abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72416949

Heb wat afgelachen
Children of the night. What music they make.
  vrijdag 4 september 2009 @ 14:07:31 #182
266696 Tobey
ignorance is bliss....
pi_72431601
The Private Life of Henry VIII. (1933)


Wat een geinige film uit 1933! het gaat over koning Henry, uit rondstreeks 1535!! Erg grappig om te zien hoe ze 70 jaar geleden geprobeerd hebben om een middeleeuws stuk te filmen. Geregisseerd door Korda, die wel 1 van de fundamenten heeft gelegd voor het film maken in Engeland.
Het ziet er allemaal wat oubollig uit, het is zwart - wit. Er zitten wat taaie stukken tussen maar dat valt ook wel te verwachten bij een film die 76 jaar oud is! De film zelf heeft denk ik de tijd nog wel doorstaan. Het portretteert koning Henry, als echte veelvraat en een echte player onder de dames. Het gaat dan ook alleen over het privé leven van de koning. Charles Laughton heeft zelfs een oscar! aan deze film over gehouden als beste acteur zijnde!

7.5
IMDB: 7.5

Yeopgijeogin geunyeo / My Sassy Girl (2001)



Draak van een film waarin Kwak laat zien dat hij het niet erg vind om te flirten met Amerikaanse clichés die we al jaren beu zijn. Overigens heeft hij al bewezen dat hij wel kan regiseren, maar met deze film slaat hij toch wel een flater. Keulraesik (2003) vind ik persoonlijk zijn echte topper. My Sassy Girl zit gewoon erg slordig in elkaar, scenes lopen vreemd op elkaar over en het acteer werk is van bedenkelijk niveau. Het komt allemaal te overtrokken over. Een film die had getrokken moet worden door het charismatische karakter van het meisje staat nu een dreutel van een chaotische bitch tegen over die kinderlijk acteert. De jongen probeert het nog wel, maar daar is alles mee gezegd. Het enige positieve is de achtergrond muziek en de mooie geschoten plaatjes. Een duidelijk gevalletje van het boek is beter.

5.5
IMDB: 8.1
  vrijdag 4 september 2009 @ 23:18:41 #183
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_72449410
!!! My Sassy Girl is geweldig
pi_72449961
Niet zoveel films deze maand. Wel het 4de seizoen van Lost en het 1e seizoen van Dollhouse gezien!

Augustus
Films
28. Martyrs (Pascal Laugier, 2008) :: 7.5
29. Sleepy Hollow (Tim Burton, 1999) :: 7.8
30. Dancer in the Dark (Lars von Trier, 2000) :: 8.0
31. Fast & Furious (Justin Lin, 2009) :: 5.5
32. Requiem for a Dream (Darren Aronofsky, 2000) :: 9.0
33. Vincent (Tim Burton, 1982) :: 9.0

Series
34. Dollhouse - Season 1 (Joss Whedon, 2009) :: 7.5
35. Lost - Season 4 (J.J. Abrams, Jeffrey Lieber, Damon Lindelof, 2004) :: 8.0

Statistieken
Totaal 6 films (maandgemiddelde: 8.0) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 1.
- Middel (21 t/m 75 min.): 0.
- Lang (meer dan 75 min.): 5.

Totale speelduur: 549 min.
Aantal films / series herzien: 1.

Best beoordeeld: Requiem for a Dream, Vincent (9.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Fast & Furious (5.5).

Media-verdeling
2.
6.
Because simple is bad!
pi_72463674
Transporter 2, vette film. Veel actie

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 05-09-2009 16:36:13 ]
pi_72464415
Dag, Falco.

The Wizard of Oz (1939) - 8.0
Sunset Blvd. (1950) - 9.0
It's a Wonderful Life (1946) - 8.0
Casablanca (1942) - 9.0
The Maltese Falcon (1941) - 8.0
Double Indemnity (1944) - 8.0
Lifeboat (1944) - 8.0
Notorious (1946) - 8.0
The Third Man (1949) - 8.0
The Key to Reserva (2007) - 8.0

The Key to Reserva is een zeer bijzonder filmpje, het gaat namelijk om een tien minuten durend stukje cinema waarbij Martin Scorsese aan de hand van een gehavend Hitchcock-script probeert een film te maken zoals Hitchcock die nu zou hebben gemaakt. Het leuke is niet alleen de brabbelende Scorsese die de film introduceert en panisch is dat er iets met de orignele scriptpagina's mocht gebeuren, maar bovendien ook dat alle elementen van een Hitchcock aanwezig zijn. Onheilspellende blikken, vreemde camerastandpunten, actie zonder dat er ontzettend vervelende langdradige dialogen bij zitten die alles moeten verklaren, en de dikke cellist naast de violist die een rol speelt in het korte filmpje, zou bij een Hitchcock-film de verplichte cameo zijn geweest. Wonderschoon, en jammer dat het maar om drie pagina's script gaat. Jammer dat de film nooit echt is gemaakt, maar des te leuker is het van Scorsese om het zo onder de aandacht te brengen. Je kunt het filmpje hier bekijken.
pi_72469646
Little Miss Sunshine

Na veelal positieve reacties die deze film heeft gekregen heb ik hem nu ook eindelijk gezien. Heerlijke film moet ik zeggen

IMDb: 8,0
Mijn cijfer: 8,3

[ Bericht 8% gewijzigd door Butterfly91 op 05-09-2009 20:38:05 ]
  Moderator zaterdag 5 september 2009 @ 23:08:44 #188
9859 crew  Karina
Woman
pi_72474409
Inglourious Basterds
Oorlogsfilm van Quentin Tarentino (remake)
Twee verhalen: een groep Joodse Amerikanen die zoveel mogelijk Nazi's vermoorden en scalperen, ieder 100 en een Joodse jonge vrouw die wraak wil nemen op de Nazi's omdat die haar familie hebben uitgeroeid.

Goede film, goede muziek. Wat mij opviel was dat de Duitsers echt Duits spraken en de Fransen echt Frans. Ik vraag me af of deze film in Amerika een succes is, volgens mij houden Amerikanen niet zo van ondertitels. Sommige momenten waren ook grappig: bijvoorbeeld als de Basterds zich voordoen als Italianen.

Ik wil het origineel ook nog wel bekijken.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_72474687
Wow, wat kijken jullie veel films!! Waar halen jullie de tijd vandaan??

Ik heb voor het laatst gezien: Public Enemies. Cijfer 7+
pi_72475022
quote:
Op zaterdag 5 september 2009 23:17 schreef DesertRose het volgende:
Wow, wat kijken jullie veel films!! Waar halen jullie de tijd vandaan??

Ik heb voor het laatst gezien: Public Enemies. Cijfer 7+
Wat dacht je van 4.5 maand zomervakantie, universiteits jaar begint pas weer op 5 oktober.


Elephant (2003)

Wat een troep deze film. En dat heeft de gouden palm gewonnen! Belachelijk, en dan ook nog door Van Sant gemaakt! Het gaat over iets wat een normale dag moet lijken op school, maar wat eindigt in een massacre en echt een verschrikkelijk slecht eind met scriptgaten die nog groter zijn dan de pot van mijn plee. En het idee dat agressie uit computer spelletjes komt is echt helemaal bizar kut film en snap niet waarom deze film kwam binnen een jaar van een andere 'schieten op school enzo' film die wel goed was. Bang Bang You're Dead (2002) is echt een miljoen keer beter dan dit wan product. Als ik ook maar ergens materiaal van Elephant tegen kom zal het eindigen in de container!

1
IMDB: 7.3
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_72475116
quote:
Op zaterdag 5 september 2009 23:17 schreef DesertRose het volgende:
Wow, wat kijken jullie veel films!! Waar halen jullie de tijd vandaan??

Ik heb voor het laatst gezien: Public Enemies. Cijfer 7+
wat is veel..
ik vind 3 per week helemaal niet veel...
pi_72475957
HELP, Van de Beatles, Momenteel bezig op BBC2.
Erg aparte film, met tussendoor verschillende liedjes.

wel erg leuk!
Back to the 70's
  zondag 6 september 2009 @ 00:14:35 #193
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_72476193
Mad Men - Season 2
Het eerste seizoen noemde ik "absoluut de beste serie die op het moment loopt". Na het zien van dat seizoen kon ik alleen maar hopen dat het tweede seizoen net zo goed zou zijn. Maar al m`n verwachtingen werden overtroffen. Deze reeks is nóg beter dan de eerste, iets wat ik geen moment voor mogelijk had gehouden.

In het eerste seizoen kwamen vooral de personages van Don en Betty Draper (de hoofdpersonen) aan de beurt, met regelmatig en afwisselend aandacht voor de "bijrollen" (iets wat nogal raar klinkt aangezien alle personages van ongekend belang zijn voor de ontwikkelingen van de serie). In dit seizoen komen die bijrollen nog meer aan de beurt en worden die personages nog verder uitgediept, waarbij ze allemaal - stuk voor stuk- van een geweldige emotionele lading worden voorzien. Daardoor is dit seizoen nog beter dan het eerste: we hebben al kennis gemaakt met de personages, nu wordt het tijd om ze op `n dieper niveau te leren kennen.
Natuurlijk worden ook Don en Betty niet vergeten en maken ook zij weer het nodige mee in hun zo perfect lijkende huwelijk.

Verder zijn alle dingen ook hier weer van toepassing die op het eerste seizoen van toepassing waren: het acteerwerk is geweldig, de aankleding en het oog voor detail prachtig en de muziek is wederom een karakter op zich zelf dat ontzettend veel sfeer toevoegd.

Het is ook de meest verslavende serie ooit: ben er donderdag aan begonnen en vandaag was het al afgelopen!
Na het zien van seizoen schreef ik dat het de beste serie van het moment is. Dat is na dit seizoen een understatement gebleken. Mad Men is zonder enige twijfel de beste serie van dit decennium.
Omdat we niet hoger kunnen geven, opnieuw een:
10/10
pi_72477570
District 9


Dikke 20 jaar geleden is er een gigantisch ruimteship boven Johannesburg gaan zweven. De aliens die er in zaten zijn nu als een stelletje minderheden in kampen gestopt en moeten nu door gezeik verhuizen naar een ander 'concentratiekamp'.

De film begint als een soort docu over een medewerker bij het bedrijf dat de verhuizing moet verwerkelijken. Uiteraard gaat er tijdens het uitzetten van de buitenaardse wat mis, waardoor de film langzaam op gang komt. In mijn ogen een zeer sterke en realistische (in bepaalde parameters natuurlijk) film en een voorbeeld hoe sci-fi ook kan zijn zonder veel ruimtegevechten. Jammer alleen dat het geheel nogal voorspelbaar was in mijn ogen.

Imdb: 8.6
Ik: 8

En nog the Cottage en Drag me to hell, daar schrijf ik morgen wel wat over
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_72477986
The final destination

wat een boutfilm zeg! verschrikkelijk! slechte 3D animaties, teveel computereffecten!

een 3
imdb 5,4
  zondag 6 september 2009 @ 11:47:05 #196
56758 Aschkael
Hitler bad, Aschkael good
pi_72481593
quote:
Op zaterdag 5 september 2009 17:05 schreef Seborik het volgende:

The Key to Reserva (2007) - 8.0

The Key to Reserva is een zeer bijzonder filmpje, het gaat namelijk om een tien minuten durend stukje cinema waarbij Martin Scorsese aan de hand van een gehavend Hitchcock-script probeert een film te maken zoals Hitchcock die nu zou hebben gemaakt. Het leuke is niet alleen de brabbelende Scorsese die de film introduceert en panisch is dat er iets met de orignele scriptpagina's mocht gebeuren, maar bovendien ook dat alle elementen van een Hitchcock aanwezig zijn. Onheilspellende blikken, vreemde camerastandpunten, actie zonder dat er ontzettend vervelende langdradige dialogen bij zitten die alles moeten verklaren, en de dikke cellist naast de violist die een rol speelt in het korte filmpje, zou bij een Hitchcock-film de verplichte cameo zijn geweest. Wonderschoon, en jammer dat het maar om drie pagina's script gaat. Jammer dat de film nooit echt is gemaakt, maar des te leuker is het van Scorsese om het zo onder de aandacht te brengen. Je kunt het filmpje hier bekijken.
me thinks this one went over your head...
= there is a light that never goes out =
pi_72481918
quote:
Op zondag 6 september 2009 11:47 schreef Aschkael het volgende:

[..]

me thinks this one went over your head...
Zeg, laat me lekker net doen alsof. Denk je dat iemand op de link drukt wanneer er 'Dit is een heel duur reclamefilmpje' of 'Een hilarisch uitgevoerde grap met een nerderig brabbelende Italiaan' had gestaan?

[ Bericht 11% gewijzigd door Seborik op 06-09-2009 12:07:01 ]
  zondag 6 september 2009 @ 12:07:27 #198
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_72482136
Frost/Nixon (2008)

Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  zondag 6 september 2009 @ 12:34:51 #199
199318 zwartemarktplaats
met zonder bonnetje
pi_72482744
Amadeus.

Zeer ontroerend. prachtige muziek prachtig verhaal. Deze staat heel hoog nu in mijn top 10 lijstje.
  zondag 6 september 2009 @ 14:46:06 #200
148823 znarch
ondertitel
pi_72486416
Ik vraag me af welke ik vanavond moet kijken luxe probleem. Heat of La vita è bella beide nog nooit gezien
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
pi_72486707
La Vita é Bella > Heat
pi_72489484
la vita e bella is beter ja...
  zondag 6 september 2009 @ 17:12:30 #203
148823 znarch
ondertitel
pi_72490258
En heat duurt nogal lang zie ik La vita e bella dus
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
  zondag 6 september 2009 @ 18:36:44 #204
161275 Smash-it
Zelfs m'n naam is mooi
pi_72492900
Gister naar Funny People geweest. Van de makers van Knocked-up (dus ik dacht tof), ook van de makers dus van The 40 year old virgin (dus ik dacht echt heel tof), met meerdere acteurs uit Superbad (dus ik dacht eigenlijk gewoon kat in het bakkie).

WAT EEN KUTFILM. Duurde ontzettend lang. Ik bleef echt tot het einde vol hoop op goede grappen wachten. Maar nee. Het waren geen funny people.

http://www.imdb.com/title/tt1201167/
pi_72497788
Primer 2004

No budget film van Shane Carruth die zelf ook een van de hoofdrollen speelt, voor de rest speelt het af in zijn eigen stad en spelen vrienden en famillie erin.
Vier mannen in een garage zijn bezig met iets ingewikkelds, het is niet duidelijk wat. Uiteindelijk blijkt het apparaat bijwerkingen te hebben die ze niet voor mogelijk hielden.
Deze film heb ik twee keer bekeken omdat ik er de eerste keer niks van snapte, erg ingewikkeld omdat er niks uitgelegd wordt en je alleen maar dingen ziet gebeuren en mensen praten. Ik vond het af en toe wel een beetje interessant doenerij om maar zo vaag mogelijk te blijven, toch wel een originele film en dat het met zo weinig geld gemaakt is vind ik wel knap. 6/10



[ Bericht 0% gewijzigd door trebremmit op 06-09-2009 23:22:30 ]
  zondag 6 september 2009 @ 21:38:28 #206
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_72500504
State of Play
Russel Crowe speelt een journalist die een 'big scoop' weet te vinden dat zich in de politiek in washington afspeelt. Lekkere thriller die op zich wel spannend is. Acteerwerk van Crowe is aardig. Maar...ben ik nou wel of niet overtuigd door deze film? Weet het niet. Tot die tijd een 8.0 (IMDB: 7.5)
  zondag 6 september 2009 @ 22:21:30 #207
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_72502562
quote:
Op zaterdag 5 september 2009 17:05 schreef Seborik het volgende:
Dag, Falco.

-Mooie top10-
Dag Sebbo, mooie top 10. Alleen de notering van The Maltese Falcon bevalt me niet zo, veel te hoog!

Ik heb deze films onlangs gezien:

Vase de Noces (The Pig Fucking Movie)
Het werd tijd om weer eens iets in de donkere krochten van de cinema op te zoeken. Ik had iets gelezen over een Belgische film waarbij een boer een varken neukt en ook nog zijn eigen poep verorbert . De titel? The Pig Fucking Movie.. yeah! Hm, toch maar eens opsnorren dacht ik en kijken wat het wordt. Wel, het is een vervelende film met een evenzo vervelende irri soundtrack die ik de hele tijd met de -blik onderging.

Vase de Noces is bij tijd en wijle erg saai en superranzig. Vooral die ellenlange poepeet-scenes waren nogal sneu en voelde ik in mijn maag. Ik had het ook zowaar te doen wanneer moeder big snuffelt aan haar pasgeboren biggen die dood aan touwen bungelen. Voor de rest kon ik niks met de tussenliggende boerderijscenes en was het maar afwachten op nieuwe shockerende gebeurtenissen.

Bereikt de film het gewenste effect? Dubbele lagen of diepzinnigere dingen kun je er vast in zien, maar door alle viesheid en de shock-factor zijn die de moeite niet waard om iets van te willen vernemen. Ik kreeg namelijk het gevoel dat het hoofddoel van de regisseur het shockeren van de kijker is. Enfin, mijn nieuwsgierigheid is bevredigd, meer kan ik hier niet uit halen. Cijfer: 3

Pelle Erobreren (Pelle the Conqueror)
Mooi gefilmd drama, dat lekker voortkabbelt. De scenes waarin sneeuw gevallen is, zien er bijvoorbeeld voortreffelijk uit. Ik werd alleen nergens van mijn stoel geblazen door de gebeurtenissen die Pelle meemaakt. Als verhaal was deze film weer niet heel opzienbarend. Cijfer: 7

Batoru Rowaiaru (Battle Royale)
Ghehehe, tof spel dat Battle Royale, ik hoop er alleen nooit in verzeild te raken, want het is op en top sadisme natuurlijk. Maar om te zien is het wel leuk. Vooral wanneer schoolmeisjes in de weer zijn met allerlei schietgerei is het genieten geblazen. Maar het leukste moment vond ik voordat het hele spel begint, namelijk de introductie door die overactieve instructrice. Cijfer: 7,5

La Règle du Jeu (The Rules of the Game)
Deze film heeft van alles wel wat. De setting van een Gosford Park uiteraard, maar eveneens de spitsvondige dialogen en relatiedrama's van een gemiddelde Woody Allen-film en niet te vergeten en de status van een Citizen Kane. Het kan allemaal wat tegenvallen bij een eerste kijkbeurt, maar ik vond het allemaal heel behoorlijk. Leuke personages (Marceau en Octave!) en grapjes die nog steeds aanslaan. Camerawerk was ook knap gedaan. Met recht mag La règle du jeu een klassieker genoemd worden. Cijfer: 7,5
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_72503091
Red Cliff 1 & 2
http://www.imdb.com/title/tt0425637/
http://www.imdb.com/title/tt1326972/

Het oude China is verdeeld in 3 rijken die onderling in oorlog zijn. Alle 3 de koningen willen alleen heersen over heel China. De film verteld het verhaal over de slag om Red Cliff. Er wordt uitgebreid op de personages in gegaan en ook alle militaire keuzes en strategien worden goed behandeld en super in beeld gebracht.
Ik heb beide films achter elkaar gekeken, wat een hele lange zit is, maar heb me geen ogenblik verveelt.
Dit was helemaal mijn film

IMDB cijfers: 7.2 & 7.4
Mijn cijfers: 9 & 9
pi_72503723
quote:
Op zondag 6 september 2009 22:21 schreef Falco het volgende:

[..]

Dag Sebbo, mooie top 10. Alleen de notering van The Maltese Falcon bevalt me niet zo, veel te hoog!
Het was random, zie cijfers. Is Battle Royale voor je ranzigheden toernooi?

District 9 (2009) - 8.0
Some Like it Hot (1959) - 8.0
Touch of Evil (1958) - 7.0
The Ox-Bow Incident (1943) - 8.0
pi_72503728
The Hidden Fortress (Kakushi-toride no san-akunin)
Een film die zich afspeelt in een Japanse oorlog in de 16e eeuw. Twee boeren willen faam behalen in de oorlog, maar komen te laat aan. Om toch niet met lege handen terug in hun dorp thuis te komen, escorteren ze een man en een vrouw, verleid door een belofte van goud, door vijandelijke linies. Ze hebben echter niet door dat ze een generaal en de prinses van de verslagen kant escorteren.

Nadat ik hoorde dat deze film als een grote inspiratiebron gold voor Star Wars, en dan voornamelijk dat het hele vooral vanuit het oogpunt van twee "lesser" karakters wordt afgebeeld en ook nog eens door dé held Akira Kurosawa geregisseerd werd, waarna ik erachter kwam dat Toshiro Mifune ook nog eens meedeed kon mijn geluk niet op. Het is denk ik de makkelijkste film van Kurosawa die ik tot nu toe heb bekeken, hij keek erg makkelijk weg. Dit kwam voornamelijk door de erg goede balans tussen humor en de serieuzere stukken. De interactie tussen de twee boeren was echt geweldig. Daarnaast zit er ook een duel in, wat ik tot een van de betere 1 op 1 duels bereken die ik ooit heb gezien. Geweldig camerawerk, geweldige choreografie.
9/10
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')