TOR gaan veel mensen verrassen dit seizoen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 02:34 schreef Ricard0j het volgende:
Wauw, Bargnani on fire.
Zou het straks zo zijn dat Toronto er nog mee van door gaat
VANAVONDquote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:52 schreef Ricard0j het volgende:
Yeah, Nuggets winnen van Jazz. Anthony lijkt mij echt een top seizoen te krijgen, pfoehh. Pop gefeliciteerd iig dan voor Pistons. Goed ook voor een team om tegen Memphis etc. te spelen, om toch even de feeling te krijgen lijkt mij.
He did it again. Het is dat Oden dan z'n vrije worpen verpestte.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 16:32 schreef jmac het volgende:
[..]
VANAVONDIk wens je alleen geen succes
Ja zeker..Vanaf de playoffs vorig jaar speelt hij al heel goed. Behalve een paar games in de WCF tegen de Lakers dan..quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:52 schreef Ricard0j het volgende:
Yeah, Nuggets winnen van Jazz. Anthony lijkt mij echt een top seizoen te krijgen, pfoehh. Pop gefeliciteerd iig dan voor Pistons. Goed ook voor een team om tegen Memphis etc. te spelen, om toch even de feeling te krijgen lijkt mij.
Jaquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 18:38 schreef royster het volgende:
Zijn er hier mensen die goede ervaring hebben met de internationale nba season pass?
Ja dus..quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 06:01 schreef popolon het volgende:
Lakers gaan dik verliezen thuis van Dallas?
Heb ze in de playoffs gehad, heerlijkquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 18:38 schreef royster het volgende:
Zijn er hier mensen die goede ervaring hebben met de internationale nba season pass?
Ze kwamen nog wat terug dus 't leek niet zo erg, heb niet alles gezien, zag liever de Pistons veliezen van de Thunder.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 12:52 schreef JayJay8 het volgende:
[..]
Ja dus..
Heb de game nog niet helemaal gezien maar als ik de stats zie lijkt de aanval nergens op. Teveel 1on1 basketball en geen ball movement.
Thunder hebben een leuk inderdaad met Durant, Green, Westbrook en rookie Harden.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 15:30 schreef popolon het volgende:
[..]
Ze kwamen nog wat terug dus 't leek niet zo erg, heb niet alles gezien, zag liever de Pistons veliezen van de Thunder.
Die hebben een leuk team nu, Seattle zou ze graag terugzien nu.
Echt een held, meteen alle kritiek weggenomenquote:
Volgens mij alleen op zondag.....quote:Op maandag 2 november 2009 13:34 schreef Colplay het volgende:
Verder nog geen minuut basketball gezien, dus dat is wel een tegenvaller. Welke dagen gaat Sport1 uitzenden? Zag gister twee tellen een flits maar had geen tijd de hele wedstrijd te kijken.
Popo zal inderdaad wel elke dag andere spelers op de bank hebben gezet om zoveel mogelijk wedstrijden te spelen.quote:Op maandag 2 november 2009 15:23 schreef dennis00 het volgende:
Tellen je bankspelers ook mee? Die van Populon hebben punten en de mijne niet? Of is dat omdat hij elke dag andere spelers op de bank zet? (spelers die niet spelen die dag op de bank zetten)
Ja tuurlijk, je moet elke dag de spelers opstellen die een wedstrijd hebben.quote:Op maandag 2 november 2009 15:23 schreef dennis00 het volgende:
Tellen je bankspelers ook mee? Die van Populon hebben punten en de mijne niet? Of is dat omdat hij elke dag andere spelers op de bank zet? (spelers die niet spelen die dag op de bank zetten)
Weet je een beetje hoe de salarycap werkt?quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:42 schreef Barca het volgende:
Ik kijk nú al uit naar de zomer. Waar zullen Nowitzki, Bosh en Wade gaan tekenen? Verheug me op Nowitzki en Bosh (en ook Rubio) naar de L.A. La - land. Nowitzki en Wade naar de Celtics juich ik ook toe.
Malone was al 104 (40) toen hij dat deed. No way dat Nowitzki of Bosh dat doen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 22:07 schreef Barca het volgende:
Ja, ik ken de salary cap. De kans is dan ook heel erg klein. Tenzij een Nowitzki en een Bosh zo graag kampioen willen worden dat ze met een minimum salaris genoegen nemen? Zoals ooit de Mailman deed, toen hij en Payton naar de Lakers gingen (en in de finale verloren van de Pistons).
Maar hun huidige clubs zijn geen titelkandidaten.quote:Op dinsdag 3 november 2009 22:20 schreef mitt het volgende:
[..]
Malone was al 104 (40) toen hij dat deed. No way dat Nowitzki of Bosh dat doen.
Als ze op die manier kampioen willen worden doen ze dat misschien over een paar jaar. De kans dat ze dat nu doen is 0,0.quote:Op dinsdag 3 november 2009 22:42 schreef Barca het volgende:
[..]
Maar hun huidige clubs zijn geen titelkandidaten.
Maar over en paar jaar zijn ze niet meer zo goed. Dan maken ze dus ook geen kans meer.quote:Op dinsdag 3 november 2009 23:16 schreef JayJay8 het volgende:
[..]
Als ze op die manier kampioen willen worden doen ze dat misschien over een paar jaar. De kans dat ze dat nu doen is 0,0.
Mooiquote:Op donderdag 5 november 2009 07:22 schreef Os__ het volgende:
Paulsanity!
Hornets winnen is een keer (in OT) van een aardig team in de Mavs.
Paul met een hele nette 39 punten op 23 schoten, 7 assists, 5 boards, 2 steals. Wat een baas.
Persoonlijk vind ik Deron Williams beter.quote:Op donderdag 5 november 2009 12:11 schreef Os__ het volgende:
Ach, Okafor en West zijn solide spelers. Peja valt ook nog niet tegen dit seizoen maar daarna is het wel matig. Morris Peterson is absoluut geen starter meer van een NBA team en Wright heeft talent maar laat dat te weinig zien. De bench is versterkt dit seizoen waarvan ik de meeste hoop heb voor Ike Diogu. Hollinger tipt hem voor breakout season of the year.
Meer dan een playoff first round exit zal het ook niet worden hoor. Maar dat Paul de beste PG van deze generatie is staat naar mijn mening vast.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |