abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:07:36 #1
163650 Greys
pi_71171815
Deze openingspost is HIER te vinden!



******UPDATE 20-7: Nu ook betalen met Paypal mogelijk via asielactie@gmail.com !!!!
En langzaam maar zeker wordt FOK! steeds groener met al die mooie groene tagjes en namen!


Deze keer een iets andere opzet van de asielactie, namelijk een inzameling voor een permanente opvang voor niet te plaatsen asieldieren. Ook manier van inzamelen wordt iets anders dan gewend, omdat jullie de zolders al twee keer hebben omgekeerd voor onze vorige acties Hieronder vind je alle informatie!

** Deze actie loopt tot 01-09-2009 **
De overhandiging zal zaterdag 12 September 2009 zijn!


Piet Pootje, een oude zwerver die eindelijk van een warm mandje en veilig pensioen mag gaan genieten:


Stichting Dierenthuis is een permanente opvang voor kansarme asieldieren. Honden oud, ziek of met gedragsproblemen en verwilderde katten vinden hier een blijvend thuis. De dieren zijn afkomstig van asielen, waar ze vaak verwaarloosd en mishandeld binnen zijn gebracht. Maar ook van mensen die met de stichting een regeling hebben getroffen dat zij voor haar dieren zorgt als ze er zelf door overlijden niet meer toe in staat zijn.
Inmiddels geeft Dierenthuis onderdak aan ongeveer 500 katten en 50 honden. Dieren die elders langdurig onplaatsbaar bleken, worden hier met veel liefde en zorg omringd, zodat ze eindelijk van een fijn leven mogen genieten. Een leven zonder hokken en tralies op een terrein van maar liefst dertigduizend vierkante meter met bomen, struiken en vijvers om in te zwemmen. En omdat ze al genoeg hebben meegemaakt mogen ze hier dan ook voor altijd blijven.

De Stichting heeft aangegeven dat ze graag hulp ontvangen, aangezien ze geen subsidies krijgen. Alle medewerkers en beheerders zijn vrijwilligers. Omdat de medische kosten voor de dieren enorm hoog zijn (70.000 euro in 2008) vragen zij dierenliefhebbers onder andere mee te helpen met het inzamelen van schoonmaakmiddelen.

Benodigd zijn o.a.: Bleekmiddel - Dettol - Allesreinigers - Vuilniszakken groot en klein - Wegwerphandschoenen - Keukenrollen - Handdoeken - Dekens - Bezems harde en zachte - Stoffer en blik - Blikvoer kat whiskas of gourmet (geen supermarktmerk of tom poes) - Waspoeder - Afwasmiddel - Handzeep - Afwasborstels - Kattenbakken zonder deksel - Benches - Buffelhuid - Carnibest - rundergehakt - pens - kippepoten - geitenmelk.

HOE KAN JIJ HELPEN? GEEF ZE EEN PAKKET OF VRIJE DONATIE!

Pakket A:
Afwasmiddel, vuilniszakken, bleek, wegwerphandschoenen. Ter waarde van 5 euro.

Pakket B:
Divers blikvoer, buffelhuid, kattenbak zonder deksel. ter waarde van 10 euro.

Vrije donatie:
Uiteraard zijn ook bedragen kleiner dan 5 euro van harte welkom, of een willekeurig ander bedrag.

* Roep in het topic dat je bijvoorbeeld Pakket A wilt geven. Mail vervolgens even naar asielactie@fok.nl, dan ontvang je van ons het speciale rekeningnummer en dan maak je daarop 5 euro over. Of Pakket B, dan maak je 10 euro over. Meerdere pakketten mag natuurlijk ook, naar gelang het bedrag dat je kunt en wilt missen.

* Als je een geldelijke donatie wilt doen, ook even een gil geven en een mailtje sturen. Bedrag hoef je er niet bij te noemen als je dat niet wilt. Je krijgt dan een mail terug met instructies hoe over te maken.

* Mocht je speciale spullen hebben die je wilt doneren, bijvoorbeeld een bench of bezems of iets anders uit het lijstje, dan ook even een gil geven, dan vinden we daar een oplossing voor qua ophalen!

DONATEURS KRIJGEN EEN WELVERDIEND TAGJE TOT DE DAG VAN OVERHANDIGING!

EN VERDER?
De pakketten zijn voor een klein gedeelte symbolisch. Van het uiteindelijke totaalbedrag halen we uiteraard de genoemde spullen, maar bijvoorbeeld een pallet bleekmiddel, een berg Dettol, een paar dozen handschoenen e.d. Voor welk gedeelte van het bedrag dit gekocht zal worden, zal in overleg in deze topics gaan. Het overige gedeelte van het geld zal dmv een cheque aan Dierenthuis worden overhandigd bij de spullen, zodat ze dat naar vrije keuze nog kunnen besteden voor de dieren. Er zal controle op de speciale rekening zijn door aan te wijzen personen.

VERVOER:
We hebben rijders nodig die ergens eind augustus spullen kunnen gaan kopen bij de groothandel en dat bij zich willen houden om op de dag van de overdracht naar Dierenthuis te brengen. Wil je je hiervoor als vrijwilliger opgeven? Graag! Zonder rijders gaat deze actie niet slagen!

Rijders die zich al hebben opgegeven!
Mogelijke rijders en/of opslag:
- Cat22, omgeving Weert
- Netsplitter, omgeving Delft
- Nokwanda, omgeving Schiedam
- Ingetje79, omgeving onderin Friesland
- Greys, omgeving Bleiswijk
- Hekates
- Maes, omgeving Rotterdam
- ElisaB, West Brabant; tussen Roosendaal en Breda
- Qwea, Drenthe
- Qwea/MM, Den Helder
- Loveless85, omgeving Rotterdam (geringe opslag)
- MissBliss, omgeving Amsterdam
- De heer en mevrouw Bigbird
- JJH, omgeving Zwolle
- anboni, omgeving Den Haag
- ferrari_rood omgeving Noord-Brabant/Limburg
- Lindytje, omgeving Tilburg
- Draculettetje, omgeving Apeldoorn
- Milanese, omgeving Lelystad/Hilversum

BIJ VRAGEN
Vragen over deze actie kan je in dit topic kwijt, of je kunt een PM sturen aan Qwea, Ingetje79, Greys of Harajuku. Mailen naar asielactie@fok.nl kan ook!

Helpen voelt goed! Vind je ook niet?

ONZE ASIELACTIES 2007 EN 2008:

Overhandiging Asielactie 2008 Zwolle en overhandiging Asielactie 2007 Rotterdam: http://s966.photobucket.com/albums/ae143/asielactie/



Deze openingspost is HIER te vinden!

[ Bericht 0% gewijzigd door Greys op 21-07-2009 12:51:04 ]
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:07:49 #2
163650 Greys
pi_71171824


1485 EURO IS ER AL BINNEN!

Met grote dank aan de volgende donateurs:

- Anne
- Lekiamh
- Een Mystery Man, vriend van Hara
- Fam. Bigbird
- TripleQ
- WTF2009
- Styliste
- Loveless85
- Memento-Mori
- Sander-3
- Internettie
- AndY422
- Nokwanda
- Juicyhil
- dutchie88
- Vogeltjesdans
- MysteryMan nogmaals
- Briana_muirinn
- As_33
- Fha
- Sindell
- Anboni
- het zakgeld van de verwende pappoezen van DancingPhoebe & zovty
- Pussydeluxe & Erwinbey
- Danielluh
- Draculettetje
- Piranja
- MissBliss & Re
- Yahiko750
- Ml-etje
- BrandX
- Jojo
- Automatic
- Zotheid
- Conleche
- Tisauch
- Sheonlydreams86
- DABAmaster
- supkaa
- MamsX
- Het dochtertje van MamsX (Pvoessss! )
- Smash-it
- Phaidra
- oh oh
- Desunoto
- Heer Greys
- Muis006
- TheFrankey
- MamaBliss
- Jill-RMC
- Netsplitter
- TheZapster
- Xummon
- Krentenbol.
- Xebber
- Dizzy-Miss-Lizzy
- YskaFredriksson
- TDHS
- Harajuku.
- ImTheBase
- Anywhere
- Mjan
- Goodbye
- Gloei
- De vriend van Fha
- HuHu
- Minkuukel
- Maes
- Misan
- Raissa & Milanese
- Schunckelstar
- Semnai
- JJH
- Jora23
- Addict89
- Venomsnake
- ChipsZak.
- Meneer Draakje en Ronja
- Ps2K
- P.F
- -J-D-
- Lente_ninja
- Maiar
- Whiskers
- Teckna
- Fruityloop
- Blackviper
- Peter6000






STA JE NIET IN DEZE LIJST of ben je nog niet groen en heb je wel gedoneerd, geef dan alsjeblieft even een gil in het topic. Wij zijn ook maar mensen, dus helaas maken we wel eens een foutje of zien we iemand over het hoofd, ook al proberen we dat niet te doen natuurlijk. Dus roep gerust, dan kijken we het na en zetten we je er bij en schilderen we je groen!

[ Bericht 49% gewijzigd door Greys op 21-07-2009 15:13:47 ]
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:10:07 #3
163650 Greys
pi_71171882
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:08 schreef getl0st het volgende:

[..]

en je bent te vroeg met het nieuwe topic
Dat komt af en toe even zo uit, want sommigen van de organisatieladies (waaronder ik) zitten op hun werk en met dat gepiel met lijstjes kopiėren enzo... nahja, je snapt het wel
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:10:36 #4
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_71171890
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:10 schreef Greys het volgende:

[..]

Dat komt af en toe even zo uit, want sommigen van de organisatieladies (waaronder ik) zitten op hun werk en met dat gepiel met lijstjes kopiėren enzo... nahja, je snapt het wel
Fok op werk
I've got more game than Monopoly.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:11:55 #5
163650 Greys
pi_71171923
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:10 schreef getl0st het volgende:

[..]

Fok op werk
Het is hier rustig ivm vakantietijd dus kan het best op de achtergrond en tussendoor

We gaan vandaag over de 1000 euro! Op dag 4 al! Nog niet eerder vertoond dit met de Asielactie!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71171932
Onze centjes nog niet binnen?
pi_71171954
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:11 schreef Greys het volgende:

[..]

Het is hier rustig ivm vakantietijd dus kan het best op de achtergrond en tussendoor

We gaan vandaag over de 1000 euro! Op dag 4 al! Nog niet eerder vertoond dit met de Asielactie!
met dank aan jullie dames die dit weer in goede banen leiden

en met dank aan iedereen die doneert natuurlijk
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:14:01 #8
163650 Greys
pi_71171974
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:12 schreef Raissa het volgende:
Onze centjes nog niet binnen?
Nee nog niet, vanaf welke bank komt het?
Misschien zometeen wel hoor!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71171986
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:14 schreef Greys het volgende:

[..]

Nee nog niet, vanaf welke bank komt het?
Misschien zometeen wel hoor!
Rabo
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:15:34 #10
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_71172014
Het wordt voor zeker 1000 euro vandaag
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:16:13 #11
163650 Greys
pi_71172036
Ho! Ho! Ho!

Nieuwe stand: 1.190,-- op de rekening en 62,-- op Paypal =

1.252,--
1.252,--
1.252,--

WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Ik kan nog niet zien (wordt nog verwerkt zie ik) van wie de centjes binnen zijn nu, maar over tien minuten kijk ik weer!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71172065
Wat een gigantisch bedrag al
Op woensdag 22 mei 2013 21:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:17:54 #13
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_71172079
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:16 schreef Greys het volgende:
Ho! Ho! Ho!

Nieuwe stand: 1.190,-- op de rekening en 62,-- op Paypal =

1.252,--
1.252,--
1.252,--

WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Ik kan nog niet zien (wordt nog verwerkt zie ik) van wie de centjes binnen zijn nu, maar over tien minuten kijk ik weer!
Wooooooooowww!!
I've got more game than Monopoly.
  Moderator dinsdag 21 juli 2009 @ 10:19:30 #14
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_71172121
Jeumig wat gaan jullie goed

Ik heb het topic weer sticky gezet
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_71172151
O+ 11-06-2009 O+
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:21:12 #16
163650 Greys
pi_71172157
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:19 schreef senesta het volgende:
Jeumig wat gaan jullie goed

Ik heb het topic weer sticky gezet
Dank je!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:22:56 #17
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71172207
WTF!

Super!

Greys, had jij Makamba uit het vorige deel gePMd? Ik moet echt ff werken nu
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:23:45 #18
163650 Greys
pi_71172235
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:22 schreef Ingetje79 het volgende:
WTF!

Super!

Greys, had jij Makamba uit het vorige deel gePMd? Ik moet echt ff werken nu
Ja! Makamba en Mjan!
En ik heb je net de stand gesmst Ik wist niet of je het hier kon zien al
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:26:01 #19
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71172282
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:16 schreef Greys het volgende:
Ho! Ho! Ho!

Nieuwe stand: 1.190,-- op de rekening en 62,-- op Paypal =

1.252,--
1.252,--
1.252,--

WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Ik kan nog niet zien (wordt nog verwerkt zie ik) van wie de centjes binnen zijn nu, maar over tien minuten kijk ik weer!
Hij gaat lekker
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mij mag je er voor wakker maken.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:26:25 #20
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_71172291
Whoeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

I told you so
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:27:21 #21
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_71172306
10 minuten zijn om. Kijken!
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:28:50 #22
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_71172338
Wie maakt die jompelsmiley even groen? Ik vind dat wel passend (en kan dat zelf niet )
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 10:29:13 #23
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71172347
Woah.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:33:30 #24
163650 Greys
pi_71172444
16 mensen toegevoegd aan de fipo lijst!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:35:20 #25
129012 Semnai
Crazy Catlady
pi_71172490
Goeiemorgen meer dan 1250 euro alweer

Gaat lekkerrrrrrrrr
¨Je moet niet alles geloven wat je denkt.¨
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 10:38:34 #26
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71172575
Mag ik het rekeningnr? Doe maar PM.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:40:48 #27
163650 Greys
pi_71172644
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:38 schreef ChipsZak. het volgende:
Mag ik het rekeningnr? Doe maar PM.
Komt er aan!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:43:07 #28
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_71172696
tvp!!
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:45:21 #29
163650 Greys
pi_71172738
ook allemaal de sigjes weer even naar het juiste topicnummer laten verwijzen he?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 10:45:26 #30
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71172743
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:40 schreef Greys het volgende:

[..]

Komt er aan!
Zo. Done.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:46:08 #31
163650 Greys
pi_71172764
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:45 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Zo. Done.
* groene kwast pakt....
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:47:00 #32
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_71172780
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:45 schreef Greys het volgende:
ook allemaal de sigjes weer even naar het juiste topicnummer laten verwijzen he?
Been there, done that, bought the T-shirt! Zijn er eigenlijk T-shirts? Waarvan de opbrengst naar de Asielactie gaat natuurlijk

Ik ben opgestaan met een Quasimodo-oog vanochtend
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:52:37 #33
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71172908
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:46 schreef Greys het volgende:

[..]

* groene kwast pakt....
Mij mag je er voor wakker maken.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:52:40 #34
163650 Greys
pi_71172910
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:47 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Been there, done that, bought the T-shirt! Zijn er eigenlijk T-shirts? Waarvan de opbrengst naar de Asielactie gaat natuurlijk

Ik ben opgestaan met een Quasimodo-oog vanochtend
Zomaar vanuit het niets? Of heb je er in geprikt?

Geen t-shirts, wel groene kleurtjes en tagjes te koop!
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:28 schreef Maes het volgende:
Wie maakt die jompelsmiley even groen? Ik vind dat wel passend (en kan dat zelf niet )
Shit, ik dacht dat ik die ooit al eens ergens gezien had!
In mijn MSN thuis geloof ik! Die zou wel tof zijn ja!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:55:13 #35
163650 Greys
pi_71172975
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:55:28 #36
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_71172980
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:52 schreef Greys het volgende:

[..]

Zomaar vanuit het niets? Of heb je er in geprikt?

Geen t-shirts, wel groene kleurtjes en tagjes te koop!
[..]

Shit, ik dacht dat ik die ooit al eens ergens gezien had!
In mijn MSN thuis geloof ik! Die zou wel tof zijn ja!
Nee ik ben er niet aan geweest, het doet ook geen pijn verder. 't Is alleen rood en heel erg dik

Ik meen me trouwens ook te herinneren een groene jompelsmiley te hebben gezien was er in GC geen smileytopic?
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:56:10 #37
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_71172992
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:55 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 10:56:35 #38
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71173002
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:46 schreef Greys het volgende:

[..]

* groene kwast pakt....
Spannend.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 10:56:44 #39
163650 Greys
pi_71173007
We hebben een G
We hebben een R
We hebben een O
We hebben een E
We hebben een N

GROEN GROEN GROEN!
Omdat we het voor Dierenthuis doen!

IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 10:57:30 #40
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71173020



[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 10:59:57 #41
128457 supkaa
Geölte Blitz
pi_71173080
Wat is het toch leuk dat wanneer je een paar uurtjes niet in dit topic hebt gekeken je je altijd weer verbaast over de tussenstand!
Wat gaat het goed!
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:02:33 #42
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_71173137
Hoe werkt dat met die groene smiley?
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:05:37 #43
163650 Greys
pi_71173211
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:02 schreef Maes het volgende:
Hoe werkt dat met die groene smiley?
[ img ] http://www.xs4all.nl/~olie/fok/smilies/Smilies/cheerlie-groen.gif [ /img]

en dan zonder spaties!
Achter de schermen zijn we aan het proberen te regelen of de groene smiley gedurende de actie ook bij de 'standaard klikbare' smilies mag komen.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:07:47 #44
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_71173258
En ik ben vanavond ook groennn
I've got more game than Monopoly.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:08:12 #45
163650 Greys
pi_71173265
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:56 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Spannend.
Het staat je goed Chipsie! Met dank aan de immer razendrappe Iteejer!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:09:04 #46
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71173280
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:10:23 #47
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_71173318
Yo!
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:10:25 #48
163650 Greys
pi_71173320
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:09 schreef Ingetje79 het volgende:
[ afbeelding ]
Green is taking over the worldFOK!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:11:15 #49
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71173344
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:07 schreef getl0st het volgende:
En ik ben vanavond ook groennn
Mij mag je er voor wakker maken.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:11:41 #50
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_71173357
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:10 schreef Greys het volgende:

[..]

Green is taking over the worldFOK!
Te sloom met quoten, maar [img] getl0st [/img]? hahaa
I've got more game than Monopoly.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:12:19 #51
163650 Greys
pi_71173372
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:07 schreef getl0st het volgende:
En ik ben vanavond ook groennn
misschien al ietsje vroeger! Omdat ik zo van GROEN hou!
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:10 schreef ElisaB het volgende:
Yo!
Heb je de stand gezien?
En ik had nog willen reageren op je op slotte EHBO tent, maar toen was die post ineens weg
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:12:40 #52
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_71173383
Ff wat overmaken
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuļtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:13:47 #53
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_71173427
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:12 schreef Greys het volgende:

[..]

misschien al ietsje vroeger! Omdat ik zo van GROEN hou! [ afbeelding ]
[..]

Heb je de stand gezien?
En ik had nog willen reageren op je op slotte EHBO tent, maar toen was die post ineens weg
Oeehh
I've got more game than Monopoly.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:13:54 #54
163650 Greys
pi_71173429
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:11 schreef getl0st het volgende:

[..]

Te sloom met quoten, maar [ [url= getl0st ]afbeelding[/url] ]? hahaa
Ja goffer, dat stond dus onder mijn CtrlV omdat ik jou net aan Iteejer had doorgegeven om groen te maken
En ik dacht dat de groene smiley nog onder mijn CtrlV zat.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 11:14:43 #55
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71173448
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:08 schreef Greys het volgende:

[..]

Het staat je goed Chipsie! Met dank aan de immer razendrappe Iteejer! [ afbeelding ]
Holy, .
Nu al?

Ik vind idd dat het me wel kinky staat, .
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:15:44 #56
163650 Greys
pi_71173473
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:12 schreef eleusis het volgende:
Ff wat overmaken
Ai laf joe!

Zo terug, even een kort stukje schrijven voor de FP!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71173544
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:16 schreef Greys het volgende:
1.252,--
Zo dan, wat gaat dat hard zeg!
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 11:21:53 #58
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71173648
Is die 2,- niet die 2,- van Xebber?
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:22:17 #59
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_71173659
JEEEUHHHH ik ben ook groen
Dankje Greys
I've got more game than Monopoly.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:26:37 #60
163650 Greys
pi_71173783
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:21 schreef ChipsZak. het volgende:
Is die 2,- niet die 2,- van Xebber?
Nope, want die heeft uiteindelijk veel meer overgemaakt dan 2,-
Maar we doen geen mededelingen eigenlijk over bedragen, iedereen mag storten wat hij/zij kan missen en ook met 2 euro zijn we heel blij!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:33:13 #61
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_71173993
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:12 schreef Greys het volgende:
Heb je de stand gezien?
En ik had nog willen reageren op je op slotte EHBO tent, maar toen was die post ineens weg
Yes I did. Maar jij hebt volgens mij mijn opmerking over standen gemist (nee, ik ga je geen linkje geven)

Ik denk dat onze sponsoring niet doorgaat; ik heb ze al een keer of 5 gebeld, en ik heb ook ingesproken, maar ze nemen niet op / bellen niet terug. Jammer maar helaas.

En wat de tent betreft: het werd té erg
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:33:32 #62
163650 Greys
pi_71174009
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:22 schreef getl0st het volgende:
JEEEUHHHH ik ben ook groen
Dankje Greys
Graag gedaan! Zegt het voort, FOK! moet nog vééél groener!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:37:12 #63
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_71174102

Gaat ik doen!
I've got more game than Monopoly.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:37:39 #64
163650 Greys
pi_71174123
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:33 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Yes I did. Maar jij hebt volgens mij mijn opmerking over standen gemist (nee, ik ga je geen linkje geven)

Ik denk dat onze sponsoring niet doorgaat; ik heb ze al een keer of 5 gebeld, en ik heb ook ingesproken, maar ze nemen niet op / bellen niet terug. Jammer maar helaas.

En wat de tent betreft: het werd té erg
Alice net gesproken, ze nam meteen op!
En duizend maal excuses, ze had wel 114 voicemailberichten en had nog niet iedereen kunnen terugbellen. Per mail gaat sneller zei ze en ze is op dit moment bereikbaar via haar 06, wat ik je NU ga PM-en
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:42:32 #65
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71174286
mogguh!

ff dit topic bijlezen. Vorige al gehad
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:45:57 #66
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71174393
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:33 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Yes I did. Maar jij hebt volgens mij mijn opmerking over standen gemist (nee, ik ga je geen linkje geven)

Ik denk dat onze sponsoring niet doorgaat; ik heb ze al een keer of 5 gebeld, en ik heb ook ingesproken, maar ze nemen niet op / bellen niet terug. Jammer maar helaas.

En wat de tent betreft: het werd té erg
Heb je het over dth? Weet je hoe druk die zijn? Ik hoorde het gisteren van jora. Die zijn drukker dan mijn eigen DA. En das niet normaal hoe druk die is die heeft amper tijd om te eten ofzo
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71174429
ik wil ook groen mee jompelen
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:47:37 #68
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71174456
quote:
Geachte mevrouw **,

Hartelijk dank dat u bij het aanvragen voor sponsoring aan COLGATE-PALMOLIVE hebt gedacht.

Echter, gezien het grote aantal verzoeken dat ons iedere dag bereikt, kunnen wij uw verzoek helaas niet honoreren.

Met vriendelijke groet,

Consumentenservice
Colgate-Palmolive Nederland B.V.
Pruts bedrijven. Ze willen niet. Ze kunnen wel, ze willen niet
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:49:01 #69
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71174502
quote:
-Sorbo (Qwea.) Alles reiniger en afwasborstels
-Ikea (Qwea.) Afwasborstels en stoffers en blikken
-Unilever (Qwea.) Waspoeder, Glorix, Allesreiniger
-Jumper (Qwea.) Whiskas en/of Gourmet
-Purina (Qwea.) Gourmet
-Makro (Qwea) Korting op aangekochte spullen
-Vente diervoeding (Qwea) Buffelhuid en/of gourmet/whiskas
-HG (Qwea) Vloerreiniger en alle nare geurtjes weg
-Ajax/colgate/palmolive (Qwea) Ajax 2 in 1 chloor alles reiniger en
ajax Fźte des Fleurs alles reiniger

-Cillit bang (Qwea) Cillit BANG Power Cleaner Vet & Vloer en/of Cillit
BANG Power Cleaner Ontvetter
-herbyvers.nl (Qwea) Kuikens en barf -> vers vlees
-Duck natuurvoeding (Qwea) Duck!
Wat ik al heb gehad, en het doorgestreepte is wat niet wil mee doen.

Nog meer bedrijven?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71174526
Ah, goede actie..
* venomsnake gaat ook meedoen.

Ik ga voor pakket B.
Zo even een mail sturen voor het rekeningnummer.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:51:25 #71
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71174594
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:33 schreef Greys het volgende:

[..]

[ afbeelding ] Graag gedaan! Zegt het voort, FOK! moet nog vééél groener! [ afbeelding ]
Ik zie nog heel wat niet groene Fokkers, en nog erger niet groene Moderators

Dussssssssss, niet doneren = weekban dat zal ze leren.
Mij mag je er voor wakker maken.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:51:52 #72
163650 Greys
pi_71174605
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71174730
Pakket A, mail gestuurd.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:55:14 #74
163650 Greys
pi_71174747
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:49 schreef venomsnake het volgende:
Ah, goede actie..
* venomsnake gaat ook meedoen.

Ik ga voor pakket B.
Zo even een mail sturen voor het rekeningnummer.
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:51 schreef minkuukel het volgende:

[..]

Ik zie nog heel wat niet groene Fokkers, en nog erger niet groene Moderators

Dussssssssss, niet doneren = weekban dat zal ze leren.
We hebben toch liever dat het uit eigen vrije wil gebeurt hoor!
Maar je enthousiasme is lief!
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:49 schreef Qwea het volgende:

[..]

Wat ik al heb gehad, en het doorgestreepte is wat niet wil mee doen.

Nog meer bedrijven?
Qtje, ik ga zo ook nog even nadenken. Je bent in elk geval een held dat je alles zit te mailen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:55:29 #75
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71174753
de mensen die hebben gemailt, hebben mail terug!
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 11:55:30 #76
163650 Greys
pi_71174756
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:54 schreef loowie het volgende:
Pakket A, mail gestuurd.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:57:01 #77
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71174810
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:55 schreef Greys het volgende:

[..]


[..]

We hebben toch liever dat het uit eigen vrije wil gebeurt hoor!
Maar je enthousiasme is lief!
[..]

Qtje, ik ga zo ook nog even nadenken. Je bent in elk geval een held dat je alles zit te mailen!
Waarom een held? Bedrijven moeten gewoon doneren niet zeiken, gewoon helpen.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71174856
Wat een bedrag al.

En de video's op de site zijn trouwens erg leuk om te zien.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 11:59:09 #79
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_71174889
Tvp.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_71174951
Hee mijn dochter staat niet eens in de lijst met haar pakketje a
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 12:02:00 #81
128220 Peter6000
pi_71174996
Ontzettend goede actie, 'gewone' dieren kunnen vaak via de asielen geplaatst worden, maar er zijn nu eenmaal dieren die (bijna) niemand wil (bijvoorbeeld honden met forse gedragsproblemen of oudere onzindelijke honden), of katten die vanwege verwildering niet plaatsbaar zijn.
Heel belangrijk dat voor die dieren ook opvang is.

Daarom doe ik mee voor 50 euro.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:02:11 #82
163650 Greys
pi_71175000
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:58 schreef Desunoto het volgende:
Wat een bedrag al.

En de video's op de site zijn trouwens erg leuk om te zien.
Leuk he?
Ik vind deze video ook zo leuk, dat je echt een overzicht krijgt van hoe het daar toe gaat en wie er allemaal wonen aan dieren:

http://www.dierenthuis.nl/nl/video/videodetail.php?video_id=6

(Met op ongeveer 6.20 die twee hondjes in die kruiwagen )
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:02:41 #83
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175013
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:02 schreef Peter6000 het volgende:
Ontzettend goede actie, 'gewone' dieren kunnen vaak via de asielen geplaatst worden, maar er zijn nu eenmaal dieren die (bijna) niemand wil (bijvoorbeeld honden met forse gedragsproblemen), of katten die vanwege verwildering niet plaatsbaar zijn.
Heel belangrijk dat voor die dieren ook opvang is.

Daarom doe ik mee voor 50 euro.
! ik vind jou een held

Stuur je een mail, of wil je een pm?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:03:06 #84
163650 Greys
pi_71175030
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:00 schreef MamsX het volgende:
Hee mijn dochter staat niet eens in de lijst met haar pakketje a
Goed dat je het zegt! Ga het meteen doen! Pvvvvoesssssss!
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:02 schreef Peter6000 het volgende:
Ontzettend goede actie, 'gewone' dieren kunnen vaak via de asielen geplaatst worden, maar er zijn nu eenmaal dieren die (bijna) niemand wil (bijvoorbeeld honden met forse gedragsproblemen), of katten die vanwege verwildering niet plaatsbaar zijn.
Heel belangrijk dat voor die dieren ook opvang is.

Daarom doe ik mee voor 50 euro.
EDIT: Wat Qwea zegt! En namens mij ook nog een
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71175050
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:02 schreef Peter6000 het volgende:
Ontzettend goede actie, 'gewone' dieren kunnen vaak via de asielen geplaatst worden, maar er zijn nu eenmaal dieren die (bijna) niemand wil (bijvoorbeeld honden onzindelijke honden), of katten die vanwege verwildering niet plaatsbaar zijn.
Heel belangrijk dat voor die dieren ook opvang is.

Daarom doe ik mee voor 50 euro.
Wauw.
pi_71175059
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:49 schreef Qwea het volgende:


Nog meer bedrijven?
http://www.haaksbarf.nl/ misschien?
pi_71175074
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:02 schreef Greys het volgende:

[..]

Leuk he?
Ik vind deze video ook zo leuk, dat je echt een overzicht krijgt van hoe het daar toe gaat en wie er allemaal wonen aan dieren:

http://www.dierenthuis.nl/nl/video/videodetail.php?video_id=6

(Met op ongeveer 6.20 die twee hondjes in die kruiwagen )
Precies die video was ik al aan het laden toen ik m'n post schreef.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:04:38 #88
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175091
greys? Doe eens de binnengekomen mail checken. Daar had ing het met dr over ik ga daar geen reply op sturen
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:04:53 #89
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175103
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:03 schreef anboni het volgende:

[..]

http://www.haaksbarf.nl/ misschien?
*op lijstje zet
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 12:05:04 #90
128220 Peter6000
pi_71175111
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:02 schreef Qwea het volgende:


Stuur je een mail, of wil je een pm?
Ik mail wel ff.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:05:43 #91
163650 Greys
pi_71175136
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:04 schreef Qwea het volgende:
greys? Doe eens de binnengekomen mail checken. Daar had ing het met dr over ik ga daar geen reply op sturen
?
Ik ga wel even kijken, geen idee waar je het over hebt
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:05:44 #92
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175137
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:05 schreef Peter6000 het volgende:

[..]

Ik mail wel ff.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:06:02 #93
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175150
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:05 schreef Greys het volgende:

[..]

?
Ik ga wel even kijken, geen idee waar je het over hebt
Dat zie je wel als je alleen al naar de naam kijkt !
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 12:06:27 #94
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71175164
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:26 schreef Greys het volgende:

[..]

Nope, want die heeft uiteindelijk veel meer overgemaakt dan 2,-
Maar we doen geen mededelingen eigenlijk over bedragen, iedereen mag storten wat hij/zij kan missen en ook met 2 euro zijn we heel blij!
Snap ik.
Maar ik dacht de 2,- te herkennen dus vandaar de ' '
En tuurlijk is ook 2,- heel goed,
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:06:49 #95
163650 Greys
pi_71175177
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:04 schreef Qwea het volgende:
greys? Doe eens de binnengekomen mail checken. Daar had ing het met dr over ik ga daar geen reply op sturen
Ing heeft al teruggemaild
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:07:04 #96
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175186
Ing heeft al een reply gedaan
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:07:25 #97
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175203
ik moet mijn golden ff uitlaten!

brb
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71175286
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:02 schreef Greys het volgende:
http://www.dierenthuis.nl/nl/video/videodetail.php?video_id=6

(Met op ongeveer 6.20 die twee hondjes in die kruiwagen )
Die video vanaf 2:40... leuk.
pi_71175347
Ik wil ook graag meedoen

Super actie

Ik ga voor pakket B en nu even mailen!
BlaBlaBla
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:11:57 #100
163650 Greys
pi_71175360
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:11 schreef MarjoleinA het volgende:
Ik wil ook graag meedoen

Super actie

Ik ga voor pakket B en nu even mailen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71175442
Hahah inclusief met Pvoesss
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:15:22 #102
121310 venomsnake
El Saltador
pi_71175467
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:55 schreef Qwea het volgende:
de mensen die hebben gemailt, hebben mail terug!
Ik heb het geld overgemaakt.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_71175471
* iamredleader doet samen met Tinuviel mee!

mailtje is onderweg

Bedrag is ntb
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:16:55 #104
163650 Greys
pi_71175502
Jullie zijn geweldig! Echt!
Er komt vandaag weer heel veel groen op FOK! bij!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71175526
Mag ik ook een PM met het rekeningnummer? Dan is er weer een pakket A bij
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:18:24 #106
163650 Greys
pi_71175539
Woops, ik zie dat Ing nu ook terug zit te mailen, dus ik blijf er weer even vanaf.
Ing, die bovenste heb ik dus nog niet teruggemaild!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:18:43 #107
163650 Greys
pi_71175549
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:17 schreef Puala het volgende:
Mag ik ook een PM met het rekeningnummer? Dan is er weer een pakket A bij
PM komt er nu aan!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71175578
pm mij het rekeningnummer maar dan zal ik het geld overmaken voor een pakket B
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:20:34 #109
163650 Greys
pi_71175608
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:19 schreef mbil11 het volgende:
pm mij het rekeningnummer maar dan zal ik het geld overmaken voor een pakket B
Komt er NU aan!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71175642
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:18 schreef Greys het volgende:

[..]

PM komt er nu aan!
Overgemaakt.
Zag alleen later dat ik was vergeten mijn fok!naam er bij te zetten..
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:22:17 #111
163650 Greys
pi_71175673
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:21 schreef Puala het volgende:

[..]

Overgemaakt.
Zag alleen later dat ik was vergeten mijn fok!naam er bij te zetten..
PM mij even je woonplaats en je initialen, dan komt het goed
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:23:16 #112
96925 gunk77
Zo ik iets ben, ben ik ADO fan
pi_71175702
Goeie actie

Tvpeetje
pi_71175707
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:22 schreef Greys het volgende:

[..]

PM mij even je woonplaats en je initialen, dan komt het goed
Gedaan
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:23:31 #114
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_71175711
Woohoooo, wat gaat het goehoed!
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:27:30 #115
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175847
zo, wij zijn terug.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71175850
Ik doe ook wel mee voor 10 euro

Als jullie de gegevens even PM'en zal ik het bedrag overmaken

Superactie trouwens. Erg goed van jullie!
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:28:36 #117
202014 JJH
Knetter. O+
pi_71175882
Die groenen passen mooi bij m'n nick.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:30:13 #118
163650 Greys
pi_71175935
Ik heb weer heel veel groene kleurtjes aangevraagd!

En hebben jullie gezien dat NanKing ons ook weer op de Index (zie helemaal bovenaan) met een update heeft gezet? http://forum.fok.nl/index/forumindex
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:30:18 #119
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71175939
ik las dat iemand een bench had...

ik denk dat ze die bench netzoals bij shirley voor de katten gaan gebruiken. Wel open, maar zodat ze hun eigen plekje hebben
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:31:02 #120
163650 Greys
pi_71175962
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:27 schreef mafkees01 het volgende:
Ik doe ook wel mee voor 10 euro

Als jullie de gegevens even PM'en zal ik het bedrag overmaken

Superactie trouwens. Erg goed van jullie!
Je bent PM! Misschien wel meer dan eentje!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:31:26 #121
121310 venomsnake
El Saltador
pi_71175982
wow, ik ben nu al groen.

Hopen dat er nog veel mensen zullen volgen.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:31:56 #122
15348 Maiar
oeleboele
pi_71175995
Ik wil blik geven, moet ik iets vermelden wanneer ik via PayPal betaal?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:32:29 #123
163650 Greys
pi_71176018
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:31 schreef venomsnake het volgende:
wow, ik ben nu al groen.

Hopen dat er nog veel mensen zullen volgen.
*meep meep*

En ik hoop met je mee!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:33:06 #124
163650 Greys
pi_71176044
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:31 schreef Maiar het volgende:
Ik wil blik geven, moet ik iets vermelden wanneer ik via PayPal betaal?
Je nickname alsjeblieft er even bij zetten bij de opmerkingen, dan weet ik wie je bent als het binnenkomt
En dan kan ik je groen schilderen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:36:38 #125
15348 Maiar
oeleboele
pi_71176158
Gelukt, ik wil wel foto' s zien van het feestmaal he!
pi_71176186
Nou al groen

Het is overgemaakt. Veel succes verder!
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:39:50 #127
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71176267
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:36 schreef Maiar het volgende:
Gelukt, ik wil wel foto' s zien van het feestmaal he!
je wordt tegen die tijd kapot gespamt met pics en filmpjes
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:40:42 #128
163650 Greys
pi_71176293
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:36 schreef Maiar het volgende:
Gelukt, ik wil wel foto' s zien van het feestmaal he!
Oh die komen er zéker!
Heb je onderaan de OP de linkjes naar de foto's van vorige jaren al gezien?

Je centjes zijn al binnen zie ik net!

* een kloddertje groen hierrrrrrrrrrrr.... en een kloddertje....
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:41:33 #129
163650 Greys
pi_71176331
Ook Maiar wordt door Iteejer, and I quote, 'van harte gegroend!'
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:42:14 #130
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71176347
ik ben ff aan het reageren op een mail van dth. Ik zal ook gelijk van die bench vragen
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:42:58 #131
183595 Lente_ninja
They never saw it coming
pi_71176373
Doe mij ook maar zo'n sjiek groen tagje

*aanmelden voor Pakket A doet*
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:43:26 #132
76625 Blackviper
Be fast .... Be furious....
pi_71176391
Ik wil ook wel meedoen pakket A Hoe werkt dat? Wil met paypal doen.. Moet ik dan alsnog gaan mailen enzo?
Bla Bla Bla :P
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:44:28 #133
163650 Greys
pi_71176421
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:43 schreef Blackviper het volgende:
Ik wil ook wel meedoen pakket A Hoe werkt dat? Wil met paypal doen.. Moet ik dan alsnog gaan mailen enzo?
Dan mag je het overmaken via Paypal op asielactie@gmail.com, hoef je niet eerst te mailen.
Maar wel bij de opmerkingen even je nick er bij zetten alsjeblieft
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:44:47 #134
163650 Greys
pi_71176435
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:42 schreef Lente_ninja het volgende:
Doe mij ook maar zo'n sjiek groen tagje

*aanmelden voor Pakket A doet*
Ik PM je!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71176502
Ik wil graag een pakket B geven, ik mail nu eventjes
Not all chemicals are bad. Without chemicals such as hydrogen and oxygen, for example, there would be no way to make water, a vital ingredient in alcoholic drinks
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:47:53 #136
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71176532
Jeumig zeg! Wat gaan we hard!

Greys, is het weer niet eens tijd voor een tussenstandje?
En wat mij betreft mag de donateurslijst best op iedere pagina komen, onze donateurs mogen namelijk gezien worden
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:48:22 #137
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71176546
quote:
Beste mevrouw Q,

Onze honden hebben vaak speciaal dieet nodig, daarom voeren wij graag
rauwvlees ( geen varkensvlees ), maar die vraag is waarschijnlijk te
moeilijk. Wij voeren de honden Carnibest, rundergehakt, pens, kippepoten
en koeienbotten. Brokken voor de dieren hebben we ruim op voorraad.
Hondenkoekjes worden niet aan de honden gegeven, ze kunnen het vaak niet
verdragen. Geitenmelk is ook erg welkom. Hadden we dat al op ons
verlanglijstje staan?

Hartelijke groet,
kan dat in de OP svp?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71176562
Zal eens kijken of ik mijn ouders kan overtuigen, heb zelf namelijk geen creditcard

Maar zeer goede en leuke actie voor die beesies
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:48:56 #139
163650 Greys
pi_71176565
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:47 schreef Ingetje79 het volgende:
Jeumig zeg! Wat gaan we hard!

Greys, is het weer niet eens tijd voor een tussenstandje?
En wat mij betreft mag de donateurslijst best op iedere pagina komen, onze donateurs mogen namelijk gezien worden
Ik wou hem liever alleen als fipo doen, anders weet ik écht niet meer welke nou steeds de meest recente is hoor!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:49:47 #140
163650 Greys
pi_71176583
Ik ga nog even de geitenmelk enzo aan de OP toevoegen en nog even op de rekening gluren en dan ben ik echt even een uurtje niet aanwezig
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:50:10 #141
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71176596
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:48 schreef Stephan1237 het volgende:
Zal eens kijken of ik mijn ouders kan overtuigen, heb zelf namelijk geen creditcard

Maar zeer goede en leuke actie voor die beesies
Het hoeft niet enkel via paypal hoor via de bank kan ook
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:50:33 #142
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71176610
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:49 schreef Greys het volgende:
Ik ga nog even de geitenmelk enzo aan de OP toevoegen en nog even op de rekening gluren en dan ben ik echt even een uurtje niet aanwezig
14.gif
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:52:43 #143
76625 Blackviper
Be fast .... Be furious....
pi_71176679
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:44 schreef Greys het volgende:

[..]

Dan mag je het overmaken via Paypal op asielactie@gmail.com, hoef je niet eerst te mailen.
Maar wel bij de opmerkingen even je nick er bij zetten alsjeblieft
Done!

Paint me greeeeen! haha
Bla Bla Bla :P
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:53:43 #144
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71176705
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:48 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik wou hem liever alleen als fipo doen, anders weet ik écht niet meer welke nou steeds de meest recente is hoor!
Oke hoor

Maar ehm...die update?
Ik zit hier op m'n handen om niet in te loggen, dus euh....
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:54:21 #145
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_71176726
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 @ 12:40 schreef Greys het volgende:

[..]

Oh die komen er zéker!
Heb je onderaan de OP de linkjes naar de foto's van vorige jaren al gezien?
Oh ja!

*foto's van vorig jaar aan het uploaden is*
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 12:55:09 #146
163650 Greys
pi_71176749
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:53 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Oke hoor

Maar ehm...die update?
Ik zit hier op m'n handen om niet in te loggen, dus euh....
Log jij maar even in dan, want ik ben nog met groen schilderen bezig
Of als je nog twee tellen hebt, doe ik het zo.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:55:52 #147
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71176765
Paypal BlackViper en Fruitloop zijn binnen!

Greys, PM jij onze grote vriend ff?
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:58:21 #148
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71176828
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:55 schreef Greys het volgende:

[..]

Log jij maar even in dan, want ik ben nog met groen schilderen bezig
Of als je nog twee tellen hebt, doe ik het zo.
Ingelogd en alweer uitgelogd.
Maar ik kan niet zien wat er op de Paypal staat, of kijk ik verkeerd?
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 12:59:38 #149
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_71176879
Argh
quote:
Upload failed for DSC_7738-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7734-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7733-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7720-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7719-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7717-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7716-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7714-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7712-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7709-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7708-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7707-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7706-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7705-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7704-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7703-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7702-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7701-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7699-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7698-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7697-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7694-proc.jpg with error:
Upload failed for DSC_7693-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7692-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7690-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7685-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7682-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7681-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7679-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7678-proc.jpg with error:
Upload failed for DSC_7677-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7676-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7674-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7673-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7668-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7666-web.jpg with error:
Upload failed for DSC_7665-web.jpg with error:
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_71177015
Het past wel bij m'n icoontje.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:04:33 #151
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177041
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:03 schreef HuHu het volgende:
Het past wel bij m'n icoontje.
mooi groen snie lelijk
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71177042
Kan m'n username in de eerste post trouwens goed worden gespeld? HuHu. Met twee hoofdletters H.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 13:05:24 #153
163650 Greys
pi_71177068
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:55 schreef Ingetje79 het volgende:
Paypal BlackViper en Fruitloop zijn binnen!

Greys, PM jij onze grote vriend ff?
Gedaan.
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 12:58 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Ingelogd en alweer uitgelogd.
Maar ik kan niet zien wat er op de Paypal staat, of kijk ik verkeerd?
Rekening: 1230
Paypal: 81,50

Maakt totaal 1.311,50 *insert groene jompel die ik nu even niet kan vinden*
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71177098
Overgemaakt!
Not all chemicals are bad. Without chemicals such as hydrogen and oxygen, for example, there would be no way to make water, a vital ingredient in alcoholic drinks
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:06:02 #155
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177099
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:05 schreef Greys het volgende:

[..]

Gedaan.
[..]

Rekening: 1230
Paypal: 81,50

Maakt totaal 1.311,50 *insert groene jompel die ik nu even niet kan vinden*
bitch! je hebt je punt gewijzigd net toen ik hem wilde quoten !
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 13:06:06 #156
163650 Greys
pi_71177103
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:04 schreef HuHu het volgende:
Kan m'n username in de eerste post trouwens goed worden gespeld? HuHu. Met twee hoofdletters H.
Ga ik nu doen. Sorry.
En de rest van de donateurslijst ga ik over een uurtje bijwerken. Ben even weg
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71177129
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:06 schreef Greys het volgende:

[..]

Ga ik nu doen. Sorry.
En de rest van de donateurslijst ga ik over een uurtje bijwerken. Ben even weg
.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:10:55 #158
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71177259
Damn, wat een geld!

Ik hoop van harte dat die Jessy die hier laatst meepostte echt echt echt haar mond houdt tegen DTH.
Moet wel een verrassing blijven
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:12:05 #159
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_71177313

OMG wat gaat dat ongelooflijk hard hier!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:12:34 #160
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71177333
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:06 schreef Maraatje het volgende:
Overgemaakt! [ afbeelding ]


Als het binnen is regelt Greys dat jij ook wordt!
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:13:28 #161
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71177362
Trekken we met de overhandiging ook allemaal wat aan?
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:16:24 #162
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177468
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:10 schreef Ingetje79 het volgende:
Damn, wat een geld!

Ik hoop van harte dat die Jessy die hier laatst meepostte echt echt echt haar mond houdt tegen DTH.
Moet wel een verrassing blijven
Zo niet ga ik tegen yvonne klikken en dan kan ze niet meer op fok

[/bitch modus]
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:17:51 #163
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_71177528
Het is gelukt, mijn foto's van vorig jaar staan nu ook in het album
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_71177579
Goeie actie, ben er weer bij !
Doe mij ook maar het rekeningnummer aub
“The truth is that parents are not really interested in justice. They just want quiet.”
Amsterdam ... zo slecht nog niet
TACT: The ability to tell a man to go to hell and make him feel happy that he is on his way
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:20:15 #165
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177609
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:19 schreef Angelcakes het volgende:
Goeie actie, ben er weer bij !
Doe mij ook maar het rekeningnummer aub
PM of stuur je een mail?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:20:43 #166
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177624
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:17 schreef MissBliss het volgende:
Het is gelukt, mijn foto's van vorig jaar staan nu ook in het album
top! ik zal 1 sept zodra ik thuis ben ff de kerstactie van 2007 -> makatsi , uppen
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:21:15 #167
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177646
quote:
Geachte mevrouw Q

Graag komen wij terug op uw email met uw verzoek om sponsoring. Wij moeten u helaas meedelen op geen enkele wijze gevolg te kunnen geven aan uw verzoek.

Wij ontvangen veel verzoeken om steun en medewerking en zijn genoodzaakt een selectie te maken. Daar wij voor andere projecten gekozen hebben, is het voor ons niet mogelijk positief op uw verzoek te reageren.

Wij vinden het vervelend u te moeten teleurstellen.

Met vriendelijke groeten,
Unilever Benelux


Afdeling Sponsoring & Partnerships
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:23:27 #168
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_71177718
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:21 schreef Qwea het volgende:

[..]


Kom, we sturen ze een hondendrol in een zakje!

Wel met een groen strikje erom
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:26:17 #169
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177808
Zeg, ik heb hier om de hoek www.catanddogshop.nl zitten. Kunnen we daar wat van gebruiken? Dan kan ik vragen of ze dat tegen inkoopsprijs wil aanbieden? Tis een eenmans zaakje. Heb er baloe zn shampoo gekocht
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:26:30 #170
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71177814
De Poes van Greys ( ) vond mij ook wel lief

I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:26:57 #171
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177828
Zij heb ook carnibest
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:27:12 #172
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71177838
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:26 schreef Qwea het volgende:
Zeg, ik heb hier om de hoek www.catanddogshop.nl zitten. Kunnen we daar wat van gebruiken? Dan kan ik vragen of ze dat tegen inkoopsprijs wil aanbieden? Tis een eenmans zaakje. Heb er baloe zn shampoo gekocht
Mss voor Whiskas e.d.?
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:31:26 #173
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71177982
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:27 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Mss voor Whiskas e.d.?
Heeft ze dat ook? Ik had mijn mailtje al helemaal op carnivest bericht ff zien
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:32:49 #174
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71178024
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:03 schreef HuHu het volgende:
Het past wel bij m'n icoontje.
Same here
Mij mag je er voor wakker maken.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:37:26 #175
183595 Lente_ninja
They never saw it coming
pi_71178173
*lingo-modus*

GRROOOOEEEEN!!!

Wanneer krijg je je tagje? Als het geld binnen is?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:41:26 #176
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178305
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:37 schreef Lente_ninja het volgende:
*lingo-modus*

GRROOOOEEEEN!!!

Wanneer krijg je je tagje? Als het geld binnen is?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:41:36 #177
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71178310
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:31 schreef Qwea het volgende:

[..]

Heeft ze dat ook? Ik had mijn mailtje al helemaal op carnivest bericht ff zien
Wie? Alice?
Ja man!
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:43:19 #178
99672 HV
Ik moest bellen,
pi_71178353
Toffe actie .

Mag ik ook een PM met het rekeningnummer?
want de klop doet het niet.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:43:38 #179
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178368
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:41 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Wie? Alice?
Ja man!
nee, die cats and dogshop

Over welke alice heb je het nou? alice van dth?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:43:49 #180
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178376
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:43 schreef HV het volgende:
Toffe actie .

Mag ik ook een PM met het rekeningnummer?
komt eran!
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 13:45:18 #181
163650 Greys
pi_71178431
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:37 schreef Lente_ninja het volgende:
*lingo-modus*

GRROOOOEEEEN!!!

Wanneer krijg je je tagje? Als het geld binnen is?
Zometeen al, als Iteejer weer op zijn plek zit
Ik heb de aanvraag al ingediend!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:45:27 #182
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178438


Ik wil iedereen die tot nu toe heeft gedoneerd ontzettend bedanken! de dieren zijn ontzettend dankbaar!
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:46:04 #183
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178455
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:45 schreef Greys het volgende:

[..]

Zometeen al, als Iteejer weer op zijn plek zit
Ik heb de aanvraag al ingediend!
jouw uur is heel nog nie om.

Ik heb een dikke golden achter me liggen, die snurkt
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:46:36 #184
183595 Lente_ninja
They never saw it coming
pi_71178474
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:41 schreef Qwea het volgende:

[..]


Dat wacht ik met spanning af

Toch vind ikstiekem dat ze eigenlijk oranje moeten, in de kleur van Piet Pootje. Wat een bazenkat!
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 13:47:22 #185
163650 Greys
pi_71178495
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:46 schreef Qwea het volgende:

[..]

jouw uur is heel nog nie om.

Ik heb een dikke golden achter me liggen, die snurkt
Borie Blčr zit al buiten in de ren van zijn eten te smikkelen en Bink loopt weer door het huis te stuiteren.
Vissies nog even voeren en alles is weer tevreden

Oh ik had nog een ideetje waarover ik mijn mede-organisatrices nu even ga PM-en!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:48:10 #186
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178529
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:47 schreef Greys het volgende:

[..]

Borie Blčr zit al buiten in de ren van zijn eten te smikkelen en Bink loopt weer door het huis te stuiteren.
Vissies nog even voeren en alles is weer tevreden

Oh ik had nog een ideetje waarover ik mijn mede-organisatrices nu even ga PM-en!
huh? jij zat toch op je werk?

Ik snap er geen fuck meer van
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 13:50:07 #187
163650 Greys
pi_71178595
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:48 schreef Qwea het volgende:

[..]

huh? jij zat toch op je werk?

Ik snap er geen fuck meer van
Vanmorgen wel, nu ben ik thuis. Vandaar dat ik een uurtje weg was (naar huis rijden, boodschappies doen, dieren verzorgen). Vanmiddag vrij
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:51:59 #188
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_71178652
Mijn bruine monster ligt te ruften. All is well in huize Muis.
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:52:29 #189
202014 JJH
Knetter. O+
pi_71178665
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:45 schreef Greys het volgende:

[..]

Zometeen al, als Iteejer weer op zijn plek zit
Ik heb de aanvraag al ingediend!
Volgens mij ziet de beste man met een met groen en kan ie geen groen meer zien
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:53:05 #190
99672 HV
Ik moest bellen,
pi_71178691
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:43 schreef Qwea het volgende:

[..]

komt eran!
Thanks!

Het geld is al overgemaakt (voor pakket A ).
want de klop doet het niet.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:53:32 #191
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178705
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:51 schreef Muis006 het volgende:
Mijn bruine monster ligt te ruften. All is well in huize Muis.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71178707
Doe maar een PM, dan zal ik ook een bedragje storten
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 13:55:31 #193
163650 Greys
pi_71178772
Ladies, regelen jullie de PM's, ga ik de tagjes updaten en de donateurslijst

Het gaat zo goed, ik vind het geweldig allemaal
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:55:49 #194
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178781
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:53 schreef -J-D- het volgende:
Doe maar een PM, dan zal ik ook een bedragje storten
komt eraan!
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:56:38 #195
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178801
ik zal over een half uurtje or so de was eens gaan opvouwen die hier hangt vet veul
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:57:18 #196
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71178817
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:53 schreef -J-D- het volgende:
Doe maar een PM, dan zal ik ook een bedragje storten
Kijk, dit is een mod waar je wat aan hebt.
Mij mag je er voor wakker maken.
pi_71178853
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:57 schreef minkuukel het volgende:

[..]

Kijk, dit is een mod waar je wat aan hebt.
10tje is overgemaakt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:58:51 #198
72463 Whiskers
Kinky Kitten
pi_71178863
Ik ga Pakket B overmaken via paypal. Ehm, vraagje, vanwaar de buffelhuid?

[ook namens poezel Figaro]
Cat hair is a fashion statement
I'm really a cat you see and it's not my last life at all
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 13:59:01 #199
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71178867
Zijn dierenwinkels niet wat?
http://www.petsplace.nl/
www.jumper.nl

Vast niet he?
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 13:59:42 #200
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71178889
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:58 schreef Whiskers het volgende:
Ik ga Pakket B overmaken via paypal. Ehm, vraagje, vandaar de buffelhuid?

[ook namens poezel Figaro]
Da's een hondenlekkernij, .
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:00:30 #201
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_71178906
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:15 schreef Greys het volgende:

[..]

Ai laf joe!

Zo terug, even een kort stukje schrijven voor de FP!
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuļtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:01:21 #202
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71178944
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:58 schreef -J-D- het volgende:

[..]

10tje is overgemaakt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mij mag je er voor wakker maken.
pi_71178956
Overigens:
Top initiatief
Zal ook wat linkjes en uitleg plaatsen op wat sites die ik beheer.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:02:48 #204
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71178984
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:59 schreef ChipsZak. het volgende:
Zijn dierenwinkels niet wat?
http://www.petsplace.nl/
www.jumper.nl

Vast niet he?
Jawel hoor. Jumper heb ik al gemaild. Pets place doen ik op mn lijstje!
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:03:44 #205
72463 Whiskers
Kinky Kitten
pi_71179013
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:59 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Da's een hondenlekkernij, .
okeeh, ik dacht iets met zachte vachtjes voor in de mandjes ofzo... Leermomentje
Cat hair is a fashion statement
I'm really a cat you see and it's not my last life at all
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:07:26 #206
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71179137
pssssst
quote:
Hoi Denise,

Wat een goed initiatief dat jullie dit willen doen voor stichting dierentehuis.

Ik kan zelf carnibest aanbieden voor een kortingsprijs maar echt heel goedkoop kan ik het helaas niet maken omdat wij ook niet onder de inkoopprijs kunnen zitten.

Ik zal het eens met onze leverancier overleggen of er misschien iets te regelen valt want het zou natuurlijk mooi zijn als de dieren gewoon aan de carnibest voer kunnen blijven J



Weet jij toevallig voor welke prijs stichting dierentehuis de carnibest voorheen kon inkopen?



Met vriendelijke groet, Alyssa
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71179168
Oooh wat gaat het weer goed zeg

Zit ook nog te denken of ik mensen ken die misschien willen doneren, maar hier op werk wordt iig niets (stelletje zuunigerds )
O+ 11-06-2009 O+
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 14:09:27 #208
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71179197
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:03 schreef Whiskers het volgende:

[..]

okeeh, ik dacht iets met zachte vachtjes voor in de mandjes ofzo... Leermomentje
Net zoals ze wel varkensoor eten als lekkernij soms.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:09:37 #209
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71179204
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:01 schreef -J-D- het volgende:
Overigens:
Top initiatief
Zal ook wat linkjes en uitleg plaatsen op wat sites die ik beheer.

Dat zouden meer mod's moeten doen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mij mag je er voor wakker maken.
pi_71179447
Wat gaat het hard!
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_71179477
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:17 schreef Phaidra het volgende:
Wat gaat het hard!
Echt niet, ben nog steeds blauw
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:18:13 #212
94617 Ps2K
And his space hamster Skeletor
pi_71179478
Leuke actie, kan iemand mij even een PM sturen van de Paypal? Ik heb 100 eur in de aanbieding.
http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:18:53 #213
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71179496
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:18 schreef Ps2K het volgende:
Leuke actie, kan iemand mij even een PM sturen van de Paypal? Ik heb 100 eur in de aanbieding.
komt eraan!

en 100 euro?

*van stoel flikkert
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 14:19:00 #214
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71179499
!
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:19:46 #215
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71179521
Pm verzonden!

*nog steeds naast stoel ligt*
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:20:07 #216
94617 Ps2K
And his space hamster Skeletor
pi_71179535
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:19 schreef Qwea het volgende:
Pm verzonden!

*nog steeds naast stoel ligt*
Ik koop deze week geen rum
http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 14:20:22 #217
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71179547
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:19 schreef Qwea het volgende:
Pm verzonden!

*nog steeds naast stoel ligt*
*opraapt.

!
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 14:20:46 #218
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71179565
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:20 schreef Ps2K het volgende:

[..]

Ik koop deze week geen rum
Jeetje zeg, !!


Maar ook;
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_71179575
@J-D, daar ga ik niet over . Arme Iteejer maakt overuren!

100 euro !
Venus in pocketformaat
© loveli
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:21:16 #220
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71179582
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:20 schreef Ps2K het volgende:

[..]

Ik koop deze week geen rum
Ik vind jou vet schattig

?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:21:52 #221
121310 venomsnake
El Saltador
pi_71179603
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:18 schreef Ps2K het volgende:
Ik heb 100 eur in de aanbieding.
.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:22:24 #222
163650 Greys
pi_71179626
BIECHT: ik kan het bijna niet meer bijhouden!
En dat vind ik zo leuk!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:23:33 #223
163650 Greys
pi_71179659
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:18 schreef -J-D- het volgende:

[..]

Echt niet, ben nog steeds blauw
Da's mijn schuld, ik hing aan de telefoon te kleppen. (Vrouwen he... yadayadayada! )
Ik ga weer hard aan de slag! D:
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:23:49 #224
94617 Ps2K
And his space hamster Skeletor
pi_71179675
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:21 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik vind jou vet schattig

?
Alstu. Ik heb nou eenmaal een zwak voor mishandelde puppies en poekies.
http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:24:18 #225
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71179688
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:22 schreef Greys het volgende:
BIECHT: ik kan het bijna niet meer bijhouden!
En dat vind ik zo leuk!
Ik ben benieuwd wat er met carnibest gaat gebeuren zou tof zijn als ze het of gratis konden doen voor een x, of dat cat and dog shop het met een redelijke korting kan aanbieden
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:24:47 #226
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71179702
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:23 schreef Ps2K het volgende:

[..]

Alstu. Ik heb nou eenmaal een zwak voor mishandelde puppies en poekies.
OMFG. Het is al binnen

Jij bent mijn held
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:25:18 #227
163650 Greys
pi_71179717
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:23 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Kom, we sturen ze een hondendrol in een zakje!

Wel met een groen strikje erom
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:25:53 #228
163650 Greys
pi_71179736
Ps2K:
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71179744
Unilever Foodsolutions. Postbus 1250. 3000 BG Rotterdam Tel. 010-4394308

het adres voor al u drollen
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:28:51 #230
163650 Greys
pi_71179820
Het groen is weer bijgewerkt!

En net aangevraagd voor:
Angelcakes
Ps2K
-J-D-
Whiskers
eleusis
HV
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:29:35 #231
163650 Greys
pi_71179847
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:26 schreef Stephan1237 het volgende:
Unilever Foodsolutions. Postbus 1250. 3000 BG Rotterdam Tel. 010-4394308

het adres voor al u drollen
Hihihi!
Psssst, wil je ook groen? Om reclame voor ons te maken? Dan maak je later maar wat over, als je je ouders hebt overgehaald
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71179859
Greys! Check je bank !

Oja en dan moet ik hier zeggen voor pakket A? Maar je mag er ook iets anders van kopen, maakt mij niet uit.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:30:29 #233
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71179875
ik ga miepen ; is er al een nieuwe tussenstand?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 14:30:52 #234
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_71179893
Ik zit te denken aan of 1x pakket A en 2 x pakket B of een vrije donatie van 25 euro. Wat adviseren jullie? Ik begrijp wel dat ze met beide blij zijn hoor, maar jullie zijn ervaren en weten net wat beter wat de wensen zijn .
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 14:32:46 #235
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71179966
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:30 schreef Skaai het volgende:
Ik zit te denken aan of 1x pakket A en 2 x pakket B of een vrije donatie van 25 euro. Wat adviseren jullie? Ik begrijp wel dat ze met beide blij zijn hoor, maar jullie zijn ervaren en weten net wat beter wat de wensen zijn .
De pakketten zijn deels symbolisch, .
Van het uiteindelijke bedrag wordt dus deels product-inkopen gedaan, en het andere deel wordt gewoon gegeven, zodat ze zelf kunnen bepalen wat ze daarmee doen. Dus in principe maakt het niet heel veel uit.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:33:51 #236
163650 Greys
pi_71180003
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:30 schreef Skaai het volgende:
Ik zit te denken aan of 1x pakket A en 2 x pakket B of een vrije donatie van 25 euro. Wat adviseren jullie? Ik begrijp wel dat ze met beide blij zijn hoor, maar jullie zijn ervaren en weten net wat beter wat de wensen zijn .
De pakketten zijn gedeeltelijk ook symbolisch. We kopen van het uiteindelijke bedrag alle spullen die in de pakketten zitten in hoeveelheden die voor Dierenthuis handig zijn Dus uiteindelijk maakt het niet zoveel uit welk pakket je kiest

En:

Ik ga nu even de rekeningen checken!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:34:08 #237
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180010
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:30 schreef Skaai het volgende:
Ik zit te denken aan of 1x pakket A en 2 x pakket B of een vrije donatie van 25 euro. Wat adviseren jullie? Ik begrijp wel dat ze met beide blij zijn hoor, maar jullie zijn ervaren en weten net wat beter wat de wensen zijn .
Wat chipszak zegt. Of je moet zeggen van " ik wild at er van mijn 25 euro perse *insert iets* gekocht wordt
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:35:58 #238
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180079
quote:
Hoi Denise,

Normaal mogen wij het niet goedkoper als 2,85 per kilo aanbieden. En dan heb je ook nog prijsverschil in de soorten carnibest.

De diabetes versie bijvoorbeeld is weer iets duurder.

Ik ga even navragen bij onze leverancier of er iets te regelen valt.



Ik laat het je even weten zodra ik wat gehoord heb : )



Met vriendelijke groet, Alyssa
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 14:36:26 #239
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_71180096
Dan maak ik 25 euro over en er hoeft niet iets speciaals van te worden gekocht, ik vertrouw erop dat jullie weten wat ze nodig hebben . Ik ga even mailen!
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:37:06 #240
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180117
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:36 schreef Skaai het volgende:
Dan maak ik 25 euro over en er hoeft niet iets speciaals van te worden gekocht, ik vertrouw erop dat jullie weten wat ze nodig hebben . Ik ga even mailen!
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71180142
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:35 schreef Qwea het volgende:

[..]


Dus indirect gaan we toch carnibest weer benaderen?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:38:31 #242
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180162
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:37 schreef anboni het volgende:

[..]

Dus indirect gaan we toch carnibest weer benaderen?
Wat zij gaat doen weet ik niet
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:38:32 #243
76625 Blackviper
Be fast .... Be furious....
pi_71180163
I'm Greeeen!! Whoehoeeee...

Nu alleen mijn naam nog in de lijst he
Bla Bla Bla :P
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:38:49 #244
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180167
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:38 schreef Blackviper het volgende:
I'm Greeeen!! Whoehoeeee...

Nu alleen mijn naam nog in de lijst he
GROEN!!!!!!!111
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71180196
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:38 schreef Qwea het volgende:

[..]

GROEN!!!!!!!111
pi_71180211
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:20 schreef Phaidra het volgende:
@J-D, daar ga ik niet over . Arme Iteejer maakt overuren!
Dat moet ie ook aan modjes overlaten in dit topic
Om hem te ontlasten. Maar goed, dat kunnen modjes niet.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:40:33 #247
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71180227
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:38 schreef Qwea het volgende:

[..]

GROEN!!!!!!!111
Dat spam ik al in diverse topic's
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mij mag je er voor wakker maken.
pi_71180234
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:29 schreef Greys het volgende:

[..]

Hihihi!
Psssst, wil je ook groen? Om reclame voor ons te maken? Dan maak je later maar wat over, als je je ouders hebt overgehaald

Ik zal erover nadenken, ik ben haast de enige niet groene hier

en ik zie het ook minkuukel dat je spamt , ga zo door
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:41:39 #249
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180263
en weer 50 euri via paypal binnen
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71180306
Arme diertjes, ik doe ook mee!
pi_71180319
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:38 schreef Qwea het volgende:

[..]

Wat zij gaat doen weet ik niet
Nouja, carnibest sponsort al een paar goede doelen, dan kan nog eentje er ook best bij

Zouden we trouwens ook wat vleesverwerkende bedrijven kunnen benaderen? Die hebben ongetwijfeld wel eens wat stukken vlees die net niet geschikt zijn voor menselijke consumptie maar prima zijn voor kat of hond. Of zou Dierenthuis daar zelf al contacten mee hebben?

Ik kwam in ieder geval dit lijstje tegen: http://www.cov.nl/cms/publish/content/showpage.asp?themeid=295
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:44:18 #252
81846 minkuukel
Lekker hoorrrr
pi_71180343
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:40 schreef Stephan1237 het volgende:

[..]

Ik zal erover nadenken, ik ben haast de enige niet groene hier

en ik zie het ook minkuukel dat je spamt , ga zo door
Ach, interne spam voor een heel goed doel moet kunnen.
Mij mag je er voor wakker maken.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:45:45 #253
163650 Greys
pi_71180385
1485 EURO IS ER AL BINNEN!

Zie de fipo voor de geupdate lijst!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71180407
gaat zo lekker maar we moeten veel meer halen
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:46:34 #255
94617 Ps2K
And his space hamster Skeletor
pi_71180416
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:45 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ] 1485 EURO IS ER AL BINNEN! [ afbeelding ]

Zie de fipo voor de geupdate lijst!
schiet mooi op
http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 14:47:01 #256
128220 Peter6000
pi_71180427
Klopt het nu dat er vorig jaar in totaal 2000 euro is opgehaald?
Want volgens mij halen we dat deze week al.

* bescheiden fluistert dat hij nog niet in de lijst staat.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:47:43 #257
183595 Lente_ninja
They never saw it coming
pi_71180451
Gaat goed!

Ik heb m'n eigen username verkeerd opgegeven

ninja moet met een kleine letter (*mierenneuken doet )
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:49:33 #258
163650 Greys
pi_71180524
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:47 schreef Peter6000 het volgende:
Klopt het nu dat er vorig jaar in totaal 2000 euro is opgehaald?
Want volgens mij halen we dat deze week al.

* bescheiden fluistert dat hij nog niet in de lijst staat.
Ohhh sorry!
Zie je, ik maak af en toe een foutje
Had je per Paypal of per bank overgemaakt?
En ik ben heel blij dat je het zegt en ik hoop dat anderen jouw voorbeeld volgen om me er gewoon even op te wijzen als er iets niet klopt
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 14:49:52 #259
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_71180533
Ennn donatie gemaakt
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:50:01 #260
163650 Greys
pi_71180538
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:47 schreef Lente_ninja het volgende:
Gaat goed!

Ik heb m'n eigen username verkeerd opgegeven

ninja moet met een kleine letter (*mierenneuken doet )
Ga ik wijzigen, terwijl ik Peter in de lijst zet!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 14:50:02 #261
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_71180540
He dat groene ging snel
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
  † In Memoriam † dinsdag 21 juli 2009 @ 14:50:19 #262
128220 Peter6000
pi_71180553
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:49 schreef Greys het volgende:
Had je per Paypal of per bank overgemaakt?
Via de Rabo.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:50:21 #263
163650 Greys
pi_71180554
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:49 schreef Skaai het volgende:
Ennn donatie gemaakt
Ennn groen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71180561
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:47 schreef Peter6000 het volgende:
Klopt het nu dat er vorig jaar in totaal 2000 euro is opgehaald?
Want volgens mij halen we dat deze week al.

* bescheiden fluistert dat hij nog niet in de lijst staat.
Vorig jaar hadden we onwijs veel voer, een vriezer, 2000 euro en ladingen spullen
O+ 11-06-2009 O+
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:50:51 #265
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180565
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:43 schreef teckna het volgende:
Arme diertjes, ik doe ook mee!
stuur je een mail of wil je een pm?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:51:29 #266
163650 Greys
pi_71180594
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:50 schreef Peter6000 het volgende:

[..]

Via de Rabo.
Ok, dan kįn het zijn dat het nog niet binnen is, dat je daarom nog niet in de lijst stond.
Want die maak ik aan de hand van de namen op ING online en Paypal.
Maar ik kan een missertje hebben Ik ga het checken en ik ga je sowieso vast er bij zetten
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:52:13 #267
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180627
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:47 schreef Peter6000 het volgende:
Klopt het nu dat er vorig jaar in totaal 2000 euro is opgehaald?
Want volgens mij halen we dat deze week al.

* bescheiden fluistert dat hij nog niet in de lijst staat.
ja
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:52:16 #268
163650 Greys
pi_71180629
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:50 schreef Qwea het volgende:

[..]

stuur je een mail of wil je een pm?
Bespaar je de moeite, het is al binnen!
Teckna, dank je!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:53:01 #269
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180663
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:52 schreef Greys het volgende:

[..]

Bespaar je de moeite, het is al binnen!
Teckna, dank je!
ooh

Bedankt! teckna
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:53:23 #270
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180681
greysssss, aaim go to pm joe
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71180687
tvp
Zal thuis eens wat overmaken via paypal
Ik kan niet tegen dieren die het moeilijk hebben
pi_71180755
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:51 schreef Greys het volgende:

[..]

Ok, dan kįn het zijn dat het nog niet binnen is, dat je daarom nog niet in de lijst stond.
Want die maak ik aan de hand van de namen op ING online en Paypal.
Maar ik kan een missertje hebben Ik ga het checken en ik ga je sowieso vast er bij zetten
Vanaf een andere bank dan Postbank duurt het 1 of 2 dagen langer.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:56:28 #273
163650 Greys
pi_71180820
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:53 schreef Qwea het volgende:
greysssss, aaim go to pm joe
* Greys wild wappert met 6 vellen aantekeningen
Ik word een beetje hyper en hysterisch hier, maar all in a good way!

Ik heb je zuruck gePMd, dear!
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:53 schreef Ossi2k9 het volgende:
tvp
Zal thuis eens wat overmaken via paypal
Ik kan niet tegen dieren die het moeilijk hebben
Wij ook niet, dus we luf joe!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 14:56:33 #274
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71180823
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:54 schreef HuHu het volgende:

[..]

Vanaf een andere bank dan Postbank duurt het 1 of 2 dagen langer.
Ik stortte vanaf de ABN Amro vanochtend.


En dat is toch ookal op de rekening van hen?
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:57:05 #275
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_71180838
*valt ff snel binnen

Ik heb niet alle namen onthouden, maar zag weer fijne reacties voorbij komen in de mail en in het topic.....dus bij deze in het algemeen BEDAAAAAANKT ALLEMAAL!

En al bijna 1500 euro! De 2000 gaan we zeker halen!
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 14:58:56 #276
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71180924
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:53 schreef Ossi2k9 het volgende:
tvp
Zal thuis eens wat overmaken via paypal
Ik kan niet tegen dieren die het moeilijk hebben
poepig

Ik hol zo ff nach den winkel, en ff de was opvouwen + afwassie machen.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 14:59:21 #277
163650 Greys
pi_71180949
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:56 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Ik stortte vanaf de ABN Amro vanochtend.


En dat is toch ookal op de rekening van hen?
Ja die is er al, maar sommige banken doen er duidelijk wat langer over, hebben we al gemerkt
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:01:31 #278
163650 Greys
pi_71181031
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:58 schreef Qwea het volgende:

[..]

poepig

Ik hol zo ff nach den winkel, en ff de was opvouwen + afwassie machen.
Allrighty! Blijf ik nog even hangen, ga ik vast een nieuwe klaarzetten en dan eet ik daarna even wat
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:02:03 #279
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_71181050
Nog even snel tvpen zodat ik kan terug lezen
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_71181218
M'n kleurtje, wat doe je
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:07:09 #281
163650 Greys
pi_71181229
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:02 schreef Harajuku. het volgende:
Nog even snel tvpen zodat ik kan terug lezen
!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:07:46 #282
163650 Greys
pi_71181255
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:06 schreef iamredleader het volgende:
M'n kleurtje, wat doe je
Het stįįt je wel verdómd goed als ik het mag zeggen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71181340
hihi, meeneer draakje is samen met ronja, ik had al mn eigen bijdrage gedaan
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie dinsdag 21 juli 2009 @ 15:10:20 #284
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71181365
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:06 schreef iamredleader het volgende:
M'n kleurtje, wat doe je
iamgreenleader?
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:11:05 #285
163650 Greys
pi_71181389
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:09 schreef draculettetje het volgende:
hihi, meeneer draakje is samen met ronja, ik had al mn eigen bijdrage gedaan
Ga ik er bij zetten!
(En willen meneer Draakje en Ronja nog een kleurtje? )
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_71181611
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:11 schreef Greys het volgende:

[..]

Ga ik er bij zetten!
(En willen meneer Draakje en Ronja nog een kleurtje? )
neuj die doen niet aan fok ha ha
bij deze heeft ronja ook wat brokjes afgestaan
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:23:57 #287
202014 JJH
Knetter. O+
pi_71181852
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:11 schreef Greys het volgende:

[..]

Ga ik er bij zetten!
(En willen meneer Draakje en Ronja nog een kleurtje? )
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:16 schreef draculettetje het volgende:

[..]

neuj die doen niet aan fok ha ha
bij deze heeft ronja ook wat brokjes afgestaan
*Ziet Greys een groene kwast over z'n gezicht heen halen
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:24:28 #288
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71181871
Zo, terug. En omdat het zo goed gaat met de actie, heb ik mezelf op een grote gevulde koek getrakteerd
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_71181912
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:23 schreef JJH het volgende:

[..]


[..]

*Ziet Greys een groene kwast over z'n gezicht heen halen
hihi meneer wil ik dan best voor de leuk groen verven
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:25:33 #290
163650 Greys
pi_71181917
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:23 schreef JJH het volgende:

[..]


[..]

*Ziet Greys een groene kwast over z'n gezicht heen halen
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:25:41 #291
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71181922
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:01 schreef Greys het volgende:

[..]

Allrighty! Blijf ik nog even hangen, ga ik vast een nieuwe klaarzetten en dan eet ik daarna even wat
wegwezen en eten. Ik ben terug. Afwassen doe ik over een uur wel. En was opvouwen vanaaf.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:26:11 #292
163650 Greys
pi_71181937
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:24 schreef Qwea het volgende:
Zo, terug. En omdat het zo goed gaat met de actie, heb ik mezelf op een grote gevulde koek getrakteerd
En die heb je verdiend ook!
Het volgende topic staat vast klaar. Niet open nog uiteraard
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:26:29 #293
76625 Blackviper
Be fast .... Be furious....
pi_71181948
is t alleen voor honden en katten ofzo eigenlijk??

want kiwi en pixel (die zijn al groen ) Wilden nog wat zaadjes doneren
Bla Bla Bla :P
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:26:47 #294
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_71181957
WAT EEN BEDRAG AL
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:26:47 #295
163650 Greys
pi_71181959
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:25 schreef Qwea het volgende:

[..]

wegwezen en eten. Ik ben terug. Afwassen doe ik over een uur wel. En was opvouwen vanaaf.
Ik wacht nog even een paar minuten tot het volgende topic er in kan dat klaar staat.
En dan fix ik een broodje!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:26:57 #296
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71181968
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:26 schreef Blackviper het volgende:
is t alleen voor honden en katten ofzo eigenlijk??

want kiwi en pixel (die zijn al groen ) Wilden nog wat zaadjes doneren
Er zitten geen knaagdieren

of vogels
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:27:28 #297
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_71181978
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:26 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik wacht nog even een paar minuten tot het volgende topic er in kan dat klaar staat.
En dan fix ik een broodje!

mijn kruimels flikkeren telkens bij mn trui / bh in. Dat had ik gisteren met de chips ook al
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:27:50 #298
129012 Semnai
Crazy Catlady
pi_71181995
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:43 schreef teckna het volgende:
Arme diertjes, ik doe ook mee!
Teckna
¨Je moet niet alles geloven wat je denkt.¨
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:28:15 #299
163650 Greys
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:28:24 #300
76625 Blackviper
Be fast .... Be furious....
pi_71182016
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:26 schreef Qwea het volgende:

[..]

Er zitten geen knaagdieren

of vogels
Ow nou ja helaas voor ze dan

En knaag vogels?
Bla Bla Bla :P
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 21 juli 2009 @ 15:28:39 #301
163650 Greys
pi_71182028
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:26 schreef Harajuku. het volgende:
WAT EEN BEDRAG AL
Bizar he?

Asielactie 2009 Dierenthuis - Pensioen voor Piet Pootje #8
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')