Hoe weet je dat ze nepuggs verkopen?quote:Op donderdag 17 september 2009 09:50 schreef ivetje het volgende:
Btw, die banner boven en onder bij dit topic (www.511stores.com) is echt vreselijk!! De site ziet er zowat uit als www.uggaustralia.com maar ze verkopen nepuggsHoe slecht...
Die site is idd hartstikke nep. Hopelijk krijg je iets binnen of kan je iig je geld terug krijgen. Let echt goed op met dit soort dingen hoor. Zeker sites uit china etc. belazeren veel mensen door gewoon niet te leveren. En mocht je wel iets krijgen, dan is vaak de kwaliteit erg slecht en loop je er binnen de kortste keren naast. Zonde van je geld dus. En betalen via creditcard is veiliger hoor. Daarbij kan je binnen 30 dagen zelf je geld laten terug storten en ben je verzekerd voor dit soort dingen. Ik koop alles met een CC om deze redenquote:Op donderdag 17 september 2009 18:18 schreef mascarpone het volgende:
Ik moet zeggen dat ik ook uggs heb besteld bij een nepsite.![]()
Wist niet dat er nepsites waren, of dat Ugg niet persé een merk is maar een type schoen. De site zag er professioneel uit. Ik heb ze besteld bij www.uggdiy.com. Op het laatste moment besloten dat ik niet per credit card betaalde maar via paypal.
Pas na betaling zag ik dat het paypal account aan een hotmail adres was gekoppeld, en op het overzicht van paypal stonden allemaal chinese letters. Ook kreeg ik helemaal geen bevestiging van de bestelling. Ik heb de volgende dag gemailed en een paar dagen later weer, maar totaal geen reactie.
Paypal heeft iets als 'buyer protection' waardoor ik hopelijk mijn geld terug krijg. Had ik via credit card besteld, kan zeker ik naar mijn geld fluiten.
De nightfall hebben ze in 4 kleuren...die bestaat alleen in chestnut van Decker.quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:50 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Hoe weet je dat ze nepuggs verkopen?
helemaal niet uncool. De kindermaten zijn een stuk goedkoper!quote:Op maandag 21 september 2009 18:46 schreef Hopey het volgende:
75!!! Ja dat is zeker wel de moeite. Hiep hiep hiep hoera voor de sterkere euro.
Ik ga eens neuzen. Maare is het nou zo dat je een maat kleiner moet bestellen?
Ik heb maat 36, normaal dus size 5 in the us. Maar met de uggs zou ik dus een 4 moeten hebben. Dus dan ga ik naar de kindermaten?So uncool
Nemen jullie dan ook een kleinere maat?
Ik wist niet dat je dan je geld terug krijgt als ze niet leveren bij betaling met een CC. Paypal heeft ongeveer hetzelfde principe alleen geldt dat alleen maar onder de 200 euro (en dat is zo bij mji). Ik zie wel hoe het met paypal gaat.quote:Op zondag 20 september 2009 20:33 schreef ivetje het volgende:
[..]
Die site is idd hartstikke nep. Hopelijk krijg je iets binnen of kan je iig je geld terug krijgen. Let echt goed op met dit soort dingen hoor. Zeker sites uit china etc. belazeren veel mensen door gewoon niet te leveren. En mocht je wel iets krijgen, dan is vaak de kwaliteit erg slecht en loop je er binnen de kortste keren naast. Zonde van je geld dus. En betalen via creditcard is veiliger hoor. Daarbij kan je binnen 30 dagen zelf je geld laten terug storten en ben je verzekerd voor dit soort dingen. Ik koop alles met een CC om deze reden
Bij http://www.shopbop.com hebben ze nu gratis verzending boven USD 100,quote:Op maandag 21 september 2009 20:48 schreef Hopey het volgende:
Ok, dit is dan een voordeeltje voor me. Alleen die buttons die zijn zooo cute... die gaan niet vanaf een kindermaatje. Ik ga eens kijkenThx y'all
Ze staan op de site van uggaustralia als dealerquote:Op woensdag 23 september 2009 14:03 schreef bibi het volgende:
Is het wel een betrouwbare sit die shopbob?
Ik heb ze niet behandeld, want er is geen spul voor om ze te behandelen.quote:Op woensdag 23 september 2009 11:55 schreef -Bubseltje- het volgende:
(Hoe) moet je de cardy's behandelen voor je ze gaat dragen??
Ik heb vrij brede voeten iddquote:Op donderdag 24 september 2009 14:04 schreef ivetje het volgende:
Zitten ze bij jou niet heel los dan? Of heb je hele brede voeten? Dat zou verschil kunnen maken. Ik schiet er echt gewoon uit met mijn voet en ze blijven niet goed zitten tijdens het lopen. En ik heb dezelfde klachten al van meer mensen gehoord.
Mooi hoor! Zo schattig hoe blij je er mee bent haha..quote:Op donderdag 24 september 2009 12:40 schreef mascarpone het volgende:
Jaaa, ze zijn binnen!! Mijn eerste uggs, sunbursts![]()
Ze passen helemaal goed.
Kijk nou![]()
:
[ afbeelding ]
Wat versta je onder ouderwets? Ik heb zelf de sundance en nightfall ook nog. Die zitten beide heerlijk en zijn lekker warm in de winter. Ik heb echt nooit meer koude voetjesquote:Op donderdag 24 september 2009 14:44 schreef Maddy_K het volgende:
Ik heb hele smalle voeten dus mss maar geen cardy's voor mij. Ik kijk gewoon even verder welke ik nog meer leuk vind. De ouderwetse modellen vind ik eigenlijk ook leuken hopelijk lekker warm?!
Wat is daar helaas aan? Bestellen via amerika is uiteindelijk ook niet zo heel veel goedkoper. Ik ben nu aan het sparen voor die bailey button in chocolade met logootjes erop en wil nog een paar zwarte uggs. Denk de roseberry hoewel die in het zwart nou net niet echt leuk is jammer genoeg. Maar ga die 2 wel in 1 keer bestellen dan via de website. Dan loont het wel, maar voor zo'n relatief laag bedrag scheelt het niet echt veel. Hooguit 20 tot 30 euro als je btw en invoerrechten meetelt.quote:Op donderdag 24 september 2009 14:56 schreef snkr-xxx het volgende:
Ik heb mijn Uggs (grijze bailey button) helaas gewoon in de winkel gekocht.Als ik iets wil dan wil ik het ook meteen
Mijn Bailys waren ¤ 75 goedkoper als in de winkel. Ik ben gepakt anders was het nog ¤ 30 meer goedkoper. Mijn Cardy's zijn uiteindelijk maar ¤ 25 goedkoper is niet veel maar tochquote:Op donderdag 24 september 2009 17:16 schreef ivetje het volgende:
[..]
Wat is daar helaas aan? Bestellen via amerika is uiteindelijk ook niet zo heel veel goedkoper. Ik ben nu aan het sparen voor die bailey button in chocolade met logootjes erop en wil nog een paar zwarte uggs. Denk de roseberry hoewel die in het zwart nou net niet echt leuk is jammer genoeg. Maar ga die 2 wel in 1 keer bestellen dan via de website. Dan loont het wel, maar voor zo'n relatief laag bedrag scheelt het niet echt veel. Hooguit 20 tot 30 euro als je btw en invoerrechten meetelt.
Waar bestel jij ze dan?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:23 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Mijn Bailys waren ¤ 75 goedkoper als in de winkel. Ik ben gepakt anders was het nog ¤ 30 meer goedkoper. Mijn Cardy's zijn uiteindelijk maar ¤ 25 goedkoper is niet veel maar toch
Aardige reactiequote:Op donderdag 24 september 2009 14:56 schreef snkr-xxx het volgende:
Ik heb mijn Uggs (grijze bailey button) helaas gewoon in de winkel gekocht.Als ik iets wil dan wil ik het ook meteen
Bij bootbarn.comquote:Op donderdag 24 september 2009 17:46 schreef ivetje het volgende:
148 euro in totaal? Met verzenden? Waar heb je ze vandaan dan als ik vragen mag?
Denk dat ze nu failliet zijnquote:Op donderdag 24 september 2009 17:54 schreef ivetje het volgende:
Ik kom de site momenteel niet op. Maar dat je CC niet werkt vind ik al een nadeel. Of kan je wel gewoon met CC betalen als je dat formulier hebt ingevuld?
Haha, dat zal het zijn jaquote:Op donderdag 24 september 2009 18:04 schreef mascarpone het volgende:
[..]
Denk dat ze nu failliet zijn![]()
Als je het formulier hebt ingevuld kun je gewoon met CC betalen.
Bij sheepskin was ik voor 1 paar $ 47 kwijt.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:39 schreef ivetje het volgende:
Hmm, via sheepskin kwam ik al niet veel verder. Kon daar zo snel geen verzendkosten zien.En ze hebben vaak mijn maat niet meer is me opgevallen. En bij shopbop hebben ze de bailey button fancy jammer genoeg niet. Daar is het nu gratis shippen dus dat is dan wel erg voordelig idd. Ben via uggaustralia.com alleen al $250 kwijt aan shippen helaas. Voordeel is wel dat ik ze dan binnen een week op de stoep heb staan en de afhandeling is perfect bij ze. Ik spaar maar even door denk ik zo. En hopelijk krijgt shopbop de fancy nog op voorraad.
Met ouderwets bedoel ik de Classic Tall. De Sundance vind ik ook wel erg mooi. Draag jij er sokken in? Ik heb nog nooit zulke dure schoenen gekochtquote:Op donderdag 24 september 2009 17:13 schreef ivetje het volgende:
[..]
Wat versta je onder ouderwets? Ik heb zelf de sundance en nightfall ook nog. Die zitten beide heerlijk en zijn lekker warm in de winter. Ik heb echt nooit meer koude voetjesEn vind die nog lekkerder lopen dan de classic, omdat ze een dikkere zool hebben. Veert beter en loopt dus zachter.
Ik heb het formulier maandag 14 september opgestuurd, en afgelopen woensdag hebben ze bij me aan de deur gestaan (maar toen was ik er niet). Dus 9 dagen eigenlijk.quote:Op donderdag 24 september 2009 18:06 schreef ivetje het volgende:
[..]
Haha, dat zal het zijn ja
Ow, dat is dan wel een voordeel. Misschien toch nog even verder kijken dan uggaustralia.com Hoewel die wel heel snel zijn met leveren en ik heb goede ervaring met ze. Dat is me ook wel wat waard
Zonder sokken wordt het zo zweterigquote:Op donderdag 24 september 2009 20:32 schreef snkr-xxx het volgende:
Sokken dragen wordt afgeraden, schijnt dat dan je sokken weer tegen het vacht aan schuren waardoor het een beetje ruwig wordt ofzo. Met blote voetjes is ook lekkerder
Haha zal idd ook aan je zweetvoetenfactor liggen jaquote:Op vrijdag 25 september 2009 10:51 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Zonder sokken wordt het zo zweterig. En ze zitten dan ook wat aan de ruime kant. Ik doe dus altijd met
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |