Als ie maar niet naar de chinees is.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:13 schreef Biogarde het volgende:
Misschien even naar z'n stamkroeg?
Die komt wel terug.
Nee, gisteren ook al steeds eventjes in de tuin gelaten terwijl we erbij waren, ging op zich wel goed. Alleen één keer sprong hij via de container op de schutting, maar toen kon Conflict hem er nog afplukken.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:13 schreef Isabeau het volgende:
Heb je hem per ongeluk naar buiten gelaten?
Fuck de chinees, hij is naar het circus.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:18 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Maar hij weet wel het adres, want dat hangt om z'n nek.
Met een kater.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:13 schreef Biogarde het volgende:
Misschien even naar z'n stamkroeg?
Die komt wel terug.
quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:21 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Met een kater.
Sorry, moest hem inkoppen
Ai.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:25 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Nou ja, hij is al heel de avond dus weg. Maar hij woont hier net een week! Dus hij weet de weg terug natuurlijk helemaal niet.
Ja, dat wisten we ook eigenlijk wel, maar hij verveelde zich binnen zo en hij zat heel de tijd zo zielig naar de deur te kijken.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:25 schreef Yi-Long het volgende:
Kutnieuws, TS. Laat het ons weten wanneer ie weer thuis is.
Ik heb ook 18 jaar een kat gehad, en soms is het verschrikkelijk wanneer je niet weet waar dat beest zit...
Je moet dat beest trouwens sowieso 5-6 weken binnenlaten om aan zijn nieuwe huis te wennen.
Een soort 'harde reset' voor dat beest, zodat hij dan alleen nog maar weet dat dat nu zijn huis is.
quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:28 schreef Biancavia het volgende:
Ja, dat wisten we ook eigenlijk wel, maar hij verveelde zich binnen zo en hij zat heel de tijd zo zielig naar de deur te kijken.
Als 'ie nou terug is mag hij helemaal niet meer naar buiten.
Die van mij ligt hier naast me te pitten.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:28 schreef Semnai het volgende:
Ik hoop dat je hem terug zal vinden, moet er niet aan denken dat ik mijn pluizen kwijt zou zijn
De kans is aardig groot dat ie daar snel opduikt, het staat bijna vast dat ie daarheen wil. Mocht ie bij je broer naar buiten zodat ie de omgeving een beetje kent? Dan vindt ie het misschien wel.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:18 schreef Biancavia het volgende:
Ik hoop niet dat hij terug wil gaan lopen naar de vorige eigenaar (mijn broer), want da's helemaal de andere kant van ons grote dorp. Maar hij weet wel het adres, want dat hangt om z'n nek.
En hij is daar nog niet gesignaleerd, anders hadden ze het ons wel laten weten.
Ja, maar wel die woont hier wel 3 km vandaan.quote:
dat is niks voor een katquote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:35 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ja, maar wel die woont hier wel 3 km vandaan.
Ja, we hebben wel een kattenluik, maar die zit nog in de doos en niet in de deur.quote:Op zondag 19 juli 2009 00:05 schreef Dlocks het volgende:
Die gaat inderdaad waarschijnlijk terug naar huis. Dus naar je broer. En zo niet, dat komt die vannacht of morgen ochtend bij jouw huis aanlopen.
Heb je overigens een kattenluik? Zo niet, dan is de kans groter dat hij terug gaat naar je broer.
Nietes!quote:Op zondag 19 juli 2009 11:38 schreef vosss het volgende:
Waar woon je? Ik heb vanacht met mijn auto per ongeluk door een kat heen gereden die ineens overstak
Voor of na de aanrijding?quote:Op zondag 19 juli 2009 12:05 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Nietes!
Wat voor kleur had 'ie? De kat, niet je auto.
Ow, da's handigquote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:28 schreef Biancavia het volgende:
Ja, dat wisten we ook eigenlijk wel, maar hij verveelde zich binnen zo en hij zat heel de tijd zo zielig naar de deur te kijken.
Als 'ie nou terug is mag hij helemaal niet meer naar buiten.
Ja, maar echt! Weet je hoe die keek?quote:Op zondag 19 juli 2009 12:09 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ow, da's handig
Kat komt wel weer ergens boven water!
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar voor nu heb je daar niks aan
Terugkomen poes!![]()
Lekker makkelijk geoordeeld, blijft het nog steeds kut voor TS en voor de kat.quote:
Hij heeft het adres en telefoonnummer van mijn broer om z'n nek hangen.quote:Op maandag 20 juli 2009 21:11 schreef Greys het volgende:
Heeft ie een chip eigenlijk?
Voor als iemand hem vindt en op Amivedi aanmeldt?
Oh ja sorry, dat had ik zelfs gewoon gelezenquote:Op maandag 20 juli 2009 21:36 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Hij heeft het adres en telefoonnummer van mijn broer om z'n nek hangen.
tja ik moet eerlijk zeggen dat ik dat ook meteen dacht. Ik begrijp wel dat dat beest zich binnen verveelt, maar nu is ie zoekquote:
Ik moest even lachenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 14:42 schreef Loveless85 het volgende:
En ik hoop voor je dat hij niet in de buurt van 'The Bridge' word gesignaleerd
TIP: Zo'n insteekhoesjes eromheen (ondersteboven zodat ie alsnog niet nat regent; en dan met een nietmachine in de bomen nietenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:05 schreef Biancavia het volgende:
Printer staat te ratelen om de posters af te drukken.
Ja, ze liggen nu in insteekhoesjes klaar, maar het giet nu buiten, dus ik ga ze morgen ophangen.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 21:23 schreef Poeke het volgende:
[..]
TIP: Zo'n insteekhoesjes eromheen (ondersteboven zodat ie alsnog niet nat regent; en dan met een nietmachine in de bomen nieten
Ik reed net nog door Papendrecht.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 21:24 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ja, ze liggen nu in insteekhoesjes klaar, maar het giet nu buiten, dus ik ga ze morgen ophangen.
Jee, jij kunt gewoon je achterdeur open laten als je naar bed gaatquote:Op woensdag 22 juli 2009 05:56 schreef Biancavia het volgende:
Nou, ik ga maar weer terug naar bed.
Voor- en achterdeur hebben een uur opengestaan, met lokvoer erbij en ik heb een paar rondjes gelopen, maar niets meer in de struiken gevonden, gezien of gehoord.
Wel de zwartwitte buurpoes op het dak van de buurschuur.
Achterdeur laat ik maar even open.
Kom je mee groen feesten? Klik dan even op mijn sigquote:
Ik wil best geld doneren maar zwart staat mij beter.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Kom je mee groen feesten? Klik dan even op mijn sig
/geoorloofde spam goed doel F&F actie
Kom dat even in het sticky Asielactie topic melden danquote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:15 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Ik wil best geld doneren maar zwart staat mij beter.
Als Poes nou héél graag buiten komt, dan is het toch zielig om hem 'een aantal weken binnen te houden' als hij ook af en toe lekker aan een tuigje de tuin in kan? Da's toch alleen maar fijn voor dat beest, met dit weer, zo in de zomer? Het hóeft niet ofzo hoor, het was maar een idee...quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:33 schreef Lienekien het volgende:
Die kat hoeft helemaal geen tuigje. Gewoon minstens een aantal weken binnenhouden, zodat poes gewend is aan het nieuwe huis en zijn nieuwe baasje sen dan rustig laten wennen aan naar buiten gaan. Liefst eerst met een lege maag de tuin in laten, zodat poes snel komt als je met de brokjes rammelt.
"Lekker aan een tuigje", daar geloof ik dus niet in. Een volwassen poes die geen tuigje gewend is, zo is mijn overtuiging, vindt zo'n tuigje een kwelling.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Als Poes nou héél graag buiten komt, dan is het toch zielig om hem 'een aantal weken binnen te houden' als hij ook af en toe lekker aan een tuigje de tuin in kan? Da's toch alleen maar fijn voor dat beest, met dit weer, zo in de zomer? Het hóeft niet ofzo hoor, het was maar een idee...
Nou ja, ik heb een volwassen kat uit het asiel gehaald en die was ook geen tuigje gewend. Maar als hij mocht kiezen tussen NIET buiten of aan een tuigje, dan stond hij te trappelen om met het tuigje naar buiten te mogen. Als de gewenningsperiode afgelopen is qua tuin/huis kan het toch gewoon weer zonder tuigje?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
"Lekker aan een tuigje", daar geloof ik dus niet in. Een volwassen poes die geen tuigje gewend is, zo is mijn overtuiging, vindt zo'n tuigje een kwelling.
Idd die van ons krijg ik er ook echt NO WAY in. Als ze die dingen zien rennen ze heel hard weg (of gaan erg laag bij de grond liggen haha).quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
"Lekker aan een tuigje", daar geloof ik dus niet in. Een volwassen poes die geen tuigje gewend is, zo is mijn overtuiging, vindt zo'n tuigje een kwelling.
Dat dus. Ik kan me voorstellen dat Biancavia niet nog een keer in de stress wil doordat Poes ervan doorgaat.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb een volwassen kat uit het asiel gehaald en die was ook geen tuigje gewend. Maar als hij mocht kiezen tussen NIET buiten of aan een tuigje, dan stond hij te trappelen om met het tuigje naar buiten te mogen. Als de gewenningsperiode afgelopen is qua tuin/huis kan het toch gewoon weer zonder tuigje?
Maar doe vooral wat jullie zelf willen hoor, ik dring niemand iets op. Nogmaals, het was maar een idee. Als ik kat was wist ik het wel als ik mocht kiezen tussen weken binnen of af en toe aan een tuigje een frisse neus halen.
Ja, nou ja, alleen als hij aangehaald wordt...quote:Op vrijdag 24 juli 2009 11:45 schreef Lienekien het volgende:
Raar draaien? Zou Poes dan toch een klap hebben opgelopen?
Ik denk dat je even langs de dierenarts moet, Biancavia.
Jaaa, hij was echt zo moe!quote:Op vrijdag 24 juli 2009 14:05 schreef lies1947 het volgende:
ons (ex)katertje is pas geleden 10 dagen weggeweest. toen hij terugkwam was hij ook sterk vermagerd, doodmoe en heeeeeel aanhalig. echt blij weer thuis te zijn. hij viel ook steeds van de stoel, maar dat kwam volgens mij omdat hij zo verschrikkelijk kroelig was tijdens het aanhalen. het gaat nu goed met hem.
hij is wel zo nu en dan wat langer weg dan normaal, maar ik denk dat we maar moeten accepteren dat hij dat doet. hij slaap als hij thuis is het klokje bijna rond. wie weet waar hij mee bezig is als hij op stap is.......
Blijven proberenquote:Op zaterdag 25 juli 2009 10:10 schreef Biancavia het volgende:
Oh ja, ik had gisteren dus zo'n tuigje gekocht.
Dus ik dat ding bij hem omgedaan, maar hij vond het echt niets.
Hij wilde alleen nog maar achteruit lopen.
Nou ja, toch die kat in de tuin gezet, lijntje vastgebonden. Kat even lekker in het zonnetje liggen, maar ja toen ging hij opstaan en weer achteruit lopen en toen raakte hij in paniek en maakte een soort driedubbele loopingsalto met achterwaartse flikflak en toen was 'ie los!![]()
Dus wij snel Poes weer gepakt en binnen gezet.
Tot zover het tuigje.
Nee, hij had zich uit het tuigje gewurmd.quote:Op donderdag 30 juli 2009 03:27 schreef Harajuku. het volgende:
Los van de lijn? Want de dingen die er standaard aanzitten zijn inderdaad niets waard. Ik heb van die sluitingen bij de Praxis gehaald.
Wij hebben ook zo'n tuigje gehad voor de kat. Inderdaad eerst gewoon binnen omgedaan om te wennen (zonder lijn). Wij kwamen er ook achter dat ie vrij strak moet, wil hij er niet uit glippen...quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:22 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Nee, hij had zich uit het tuigje gewurmd.
Nu eerst maar even nog een paar weken binnen blijven en dan misschien inderdaad weer eens dat tuigje proberen (omdoen terwijl hij gewoon binnen is).
Verder gaat alles heel erg goed!![]()
Ja, hé?quote:
Yeah, helemaal goedquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:57 schreef Biancavia het volgende:
***UPDATE******UPDATE******UPDATE******UPDATE******UPDATE***
Afgelopen weken hebben we Poes in de tuin gelaten met het lijntje gewoon aan z'n halsbandje vastgeklikt.
Ging al snel goed, Poes is nogal bang uitgevallen, maar had al snel de tuin tot z'n domein verklaard.
Vandaag hebben we de stap genomen om Poes zonder lijn in de tuin te laten en de deur van de poort open te zetten.
Poes heeft eerst een hele tijd een beetje van binnen naar buiten en weer terug gekuierd. Ging op een gegeven moment langzaamaan bij de openstaande poort (achterin de tuin) staan gluren... en kwam keihard naar binnen gerend als hij oog in oog kwam te staan met een buurtkat!![]()
Ik heb ook nog even een rondje met hem gemaakt, zo via de voordeur naar buiten en via de parkeerplaats en het brandgangetje weer terug de tuin in via de poort.
Op een gegeven moment was Poes weg. Dus wij gaan kijken waar hij was, ik na een minuut of 5 met het blik voer staan rammelen op de parkeerplaats... Nergens te vinden natuurlijk.
Kwam hij binnen een kwartiertje weer gezellig binnenwandelen met zo'n blik van "wat ik nou toch allemaal heb meegemaakt!"![]()
Morgen gaan we verder oefenen.
Oh ja, en dit weekend gaat het kattenluikje in de deur.
Das goed, mag ik mijn poesjah in jouw fobo spammen dan.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 00:07 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ja, hé?
Zal ik anders nog even wat foto's van Poes in je fobo gooien?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |