Het half leeg/vol glas verhaal.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:01 schreef FinancialBubble het volgende:
[..]
Werkloosheid loopt nog steeds op hoor.
Maar minder snelquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:01 schreef FinancialBubble het volgende:
[..]
Werkloosheid loopt nog steeds op hoor.
Ach ja, 50% kans niet?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:14 schreef FinancialBubble het volgende:
Overigens wel aardig van de beursanalist bij BNR deze ochtend. hij voorspelde dat het banencijfer uit de VS erg mee zou gaan vallen, en dat de beurzen als een raket omhoog zouden gaan. Had hij goed voorspeld. Het gebeurt niet vaak dat ze zo'n directe tip geven, en dat die dan ook nog uitkomt.
Hier zou een grafiek naast moeten staan van mensen die i.p.v. 40 uur, 36-32-20 etc uur zijn gaan werken. Die gaan wel een x aantal uren minder werken maar zijn niet werkeloos. Die mensen hebben wel weer minder uit te geven.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:01 schreef FinancialBubble het volgende:
[..]
Werkloosheid loopt nog steeds op hoor.
met 0,1% noem ik nou niet echt een afname, meer een meetfout.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Ach ja, 50% kans niet?
Vraag me trouwens af waarom steunaanvragen relatief gezien zo hoog blijven, terwijl de werkloosheid af zou nemen.
Niet te vroeg juichen, de laatste tijd viert het optimisme haar hoogtij dagen.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:10 schreef Lemans24 het volgende:
En 292 blijkt wederom niet haalbaar.
Dit was de top, dit is de top.
Pff, de 300 halen we nog wel hoorquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:10 schreef Lemans24 het volgende:
En 292 blijkt wederom niet haalbaar.
Dit was de top, dit is de top.
Lijkt er eventjes op... t/m volgende week donderdag wat down is waarschijnlijk. Daarna de laatste leg up t/m expiratie.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:10 schreef Lemans24 het volgende:
En 292 blijkt wederom niet haalbaar.
Dit was de top, dit is de top.
nee.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:17 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Pff, de 300 halen we nog wel hoor
Over 2 weken expiratie, ik gok op 298 ofzo.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:02 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
nee.
Ik ga nu op vakantie, ben benieuwd waar de AEX staat over twee weken
Dan wil ik wel eerst mijn 275 tussendoor hebben gezienquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:11 schreef pberends het volgende:
[..]
Over 2 weken expiratie, ik gok op 298 ofzo.
Waarom denk je dat? Ivm geschreven calls?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:11 schreef pberends het volgende:
[..]
Over 2 weken expiratie, ik gok op 298 ofzo.
t/m donderdag kunnen we corrigeren. Voor vrijdag shorts sluiten.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:14 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Dan wil ik wel eerst mijn 275 tussendoor hebben gezien
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:21 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Waarom denk je dat? Ivm geschreven calls?
http://www.euronext.com/trader/advancedmarketderivatives/advancedmarketderivatives-3623-EN.html?contractType=8&mnemo=AEX&exerciceType=EUR&selectedMepDerivative=2 << Veel open interest op 280 en 290, misschien dat we onder de 280 eindigen op expiratie.
Denk zelf dat het iets langer gaat duren, maar dat we voor de expiratie hebben gecorrigeerd.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:45 schreef pberends het volgende:
[..]
t/m donderdag kunnen we corrigeren. Voor vrijdag shorts sluiten.
Opvallend dat de AEX geen nieuwe highs maakte, terwijl de S&P alleen maar hoger leek te gaan.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:57 schreef Misan het volgende:
vraag me alleen wel af waaom Azië en Europa recht omhoog knallen... alleen die werkloosheidscijfers?
AEX
[ afbeelding ]
In deze markt kan het heel snel gaan. Ik denk niet dat we vrolijk 4 weken doen over een correctie. Correctie zal wel beperkt blijven tussen de 270-280 ofzo, in 3 tot 5 handelsdagen.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:46 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Denk zelf dat het iets langer gaat duren, maar dat we voor de expiratie hebben gecorrigeerd.
Daarna in de polonaise naar de 330
Dollardalingquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:53 schreef pberends het volgende:
[..]
Opvallend dat de AEX geen nieuwe highs maakte, terwijl de S&P alleen maar hoger leek te gaan.
Hoerenjong, je hebt toch een keer gelijk gekregen (50% kans)quote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:58 schreef pberends het volgende:
Ik vermoed dat we morgen nog wel wat up kunnen, dan volgende week wel een langere correctie.
Haha, eerste voorspelling die je deed over een correctie was bij 256, geen belediging of wat dat ook, geeft wel aan dat voor vrijwel iedereen deze stijging langer duurt dan verwacht.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:55 schreef pberends het volgende:
[..]
Hoerenjong, je hebt toch een keer gelijk gekregen (50% kans).
Ik vind de AEX zich opmerkelijk weinig aantrekken van de dollar. Terwijl dit toch echt beroerd is voor de resultaten van AEX-fondsen.quote:
Klopt ja, ik zat short vanaf de 256 tot we een kleine correctie hadden gehad naar de 272 vorige week (hoe obvious). Nu wacht ik rustig af. Shorten is nog steeds bloedlink, maar langlopende putjes kan men langzaamaan gaan inslaan.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:56 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Haha, eerste voorspelling die je deed over een correctie was bij 256, geen belediging of wat dat ook, geeft wel aan dat voor vrijwel iedereen deze stijging langer duurt dan verwacht.
Het zou mij niet verbazen als het topje al is gezet, als dat zo is dan zijn we nu opweg naar de 1.00-1.10.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:57 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik vind de AEX zich opmerkelijk weinig aantrekken van de dollar. Terwijl dit toch echt beroerd is voor de resultaten van AEX-fondsen.
Maar hopelijk gaat de dollar richting de 1,48, dan een mooie euroshort erin.
Dan lijkt mij het uiterst sterk dat de aandelenmarkt nog verder omhoog gaat. Sterkere dollar = less global liquidity.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:59 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Het zou mij niet verbazen als het topje al is gezet, als dat zo is dan zijn we nu opweg naar de 1.00-1.10.
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:00 schreef LXIV het volgende:
Als Bull levert het me meer stress op om slechts 50% long te zitten in een stijgende markt dan 100% long te zitten in een licht dalende markt!
Er is soms koppeling tussen de beurzen en de dollar, maar de correlatie is niet zo sterk dat een sterkere dollar meteen een lagere beurs betekend.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Dan lijkt mij het uiterst sterk dat de aandelenmarkt nog verder omhoog gaat. Sterkere dollar = less global liquidity.
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:05 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Er is soms koppeling tussen de beurzen en de dollar, maar de correlatie is niet zo sterk dat een sterkere dollar meteen een lagere beurs betekend.
Ik zei dat de correlatie niet zo sterk was dat een sterkere dollar meteen een lagere beurs betekendquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:07 schreef pberends het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
"Correlatie niet zo sterk"
100 op 100% relaties bestaan nauwelijks, das waar.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:10 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Ik zei dat de correlatie niet zo sterk was dat een sterkere dollar meteen een lagere beurs betekend. Er zijn inderdaad veel periodes dat dit wel het geval was, maar ik zou er niet blind van op uit durven te gaan.
Pas als 95% denkt de ergste crisis voorbij is, zullen we de daling weer inzettenquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:35 schreef Arcee het volgende:
Boven de 290 alweer. Er lijkt maar geen einde te komen aan het optimisme. Of is er gewoon geen crisis meer?
geloof me de crisis moet nog komen voor de meestenquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:35 schreef Arcee het volgende:
Boven de 290 alweer. Er lijkt maar geen einde te komen aan het optimisme. Of is er gewoon geen crisis meer?
het is zelfs AMT om het officieel te makenquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:55 schreef TeringHenkie het volgende:
Het is MT for fuck's sake, niet AM. [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 19:44 schreef Vandergeld het volgende:
S&P futs aangekomen op dalende weerstandslijn, die ligt rond de 1015-1016. Eens kijken of ze daar doorheen gaan proberen te stoten.
Ass2Mouthquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:55 schreef TeringHenkie het volgende:
Het is MT for fuck's sake, niet AM. [ afbeelding ]
ff lekker met de termen smijten op de vroege vrijdagavond.quote:
Implosie van de euro vandaag! Je lijkt gelijk te krijgen.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:10 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Ik zei dat de correlatie niet zo sterk was dat een sterkere dollar meteen een lagere beurs betekend. Er zijn inderdaad veel periodes dat dit wel het geval was, maar ik zou er niet blind van op uit durven te gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |