ik heb ontdekt dat dat makkelijker gaat na gebruik , niet tijdensquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:05 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
men, jij raakt al verstrikt als je n rubber moet omknopen
Was 't maar zo'n feestquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:23 schreef Schenkstroop het volgende:
Vieze Bi's
Is de meerderheid van alle vrouwen eigenlijk bi?
Mooie vrouwen zijn altijd bi.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:23 schreef Schenkstroop het volgende:
Vieze Bi's
Is de meerderheid van alle vrouwen eigenlijk bi?
In principe gaat het er alleen in topbedrijven zo aan toe, maar jij bewijst wel dat je daar niet thuis hoort.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:39 schreef Bierie het volgende:
Serieus....
Zoek eens een echte baan ofzo
Zou persoonlijk niet bij een bedrijf willen werken waar het er zo aan toe gaat maar okee...
Klopt helemaalquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:45 schreef Ad_rem het volgende:
[..]
In principe gaat het er alleen in topbedrijven zo aan toe, maar jij bewijst wel dat je daar niet thuis hoort.
Welcome to the real worldquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:39 schreef Bierie het volgende:
Serieus....
Zoek eens een echte baan ofzo
Zou persoonlijk niet bij een bedrijf willen werken waar het er zo aan toe gaat maar okee...
Sorry hoor. Maar waarom zit je er uberhaupt op te wachten dat je collega lig te kokhalzen en je andere collega's zichzelf een SOA neuken.quote:
Welkom in mijn topicquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:34 schreef Schenkstroop het volgende:
Attention Whore. isn't getting anymore attention from me!
Of haar eigen natuurlijk, ondat ze vergeten was te fotograferenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:50 schreef Schenkstroop het volgende:
Nog 7 paginas te gaan waarin TS de tieten van dr vrouwelijke krikkende collega kan posten.
We stay tuned
die kokhalzende gast was geen collegaquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:48 schreef Bierie het volgende:
[..]
Sorry hoor. Maar waarom zit je er uberhaupt op te wachten dat je collega lig te kokhalzen en je andere collega's zichzelf een SOA neuken.
Ik zie er de lol niet zo van in. Maar goed het was dan ook niet echt mijn feestje
helder lichtquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:51 schreef Ritmo het volgende:
Ow TS is een vrouw, vond 'mijn vriendin' al zo vreemd klinken maar nu snap ik het.
Topic minder interessant, TS houdt van Pink Floyd, en dat als vrouw ook nog.
Ik ga nooit naar feestjes. Zo te horen mis ik echt veel.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 06:39 schreef JX het volgende:
Dat dus![]()
Topavond in de kroeg met een vriendin (tevens collega), daarna nachtclub inKwamen een (bezopen) collega (manager
) van ons tegen die wat vrienden bij zich had. Nachtclub sloot en we gingen doorfeesten bij die collega thuis. Goede muziek gedraaid, maffe gesprekken over nix dan onzin aangezien iedereen strontbezopen was
En nu liggen er twee boven te slapen, eentje ligt hier op de bank naast mij te knorren en mijn vriendin ligt bij die collega in bed
Twee uur geleden nog ff naar boven geweest om bij die vriendin te checken, haar helemaal in de war maar ze deden niks hoor
Nu moek dus wachten tot die twee klaar zijn met krikken totdat ik naar huis kan
Vriendin moet namelijk nog met mij mee naar huis. Godzijdank staat er een pc aan met internet
![]()
En ik heb over 6 uurtjes een afspraak staanNee, geen zin om hiero te slapen, sta sowieso nog strak van de caffeine en ben ook nog niet helemaal nuchter
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Klacht 2: Ik kan hier niet fotosoepen![]()
Anti-klacht: veel drank + topmuziek+ gelegenheid om collega's uit te lachen maandag
volgens mij is ts niet lelijk dus foto van ts is ook welkom..quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:52 schreef longinus het volgende:
[..]
Of haar eigen natuurlijk, ondat ze vergeten was te fotograferen
Arme jijquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:53 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik ga nooit naar feestjes. Zo te horen mis ik echt veel.
Wat vinden mensen er leuk aan om allemaal dronken te zijn en over niks te praten? Doe mij maar een goed wetenschappelijk boek.![]()
Vrouwen op internet zijn per definitie lelijk tenzij bewezen dmv. foto's dat ze dat niet zijn. Dus tot nu toe is TS nog steeds lelijk.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:56 schreef fs180 het volgende:
[..]
volgens mij is ts niet lelijk dus foto van ts is ook welkom..
Een vrouw met zo'n muzieksmaak kán toch niet knap zijn? TS, bewijs m'n ongelijk!quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:02 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Vrouwen op internet zijn per definitie lelijk tenzij bewezen dmv. foto's dat ze dat niet zijn. Dus tot nu toe is TS nog steeds lelijk.
Maar toch dan laat de kans mislopen op het ultieme chantagemateriaal, want je collega mag nu nog wel je vriend zijn maar als ze eenmaal zichzelf een paar loonschalen omhoog heeft gesabbeld dan ziet ze je echt niet meer staan hoorquote:
't Is waar dat niemand perfect kan zijn. TS, bewijs zijn ongelijk.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:03 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Een vrouw met zo'n muzieksmaak kán toch niet knap zijn? TS, bewijs m'n ongelijk!
Gtfoquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:00 schreef Goofisch het volgende:
@ TS
[ afbeelding ]
dit is versierpoging 1
Zie fobo, meer krijg je nietquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:11 schreef Quir het volgende:
[..]
't Is waar dat niemand perfect kan zijn. TS, bewijs zijn ongelijk.
Zal dan wel eentje uit de dierentuin worden, want jij kan het toch niet aanquote:
Hoogstens aan het spit, op de BBQ en op mijn bord met een sausjequote:
Idd.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:50 schreef Schenkstroop het volgende:
Nog 7 paginas te gaan waarin TS de tieten van dr vrouwelijke krikkende collega kan posten.
We stay tuned
Mag ook. De TS krijgt de keusquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:52 schreef longinus het volgende:
[..]
Of haar eigen natuurlijk, ondat ze vergeten was te fotograferen
TS is Leluk.quote:
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:48 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Zal dan wel eentje uit de dierentuin worden, want jij kan het toch niet aan
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 21:05 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
TS is Leluk.
check:
[ afbeelding ]
Je meent hetquote:
ik gok brunette met hele mooie lichtblauwe ogenquote:
WTFquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 22:05 schreef vogelkooi het volgende:
En de kracht om en topic met meer 5k views te maken.
Jeumig, loop die poll nog steedsquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 22:08 schreef NoFidea het volgende:
[..]
Huilies die klagen over andermans topics...
28 van 38 FOK!kers zouden haar geven
Tis hard werken om aan de term aandachtshoer te kunnen voldoenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 22:13 schreef NoFidea het volgende:
[..]
Je wilt aandacht dan krijg je die ook he
Inderdaad, tis om te huilenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 23:03 schreef Erasmo het volgende:
Maar het is trouwens wel achterlijk hoe vroeg de kroegen en clubs daar sluiten, het is dan net gezellig aan het worden.
je woont in london?quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 23:08 schreef JX het volgende:
[..]
Inderdaad, tis om te huilenPubs hier al om 0:30, en de nachtclubs om 2:30. Tis ook niet zo vreemd dat ze hier om 4 uur 's middags al de kroeg in duiken en rond 6 uur de straat al volloopt met zwalkende britten
Het helpt geen ene reet dus
Londonquote:
Jah oke, maar wat is het nou?quote:
Wat denk jequote:Op zaterdag 1 augustus 2009 23:19 schreef GrupoBalanca het volgende:
[..]
Jah oke, maar wat is het nou?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |