O.o voor zoiets bedoel ik dan :quote:Op woensdag 5 augustus 2009 22:31 schreef Saninl het volgende:
Hmmz, het ligt er echt aan wat je wilt. Maar sluierstaarten moeten echt in een veel groter aquarium. Het aquarium is wel geschikt voor de beginner, maar echt niet voor sluiterstaart(en)! Daarvoor is het veeels te klein.
Oh dat is een goede, had ik nog niet aan gedacht!quote:Op woensdag 5 augustus 2009 22:58 schreef rene90 het volgende:
Je kan eens kijken bij tuincentra, daar hebben ze ook vaak die kleinere bakjes staan
Grootste die ze hadden bij de waterweelde.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:34 schreef rene90 het volgende:
Mooie bak zeg, jeetje. Wat voor filter hangt er eigenlijk onder, zie er nogal klein uit?
Ons huis staat te koop..quote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:45 schreef rene90 het volgende:
Jij zit ook al dicht bij waterweelde, echt mooi als je daar in de buurt woont. Ik zit er helaas al een uur vandaan.
Gezien het type vis in je aquarium is enkel de 2217 aan de lichte kant.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:44 schreef ursel het volgende:
[..]
Grootste die ze hadden bij de waterweelde.
En kan net. Zit 600 ltr water in en dat is max wat deze eheim 2217 aankan.
quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:20 schreef rene90 het volgende:
Dus ze had geen nachtmerrie waarin ze spartelde in haar slaap
Ooh heb die hele vraag niet zien staan sorry. Wat het mij kost pfoe, ik heb voor 150 euro aan planten gekocht, vissen denk ik 150 euro, aquarium en alles 200, toen nog 140 euro voor wat los prut. En dat is eigenlijk alles tot dusver, nu kan ik 200 dagen zonder extra kosten als het goed is draaien (heb ook voer etc.). Ik heb dus 650 euro besteed over (die 200 dagen er alvast bij) 26 maanden, dus zo een 30 euro per maand.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 14:08 schreef Verlicht het volgende:
Ik ben nog steeds benieuwd naar jullie antwoord. Hoeveel kost jullie hobby per maand?
Japonica'squote:Op woensdag 5 augustus 2009 18:18 schreef admiraal_anaal het volgende:
Mijn Japanico is weer bevrucht
quote:Op donderdag 6 augustus 2009 16:31 schreef AchJa het volgende:
[..]
Japonica's![]()
![]()
Fantastische beesten, ongelovelijk hoe ze de boel schoon kunnen poetsen, zelfs de planten zien er bij mij weer uit als nieuw.
quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:14 schreef admiraal_anaal het volgende:
Mijn zwangere japonica is overleden![]()
Heb nu alleen nog een zwangere vuurgarnaal en een zwangere kameleongarnaal over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |