Balen, Saffier!

Je klinkt vrij nuchter maar leuk is het natuurlijk niet. Wel fijn dat je afleiding hebt van iets leuks! Ik kan me ook goed voorstellen dat jullie de volgende tp even uitstellen.
1 oktober, mijsje, spannend! Vind je het inmiddels ook wel fijn dat er nu wat gaat gebeuren of heb je het er vooral moeilijk mee? Zoals CP schrijft, went het snel, maar dat vind ik vooral gelden voor de praktische zaken: de ziekenhuisbezoeken, de onderzoeken, het zetten van spuiten e.d. Emotioneel gezien blijf ik het heftig vinden. Dat is iets waar ik echt bewust mee bezig ben en moet zijn om te zorgen dat ik goed door deze hele periode heen kom en dat mijn vriend en ik er samen goed doorheen komen.
Een SIS-echo, Madelieve, daar had ik ook nog nooit van gehoord. Wel fijn dat je een arts had waar je je prettig bij voelt. En op de wachtlijst staan, is het begin! Spannend toch weer. Hoe lang is de wachtlijst?
CP, donderdag de tp, wat goed!! Ik ga duimen dat het lukt (en dat jij er niet zo idioot veel mee bezig zult zijn als ik nu).
Orea, je klinkt goed en sterk en in balans. Fijn!

Vooral dat laatste is zo belangrijk, heb ik gemerkt. Goed dat je je vragen op papier zet. Heb ik mezelf ook aangewend want als je er eenmaal bent, vergeet je de helft.
Lieve miss_sly, ook van jou kan ik me zo goed voorstellen dat je het moeilijk vindt om hier mee te lezen. Voor jou is het ook een moeilijke periode geweest en met alle nieuwe emoties van het moeder-zijn, is het logsich dat het lezen van dit topic gewoon even te veel is. Ik vind het al zo lief dat je aan ons denkt.
Nou, de eerste week is voorbij, he he.

Ik had verwacht dat de eerste week wel mee zou vallen maar om eerlijk te zijn, vond ik het nu al moeilijk. Mocht het deze ronde niet gelukt zijn dan hoop ik dat het een volgende keer lukt om wat meer afstand te nemen. Gaat nu niet helemaal, maar goed, ook aan deze week komt een eind.