En jij schaadt het beeld van het bedrijf met je homohaat. Als jij dit soort uitspraken in uniform voor de pers doet mag je op het matje komen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 13:46 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Je blijft het maar niet snappen. Ze hebben daar niks te zoeken in uniform. Ze beschamen ons uniform en schaden het beeld van het hele bedrijf door met zo'n idiote optocht mee te doen.
Ik denk ook dat ze na het optochtje de komende tijd een behoorlijk uitdagende tijd op het werk gaan krijgen. Er zullen maar heel weinig defensie collega's zijn die het positief op zullen vatten.
Nee jij hanteert een afwijkende omschrijving voor het woord tolerantiequote:Op woensdag 29 juli 2009 13:55 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Ik heb zeker wel tolerantie voor homo's, maar niet voor die bullshit zoals dat Gay Pride geouwehoer, snap je dat nu nog steeds niet nadat ik dat al een aantal keer heb gezegd?
Sneu mannetje ben je ook, nu impliceer je weer dat ik dom ben omdat ik het niet met je eens ben. Als je een andere mening hebt is dat heel best, maar dat kan je ook op een normale manier laten weten.quote:Op woensdag 29 juli 2009 13:55 schreef Lightning_NL het volgende:
Ik heb zeker wel tolerantie voor homo's, maar niet voor die bullshit zoals dat Gay Pride geouwehoer, snap je dat nu nog steeds niet nadat ik dat al een aantal keer heb gezegd?
Joh, leg eens uit wat je probleem hiermee isquote:Op woensdag 29 juli 2009 11:20 schreef DennisMoore het volgende:
Sowieso mensen met een VS vlag in hun usericon.
quote:Op woensdag 29 juli 2009 12:11 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
En de politie mag 't van jou ook niet?
Mag defensie wel personeel werven of aan hun imago werken met aanwezigheid op andere events?
Mag defensie wel reclamespotjes uitzenden op tv rond tv-programma's waar ze helemaal niets mee te maken hebben?
Mag defensie wel meewandelen met de Vierdaagse?
Nu moet het voor Lightning toch wel overkomen, want het is voor hem dus bevel is bevelquote:Op woensdag 29 juli 2009 14:08 schreef Northside het volgende:
DE MINISTER HEEFT GEZEGD DAT HET MAG EN DIE HEB JIJ MAAR TE GEHOORZAMEN!
Het feit dat jij moeite hebt met Nederlands begrijpen betekent niet dat ik homo's haat. De mensen die op een bootje gaan staan in hun uniform zouden wat mij betreft op het matje geroepen mogen worden. Het uniform mag niet misbruikt worden voor dit soort dingen. Net als dat militairen niet in uniform zouden mogen dansen op een kar op het zomercarnaval. Simpel. Dat doe je maar lekker in je vrijetijdskleding.quote:Op woensdag 29 juli 2009 14:04 schreef Northside het volgende:
[..]
En jij schaadt het beeld van het bedrijf met je homohaat. Als jij dit soort uitspraken in uniform voor de pers doet mag je op het matje komen.
Ja, jammer voor je dat de minister anders heeft beslist.quote:Op woensdag 29 juli 2009 14:44 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Het feit dat jij moeite hebt met Nederlands begrijpen betekent niet dat ik homo's haat. De mensen die op een bootje gaan staan in hun uniform zouden wat mij betreft op het matje geroepen mogen worden. Het uniform mag niet misbruikt worden voor dit soort dingen. Net als dat militairen niet in uniform zouden mogen dansen op een kar op het zomercarnaval. Simpel. Dat doe je maar lekker in je vrijetijdskleding.
De politiek en in het bijzonder het huidige kabinet maakt wel meer achterlijke beslissingen. Maar dit topic gaat niet over of het jammer of niet voor mij is wat de minister beslist, het gaat over het wel/niet uniform mogen dragen op de Canal Parade.quote:Op woensdag 29 juli 2009 14:50 schreef Northside het volgende:
[..]
Ja, jammer voor je dat de minister anders heeft beslist.
De vierdaagse IS een militaire tocht, het lijkt me vreemd dat militairen dan niet in uniform mogen lopen. Ondanks dat er een heel burgercircus omheen verzonnen is, is de vierdaagse een militaire tocht.quote:Op woensdag 29 juli 2009 12:51 schreef Northside het volgende:
[..]
Als de politie niet in functie aanwezig is zou dat van mij ook niet mogen.
Als de brandweer niet in functie aanwezig is zou dat van mij ook niet mogen.
Als het ambulancepersoneel niet in functie aanwezig is zou dat van mij ook niet mogen.
Zo zou ik de regels neerzetten als ik het beleid zou maken. Duidelijk, makkelijk, kan geen misverstand over bestaan. Als jij iemand in uniform ziet lopen is hij dus in functie.
Wat reclame en werving betref: ja, ze zijn dan in functie, namelijk professioneel bezig met het werven van personeel voor hun werkgever. Dat doe je dan dus in uniform. Dan kan je natuurlijk zeggen dat de gayparade een wervingsactiviteit is, en als de mensen zich professioneel gedragen en daadwerkelijk bezig zijn met werving van nieuw personeel dan is dat ook zo. Maar aangezien het hier om eigen tijd van de deelnemers gaat en geen wervingsactie van defense betreft gaat die vlieger niet op.
Over de vierdaagse weet ik niet welke regels daar gelden. Is dat eigen tijd? Is dat een oefening voor militairen? Daar ben ik niet van op de hoogte en daar kan ik dus ook weinig over zeggen, maar volgens mijn redenering zou dat ook niet in uniform mogen als dat niet in functie is nee. En dat zou ik dan dus ook verbieden, heel consequent.
Wat ik ervan vind dat Defensie eindelijk eens gaat proberen om van het label 'Anti-Homo' af te komen?quote:
Enkel en alleen maar om het feit dat Defensie homo-militairen toestemming geven om hun uniform te dragen?quote:Ik vind het godverdomme fucking triest. Ik kan gewoon echt niet begrijpen dat hier toestemming voor is verleend. De waardigheid van het kledingstuk wordt keihard de grond in geboord, evenals het het beeld van de gehele krijgsmacht.
Hoezo 'keihard verziekt'?quote:Volgens mij kun je Defensie gewoon niet beter voor schut zetten dan een paar dansende homo's tussen heel veel anderen op een bootje te zetten in hun militaire kleding. In 1 klap het beeld van Defensie keihard verziekt.
Het feit dat ze homo's zijn geeft niet gelijk aan dat ze niet in staat zijn om hun werk normaal uit te voeren.quote:Volgens mij kunnen die het ook nooit meer goed doen bij hun collega's dan.
Dat kan ook op een normale manier, maar in je uniform tussen halfblote mannen gaan staan op een bootje op een extravagant provocerend feest vind ik geen goede manier. Dan neem je je krijgsmacht niet echt serieus volgens mij. Een krijgsmacht moet vooral stoer, professioneel en indrukwekkend over komen, niet verwijfd.quote:Op woensdag 29 juli 2009 15:33 schreef SolDat het volgende:
[..]
Wat ik ervan vind dat Defensie eindelijk eens gaat proberen om van het label 'Anti-Homo' af te komen?
Een goed initiatief.
Wat ik ervan vind dat er een stel militairen in uniform op de GayPride rondlopen?
Ik zie het probleem niet, het feit dat Defensie eindelijk de seksuele voorkeuren van sommige militairen accepteert is alleen maar positief te noemen, en door dat op dit moment te doen krijgen ze er nog wat gratis publiciteit bij ook.
[..]
Ik heb dat soort 'militairtjes' nog nooit gezien en ik snap niet echt waar je het over hebt.quote:Enkel en alleen maar om het feit dat Defensie homo-militairen toestemming geven om hun uniform te dragen?
Stoor me persoonlijk eerder aan militairtjes die net zijn toegelaten bij Defensie en het dan stoer vinden om met hun brommertje op een pleintje te gaan staan om te laten zien hoe 'groot en sterk' ze nu wel niet zijn.
[..]
Wat ik eerder al zei over stoer, professioneel en indrukwekkend over komen. Dat lukt niet zo goed als je tussen halfblote dansende mannen op een bootje staat.quote:Hoezo 'keihard verziekt'?
Vind persoonlijk dat het beeld van Defensie meer wordt aangetast door de intelligentie/gedrag van sommige militairen.
[..]
Dat zeg ik ook niet. Ik zeg alleen dat heel veel collega's het niet op prijs zullen stellen. Als een homo gewoon normaal doet, is er geen probleem, maar ze moeten niet gaan provoceren en over-the-top gaan zoals op zo'n parade. Waarom moeten ze per se het uniform aan? De krijgsmacht heeft een voorbeeldfunctie. Dan zou je niet moeten willen dat het uniform wordt misbruikt voor een homofeest. Ook niet voor welk feest dan ook.quote:Het feit dat ze homo's zijn geeft niet gelijk aan dat ze niet in staat zijn om hun werk normaal uit te voeren.
wat hij zegtquote:Op woensdag 29 juli 2009 11:03 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Ik heb t topic gelezen. En plasterk doet ff wat ander werk dan militairen. Je hoort als militair gewoon niet in uniform mee te lopen. Niet met de gay parade, niet met zomer carnaval of weet ik veel wat.
dat ze dat Perzische leger heel eventjes tegenhielden had weinig met hun geaardheid te makenquote:Op woensdag 29 juli 2009 07:40 schreef Megumi het volgende:
[..]
Om heel eerlijk te zijn zou ik als generaal alleen maar homo's in het leger willen hebben. Mannen die van elkaar houden zullen voor elkaar vechten als leeuwen. Hoe denk je anders dat de Grieken er in slaagde met 300 man bijna de Perzen tegen te houden.
Dit meen je niet? Niet alles geloven wat Hollywood je voorschotelt.quote:Op woensdag 29 juli 2009 07:40 schreef Megumi het volgende:
[..]
Om heel eerlijk te zijn zou ik als generaal alleen maar homo's in het leger willen hebben. Mannen die van elkaar houden zullen voor elkaar vechten als leeuwen. Hoe denk je anders dat de Grieken er in slaagde met 300 man bijna de Perzen tegen te houden.
Dát. Het is godverdomme ongehoord dat militairen bang zouden moeten zijn om er voor uit te komen dat ze homo zijn. Ook defensie is een afspiegeling van de maatschappij en het is niks om verborgen te houden. Ook militairen mogen homo zijn en andersom. Het feit ik collega's heb die er niet eens aan durven denken om er voor uit te komen schokt mij gewoon. Ik heb persoonlijk helemaal niets tegen homo's als hetero zijnde en ook zij mogen leven.quote:
Ken je geschiedenis.quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:15 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dit meen je niet? Niet alles geloven wat Hollywood je voorschotelt.
Maar het gaat hier over per se het militaire uniform willen dragen tijdens de Canal Parade.quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:47 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Dát. Het is godverdomme ongehoord dat militairen bang zouden moeten zijn om er voor uit te komen dat ze homo zijn. Ook defensie is een afspiegeling van de maatschappij en het is niks om verborgen te houden. Ook militairen mogen homo zijn en andersom. Het feit ik collega's heb die er niet eens aan durven denken om er voor uit te komen schokt mij gewoon. Ik heb persoonlijk helemaal niets tegen homo's als hetero zijnde en ook zij mogen leven.
Ja ja, het is duidelijk dat jij als afstammeling van de perzen een andere kijk op de geschiedenis hebt...quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:58 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Sorry, ik lees geen stripboeken.Geen zin om offtopic te gaan, maar lees je eens in.
iedereen die daadwerkelijk over die geschiedenis leest heeft er een andere kijk opquote:Op woensdag 29 juli 2009 23:15 schreef Northside het volgende:
[..]
Ja ja, het is duidelijk dat jij als afstammeling van de perzen een andere kijk op de geschiedenis hebt...
per se?quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:55 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Maar het gaat hier over per se het militaire uniform willen dragen tijdens de Canal Parade.
Toen ik er een paar jaar geleden langs de kant stond als toeschouwer, was de politie keycords aan 't uitdelen met regenboogkleurtjes en de tekst erop dat de politie ook voor homo's een prima werkgever is oid.quote:De militairen varen mee op de boot van de homonetwerken van onder meer FNV, Cisco, IBM, Philips en Shell.
Ja, per se.quote:Op woensdag 29 juli 2009 23:36 schreef sp3c het volgende:
per se?
dat maak je er zelf van, ze hebben het netjes gevraagd en dit jaar mag het
vorig jaar mocht het niet dus zag je ze neem ik aan ook niet
Regenboogkleurtjesquote:Op woensdag 29 juli 2009 23:51 schreef DennisMoore het volgende:
En ze staan ook niet halfnaakt tussen hossende mannen.
[..]
Toen ik er een paar jaar geleden langs de kant stond als toeschouwer, was de politie keycords aan 't uitdelen met regenboogkleurtjes en de tekst erop dat de politie ook voor homo's een prima werkgever is oid.
Mooi toch.
Je bent echt een homofoob. Laat die lui lekker in hun uniform staan en laten zien dat ze een andere geaardheid hebben.quote:Op donderdag 30 juli 2009 07:16 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Ja, per se.
Ze kunnen ook gewoon op dat bootje staan ZONDER uniform. Maar nee, ze moeten per se laten zien dat ze bij Defensie werken om een of andere reden
Stripboeken? Zijn gewoon gedocumenteerde verhalen uit de Griekse oudheid die ik op het gymnasium al vertaalde.quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:58 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Sorry, ik lees geen stripboeken.Geen zin om offtopic te gaan, maar lees je eens in.
Ik ben geen homofoob, wat een zielig 'argument'. Waarom moeten ze per se in uniform op een feest staan. Jij als KMA-er zou toch moeten weten dat dat eigenlijk echt niet de bedoeling is. Het uniform heeft niks met hun geaardheid te maken. Ze mogen best homo zijn, natuurlijk. Maar in uniform op zo'n extravagant feest staan vind ik een no-go. Ik ga toch ook niet in uniform feestjes af?quote:Op donderdag 30 juli 2009 08:18 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Je bent echt een homofoob. Laat die lui lekker in hun uniform staan en laten zien dat ze een andere geaardheid hebben.
Jij ziet het als feestje. Het is niet zo dat ze zichzelf helemaal de tering in zuipen en dronken dingen gaan doen en elkaar gaan staan zoenen of weet ik veel. Het is gewoon een homo happening, waar mensen die jaren bang zijn geweest voor het oordeel van anderen, laten zien van: Ja, ik ben ook homo. Ook homo's uit onze krijgsmacht mogen dit uitdragen. Het enige wat ze ermee zeggen is: "Ik ben militair en ik ben homo." Niets meer. Het is bewonderingswaardig dat collega's in uniform dit durfen te laten zien om zo wellicht anderen binnen de krijgsmacht te laten zien dat ze misschien wel eens schijt moeten hebben aan de mening van anderen.quote:Op donderdag 30 juli 2009 08:27 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Ik ben geen homofoob, wat een zielig 'argument'. Waarom moeten ze per se in uniform op een feest staan. Jij als KMA-er zou toch moeten weten dat dat eigenlijk echt niet de bedoeling is. Het uniform heeft niks met hun geaardheid te maken. Ze mogen best homo zijn, natuurlijk. Maar in uniform op zo'n extravagant feest staan vind ik een no-go. Ik ga toch ook niet in uniform feestjes af?
ik heb niet echt wat tegen homo's of lesbiennes maarquote:Op donderdag 30 juli 2009 08:42 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Jij ziet het als feestje. Het is niet zo dat ze zichzelf helemaal de tering in zuipen en dronken dingen gaan doen en elkaar gaan staan zoenen of weet ik veel. Het is gewoon een homo happening, waar mensen die jaren bang zijn geweest voor het oordeel van anderen, laten zien van: Ja, ik ben ook homo. Ook homo's uit onze krijgsmacht mogen dit uitdragen. Het enige wat ze ermee zeggen is: "Ik ben militair en ik ben homo." Niets meer. Het is bewonderingswaardig dat collega's in uniform dit durfen te laten zien om zo wellicht anderen binnen de krijgsmacht te laten zien dat ze misschien wel eens schijt moeten hebben aan de mening van anderen.
omdat iedereen zo'n shirtje kan laten makenquote:Op donderdag 30 juli 2009 09:36 schreef Shizzah het volgende:
[..]
ik heb niet echt wat tegen homo's of lesbiennes maar
wat bereik je er in godsnaam mee om je militaire uniform aan te trekken op een ik citeer ''Homo Happening''?
Ik vind het een beetje het 'ontheiligen' van zowel Defensie als het uniform door het te associeren aan de seksualiteit van iemand of een groep mensen, je kunt zeggen dat het niet zo is maar het is wel degelijk zo...
Waarom geen shirt met daar op de tekst: ''Ik ben militair en ik ben homo''?
nee niet per sequote:Op donderdag 30 juli 2009 07:16 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Ja, per se.
Ze kunnen ook gewoon op dat bootje staan ZONDER uniform. Maar nee, ze moeten per se laten zien dat ze bij Defensie werken om een of andere reden
daar staat toch een ander verhaal dan '300 Grieken hielden de Perzen bijna tegen omdat ze elkaar zo leuk vondenquote:Op donderdag 30 juli 2009 08:22 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Stripboeken? Zijn gewoon gedocumenteerde verhalen uit de Griekse oudheid die ik op het gymnasium al vertaalde.
Ik zou zeggen: http://nl.wikipedia.org/wiki/Slag_bij_Thermopylae
en begin de werken van Herodotus te vertalen.
Wat maakt dat nou weer uit??? Iedereen kan ook gewoon de dump in lopen en een uniform kopen, wat een slecht argument zeg.quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
omdat iedereen zo'n shirtje kan laten maken
Defensie laat het toe, het is wel degelijk nog steeds individueel. Er wordt niks van Defensie uit georganiseerd.quote:dat ze toestemming kregen van defensie zegt bovendien wat meer, het is niet individueel meer maar de organisatie zegt zelf 'hij is militair en homo' dat maakt het allemaal wat groter
[..]
Dat laatste hoeft niet per se in uniform. Daar is het uniform niet voor bedoeld. Ga maar gewoon in je vrijetijdskleding met een spandoekje op een bootje staan dansen ofzo, maar misbruik niet ONS uniform daarvoor.quote:ze nemen geen ontslag als het niet mag
en de reden lijkt me vrij duidelijk ... ze willen laten zien dat de krijgsmacht als organisatie geen problemen heeft met homosexualiteit
wat maakt het dan nog uit of ze wel of niet in uniform lopen??quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:54 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Wat maakt dat nou weer uit??? Iedereen kan ook gewoon de dump in lopen en een uniform kopen, wat een slecht argument zeg.
ja gemiste kans maar dat zei ik al eerderquote:[..]
Defensie laat het toe, het is wel degelijk nog steeds individueel. Er wordt niks van Defensie uit georganiseerd.
het hoeft ook niet ... maar echt een probleem zie ik er ook weer niet inquote:[..]
Dat laatste hoeft niet per se in uniform. Daar is het uniform niet voor bedoeld. Ga maar gewoon in je vrijetijdskleding met een spandoekje op een bootje staan dansen ofzo, maar misbruik niet ONS uniform daarvoor.
Zoals ik al zo vaak heb gezegd, het uniform mag hier niet voor misbruikt worden. Als militair heb je een voorbeeldfunctie en zou je niet je uniform naar dit soort openbare evenementen mogen dragen als je niet in functie bent. Heel simpel. Laat dan inderdaad maar gewoon een shirtje maken ofzo.quote:Op donderdag 30 juli 2009 10:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
wat maakt het dan nog uit of ze wel of niet in uniform lopen??
[..]
Dat gok je, ja. Maar waarom organiseert Defensie zélf niks? Ik denk dat héél veel militairen het daar niet eens mee zouden zijn namelijk.quote:ja gemiste kans maar dat zei ik al eerder
maar dat is wel de insteek gok ik
Defensie heeft dat al bepaald, en het is verboden. Nu is er alleen weer het probleem van ruggengraatloze mensen die dit dan wel weer toestaan. En ik zie het probleem wel. Ik wil er niet mee geassocieerd worden. Ik vind het staan op een bootje op een optocht met een heleboel halfblote dansende mannen bij elkaar een zeer negatieve impact hebben op het beeld van Defensie en de militair.quote:het hoeft ook niet ... maar echt een probleem zie ik er ook weer niet in
voor mij mag defensie dat zelf bepalen, als het wel mag vind ik het best en als het niet mag dan zal het me ook mijn reet roesten
ik kan wel argumenten voor beide standpunten bedenken eigenlijk
niet zonder toestemming neequote:Op donderdag 30 juli 2009 10:19 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Zoals ik al zo vaak heb gezegd, het uniform mag hier niet voor misbruikt worden. Als militair heb je een voorbeeldfunctie en zou je niet je uniform naar dit soort openbare evenementen mogen dragen als je niet in functie bent. Heel simpel. Laat dan inderdaad maar gewoon een shirtje maken ofzo.
zal wel geld kostenquote:[..]
Dat gok je, ja. Maar waarom organiseert Defensie zélf niks? Ik denk dat héél veel militairen het daar niet eens mee zouden zijn namelijk.
ja je moet toestemming vragen ja dat hebben ze gedaan en gekregenquote:[..]
Defensie heeft dat al bepaald, en het is verboden.
dezelfde mensen die het vorig jaar niet toestonden zijn nu geloof ik nog steeds aan het roer dus wat dat betreft ...quote:Nu is er alleen weer het probleem van ruggengraatloze mensen die dit dan wel weer toestaan. En ik zie het probleem wel. Ik wil er niet mee geassocieerd worden. Ik vind het staan op een bootje op een optocht met een heleboel halfblote dansende mannen bij elkaar een zeer negatieve impact hebben op het beeld van Defensie en de militair.
quote:
En dat is dus heel jammer.quote:ja je moet toestemming vragen ja dat hebben ze gedaan en gekregen
[..]
Welk stukje van ruggengraatloos begrijp je niet?quote:dezelfde mensen die het vorig jaar niet toestonden zijn nu geloof ik nog steeds aan het roer dus wat dat betreft ...
natuurlijk word je er wel mee geassocieerd, dat is logisch met een functie als militair. Precies zoals dat is met bijvoorbeeld politie-agenten. En met de trein reizen doe ik niet.quote:en je word er niet mee geasocieert, ik neem iig aan dat er niet mensen in de trein naar je toekomen om te vertellen dat ze je op de boot zagen staan omdat je dezelfde kleren aan hebt
ja gemiste kansquote:Op donderdag 30 juli 2009 10:51 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]yeah right, wat kost dat nou? Een schijntje met allerlei andere uitgaven die worden gedaan. Aan het geld ligt het niet. Al helemaal niet als je bedenkt dat Defensie er alles aan doet om meer mensen te krijgen tegenwoordig.
dat het in een jaar weg is??quote:[..]
Welk stukje van ruggengraatloos begrijp je niet?
pfffquote:[..]
natuurlijk word je er wel mee geassocieerd, dat is logisch met een functie als militair. Precies zoals dat is met bijvoorbeeld politie-agenten. En met de trein reizen doe ik niet.
Vind jij. Ik ben blij dat Defensie zich daar niet mee bezig houdt. Evenals een overgrote meerderheid van mijn collega's schat ik zo.quote:
Ja, ruggengraatloos dus, dat is mijn hele punt, snappez-vous? Is niet moeilijk hoor.quote:dat het in een jaar weg is??
hoe ingewikkeld was dat nu?
Dat is dus echt appels met peren vergelijken... Hopelijk snap je dat zelf ook wel. Sterker nog, dit is eigenlijk helemaal geen vergelijking want het slaat nergens op.quote:pfff
ik zag de luchtmobiele brigade ook een keer bij een IDOLS finale uit de lucht vallen
vond het geldverspilling maar om nu te roepen dat ik me ermee geasocieerd voelde ... nah
lekker belangrijk
schat je ja ... ik schat dat je bij de minderheid behoortquote:Op donderdag 30 juli 2009 11:03 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Vind jij. Ik ben blij dat Defensie zich daar niet mee bezig houdt. Evenals een overgrote meerderheid van mijn collega's schat ik zo.
nee je ne suis snappez-vousquote:[..]
Ja, ruggengraatloos dus, dat is mijn hele punt, snappez-vous? Is niet moeilijk hoor.
nee dat snap ik idd ook niet, het uniform wordt hier net zo goed 'misbruikt' voor commerciele doeleindenquote:[..]
Dat is dus echt appels met peren vergelijken... Hopelijk snap je dat zelf ook wel. Sterker nog, dit is eigenlijk helemaal geen vergelijking want het slaat nergens op.
Geldverspilling? Hoeveel zou zoiets nou weer kosten danNiet veel meer dan wat ik in 1 minuut verbruik aan geld als ik mijn werk uitvoer.
Ik denk dat je dat nog vies zou tegenvallen. Als ze een onderzoek onder al het legerpersoneel zouden doen denk ik dat het, zoals Sp3c zegt, de meerderheid niet zou uitmaken. Let wel, een onderzoek onder AL het legerpersoneel, niet alleen onder de 25 jarige testosteronbommen.quote:Op donderdag 30 juli 2009 11:03 schreef Lightning_NL het volgende:
Vind jij. Ik ben blij dat Defensie zich daar niet mee bezig houdt. Evenals een overgrote meerderheid van mijn collega's schat ik zo.
Ik weet niet bij welk onderdeel jij zit, maar ik denk het niet.quote:Op donderdag 30 juli 2009 11:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
schat je ja ... ik schat dat je bij de minderheid behoort
meerendeel heeft geen mening gok ik
[..]
Diepe zucht... Weet je, laat ook maar, kga dit niet blijven uitleggen.quote:nee je ne suis snappez-vous
vorig jaar hadden ze wel ruggegraten omdat ze zeiden wat sommige mensen wilden en nu ze zeggen wat sommige mensen niet willen horen is het een ruggegraatloze bende
maar fatsoenlijke argumenten ho maar
[..]
Waarom noem jij het misbruik als het wordt gebruikt voor werving? Het is hetzelfde als een TV-commercial hoor. Vind jij dat in TV-commercials ook het uniform wordt misbruikt?quote:nee dat snap ik idd ook niet, het uniform wordt hier net zo goed 'misbruikt' voor commerciele doeleinden
hoe is dit precies anders?
je hebt de Idols finale, dat vind ik stom
en het leger komt daar een showtje geven om zieltjes te winnen
dan vind ik het in dit geval beter gedaan omdat het tenminste niets kost
Ik vind het een schande dat een laagdrempelig, sbs6 niveau camping programma wordt gebruikt om zieltjes te winnen.quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:07 schreef Lightning_NL het volgende:
Waarom noem jij het misbruik als het wordt gebruikt voor werving? Het is hetzelfde als een TV-commercial hoor. Vind jij dat in TV-commercials ook het uniform wordt misbruikt?
Precies, dus ook dat van onze collega's met een andere geaardheid. Als jij dat niet kan snappen, maar volgens mij is het meer dat je het niet wilt snappen, dan schaam ik me dat jij het over ONS uniform hebt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:54 schreef Lightning_NL het volgende:
Dat laatste hoeft niet per se in uniform. Daar is het uniform niet voor bedoeld. Ga maar gewoon in je vrijetijdskleding met een spandoekje op een bootje staan dansen ofzo, maar misbruik niet ONS uniform daarvoor.
Dat is wat ze je op de KMA wijs maken.quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:28 schreef Bob-B het volgende:
Ga me nou niet vertellen dat jij nog nooit met je uniform in de mac o.i.d. hebt gestaan of met militair vervoer door de drive, want dat is stiekem eigenlijk WEL iets waar je het uniform niet voor zou moeten gebruiken.
Enough said...quote:AMSTERDAM - Circa 65 procent van de jongeren vindt dat mensen door de botenparade van de Gay Pride een verkeerd beeld van homo's krijgen.
Onder homoseksuele jongeren (69 procent) is dat percentage hoger dan onder hun heteroseksuele leeftijdsgenoten (63 procent).
Dat blijkt uit een donderdag gepubliceerde enquête van het jongerenpanel van het tv-programma EenVandaag. In totaal deden tweeduizend jongeren aan het onderzoek mee: 1600 hetero's en vierhonderd homo's.
De Canal Parade vaart zaterdag weer door de grachten van Amsterdam. Doorgaans zijn veel deelnemers schaars of extravagant gekleed.
Genant
Bijna 33 procent van alle jongeren zegt de botenparade zelfs een genante vertoning te vinden. Een kleine 54 procent is het hier niet mee eens. De rest weet het niet
Uit de enquête blijkt ook dat ruim 38 procent wel vindt dat de botenparade goed is voor de homo-emancipatie. Circa 24 procent stelt dat het evenement daar juist slecht voor is.
Politici
Bijna 65 procent van de jongeren vindt het goed dat er politici meevaren tijdens de Canal Parade. Circa 25 procent is het daar niet mee eens.
Verder zou een grote meerderheid (85 procent) het geen probleem vinden om een homoseksuele baas of leraar te hebben.
Bijna driekwart (74 procent) zou het niet erg vinden als de beste vriend of vriendin uit de kast zou komen.
Ik was al ingelezen hoor. Boeken van Herodotus heb ik ook al in mijn bezit.quote:Op donderdag 30 juli 2009 08:22 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Stripboeken? Zijn gewoon gedocumenteerde verhalen uit de Griekse oudheid die ik op het gymnasium al vertaalde.
Ik zou zeggen: http://nl.wikipedia.org/wiki/Slag_bij_Thermopylae
en begin de werken van Herodotus te vertalen.
quote:Iedereen schreeuwt van de daken dat ze de Gay Pride toch vooral heel, heel, héééél erg leuk gezellig en tof vinden, en de mensen die het daar niet mee eens zijn discrimineren. Bullshit natuurlijk want in werkelijkheid is die hele boottocht ook gewoon een übertreurig kudtevenement. Hoe kansloos wil je het hebben, een feestje met aan de ene kant homo's die heel hard roepen 'Wij zijn homo leuk hè!!!', en aan de andere kant politiek correcte sukkels die terugschreeuwen 'Dat vinden wij inderdaad ontzettend leuk!!!'. De boodschap 'Nou en?!' is komend weekend het grootst denkbare taboe in 020. Terwijl dat toch echt het enige juiste antwoord is op zoveel lawaai om niks.
Ja, en wat voor soort mensenquote:Op donderdag 30 juli 2009 19:01 schreef DennisMoore het volgende:
Als er 500.000 mensen afkomen op een "übertreurig kudtevenement", dan is het toch best een succes.
Misschien kunnen mensen op bootjes met muziek en drank en uitzicht gewoon plezier hebben?
quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:10 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Untermenschen? Zeg het maar hoor....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |