Hij heeft het adres en telefoonnummer van mijn broer om z'n nek hangen.quote:Op maandag 20 juli 2009 21:11 schreef Greys het volgende:
Heeft ie een chip eigenlijk?
Voor als iemand hem vindt en op Amivedi aanmeldt?
Oh ja sorry, dat had ik zelfs gewoon gelezenquote:Op maandag 20 juli 2009 21:36 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Hij heeft het adres en telefoonnummer van mijn broer om z'n nek hangen.
tja ik moet eerlijk zeggen dat ik dat ook meteen dacht. Ik begrijp wel dat dat beest zich binnen verveelt, maar nu is ie zoekquote:
Ik moest even lachenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 14:42 schreef Loveless85 het volgende:
En ik hoop voor je dat hij niet in de buurt van 'The Bridge' word gesignaleerd
TIP: Zo'n insteekhoesjes eromheen (ondersteboven zodat ie alsnog niet nat regent; en dan met een nietmachine in de bomen nietenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:05 schreef Biancavia het volgende:
Printer staat te ratelen om de posters af te drukken.
Ja, ze liggen nu in insteekhoesjes klaar, maar het giet nu buiten, dus ik ga ze morgen ophangen.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 21:23 schreef Poeke het volgende:
[..]
TIP: Zo'n insteekhoesjes eromheen (ondersteboven zodat ie alsnog niet nat regent; en dan met een nietmachine in de bomen nieten
Ik reed net nog door Papendrecht.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 21:24 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ja, ze liggen nu in insteekhoesjes klaar, maar het giet nu buiten, dus ik ga ze morgen ophangen.
Jee, jij kunt gewoon je achterdeur open laten als je naar bed gaatquote:Op woensdag 22 juli 2009 05:56 schreef Biancavia het volgende:
Nou, ik ga maar weer terug naar bed.
Voor- en achterdeur hebben een uur opengestaan, met lokvoer erbij en ik heb een paar rondjes gelopen, maar niets meer in de struiken gevonden, gezien of gehoord.
Wel de zwartwitte buurpoes op het dak van de buurschuur.
Achterdeur laat ik maar even open.
Kom je mee groen feesten? Klik dan even op mijn sigquote:
Ik wil best geld doneren maar zwart staat mij beter.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Kom je mee groen feesten? Klik dan even op mijn sig
/geoorloofde spam goed doel F&F actie
Kom dat even in het sticky Asielactie topic melden danquote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:15 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Ik wil best geld doneren maar zwart staat mij beter.
Als Poes nou héél graag buiten komt, dan is het toch zielig om hem 'een aantal weken binnen te houden' als hij ook af en toe lekker aan een tuigje de tuin in kan? Da's toch alleen maar fijn voor dat beest, met dit weer, zo in de zomer? Het hóeft niet ofzo hoor, het was maar een idee...quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:33 schreef Lienekien het volgende:
Die kat hoeft helemaal geen tuigje. Gewoon minstens een aantal weken binnenhouden, zodat poes gewend is aan het nieuwe huis en zijn nieuwe baasje sen dan rustig laten wennen aan naar buiten gaan. Liefst eerst met een lege maag de tuin in laten, zodat poes snel komt als je met de brokjes rammelt.
"Lekker aan een tuigje", daar geloof ik dus niet in. Een volwassen poes die geen tuigje gewend is, zo is mijn overtuiging, vindt zo'n tuigje een kwelling.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Als Poes nou héél graag buiten komt, dan is het toch zielig om hem 'een aantal weken binnen te houden' als hij ook af en toe lekker aan een tuigje de tuin in kan? Da's toch alleen maar fijn voor dat beest, met dit weer, zo in de zomer? Het hóeft niet ofzo hoor, het was maar een idee...
Nou ja, ik heb een volwassen kat uit het asiel gehaald en die was ook geen tuigje gewend. Maar als hij mocht kiezen tussen NIET buiten of aan een tuigje, dan stond hij te trappelen om met het tuigje naar buiten te mogen. Als de gewenningsperiode afgelopen is qua tuin/huis kan het toch gewoon weer zonder tuigje?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
"Lekker aan een tuigje", daar geloof ik dus niet in. Een volwassen poes die geen tuigje gewend is, zo is mijn overtuiging, vindt zo'n tuigje een kwelling.
Idd die van ons krijg ik er ook echt NO WAY in. Als ze die dingen zien rennen ze heel hard weg (of gaan erg laag bij de grond liggen haha).quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
"Lekker aan een tuigje", daar geloof ik dus niet in. Een volwassen poes die geen tuigje gewend is, zo is mijn overtuiging, vindt zo'n tuigje een kwelling.
Dat dus. Ik kan me voorstellen dat Biancavia niet nog een keer in de stress wil doordat Poes ervan doorgaat.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb een volwassen kat uit het asiel gehaald en die was ook geen tuigje gewend. Maar als hij mocht kiezen tussen NIET buiten of aan een tuigje, dan stond hij te trappelen om met het tuigje naar buiten te mogen. Als de gewenningsperiode afgelopen is qua tuin/huis kan het toch gewoon weer zonder tuigje?
Maar doe vooral wat jullie zelf willen hoor, ik dring niemand iets op. Nogmaals, het was maar een idee. Als ik kat was wist ik het wel als ik mocht kiezen tussen weken binnen of af en toe aan een tuigje een frisse neus halen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |