Dat doen ze inderdaad niet altijd even netjes. Heb er op die manier ook al een paar binnengekregen.quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:31 schreef Fixers het volgende:
Ik heb dan in principe weer een baan. De details moeten nog even uitgewerkt worden in een contract. Ik kreeg ook nog een afwijzingsmailtje van een sollicitatie Een uiterst onpersoonlijke mag ik wel zeggen, ze hebben niet eens de moeite genomen mijn naam in de aanhef te typen.
[..]
Ik heb ook altijd geleerd dat het uiterst onbeleefd is onnodige afkortingen te gebruiken in zakelijke correspondentie. Je mag me dan wellicht afwijzen, op wat overigens helemaal geen slechte reden is. Maar een beetje hoffelijkheid mag ook wel.
Zou het UWV dat nou niet gek vinden? Een werkzoekende die geen tijd heeft om een vragenlijstje in te vullen. Harder werken aan werk!! Je bent werkzoekende, geen fulltime vakantievierder.quote:Op maandag 31 augustus 2009 12:26 schreef Kekaa het volgende:
Zonet ook eindelijk de vragenlijst van het UWV ingevuld... werd vanochtend gebeld of ik dat nog ging doenBeetje druk gehad de afgelopen maand.
Ben benieuwd naar de uitkomst.
Vast niet, aangezien het in de vakantieperiode valt.quote:Op maandag 31 augustus 2009 20:36 schreef Osramp het volgende:
[..]
Zou het UWV dat nou niet gek vinden? Een werkzoekende die geen tijd heeft om een vragenlijstje in te vullen. Harder werken aan werk!! Je bent werkzoekende, geen fulltime vakantievierder.
Dat zijn wel vreemde argumenten, vind je niet? Omdat het vakantietijd is, hoef jij je net zo druk te maken met werk zoeken? Mwah, dan kan het UWV ook wel een maandje later uitkeren, het is immers vakantie.quote:Op dinsdag 1 september 2009 08:47 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Vast niet, aangezien het in de vakantieperiode valt.
En ook als je werkzoekend bent mag je vakantie vieren, toch? Ben de rest van de tijd al druk genoeg met werkzoeken en uitzendbaantjes doen, vandaag t/m donderdag ook weer, en da vanaf 7 sept 3 weken lang.
En de mensen van het UWV zijn zelf af en toe ook niet te bereiken door vakantie.
uhm... ik leef nog niet van een uitkering....quote:Op dinsdag 1 september 2009 19:30 schreef Osramp het volgende:
[..]
Dat zijn wel vreemde argumenten, vind je niet? Omdat het vakantietijd is, hoef jij je net zo druk te maken met werk zoeken? Mwah, dan kan het UWV ook wel een maandje later uitkeren, het is immers vakantie.
Natuurlijk mag je even een rustperiode nemen, en zelfs naar het buitenland op vakantie gaan. Maar je hoofdzakelijke inspanning moet in mijn ogen toch zijn dat je spijkerhard nar werk zoekt. Je hebt 40uur in de week te besteden daaraan, uitzendjobs er van af gehaald dan. Plan eens 20 uur per week vast in voor het zoeken naar een baan (vacatures zoeken, brieven schrijven, gesprekken voeren e.d.). Met "brieven schrijven" bedoel ik niet de standaardbrief aanpassen op de gevonden vacature. Een goede brief schrijf je gericht op die ene vacature, hooguit briefhoofd en afsluiting zijn gelijk per brief.
Wat bedoel je precies met doorgroeiwensen?quote:Op dinsdag 1 september 2009 20:49 schreef Essebes het volgende:
Zijn er mensen geïnteresseerd in een financiële baan in Rotterdam?
Ik zoek voor mijn afdeling een (startend) assistent controller, liefst een MBO'er met dooorgroeiwensen/aspiraties.
PM me maar als er interesse is![]()
iemand die al ervaring heeft met het voeren van (een deel) de administratie en die door wil groeien naar assistent controller. Iemand die dus al van zichzelf weet dat het werken in een financieel beroep zijn of haar 'ding' is.quote:Op dinsdag 1 september 2009 21:47 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Wat bedoel je precies met doorgroeiwensen?
Ja inderdaad. Ik wordt nog regelmatig gebeld en gemaild met vacaturesquote:Op dinsdag 1 september 2009 23:11 schreef Five_Horizons het volgende:
Overigens zit je in de controlling/boekhouding/accountancy momenteel goed, zo te zien
vervloekt het destijds stoppen met NIVRA![]()
Okee, doe dan maar raakquote:Op dinsdag 1 september 2009 21:37 schreef Kekaa het volgende:
[..]
uhm... ik leef nog niet van een uitkering....
Dat snap ik wel.quote:Op woensdag 2 september 2009 06:45 schreef Osramp het volgende:
[..]
Okee, doe dan maar raak![]()
Nee, wat ik bedoel is dat je er toch wat dingen voor opzij moet zetten om een baan te vinden. Maar je moet zelf je prioriteiten stellen hoor. Als die meer liggen bij andere dingen dan werk zoeken -> Succes en veel plezier dan.
Passend bij jouw mogelijkheden, uiteraard.quote:Op woensdag 2 september 2009 13:01 schreef JDx het volgende:
Vandaag ook aangemeld voor een re-integratie project, je moet dan wel alles aannemen geloof ik,
Het kan me echt niks meer interesseren, ik moet gewoon geld hebben, zit echt diep in de shit, ook al is het vuilnisman, maar ik word gewoon nergens voor aangenomen...quote:Op woensdag 2 september 2009 16:36 schreef DennisMoore het volgende:
Damn... en mocht je dan een van die 5 functies krijgen, ga je daarna in alle rust op zoek naar een baan die wél leuk is? Of vind je alle 5 de functies echt leuk, en sta je echt achter de motivatie in de brieven waarom je juist gekozen hebt om bij dát bedrijf te solliciteren?
Hmmmmm, probeer dat niet in je brieven en/of gesprekken tot uitdrukking te brengen. 5 brieven in 2 uur klinkt naar haastwerk en standaardbriefjes. Dat niet doen want het levert je heel zeker geen baan op.quote:Op woensdag 2 september 2009 19:10 schreef JDx het volgende:
[..]
Het kan me echt niks meer interesseren, ik moet gewoon geld hebben, zit echt diep in de shit, ook al is het vuilnisman, maar ik word gewoon nergens voor aangenomen...
quote:Op woensdag 2 september 2009 19:17 schreef Osramp het volgende:
[..]
5 brieven in 2 uur klinkt naar haastwerk en standaardbriefjes.
Nou ik ben per sollicitatie (sollicitatiebrief + cv aanpassen ) wel snel een uur bezig hoorquote:Op woensdag 2 september 2009 19:24 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Da's 24 minuten voor een brief. Als je in die periode geen nette brief voor elkaar kunt krijgen, druk je letter voor letter in plaats van meerdere vingers tegelijk óf ben je echt onzeker ( 'Moet ik mezelf nu man of jongeman noemen?? Is het nu eigenlijk ten alle tijden of te allen tijde? ')
Al eens bij www.securitas.nl www.g4rs.nl m.a.w de beveiliging schreeuwt om mensen.quote:Op woensdag 2 september 2009 19:45 schreef JDx het volgende:
Wou net zeggen, sites bijlangs, filteren op passende vacatures, dan inlezen in wat er gevraagd wordt, dan schrijven.
Net gekeken, beide bedrijven hebben in Drenthe, Groningen, Friesland en Overijssel, geen enkele vacature, ja eentje volgens mij, deeltijd.quote:Op woensdag 2 september 2009 22:50 schreef marcosta het volgende:
[..]
Al eens bij www.securitas.nl www.g4rs.nl m.a.w de beveiliging schreeuwt om mensen.
Tis natuurlijk niet bijzonder uitdagend maar je raakt uit de shit je kan uren maken zoveel je wil.
pak je toch snel 1600 euro netto als je wat weekenden werkt.
Tis maar een idee hoor
Is die niet wat overdreven voor een ongeschoold baantje voor zo'n loon?quote:Technische Helpdesk medewerker
Taken: Klanten van KPN nemen contact met jou op omdat ze problemen ervaren met hun internetverbinding. Aan jou de taak om deze klanten weer online te krijgen door erachter te komen wat het probleem is en dit probleem op te lossen
Training: De avondtraining start 21 september van 17u tot 22u
De fulltime training start 28 september en duurt 3 weken en je moet de gehele training beschikbaar zijn
Aantal uren: Tussen de 20 en 25 uur per week (meer uren in overleg mogelijk)
Openingstijden: 08:00 – 22:00 uur maandag t/m zondag
Wat vragen wij:
Vaardigheden: - Goede communicatieve vaardigheden
- Affiniteit met ICT
Beschikbaarheid: Een flexibele beschikbaarheid van:
- Minimaal 2 avonden in de week (ma t/m vrij) beschikbaar tot 22.00
- Minimaal 1x per week ’s ochtends om 8.00 beschikbaar
- Minimaal 1x per 4 weken op een zaterdag kunnen werken
Geen kerstverlof mogelijk en geen verlofplannen binnen 3 maanden na afronding van de training (verlof moet goedgekeurd worden door KPN)
Wat bieden wij:
Salaris indicatie: ¤ 8,99 bruto per uur
Reiskostenvergoeding: Op basis van postcode, met een minimale afstand van 10 km, ¤ 0,18 de kilometer met een maximum van ¤ 10,80 per dag
Toekomstperspectief: We vragen om minimaal een jaar beschikbaar te zijn voor KPN.
Bij goed functioneren zijn er contractmogelijkheden
Selectieprocedure:
Stap 1: Reageren:
Dit kan per mail via: wytske.huizinga@nl.randstad.com
(Wij zijn ook telefonisch bereikbaar op 050 8505226)
Stuur hierbij je cv mee en denk er alvast over na waarom jij bij KPN op de Technische Helpdesk zou willen werken.
Stap 2: Telefonische intake
Er wordt een telefonische intake / verkorte sollicitatie afgenomen van ca. 20-30 minuten.
Stap 3: Callcentertest
Na het positief doorlopen van de telefonische intake sturen we een callcentertest per mail naar je toe. Je maakt deze thuis op je computer. Dit duurt ongeveer een half uur. Het is belangrijk dat het geluid op je computer hiervoor goed werkt. Vervolgens word je op afspraak teruggebeld om de testuitslag door te nemen.
Stap 4: Referentiecheck
Na het behalen van de callcentertest zullen we een referentie opvragen bij je voormalige (recente) werkgever.
Stap 5: Persoonlijke intake
Na het ontvangen van een positieve referentie plannen we een afspraak met je in op de Randstad vestiging aan het Gedempte Zuiderdiep 12.
Tijdens dit gesprek zullen we de vacature bespreken, jouw cv doornemen en kijken of jij een geschikte kandidaat bent voor de Technische Helpdesk bij KPN. Tijdens dit gesprek kun je rekening houden met een rollenspel waarin wij zullen testen of je goed kunt luisteren, doorvragen en samenvatten en hoe jouw commerciële vaardigheden zijn.
Stap 6: Sollicitatiegesprek bij KPN
De laatste stap in de selectieprocedure is het sollicitatiegesprek bij KPN (KPN contact te Groningen, Stationsplein 7, 9726 AE te Groningen) Je zult eerst meeluisteren bij een ervaren agent zodat je een nog beter beeld krijgt van de werkzaamheden. Vervolgens zul je een sollicitatiegesprek hebben met een teammanager. De vacature zal nogmaals worden doorgenomen en jouw cv zal worden besproken. Op deze manier wordt gekeken of jij geschikt bent voor de functie van Technisch Helpdesk medewerker bij KPN.
Je hoort vaak dezelfde dag nog telefonisch van Randstad of je bent aangenomen of afgewezen
Stap 7: Informatie bijeenkomst
Wanneer je de hele selectieprocedure goed hebt doorlopen zullen wij je uitnodigen voor de informatiebijeenkomst op de Randstad vestiging
aan het Gedempte Zuiderdiep 12. We zullen je dan meer vertellen over het werken bij KPN en je kunt dan de benodigde papieren ondertekenen.
Daarnaast zullen we je vragen om een geldig legitimatiebewijs mee te nemen en een kopie van je diploma en cijferlijst van je hoogst genoten opleiding.
quote:Op woensdag 9 september 2009 15:44 schreef _Arual_ het volgende:
Ik zie net dat mijn monsterboard cv is vijf jaar tijd slechts één keer geopend is.
* _Arual_ verwijdert acuut alles daar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |