef beeer het volgende:
[..]
Ironisch genoeg is het doel haar veiligheid, en het middel uiteraard geweld.
 
			 
			
			
			Ja dat wil niet zeggen dat je geen gebruik mag maken van bijvoorbeeld navigatie-apparatuur en een motor. Het is verplicht om een motor aan boord, en in ieder geval stand-by, te hebben tijdens zo'n reis.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:23 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Het moest toch een solozeiltocht zijn? Het wordt steeds minder solo en steeds minder zeiltocht.. Als ze op sleeptouw wordt genomen, telt het dan ook? Ze zit dan toch nog steeds alleen in haar boot?
Als dat de enige uitdaging is, kan ze ook 2 jaar gaan paalzitten..
 
			 
			
			
			Je bent toch niet zo naief om te denken dat de wet ultiem gehandhaafd kan worden zonder het gebruik van geweld? Als je kiest voor overheidsbemoeienis hoort daar geweld bij en als je die wet boven alles stelt dan ben je wat mij betreft een aanbidder van geweld.quote:
 
			 
			
			
			Dit soort lieden, met het wetboek in de hand worden de meest vreselijke dingen ondernomen. Een democratie heeft alle nare trekjes die een gewone dictatuur ook heeft.quote:
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 13:48 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Een heli? Een fregat met kanonschoten voor de boeg om dat mens tot stilstand te brengen.
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 13:45 schreef Dragorius het volgende:
Het zou een mooie bak zijn als ze vanavond in het Jeugdjournaal vanaf haar "Guppy" bericht terwijl ze net begonnen is met die tocht.
Dan hoop ik dat ze haar desnoods met een heli ophalen en die ouders meteen opsluiten.
 
			 
			
			
			Haar met een heli ophalen als het moet en de ouders opsluiten staat gelijk aan geweld?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:33 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dit soort lieden, met het wetboek in de hand worden de meest vreselijke dingen ondernomen:
[..]
[..]
 
											 
			 
			
			
			Uiteraard.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:27 schreef beeer het volgende:
[..]
Ik denk dat de bemoeienis met andermans zaken menig mens te veel naar het hoofd gestegen is.
Ik vraag me af hoeveel geweld men bereid is te gebruiken om dit meisje daadwerkelijk aan wal te houden. Opsluiting in een internaat als ze toch gaat? Als ze zich niet overgeeft of zelfs verdedigt een pistool tegen haar hoofd? In hoeverre heiligt het doel de middelen voor de geweldsaanbidders in dit land? Ironisch genoeg is het doel haar veiligheid, en het middel uiteraard geweld.
 
			 
			
			
			Vrijheidsbeperking, bedreiging, bovendien zal ze niet vrijwillige in de helikopter stappen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:34 schreef Dragorius het volgende:
Haar met een heli ophalen als het moet en de ouders opsluiten staat gelijk aan geweld?
 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Waar heb ik het gehad over navigatie-apparatuur?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:30 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
[..]
Ja dat wil niet zeggen dat je geen gebruik mag maken van bijvoorbeeld navigatie-apparatuur en een motor. Het is verplicht om een motor aan boord, en in ieder geval stand-by, te hebben tijdens zo'n reis.
 
											 
			 
			
			
			Grappig ik stel de wet helemaal niet boven alles. Ik vind het slechts onverstandig dat Laura solo de wereld rond wilt zeilen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:32 schreef beeer het volgende:
[..]
Je bent toch niet zo naief om te denken dat de wet ultiem gehandhaafd kan worden zonder het gebruik van geweld? Als je kiest voor overheidsbemoeienis hoort daar geweld bij en als je die wet boven alles stelt dan ben je wat mij betreft een aanbidder van geweld.
Dat maakt mij nog geen geweldsaanbidder.quote:
 
			 
			
			
			Eigenlijk zeg jij anderen wat ze niet mogen doen.. Terwijl je dat de staat verwijt..quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:35 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Vrijheidsbeperking, bedreiging, bovendien zal ze niet vrijwillige in de helikopter stappen.
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:35 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Vrijheidsbeperking, bedreiging, bovendien zal ze niet vrijwillige in de helikopter stappen.

 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:33 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dit soort lieden, met het wetboek in de hand worden de meest vreselijke dingen ondernomen. Een democratie heeft alle nare trekjes die een gewone dictatuur ook heeft.
Ik hoef helemaal geen uitgebreid antwoord hoor, heb ook geen behoefte nu om hier daarover te discussiėren.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 13:50 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Welk staatsvorm geniet jouw voorkeur dan?

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |