quote:
Op zondag 16 augustus 2009 12:42 schreef JoepiePoepie het volgende:Ik kom weer even binnenvallen in dit topic, want ik heb een vraagje

.
In mijn herinnering was de primeur van de videoclip van Thriller bij Erik de Zwart in Countdown. Maar ik heb in die tijd ook gehoord/gelezen dat Erik de Zwart destijds een bezoek had gebracht aan Neverland en dat hij een contract moest tekenen dat hij nooit naar buiten mocht brengen van bepaalde dingen die hij daar gezien had.
En ik heb daar inderdaad ook nooit meer iets over gehoord of gelezen, weet iemand hier meer van dat bezoek?
Ik vond het trouwens ook altijd raar dat er destijds zo weinig naar buiten werd gebracht over het Pepsi-incident, want dat heeft op mijn leven toch echt invloed gehad
. Als ik bijvoorbeeld in een café was waar kaarsen brandden en ik liep daarlangs, vroeg ik bijna altijd aan iemand of mijn haar niet in de fik stond en dan zei ik erbij dat je dat niet schijnt te merken, want dat had Michael Jackson ook
.
Van Erik de Zwart weet ik dat niet, wel van Wessel van Diepen.
Toen zijn ze (Michael en Wessel), met golfkarretjes gaan racen, Michael 'vloog over de kop met dat karretje' en raakte eronder.
Wessel, vertelde dat hij dacht, dat Michael daar niet heelhuids onder vandaan zou komen, maar tot zijn stomme verbazing, kroop Michael onder dat karretje vandaan en de race hervatte.
Jammer dat hij niet over dat 'ongelukje' vertelde, maar wel over de golfkarretjes.
mms://media.radio538.nl/stream/radio538/fragmenten/20090626-wessel.wma
[ Bericht 0% gewijzigd door Noax op 16-08-2009 14:35:36 ]
Learn From Your Parents Mistakes...Use Birth Control.
︻╦╤─--
︻┳═一 ︻┳═一