abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72168224
mefke, oke ik zal het even nakijken in de boekjes en zo. Wij hebben de donkerbruine mura 4. Ben er zo blij mee dat ik het liefst er nu al mee over straat ga... alleen staat dat zo raar met een dikke buik en lege bak

Hema is ook hier ook vlakbij dus ik kan altijd nog op pad sturen. Anders zijn er altijd nog oma's die het vast niet erg vinden om te shoppen voor hun kleinzoon

Kersjes klinkt spannend... ik duim voor je dat het doorzet en dat je snel je beeb kan ontmoeten
pi_72168286
Kersjes, succes en hopelijk dan tot over een paar dagen (jeej, dat klinkt niet aardig, maar is wel aardig bedoeld). Krijgen we van iemand sms update?
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  woensdag 26 augustus 2009 @ 12:47:55 #203
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72168289
kersjes succes
Ik heb echt met je te doen... dus een extra

hetismij: ik snap je wel hoor! Ik doe ook niks bijzonders qua wasmiddel e.d. dit keer. De vorige keer ook niet (ja ik zorgde wel dat het lekker fris rook )

Ik maak me verder nog geen zorgen dat ie nu wat rustiger is dan normaal. Heb vanochtend nog wel effe de angelsound erbij gepakt en na lang zoeken (!) hoorde ik hem wel stevig en op ritme tjoeketjoeken. Misschien ligt hij vandaag wat dieper (?) dat horen we morgen bij de vk dan wel weer
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72168358
Kersjes s6 spannend
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_72168360
Kersjes, spannend hoor!

Net met jullie tips en die van Kleurdoos in 't bijzonder de stad in gegaan en ik denk dat ik nu een heel end moet komen met het opmaken van bedje en wiegje!


(en gelijk ook even twee superschattige badcapes gekocht)


Vannacht droomde ik trouwens dat ik beviel van een superlief meisje, maar dat ik haar na een paar uur nergens meer kon vinden. Ik zocht overal, zelfs in de kattenmandjes, maar ze was verdwenen. Zo naar!
pi_72168369
Oehhhh Kerss wat spannend!! Wat goed zeg, en wat fijn dat je t toch gelijk herkent!!

Wéér een baby op rij! Ik ga voor je duimen! Zet m op!!
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
pi_72168395
Kersjes succes, spannend hoor!
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  woensdag 26 augustus 2009 @ 13:07:27 #208
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_72168753
Kersjes!! Succes
Wat goed, FoK is de laatste paar dagen wel aan het bevallen geslagen
pi_72168831
Kersjes, succes!
Ik hoop dat je over een paar dagen pas weer hier komt, met baby!
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  woensdag 26 augustus 2009 @ 13:14:58 #210
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_72168959
Voor de nieuwe mama's, papa's en babies:

nieuw mens
je bent het einde
van een wereld zonder jou

nieuw mens
je bent begonnen
klein - steeds groter

en elke keer
wil ik je meer en meer
lief

laten gaan
.

Veel levensgeluk!
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
pi_72168967
Kers, succes en hopelijk kom je je over een paar dagen melden met beeb. Als t nodig is, alvast
Fake it till you make it...
pi_72169037
Huup wat is ze mooi! mooie naam ook.

Kersjes succes!
pi_72169154
Succes Kersjes!! Hopelijk zet het door en heb je snel je kindje in je armen
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_72169182
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 13:14 schreef Oxymoron het volgende:
Voor de nieuwe mama's, papa's en babies:

nieuw mens
je bent het einde
van een wereld zonder jou

nieuw mens
je bent begonnen
klein - steeds groter

en elke keer
wil ik je meer en meer
lief

laten gaan
.

Veel levensgeluk!
Wat mooi Oxy , jij hebt echt wel talent!!!
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_72169256
Kersjes, ik hoop zooooooo voor je dat we je voorlopig niet terug zien en dan pas met kleintje erbij Succes!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 13:30:31 #216
3142 m@x
Do, a deer, a female deer
pi_72169325
Gefeliciteerd met je meisje Huup
Oops! Did I just roll my eyes out loud?
♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
pi_72169708
spannend Kersjes! Dat je maar snel aan de ab zit, ook wel zo fijn voor je eigen gemoedsrust.

Kom net uit de stad en heb een kersenpittenzak gekocht voor m'n buik, heerlijk. Zo'n rubberen kruik is ook maar zwaar en onhandig.

Gooi net een bromelia om, alles nat en vol aarde, ook m'n gordijnen. Dat is wel het laatste waar ik zin in heb, opruimen en gordijnen wassen
pi_72169814
Ohja ik las trouwens dingen over de griepprik hier, maar ik dacht dat het alleen de bedoeling was zwangeren met meer risico te vaccineren, dat had ik tenminste gelezen in het gezondheidsraadrapport. Dat zijn denk ik zwangeren die normaal ook opgeroepen worden voor de griepprik. Of zijn er nu weer nieuwe berichten?
Hoop het niet, want ik zit er ook niet om te springen!
pi_72169845
volgens mij heb ik een echt piekerdagje

Mijn werkt in de randstad en we wonen in Friesland. Zijn dichtstbijzijnde werkplek is een uur en een kwartier rijden. Maar vaak moet hij, file meegerekend, wel drie uur rijden voor hij thuis is. Wat nou als alles ineens heel snel gaat. Ik wil hem er wel bij hebben!

Grr... alsof piekeren helpt
pi_72169871
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 13:44 schreef Sidn3y het volgende:
spannend Kersjes! Dat je maar snel aan de ab zit, ook wel zo fijn voor je eigen gemoedsrust.

Kom net uit de stad en heb een kersenpittenzak gekocht voor m'n buik, heerlijk. Zo'n rubberen kruik is ook maar zwaar en onhandig.

Gooi net een bromelia om, alles nat en vol aarde, ook m'n gordijnen. Dat is wel het laatste waar ik zin in heb, opruimen en gordijnen wassen
Mooi laten liggen die bromelia. En dan zeggen dat 't zo bedoeld is.
pi_72169873
Kersjes ik hoop zo voor je dat het nu eindelijk door zet en dat we je pas weer horen als de kleine man er eindelijk is!! Toi toi toi!!
pi_72170097
oh Kersjes, wat spannend! Hopelijk is het dan zover, en mag je je 2e zoontje op de wereld gaan zetten. Heel veel succes!

En Poppedein, ook voor jou al zo spannend!
Dat jij uberhaupt meldt dat je krampjes hebt is al uitzonderlijk volgens mij, dus het kan vast niet lang meer duren. Heel veel succes!!!

Ik ga even een powernap produceren!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_72170101
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 13:50 schreef Sorbootje het volgende:

[..]

Mooi laten liggen die bromelia. En dan zeggen dat 't zo bedoeld is.
Laten liggen is geen goed plan met de plens water die er bovenin zit, maar hij blijft wel zolang op de grond staan tot ik weer zin heb om er aandacht aan te besteden. Net als die gordijnen, ik probeer ze wel schoon te borstelen als ze droog zijn.

Ohja, nog over dat wiegje opmaken. Nu ik erover nadenk, ik heb ook gewoon aankleedkussenhoesdingen om erop te leggen! Wat ik verder allemaal heb zie ik over een tijdje wel weer als ik het weer uitpak
pi_72170240
ow ja, bij onze hema hebben ze dus geen moltons voor wiegjes.
Wel molton onderleggers, maar die heb ik zelf ook wel. ik bedoelde echt een molton hoeslaken.
Ik leg er wel zo'n onderlegger op, en dan ziet de kraamhulp het verder maar.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_72170317
Oh Kersjes, wat spannend. Ik hoop dat dit echt het begin is, en dat je je over 2 dagen weer komt melden met je pasgeboren 2e zoontje!

En Poppedein, bij jou ook spannend! Heb je nog steeds krampjes?
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  woensdag 26 augustus 2009 @ 14:10:12 #226
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_72170502
Zooo, daar ben ik weer Nou, de tandarts viel reuze mee, mijn gebit zag er prima uit en zelfs de mondhygiëniste had weinig om zich kwaad op te maken. Jeej! Daarna zwemmen en hoei, dat was eigenlijk best fijn, ik vond het hardstikke leuk! En het is ongelooflijk, maar het is al bijna 14.00 uur (Asy! Bíjna!) en ik heb nog steeds niet echt pijn, volgens mij is het echt góed ook zeg, dat zwemmen Blij! (Ohja, en het badpak paste gelukkig, pfiew..)

Sorbootje, haha, ik ben ook zo'n n00b die er geen **** van snapt hoor, don't be embarrassed Sterker nog, ik ging laatst een lijsjte maken van alle spulletjes die we nog moeten hebben en wat het allemaal kost en elke winkel noemt die spullen ook weer anders volgens mij, dus uiteindelijk heb ik een door de Prenatal afgedrukte lijst opgegraven en alles overgeschreven van de Prenatal, omdat dan tenminste alles hetzelfde heette, anders snapte ik het gewoon niet zo goed allemaal..

Ssserpente, goed voornemen, je om al die dingen druk maken heeft volgens mij heel geen zin. Gewoon zorgen dat het benodigde spul in huis is en de rest zien we wel, haha! En ja, ik kan het zwemmen echt héél erg aanraden, ik ben zo blij dat ik gegaan ben! En gezellig ook wel, lekker met zo'n ploegje dikkies door dat water pruttelen.. Het enige nadeel vond ik dat ik het water weer uit moest ineens, wat is je buik ineens zwaar dan!

Haha, Faja, les 1: zulke dingen metéén meenemen, anders ga je spijt krijgen. Tenminste, heb ik altijd. En dan de volgende dag meteen weer terugrennen omdat ik bang ben omdat het anders al is uitverkocht

Tan, ik denk dat als ik die voor de mexicaanse griep aangeboden krijg, ik die wel zou gaan halen (als het veilig is dan). De vraag is echter nog maar of wij 'm zomaar krijgen heb ik begrepen, terwijl het advies van de EU wel is om álle zwangeren de prik te geven vind Nederland dat niet, die gaat veel bejaarden vaccineren (wat volgens een vriend van mijn broertje die dergelijke vaccins ontwikkelt dat juist weer onzin vind omdat het meerendeel van de bejaarden al beschermd is, want in de 50'er jaren is de A-griep al geweest en dat is ongeveer hetzelfde ). [edit]Ow, krijgen zwangere vrouwen 'm nu weer wel? Pfff, make up your mind! En nu ga ik weer twijfelen doordat jullie allemaal zo stellig níet willen [/edit]

Karin, leuk dat de gordijnen hangen! En ja, zonder word kom je inderdaad nergens, mijn lief had 'm hier laatst ook van de pc afgesloopt

Nou Poppedein, chopchop dan inderdaad! Laat die krampjes maar doorzetten! Wel spannend hoor, zou het echt uitkomen?

Jéétje Kersjes, dat je jezelf gewoon het ziekenhuis binnen moet lullen, bluh! Maarehm, veel succes (al ben ik vast te laat), ik duim voor jou!

Oxymoron, wow, heb je dat zelf geschreven? Wat móóí!
3!
pi_72170734
Eindelijk weet ook ik de naam van Huups meisje... Gelukkig geen D'Shontay maar gewoon een prachtige naam.
pi_72170822
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 14:18 schreef prinseszondererwt het volgende:
Eindelijk weet ook ik de naam van Huups meisje... Gelukkig geen D'Shontay maar gewoon een prachtige naam.
Ik vond D'Shontay juist zo....eh.....origineel!
pi_72171070
Kersjes dus toch aan het rommelen

Ik hoop dat het doorzet en dat je vandaag of morgen met je verse beebje in je armen ligt. Ik duim voor je
pi_72171375
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 14:04 schreef tessie het volgende:

En Poppedein, bij jou ook spannend! Heb je nog steeds krampjes?
neuhh.. hahahha, tis alweer weg Niets aant handje baarmoedertje hier
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
pi_72171501
quote:
Incantrix : dus uiteindelijk heb ik een door de Prenatal afgedrukte lijst opgegraven en alles overgeschreven van de Prenatal, omdat dan tenminste alles hetzelfde heette, anders snapte ik het gewoon niet zo goed allemaal..
Kijk je wel uit dat je dan niet veel te veel koopt? Want winkels willen er nog weleens meer op zetten dan nodig is. Je krijgt van je kraamzorg ook zo'n lijst (meestal) en daar staan weinig onzin dingen op. de tepelcreme waar hier over gezeurd werd, staat daar dus ook niet op
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_72171557
Waar dient die tepelcreme eigenlijk voor?
  woensdag 26 augustus 2009 @ 14:50:49 #233
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72171748
Tepelcreme? Je moet waarschijnlijk eerst een beetje wennen aan het gezuig en gehap e.d. En soms krijg je dan blaartjes en kloofjes...
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72171790
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 14:44 schreef Sorbootje het volgende:
Waar dient die tepelcreme eigenlijk voor?
Kloven toch?
pi_72171803
* Sorbootje stopt vingers in oren en zingt lalalalalalaaaaaaaa


Ok, dank je
pi_72171851
Met die creme valt het best mee, hoor. Het is even wennen, en dan is die creme inderdaad best fijn om te hebben. Ik heb er mijn moeder de dag dat ik thuiskwam meteen op uit gestuurd om te halen en het verlicht echt!
Als je Bepanthen zalf koopt, kun je gewoon smeren en kun je gewoon aanleggen zonder de tepel schoon te maken.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_72171862
Kersjes heel veel succes, hopelijk tot over 2 dagen met verse baby

Sorbo, voor als je borstvoeding geeft en zere tepels krijgt. Verder voor zover ik weet nergens voor, maar wie weet is het nog wel ergens handig voor
pi_72171883
zo, lekker op tijd was ik weer zeg
  woensdag 26 augustus 2009 @ 14:55:01 #239
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72171886
Chan, ook heel erg goed voor babybilletjes Het geneest de huid echt supersnel nl.
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72171917
Sorbootje, die dient voorlopig nergens voor, is als je bv geeft en eventueel kloofjes krijgt. Ik had een draak van een kraammiep die vond dat ik persé vast een speciaal potje in huis moest hebben. En ik vond van niet (ja hee, moet eerst maar eens zien of ik bv kan geven en als ik dan kloofjes krijg smeer ik er liever mijn eigen zooi van de apotheek op omdat ik een nogal gevoelige huid heb.)
edit: spuit elf reactie, mijn computer heeft kuren...
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_72171977
Ohw dat is waar ook Rocka, en handig dat je het even zegt want ik was net aan het denken wat ik toch het beste op zn billetjes kan smeren ivm geirriteerde huid.. maar dat is een beetje offtopic hier, sorry..
pi_72172023
Iets heel anders...ik moet mezelf echt dwingen om iets te eten na het ontbijt...is nie goed he. Drinken gaat goed, maar eten...nu dus ook nog geen lunch gehad. Ga zo maar eens wat yoghurt eten. Voel me er verder ook goed bij ofzo, geen hoofdpijn oid, maar gewoon geen honger.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_72172045
Bedankt voor jullie antwoorden, maar dan ga ik nu weer even in de denial-stand
  woensdag 26 augustus 2009 @ 15:29:47 #244
64438 Bucko
##Prison Break##
pi_72172942
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 14:59 schreef mefke79 het volgende:
Iets heel anders...ik moet mezelf echt dwingen om iets te eten na het ontbijt...is nie goed he. Drinken gaat goed, maar eten...nu dus ook nog geen lunch gehad. Ga zo maar eens wat yoghurt eten. Voel me er verder ook goed bij ofzo, geen hoofdpijn oid, maar gewoon geen honger.
hier het tegenovergestelde....ik moet me bedwingen om niet constant te eten....wel heb ik telkens een opgezette maag na het eten, das echt irritant! Mijn hongergevoel is de laatste twee weken ineens toegenomen en ik moet nog 15 weken!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 15:32:02 #245
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72172995
mefke, hier dito. Ik neem met regelmaat zo'n zakje knijpfruit. Misschien is dat ook wat voor jou. En verder veel wortels he Heerlijk! En 's middags toch een boterham/cracker voor de vezels. Uiteindelijk breekt het jouw lijf en geest op, de baby die groeit wel door, hoor...
I'm so glamourous I piss glitter!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 15:43:07 #246
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_72173300
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 14:10 schreef Incantrix het volgende:


Oxymoron, wow, heb je dat zelf geschreven? Wat móóí!
Ja hoor. Ook voor al uw geboortekaartjes en andere dingen waar een gedicht bij past.

Leuk dat ''t gewaardeerd wordt; ik dacht, zal ik 'm posten, vanwege de laatste regel. Omdat die misschien wat te direct is, voor de nieuwe moeders. Maar 't valt mee.
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 15:55:49 #247
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_72173713
geen nieuws van Kersjes? zou ze dan bezig zijn?
Engaging Infinite Improbability Drive..
  woensdag 26 augustus 2009 @ 15:56:51 #248
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_72173746
First things first, hoewel ik niet weet of iedereen het hier nog leest, maar toch...

Ehm... wie was er nou eerst. Ca.ra of DuchessX?
Anyway... Ca.ra gefeliciteerd met jullie zoon, ehm... even uit mijn blote hoofd, Thomas toch? *hoopt...
DuchessX en Juup, gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, prachtige namen heeft ze!
En dan als laatste, Huupje, jij ook gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter. (Ik hoorde per sms iets over 3 keer knippen Auw! )

Ik heb nog geen foto's gezien of verhalen gelezen of wat dan ook, ik ga straks even op zoek.

Ik ben zelf om half 1 thuis gekomen uit het ziekenhuis, Oscar is daar nog. Als alles goed gaat mag hij morgen mee naar huis. Duimen dus!

Ga ik nu even nog wat foto'tjes plaatsen in zijn eigen topic.

Dikke voor de meiden die er bijna zijn en uiteraard ook eentje voor de meiden die pas net zwanger (en nog moe en misselijk) zijn en vooruit... dan ook nog maar eentje die er tussenin zitten en in afwachting zijn van alles wat gaat komen.
***
pi_72173760
BE welkom thuis!!!!
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  woensdag 26 augustus 2009 @ 15:58:56 #250
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72173801
BE is BACK!
Ik ga duimen voor morgen
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72174067
Welkom thuis BE
Ik duim met je mee voor Oscar
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  woensdag 26 augustus 2009 @ 16:17:24 #252
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_72174391
Kersjes je leest dit nu niet meer maar ik hoop dat het doorzet en dat je snel jullie baby vast mag houden want het heeft wel lang genoeg geduurd het zieke en niet leuke deel van de zwangerschap. Heel veel succes en ik hoop je pas over 2 dagen weer terug te zien met je kleintje.

BE hier ook welkom terug.
pi_72174746
Ik ben d'r weer!
Gelijk na binnenkomst aan de CTG gelegd en na 20 minuutjes kwam de gyn. Zowel hij al de co hebben me getoucheerd en hoewel de baarmoedermond al goed verweekt is is hij nog niet verstreken, het "tuutje"zit er nog en nog altijd 1 cm ontsluiting die ik al had. Vervolgens nog ruim 1 1/2 uur aan dat ding gelegen en de frequentie van de weeen nam duidelijk af, ik heb lekker liggen tukken tussendoor
Toen de gyn weer terugkwam bleek de situatie ongewijzigd. Baby doet het goed en ik mocht naar huis. Zodra het heviger wordt, de frequentie toeneemt of ik me zorgen maak moet ik gewoon weer bellen en anders morgen op controle bij de poli. Hij zei nog wel dat het in de loop van de avond/nacht ineens hard zou kunnen gaan en dat ik misschien wel snel terug ben op de afdeling, maar ik hoop nergens op

Ga zo bijlezen.
.... met gevoel voor drama....
  woensdag 26 augustus 2009 @ 16:30:45 #254
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_72174815
Nou moe, kersjes! Ik ga gewoon mee in de gedachte dat je straks weer terug moet
pi_72174909
Ahh balen Kersjes Ik gok op vannacht!!

Fijn dat je weer thuis bent BE maar wat jammer dat Oscar nog niet mee mocht, ik duim voor morgen!!

Oxy ik vind het einde juist goed kloppen, je moet je kind steeds weer iets meer loslaten
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_72175022
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 14:59 schreef mefke79 het volgende:
Iets heel anders...ik moet mezelf echt dwingen om iets te eten na het ontbijt...is nie goed he. Drinken gaat goed, maar eten...nu dus ook nog geen lunch gehad. Ga zo maar eens wat yoghurt eten. Voel me er verder ook goed bij ofzo, geen hoofdpijn oid, maar gewoon geen honger.
Mefke, ik had dat ook tijdens mijn zwangerschap.
Omdat ik ook begon af te vallen heeft de VK me doorgestuurd naar een dietist. We hebben samen een menu gemaakt voor de dag, en dan gewoon op de klok eten. Ook al had ik geen honger.
Ik at dan nog amper genoeg voor een volwassen vrouw, ipv een zwangere, maar het zorgde in ieder geval dat ik niet verder afviel.
PM maar effe als je mijn lijstje wil hebben..
pi_72175069
Books, er is nu natuurlijk wel 3x flink rondgewroet daarbinnen, wie weet
En misschien dat manlief straks ook nog wat voor elkaar mag proberen te krijgen

BE, welkom thuis!
En natuurlijk ga ik heeeeeel hard duimen dat die kleine Oscar morgen mee mag!

Incantrix, fijn dat het zwemmen je zoveel goed gedaan heeft! En nog steeds geen pijn?

voor iedereen die het nodig heeft.
En bedankt voor het meeleven allemaal. Als jullie nou ook nog eens mee zouden willen voelen, iets met gedeelde pijn is halve pijn enzo, dan doe ik dat straks ook bij jullie als jullie weeen moeten wegpuffen
.... met gevoel voor drama....
  woensdag 26 augustus 2009 @ 16:42:34 #258
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_72175197
Ik hou gewoon de moed erin Kers met of zonder man
  woensdag 26 augustus 2009 @ 16:47:27 #259
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_72175364
Kersjes meid, ik hoop voor je dat het door zet!
***
  woensdag 26 augustus 2009 @ 17:03:03 #260
144006 chacama
Ondernemend!
pi_72175862
Ik duim ook voor je Kersjes. Hoop dat het doorzet en je inderdaad weer snel terugbent in het ziekenhuis om je kleintje in je armen te kunnen sluiten.
pi_72176053
BE, welkom thuis, hopelijk mag Oscar ook gauw mee naar huis!

Kers, hopelijk helpt het "gewroet"en mag je gauw weer terug om te gaan bevallen!!!
Fake it till you make it...
  woensdag 26 augustus 2009 @ 17:12:10 #262
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_72176138
BE, fijn dat je er weer bent!!
Ik wens je een heerlijke kraamtijd! En hoop dat je ventje morgen ook thuis is!

Kersjes, balen zeg... maar voor mij bekende taferelen Ik had bij de laatste twee kinderen echt overduidelijke weeën, die maar heel weinig deden en niet doorzetten tot de daadwerkelijke bevalling... en bij de 'échte' bevalling waren de eerste weeën écht niet pijnlijker dan die zgn. voorweeën die ik al had gehad... dus ik begrijp die verwarring!
pi_72176280
BE welkom thuis, hopelijk mag de kleine man ook snel naar huis.

Mefke, ik heb daar geen last van... ik eet juist veel. Hopelijk krijg ik snel ook een beetje een eetstop... dan stop ik misschien met zo extreem aan komen ( 34 weken nu al 19 kg er bij) Maar ik zou wel proberen op gezette tijden te eten als ik jou was, lijkt me belangrijk voor jou en de kleine

Kersjes balen dat het niet door gezet heeft... hopelijk gaat t wel snel gebeuren

Ik ga naar huis... nog maar 2 dagen werken te gaan
pi_72176705
Jeetje Kersjes weer thuis Ik had zo gehoopt voor je dat je meteen moest blijven Hopelijk zet het vannacht door!

En BE weer thuis. Hopelijk mag kleine Oscar morgen mee naar huis zodat jullie lekker met zijn viertjes aan elkaar kunnen wennen.

Zojuist bij de verloskundige geweest en ik heb weer een mega-sticker! Bloeddruk 100/60, hartje van de aby klopte goed en ze ligt met haar hoofdje goed in mijn bekken (is dat nou hetzelfde als ingedaald?)
Eigenlijk voel ik me deze zwangerschap echt zoveel beter dan de eerste keer: geen bekkenklachten, bijna geen vocht in mijn handen, benen en voeten en ik slaap 's nachts nog heerlijk. Eigenlijk heb ik niet echt haast, al ben ik wel erg nieuwsgierig naar Linde's zusje
pi_72178782
Ben ik een paar dagen afwezig, heeft ook Huup haar meisje al bij zich.
Gefeliciteerd.
pi_72179184
Hmm Kersjes, ben je toch weer terug....

Hopelijk gaat het gewroet resultaat hebben vannacht.

Beetje minder dagje hier, veel harde buiken.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  Forum Admin woensdag 26 augustus 2009 @ 19:05:42 #267
58651 crew  murp
murp
pi_72179282
hee allemaal! Alles gaat nog goed met de 2 meiden.. (mn vrouw en mn ongeboren dochter)
Ze is gisteren naar de verloskundige geweest en die vertelde dat het allemaal erg goed gaat en dat ze al flink is ingedaald, mn meissie heeft al een flinke buik en voelt zich erg ongemakkelijk met haar dikke buik!

Verder is het nog een beetje afwachten en we hopen op een normale thuisbevalling.

Gelukkig dat alles al klaar is en de kleine meid mag nu al komen van ons!
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie woensdag 26 augustus 2009 @ 19:13:10 #268
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_72179515
Ca.ra gefeliciteerd met Thomas!!!

Duchess en Juup, jullie gefeliciteerd met Evi!

Huup, je meiske is er jullie ook gefeliciteerd!!!

En BE jij ook gefeliciteerd met jullie Oscar!
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_72181041
Hmmm, de ene keer 10 minuten ertussen, dan weer 13, dan weer 8. Weeen komen dus erg onregelmatig maar zijn behoorlijk gemeen! En ik krijg er steeds een gevoel bij alsof ik in mijn broek aan het plassen ben. Vaag, heb ik de vorige keer niet gehad.

Tan, ik hoop ook echt dat dit het is, Het echte werk zeg maar.

Stiemie, een mega-sticker nog wel! Past vast mooi bij je buik

Murp, wat een spannende tijd he?
.... met gevoel voor drama....
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie woensdag 26 augustus 2009 @ 20:04:56 #270
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_72181072
Oeh Kersjes ook al bezig!
zet m op
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_72181100
Ik kom even binnenwalsen zonder terug te lezen:
de uitslag van onze combinatietest was niet oké. Ze wilden over de telefoon niet heel veel zeggen, maar we hebben vrijdag een [kloteterm]counselingsgesprek[/kloterterm] over het hoe nu verder. Vruchtwaterpunctie, vlokkentest, niets doen. We gaan het vrijdag bespreken, maar ik vermoed dat we wel gaan laten testen. Ben even erg nu hoewel het nog alle kanten op kan. En ik hoop de goede, want ik vind zelf dat ik al wel genoeg op mijn bordje heb.

Dit is bewust onder mn kloon trouwens!!!
1 ei is geen ei
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie woensdag 26 augustus 2009 @ 20:08:48 #272
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_72181171
jeetje wat een rotnieuws Dididoos!
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  woensdag 26 augustus 2009 @ 20:11:25 #273
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_72181257
och Didydoos
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_72181272
*beetje bijgelezen... wat een klus zeg

allemaal ontzettend bedankt voor de aanmoedigingen de felicitaties en de bemoedigende woorden ik heb ze met een lach en een traan gelezen
Sorry voor de updates die niet kwamen ik ben met mn hele hebben en houden onder de douche gaan staan tijdens de weeen en daar was mn telefoon het niet mee eens *gnorf* enzo...

@Jentin ik word helemaal emo van je post kom snel langs als je zin hebt, laat t weten dan maak ik B. pannenkoeken

@Duchess & Juup wat een heerlijk mupke nogmaals gefeliciteerd!

@BE welkom thuis! Ik duim voor Oscar

@Kers, omg spannend! Onregelmatig maar toch... ik duim voor je meid.

@Mefke, bemoedigend nieuws ik plas me een ongeluk maar de voetjes zijn al enorm geslonken! Gaat helemaal goedkomen meid, nog heel eventjes!

En verder weet ik het allemaal even niet meer. Ik blijf nog wel even lurken hier enzo, maar voor nu zwaai ik officieel even af. Ciao!

-edit-
Didydoos och jemig meid
sterkte! wat een rotnieuws.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_72181695
Jeetje Didydoos, daar word je wel even verdrietig van ja. heel veel sterkte
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_72181936
Didydoos, dat is rot nieuws...hopelijk valt het uiteindelijk mee. Ik wens jullie heel veel kracht en wijsheid voor de komende tijd
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_72181945
Hw wat een rotnieuws didy!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_72181985
Didydoos wat een rotnieuws! Hopelijk valt het vrijdag allemaal erg mee
pi_72182036
Jemig Didy wat een naar en moeilijk nieuws! Ik duim voor je dat alles goed is.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_72182054
Och Didydoos toch...
Ik hoop dat het alsnog meevalt
.... met gevoel voor drama....
  woensdag 26 augustus 2009 @ 20:38:04 #281
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_72182065
Didy ik hoop dat het een storm in een glas water blijkt Tuurlijk ben je hier verdrietig om. Heel veel sterkte meid!
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_72182074
quote:
@Mefke, bemoedigend nieuws ik plas me een ongeluk maar de voetjes zijn al enorm geslonken! Gaat helemaal goedkomen meid, nog heel eventjes!
Echt waar? Ooooo dat is lekker nieuws...je zou er bijna voor gaan bevallen! Geniet van je meisje en van je slankere voetjes!

Kersjes, ik hoop voor je dat het of goed doorzet of vannacht lekker afzwakt zodat je kan slapen!
Be, welkom thuis! Hopelijk volgt je mooie mannetje snel!
Karin, hopelijk morgen een betere dag en Stiemie goedgekeurd...volgende week weer zeker?

Verder een beetje emodagje, maar dat is mijn eigen schuld. Ben mijn computer aan het opruimen dus ik kom vanalles tegen (lees: liedjes van onze bruiloft filmpjes van oma die niet meer leeft grappige filmpjes van onze nijnen enz) en wat ook indruk maakte was het item in Boulevard waarin Wendy van Dijk over haar miskraam vertelde. Ze vertelde precies hoe ik me toen gevoeld heb..pff ook al zo zwaar.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  woensdag 26 augustus 2009 @ 20:44:24 #283
134944 Hi_flyer
Van alles te melden
pi_72182252
Hoi allemaal, ook even een berichtje van onze kant.Het kind is nu 2 dagen over tijd en dr zijn nog geen signalen dat het daar bij blijft
Ze is het echter wel goed zat, maar ik vind het niet erg dat het wat langer duurt vanwege een drukdrukdruk congres (morgen middernacht pas thuis). Vrijdag mag het komen natuurlijk.

Overigens die verloskundigen Vorige week woensdag: 'ik denk niet dat ik u nog terug ziet gezien uw buik nogal reageert op aanrakingen'. Maandag: 'Het kan nog wel een week duren, mevrouw'.

Tja
pi_72182377
didydoos wat een verdrietig bericht. Heel veel sterkte
pi_72182395
Didydoos

Kersjes, ik zo voor je dat het doorzet. En dat je maar snel kennis mag maken met je ukkie
pi_72182494
he nee toch didydoos. het zag er op de echo zo op 't eerste gezicht toch zo goed uit? bah, alsof je inderdaad nog niet genoeg hebt om je zorgen over te maken. sterkte!
pi_72182655
Morgen krijgen mijn vrouwtje en ik onze dochter die helaas te eigenwijs is en niet wil draaien en daardoor dus gehaald moet worden of ze moet helemaal bont maken en vanacht alsnog draaien :x
  woensdag 26 augustus 2009 @ 21:01:24 #288
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72182784
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 20:38 schreef Saffier het volgende:
Didy ik hoop dat het een storm in een glas water blijkt Tuurlijk ben je hier verdrietig om. Heel veel sterkte meid!
Ik vind dit mooi omschreven en sluit me graag bij deze gedachte aan

Huup, welkom terug. Je bent al 1 dag mama <3

Murp, heel spannend he, die laatste loodjes voor jullie. Ik hoop dat jullie een relaxte bevalling tegemoet gaan en dat van je vriendin die zich ongemakkelijk voelt met der dikke buik, dat is zo herkenbaar... Dat heb ik ook

Hi_flyer: ook voor jullie het eind in zicht. Veel succes! Ik hoop echt dat jullie niet te lang meer hoeven wachten.

Kersjes... ik hoop dat je ontsluiting snel vordert of dat je vliezen gewoon es breken zodat je eindelijk weet waar je aan toe bent

ik ga es lekker douchen... Heb toch het idee dat mijn een groeispurt omhoog heeft gehad (al 2 dagen enorme jeuk ook!)
I'm so glamourous I piss glitter!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 21:02:03 #289
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72182796
Jaheur, veel succes morgen!!!
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72183048
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 21:02 schreef RockabeIIa het volgende:
Jaheur, veel succes morgen!!!
Dank je, maar ik zal weinig hoeven te doen. Alleen maar toekijken hoe ze mijn dinnetje aan het open snijden en het dichtmaken niet. Ga ervan uit dat er niks gebeurt, maar het kan altijd en zit dus met dubbele stress. Vriendin die een zware operatie krijgt ipv een normale bevalling en ik wordt vader. Vanwege zwangerschapsdiabetes moeten we er ook nog eens supervroeg zijn, om 08:00 en om 15:00 pas geopereerd. Ik denk dat haar humeur in doodstemming is als ze zo lang niet mag eten

@ Hierboven, heel veel sterkte en we gaan ervan uit dat er niks aan de hand is!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 21:25:18 #291
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_72183454
BE, Jeej, welkom thuis! Ik doe hard duimen voor de thuiskomst van jullie lieve Oscar morgen!

Kersjes, hè, ik had toch echt gehoopt dat het nu eindelijk zo ver was.. Ik hoop nog steeds voor je dat het nu echt gaat komen hoor Ennuhm, de pijn is ergens tussen half 4 en 4 wel weer langzaam opgekomen, maar dan nog steeds is het niet vergelijkbaar met wat ik voel na een dag werken! Ik ben er nog helemaal jubelig van, wat een feest om me een dag zo fijn te voelen

Stiemie goedgekeurd, yay!! Wat hip, ben blij voor je Ik heb geen idee of dat ook betekent dat de beeb is ingedaald, sorry

Ohja, en Sorbootje, nog over die uitzetlijst, thnx voor de tip Ik had in dit geval al wel gekeken of het lijstje van de Prenatal overeen kwam met de andere lijst die ik heb, maar in het kader van beddengoed zeggen ze allemaal wel zo'n beetje hetzelfde geloof ik En ik was al zo blij dat ik op die manier precíes kon vinden wat ik nodig had dat ik eigenlijk niet eens bezwaar had bijv. ietsjes meer te betalen

Martine, bijna verlof, whaaa!!

Oh, hoi Murp, prettig kennis te maken, ik geloof niet dat ik jou al 'gesproken' had Fijn dat alles ok is, volgens mij hebben jullie nu echt een spannende tijd voor de boeg!

Didy, bah, wat een vervelend bericht voor jou Ik ga in de duimstand voor je hoor, ik hoop echt dat het los zal lopen.. En ineens is vrijdag dan heel ver weg, wat naar..

Huupz0r! Fijn te horen dat je leegloopt nu, haha! De volgende foto's dus niet meer met allerlei kunstwerkerij op je benen, maar wel een kunstwerkje op schoot Jeej!

Oh Mefke, soms heb je inderdaad van die dagen.. Dikke hoor, hope you'll feel better soon!

Hey Rocka, ook al aan de groeispurt? Ik ook volgens mij, en gister had ik ineens een helder moment, volgens mij verergeren mijn klachten telkens wanneer mijn buik weer van *PLOEP* gaat zeg maar.. Nouja, succes met de jeuk

Jaheur, wow!! Spánnend!! Veel succes morgen

Ennuhm, ik doe nog even een beetje jubelen hoor, wat voelt mijn lief vriendelijk vandaag En we hebben net lekker vis gegeten op balkon, én ik heb ons net ¤ 80,= bespaard op het ledikant dat we willen hebben via Marktplaats
3!
pi_72183758
Didydoos, wat een rotnieuws

Kers, hopelijk zet het gauw door!

Jaheur, succes morgen voor jou en je lief!
Fake it till you make it...
pi_72183763
Zo een dagje cursus op kantoor en lekker relaxen op de bank met lief en buikbeeb, en ik heb al weer heel wat gemist...

Allereerst voor Kersjes omdat het niet heeft doorgezet... toen ik je berichtje van vanochtend las dacht ik nog er komt weer een vers beebje aan, maar helaas nog even geduld.

Be welkom terug en tot ziens maar weer (nu je in een nieuw topic mag gaan posten)... hoop voor jou/jullie dat Oscar morgen lekker met jullie mee naar huis mag

voor didydoos, wat een pokkenieuws zeg. en dat je dan ook nog tot vrijdag moet wachten voor het gesprek, is niet tof. Ik hoop dat jullie wat steun kunnen vinden en ook na vrijdag een hele dikke knuffel voor jullie, hoe dan ook!

voor de goedgekeurden!

Nog even een voor de vrouwen van jaheur en hi_flyer! Zet hem op meiden (en papa's natuurlijk)

Incantrix lekker gezwommen... best een goed idee eigenlijk, ik ga toch maar es kijken (*woont bijna naast zwembad) of ze dat hier ook hebben... klinkt wel goed! (of zoiets)

Zo nu lekker hells kitchen kijken en slapie doen... tot morgen meiden en doe rustig aan vannacht! (of ga kindjes ter wereld brengen, da's ook goed )
pi_72183908
Wat is dat toch dat iedereen wil weten wat het geslacht is ?
We zitten er zelf ook aan te denken maar we willen gewoon niet weten omdat we anders ons mond voorbij praten

Maar goed eindelijk wordt Norah grote half zus
♥ K, N, R en F ♥
  woensdag 26 augustus 2009 @ 21:42:32 #295
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_72183957
Daar is toch niks op tegen Scorpion!? En hoezo mond voorbij praten, we hebben het gewoon gelijk verteld tegen iedereen

En is dit je entree hier? Van harte en welkom! Wanneer komt jullie spruitje?
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_72183964
Ik zal mij niet verspreken, dat weet ik wel zeker Ik zal het gewoon van dag 1 tegen iedereen zeggen die het vraagt

Zoals jij je de vraag stelt waarom iedereen het wil weten, vraag ik me soms af waarom je het niet zou willen weten

Gefeliciteerd trouwens Hoe oud is Norah?
  woensdag 26 augustus 2009 @ 21:47:17 #297
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_72184088
Ohh didydoos..ik hoop voor je dat het enorm meevalt!
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_72184178
Dank dank Ik ben opzich niet nieuw meer, want ik was hier 6 jaar geleden ook al

Ja ik weet niet het lijkt me leuker om het niet te weten.
Verder is Norah nu 6 dus en die kijkt er ook naar uit.

Met K. gaat het op zich wel goed alleen heeft ze last van braken als ze aan eten denk
En half februari is ze uitgerekend.
Afwachten dus Over een aantal weken de 20 weken echo dus daar kijk ik ook wel naar uit.

Laatste keer was alles gezond en wel. Toen gingen we voor de nekplooimeting.
♥ K, N, R en F ♥
pi_72184229
Verdorie, schuif ik nog een plaatsje achteruit op die manier

Ik kan me voorstellen dat je er naar uit kijkt Wel jammer dat jouw vrouw/vriendin zo veel last heeft van braken.
pi_72184266
Valt op zich wel mee hoor. Alleen als ze honger heeft dan gaat ze braken (er komt niets uit)
We lachen er samen om en dan eet ze wat en dan is het over.

Verder gaat het voor de rest goed met haar
♥ K, N, R en F ♥
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')