Geen idee, maar zocht naar leuke plaatjesquote:
Ik heb in een vorig topic een link gezien naar een overzicht van huizen in Lelystad. Dat was een waar slagveld met vraagprijzen die vrijwel gehalveerd waren.quote:
Netjes, goed nieuws dan maar. Nog steeds wel twee keer zoveel werklozen dus als eind 2008, maar goed, niet veel erger dan 2002-2003, uit mijn hoofd.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:53 schreef capricia het volgende:
Ik hoor net op het nieuws dat de recessie minder heftig is dan gedacht. Situatie blijft slecht, maar minder slecht dan gedacht:
CPB heeft haar negatieve cijfers bijgesteld. De werkloosheid komt naar verwachting lager uit in 2010. Die is van 9.5% naar 8% bijgesteld.
En in 2010 krimpt de economie niet meer.
Linkje
Dat gaat dan ook wel een iets positiever (of iig minder negatief) effect hebben op de huizenmarkt als het uitkomt. Maar het kan ook nog dat in het kader van de aankomende bezuinigingen de HRA wordt afgebouwd (zal dit kabinet nog niet doen).quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:53 schreef capricia het volgende:
Ik hoor net op het nieuws dat de recessie minder heftig is dan gedacht. Situatie blijft slecht, maar minder slecht dan gedacht:
CPB heeft haar negatieve cijfers bijgesteld. De werkloosheid komt naar verwachting lager uit in 2010. Die is van 9.5% naar 8% bijgesteld.
En in 2010 krimpt de economie niet meer.
Linkje
Ik mag GVD hopen dat het snel gebeurt...quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:03 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Dat gaat dan ook wel een iets positiever (of iig minder negatief) effect hebben op de huizenmarkt als het uitkomt. Maar het kan ook nog dat in het kader van de aankomende bezuinigingen de HRA wordt afgebouwd (zal dit kabinet nog niet doen).
Zie je dit kabinet dat doen? Die zitten er nog wel 2 jaar.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:06 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Ik mag GVD hopen dat het snel gebeurt...
Als Bos eindelijk daadwerkelijk een goeie minister van financiën wil zijn en zich minder zorgen gaat maken om zijn 'image', komt het nog wel goed. Beter meteen maar nu doen, even slikken voor iedereen en dan weer doorgaan. En ik natuurlijk een goedkoper huis.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:10 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Zie je dit kabinet dat doen? Die zitten er nog wel 2 jaar.
Jij zoekt een politicus met een lange-termijn visie?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:13 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Als Bos eindelijk daadwerkelijk een goeie minister van financiën wil zijn en zich minder zorgen gaat maken om zijn 'image', komt het nog wel goed. Beter meteen maar nu doen, even slikken voor iedereen en dan weer doorgaan. En ik natuurlijk een goedkoper huis.
Ik zie het dit kabinet niet doen en ook het volgende kabinet niet. Als er al wat gebeurt, dan wordt er wat gedaan aan de HRA voor huizen van boven de 1 mio ofzo. Een beetje symptoombestrijding, daar is Nederland wel goed in.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:10 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Zie je dit kabinet dat doen? Die zitten er nog wel 2 jaar.
Ik heb enkel goede hoop. Ik wil een huis.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 20:06 schreef Prutzenberg het volgende:
[..]
Jij zoekt een politicus met een lange-termijn visie?
Ik denk dat je nog eerder een aankoopmakelaar vindt die 50% onder de vraagprijs biedt.
Ik vraag me dan altijd af hoe betrouwbaar die ramingen zijn. Het CPB was toch ook de organisatie die het kabinet verteld heeft dat de crisis aan Nederland voorbij zou gaan?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:53 schreef capricia het volgende:
Ik hoor net op het nieuws dat de recessie minder heftig is dan gedacht. Situatie blijft slecht, maar minder slecht dan gedacht:
CPB heeft haar negatieve cijfers bijgesteld. De werkloosheid komt naar verwachting lager uit in 2010. Die is van 9.5% naar 8% bijgesteld.
En in 2010 krimpt de economie niet meer.
Linkje
Nee, dat was de fabeltjeskrantquote:Op woensdag 12 augustus 2009 07:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik vraag me dan altijd af hoe betrouwbaar die ramingen zijn. Het CPB was toch ook de organisatie die het kabinet verteld heeft dat de crisis aan Nederland voorbij zou gaan?
Mmmm.... wie vertrouwd het CPB nogquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:53 schreef capricia het volgende:
Ik hoor net op het nieuws dat de recessie minder heftig is dan gedacht. Situatie blijft slecht, maar minder slecht dan gedacht:
CPB heeft haar negatieve cijfers bijgesteld. De werkloosheid komt naar verwachting lager uit in 2010. Die is van 9.5% naar 8% bijgesteld.
En in 2010 krimpt de economie niet meer.
Linkje
Eindelijk onderdak voor alle 'pardonners'quote:Op woensdag 12 augustus 2009 14:10 schreef pberends het volgende:
Kabinet geeft bouw eerste injectie
Kabinet is wanhopig.
Een overschot van woningen van >400k.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 14:25 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Eindelijk onderdak voor alle 'pardonners'![]()
Of gaan we nu naar een woning overschot toe?
Precies. Courante woningen tot de 250k gaan nog steeds als warme broodjes over de toonbank hier in utrecht. Ben zelf ook opzoek, maar voor de goed onderhouden woningen moet je slagvaardig bezig zijn als koper. Het is niet uitzonderlijk dat ze binnen 2 weken verkocht zijn.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 14:38 schreef Prutzenberg het volgende:
[..]
Een overschot van woningen van >400k.
Waarom zou je ze niet vertrouwen?quote:Op woensdag 12 augustus 2009 13:22 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Mmmm.... wie vertrouwd het CPB nog![]()
Ik hoop dat ze gelijk hebben maar ik zie het niet zo rooskleurig in. Let wel ING heeft wel 71 miljoen 'winst' gemaakt nadat er 20 miljard in gestopt is, alles komt dus weer goed
Nee, we vertrouwen op de glazen bol van xenobinol...quote:Op woensdag 12 augustus 2009 13:22 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Mmmm.... wie vertrouwd het CPB nog![]()
[..]
Dat kan wel eens slecht zijn voor de prijs van je huis:quote:Op woensdag 12 augustus 2009 15:34 schreef capricia het volgende:
[..]
Nee, we vertrouwen op de glazen bol van xenobinol...
Ze kunnen beter huurwoningen gaan bouwen die zijn ze zo kwijt, voor koopwoningen is nu geen marktquote:Op woensdag 12 augustus 2009 14:10 schreef pberends het volgende:
Kabinet geeft bouw eerste injectie
Kabinet is wanhopig.
Wat ze vergeten te melden is dat er tegenwoordig minder ZZP'er worden ingehuurd, en mensen korter werken. Officieel ben je dan niet werkeloos, maar als je in plaats van 40 nog maar 36 uur werkt heb je toch 10% minder inkomenquote:Op woensdag 12 augustus 2009 07:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik vraag me dan altijd af hoe betrouwbaar die ramingen zijn. Het CPB was toch ook de organisatie die het kabinet verteld heeft dat de crisis aan Nederland voorbij zou gaan?
Absoluut. Echter, ik betaal liever niet voor de HRA zonder er van te genieten. Dat moet ik eerst even regelen, maar liever heb ik gewoon dat die hele HRA eruit gaat.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 04:08 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dan koop je er een, zo moeilijk is het niet
http://www.nu.nl/economie(...)er-werkloosheid.html
Bij CPB lezen ze schijnbaar Fok
Dan zorg je dat je in Nederland komt te wonen, zo moeilijk is het allemaal nietquote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:13 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Absoluut. Echter, ik betaal liever niet voor de HRA zonder er van te genieten. Dat moet ik eerst even regelen, maar liever heb ik gewoon dat die hele HRA eruit gaat.
Jij kunt altijd aardig de inkoppertjes maken. Ik wil helemaal nog niet terug, ik wil enkel een mooie pied-a-terre om mee te pimpen. Zo ben ik nou eenmaal.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:17 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Dan zorg je dat je in Nederland komt te wonen, zo moeilijk is het allemaal niet
Verder kan je lang wachten tot de HRA eraf gaat
Dat dus! Maar zonder de HRA kan ik nog harder pimpen! Of ik hou geld over om op zondag in mijn kamerjas een automobiel te kopen en dan pimp ik een heel weekend!quote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Pimpen doe je door op je slippers en vouwfiets met een sporttas effe een penthouse komt kopen op een vrije zaterdagmiddag
Als je cash afrekent heb je geen HRA nodigquote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:25 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Dat dus! Maar zonder de HRA kan ik nog harder pimpen! Of ik hou geld over om op zondag in mijn kamerjas een automobiel te kopen en dan pimp ik een heel weekend!
Mijn punt was meer dat zonder HRA de prijzen omlaag komen. De kosten gaan tenslotte omhoog voor de gemiddelde koper. Voor mij gunstig, want groter huis of centjes over.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Als je cash afrekent heb je geen HRA nodig
HRA is voor paupers
Ik zou gewoon wachten tot de HRA wordt afgeschaftquote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:28 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Mijn punt was meer dat zonder HRA de prijzen omlaag komen. De kosten gaan tenslotte omhoog voor de gemiddelde koper. Voor mij gunstig, want groter huis of centjes over.
Dat zal wel te lang duren. Ik heb weinig geduld. Maar goed, we zien wel.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ik zou gewoon wachten tot de HRA wordt afgeschaft
Geloof je de berekeningen van de werkeloosheid van het CPB?quote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:29 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Dat zal wel te lang duren. Ik heb weinig geduld. Maar goed, we zien wel.
Wat koop je nou in Utrecht nog voor 250k? Da's geen woning maar een hondenhok.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 14:57 schreef koentjuh18 het volgende:
[..]
Precies. Courante woningen tot de 250k gaan nog steeds als warme broodjes over de toonbank hier in utrecht.
Ja. Ik zit in het pessimistische kamp, helaas. Ik zie gewoon onze en andere bedrijven in de regio met grote problemen, die er niet beter op worden. En ik begrijp de motivatie die jij altijd aanvoert over het aantal ontslagen dat al gevallen zijn, etc - maar ik ervaar het niet. Ik zie wel dat bedrijven aan het einde van hun latijn komen, waarbij tijdelijke ontslagen, kostenbesparingen en meer gewoon niet voldoende blijkt te zijn en er dus echt reorganisaties plaats moeten vinden...quote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:35 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Geloof je de berekeningen van de werkeloosheid van het CPB?
Mwah. Ik denk dat Nederland in navolging van Engeland en de VS met enige vertraging ook een kleine opleving zal zien in Q3. De "de-stocking" is over en dus komt de handel en productie weer langzaam op gang. Het niveau daarvan zal beter zijn dan Q1/Q2, maar het zal niet voldoende zijn om de werkgelegheid te stabiliseren.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 23:49 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik denk zelf dat je na q3 al een goede voorspelling kan doen
dan zou ik geen eigen huis nemen...quote:Op donderdag 13 augustus 2009 00:46 schreef JodyBernal het volgende:
Ik vind een eigen huis alleen als beleggingsobject wel bijzonder interessant. Daar kun je een aardige klap mee makan als je het slim doet. Voor de rest vind ik het maar een blok aan m'n been en doet het me helemaal niks.
Mwah, je moet ergens wonen. Als ik denk er veel geld aan te kunnen verdienen, wegen voor mij de voordelen ruimschoots op tegen de nadelen.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 00:48 schreef capricia het volgende:
[..]
dan zou ik geen eigen huis nemen...
Zijn punt was juist dat de tijd van veel geld verdienen met huizen voorlopig wel even over is.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 00:50 schreef JodyBernal het volgende:
[..]
Mwah, je moet ergens wonen. Als ik denk er veel geld aan te kunnen verdienen, wegen voor mij de voordelen ruimschoots op tegen de nadelen.
Maar nu is dat inderdaad niet het geval, daar zijn de prijzen nog veel te hoog voor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |