Hey meisje!quote:Op maandag 17 augustus 2009 16:53 schreef aychelle het volgende:
[..]
wat was je ge-edite verhaal? weer een zelfrelfectie op je aziatische kant??? ..
Ben ook erg benieuwdquote:Op zondag 16 augustus 2009 21:22 schreef Silenus het volgende:![]()
edit: Misschien maar beter dat je het hebt weggehaald Schenkstroop.![]()
Wow, misschien ben ik wel geadopteerd. Behalve Chinese ouders ben ik dan zo niet-Chinees als maar kan zijn.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 17:11 schreef SeLang het volgende:
Chinese vrouwen hebben vaak een hele mooie fluweelzachte huid zonder lichaamshaar. Borsten zijn vaak ook erg mooi (niet groot maar wel mooi). Het enige gemis is een KONT
(maar ik ben meer een borstenman
)
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 05:45 schreef Q_Orianka het volgende:
[..]
Wow, misschien ben ik wel geadopteerd. Behalve Chinese ouders ben ik dan zo niet-Chinees als maar kan zijn.
Ik denk voor die Chinese knul niet zo. Die heeft nogal moeite met z'n ogen open te houden. Ha ha ha! Seth!quote:Op vrijdag 31 juli 2009 05:49 schreef anne85 het volgende:
mij is het dan ook een echte eyeopener
En negers hebben een grote.....quote:ik wil niet meer terug naar de standaard Nederlandse jongen, die toch nooit zo goed bij mij leek te passen.
Al date je met een pinguin op de noordpool, who cares? Het gaat erom dat jij je er goed bij voelt. Wat een ander vindt is totaal niet relevant als je om die ander geeft.quote:Dit topic is dan ook geen beklag. Ik ben gewoon erg nieuwschierig naar jullie ervaringen. Wie date er nog meer een Chinese man/vrouw? En hoe is/was dat? In welke dingen merk je het cultuurverschil? En wat bevalt je/ juist niet?
Ik ben iniedergeval erg gelukkig!![]()
Sommige Chinese vrouwtjes smeren ook honing op hun gezicht voor het naar bed gaan, schijnt ook goed te zijn ofzoquote:Op donderdag 20 augustus 2009 00:40 schreef Baka-san het volgende:
Dat komt door Chinees eten (geen afhaalchinees), zit namelijk vol met anti-oxidanten en andere shit dat goed is voor huid en haar(sesamolie, oestersaus, soja, tofu, etc.)
Maarja ik ken ook een paar Chinezen met een mooi maanlandschap, zal vast door allergie komen ofzo
Van welke Volendamse inteelt-tokkie heb je die informatie gehad?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:57 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Sommige Chinese vrouwtjes smeren ook honing op hun gezicht voor het naar bed gaan, schijnt ook goed te zijn ofzo
Ze wil er gewoon over praten. kan toch?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 17:51 schreef RobbieRivera het volgende:
Al date je met een pinguin op de noordpool, who cares? Het gaat erom dat jij je er goed bij voelt. Wat een ander vindt is totaal niet relevant als je om die ander geeft.
Een echte Chinese studente van de UVA, dit vertelde ze mij toen ik vroeg waarom er honing in de badkamer stond naast de tandenborstelsquote:Op donderdag 20 augustus 2009 22:28 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Van welke Volendamse inteelt-tokkie heb je die informatie gehad?
haha !quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:57 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Sommige Chinese vrouwtjes smeren ook honing op hun gezicht voor het naar bed gaan, schijnt ook goed te zijn ofzo
http://forums.marokko.nl/archive/index.php/t-902659.htmlquote:Op donderdag 20 augustus 2009 22:42 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Een echte Chinese studente van de UVA, dit vertelde ze mij toen ik vroeg waarom er honing in de badkamer stond naast de tandenborstels![]()
Misschien nam ze mij wel in de maling en ben ik wel het slachtoffer van Chinese humor, kan ook
Jij date sinds kort een chinees. De keren dat de nlse jongen niet zo goed bij jou leek te passen was vast niet binnen een termijn van 'sinds kort'. Geef de chinees ook ff wat tijd.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 05:49 schreef anne85 het volgende:
Sindskort date ik een Chinese jongeman. De eerste keer dat ik jongen date van een andere cultuur. Tot nu toe gaat het geweldig en voor mij is het dan ook een echte eyeopener: ik wil niet meer terug naar de standaard Nederlandse jongen, die toch nooit zo goed bij mij leek te passen.
Ja, nog wel, ik hoor het over 6 maanden wel.quote:Ik ben iniedergeval erg gelukkig!![]()
Herkenbaarquote:Op zaterdag 15 augustus 2009 00:39 schreef Chuphinh het volgende:
Ik heb zowel Nederlandse als Aziatische vriendinnen gehad. Toch neig ik de laatste jaren meer naar mijn eigen aziatisch roots (niet indo of india's).
Nederlandse meiden vind ik echt prachtig. Vooral de brunettes/donker blond met groene ogen. Tijdens het uitgaan merk je ook van de omgeving wel dat mannen echt naar ons kijken. Als-in wat moet die nou met zo'n mooie meid denk ik altijd. Nederlandse meiden zijn ook, hoe cliche het ook is, meer ondernemend en gaan er ook echt voor als ze iets willen. Laten we het zo zeggen. Ik heb zo ver ik mij kan herinneren nooit de lead genomen bij het contact maken. En als dat voor de meeste Aziatische mannen geldt dan verklaart dat wel een hoop he
Nu lees ik hier ook steeds weer dat aziatische mannen klein zijn en daarom niet aantrekkelijk genoeg zijn. Tja ik ben zelf ook niet groot. Ik ben 1.80 en alle nl vriendinnen die ik heb gehad waren 1.65-1.80. Dus dat hoeft echt geen probleem te zijn. Ik merk wel dat in het zuiden des lands de vrouwen een kopje kleiner lijken te zijn dan mid en noord nederland.
En nu de aziatische meiden. Aziatische meiden daarentegen zijn veel terughoudender. Zij willen juist dat de man vooral het voortouw neemt. Maar zelfs voor een aziatische man is het wat moeilijker om contact met ze te krijgen. Je moet, tja.. klinkt een beetje vreemd, maar meer aanzien hebben en sociaal geaccepteerd zijn. Leuke vriendengroep etc. etc. en via via elkaar al een beetje kennen voordat je ook echt met een leuke meid in contact komt. Laat ik dat nu niet echt hebben in die sfeer. Wat dat betreft ben ik toch echt een nerd
Oh en qua zachtheid? Je hebt fijne smalle nederlandse vrouwen en fijne smalle aziatische vrouwen. Toch lijken de laatste wat zachter te zijn. Botstructuur van aziaten zijn gewoon wat "fragieler" dus de aanraking lijkt subjectief gezien ook wat zachter.
Enne tenslotte date ik op het moment een pinda'tje.Half Indonesisch, half Nederlands. Ik vind haar niet typisch aziatisch, maar ook niet typisch hollands.
Welkom op FOK!quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:24 schreef Chain_Reaction het volgende:
Wat is de bedoeling precies van een topic als dit? Zijn Chinezen echt zulke eenheidworsten als ze eruit zien en daardoor allemaal over 1 kam te scheren?
Beijingquote:[b]
Welke stad/streek ga je als ik vragen mag?
Een houding in welke zin? FIGUURlijk of zijn ze initiatiefloos?quote:[b]
chinezen hebben geen houding..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |