Wel raar eigenlijk. Indycar waar een 4 cilinder in ligtquote:Op vrijdag 24 juli 2009 14:40 schreef Atreidez het volgende:
Misschien oud nieuws ; http://www.f1technical.net/news/10293
Ik was jullie ff kwijt.
welke site/quote:Op zondag 26 juli 2009 18:41 schreef northernlight81 het volgende:
Klopt het dat de race vanavond om 0.00u (onze tijd) is? Kan ik hem live zien via de site.
thx dacht dat het om 12u begonquote:Op zondag 26 juli 2009 23:59 schreef NY_Giant het volgende:
We hebben al 11 ronden afgelegd...
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4a5238a4f321d
Meh, die stopt er mee na 3 seconden.quote:Op zondag 26 juli 2009 23:59 schreef NY_Giant het volgende:
We hebben al 11 ronden afgelegd...
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4a5238a4f321d
Bedankt, die werktquote:Op maandag 27 juli 2009 00:21 schreef NY_Giant het volgende:
Dan probeer je deze: http://www.ustream.tv/channel-popup/faptv
Password: mundanetv
Ook mooi om te zien dat het de Penske en Ganassi crew is die zo snel reageerden en met emmers aan kwamen gesneld. Ondertussen had Power ene touche met de muur, maar lijkt er mee weg te komen.quote:Op maandag 27 juli 2009 00:27 schreef Fir3fly het volgende:
Ik moet het die Amerikanen nageven, zo gauw het misgaat weten ze exact hoe ze het het beste kunnen oplossen. Die lui waren er lekker snel bij.
Mooiste actie deze race.quote:Op maandag 27 juli 2009 01:20 schreef Fir3fly het volgende:
Wat een actie van Helio![]()
.
Die achterblijvers zijn wel heel erg trouwens, ze gaan écht niet aan de kant. Beetje stom maar dat is wel de enige manier om in te halen.
quote:1 Will Power
2 Helio Castroneves
3 Scott Dixon
4 Ryan Briscoe
5 Dario Franchitti
6 Paul Tracy
7 Graham Rahal
8 Justin Wilson
9 Robert Doornbos
10 Marco Andretti
11 Danica Patrick
12 E.J. Viso
13 Alex Tagliani
14 Hideki Mutoh
15 Dan Wheldon
16 Carpenter
17 Ryan Hunter-Rea
18 Raphael Matos
19 Tomas Scheckte
20 Mike Conway
21 Tony Kanaan
22 Richard Antinucci
23 Mario Moraes
Ja en hou Tracy er ook inquote:Op maandag 27 juli 2009 13:25 schreef Earl_J_Hickey het volgende:
Hopelijk is het voor Roger P. nu duidelijk dat Power gewoon het hele jaar moet rijden!!
De start van de eerste vrije training op de Kentucky Speedway is uitgesteld tot een nog niet bekend gemaakt tijdstip. Nadat het vannacht hard heeft geregend in Kentucky kwam er nog water uit de naden in het asfalt omhoog in Bochten 3 en 4 van de 1,5 mijls oval. Door dit probleem werd eerder al de eerste vrije training van de Indy Lights geannuleerd. Op dit moment is het nog onbekend of het probleem volledig verholpen isquote:Op vrijdag 31 juli 2009 20:19 schreef jeroen_s het volgende:
Weet iemand wat er aan de hand is bij de indycar?
Het gaat mij wel goed om kwart voor 3quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:55 schreef Atreidez het volgende:
Qual is ook gecancelled en Doornbos start 12e (kampioenschapsstand is startgrid). Er zal nog wel een training komen ergens vanavond, en de race start kwart voor 3 vannacht.
Jammer, maar wat een gevecht! Ruim de beste race van het seizoen, die push to pash werkt dus echt welquote:
Lang geleden dat we meer dan 10 ronden lang twee auto's naast elkaar zagen rijden. Fantastisch.quote:
Reactie Doornbos:quote:Grand Prix van Verenigde Staten - 2 augustus 2009
Race
Pos. Rijder Team Tijd
1 R. Briscoe Team Penske 1:28:24.324
2 E. Carpenter Vision Racing + 0.016
3 T. Kanaan Andretti Green Racing + 0.161
4 H. Castroneves Team Penske + 0.272
5 G. Rahal Newman/Haas/Lanigan Racing + 0.634
6 D. Franchitti Target Chip Ganassi Racing + 1.767
7 S. Dixon Target Chip Ganassi Racing + 3.251
8 D. Patrick Andretti Green Racing + 4.723
9 W. Power Team Penske + 6.142
10 M. Andretti Andretti Green Racing + 6.996
11 D. Wheldon Panther Racing + 12.759
12 S. Fisher Sarah Fisher Racing + 15.973
13 H. Mutoh Andretti Green Racing + 27.970
14 R. Hunter-Reay A.J. Foyt Racing + 3 ronde(n)
15 E.J. Viso HVM Racing + 3 ronde(n)
16 R. Matos Luczo Dragon Racing + 4 ronde(n)
17 M. Conway Dreyer & Reinbold Racing + 8 ronde(n)
18 M. Moraes KV Racing + 12 ronde(n)
19 R. Doornbos Newman/Haas/Lanigan Racing + 15 ronde(n)
20 M. Duno Dreyer & Reinbold Racing + 35 ronde(n)
Niet gefinisht
21 J. Wilson Dale Coyne Racing + 80 ronde(n)
22 T. Scheckter Dreyer & Reinbold Racing + 141 ronde(n)
23 J. Lazier Team 3G + 157 ronde(n)
quote:"Ik had een erg goede start en was sterk bezig, maar mijn teamgenoot sneed me af bij het ingaan van bocht 1, en een paar andere auto's wisten me te passeren", aldus Doornbos. "Ik wist me weer naar voren te vechten en de auto werd telkens beter en beter, maar bij de pitstop hadden we een probleem met de rechter achterband. Dat kostte ons heel wat ronden en betekende dat we kansloos waren in de race."
Haha nee, ik had het gisteren om een uur of 1 eigenlijk wel weer gezien voor de nacht, dus maar naar bed gegaanquote:Op zondag 2 augustus 2009 12:54 schreef Atreidez het volgende:
Volgens mij is Migue gister gecrashed in ze simulator
Inderdaad een goed spel. Mijn computer is net iets te langzaam waardoor soms het beeld ineens vertraagd afspeeld (ofzo). Verder heb ik het oude Assen erin gezet. Ik wacht nog steeds tot iemand Isle Man gaat makenquote:Op maandag 3 augustus 2009 00:31 schreef Migue het volgende:
Grappig, ik heb woensdag Briscoe's Penske van m'n vriendin gekregen![]()
Ik speel inderdaad rFactor, maar meestal offline, en anders over WLAN met vrienden. Over inet zie ik nooit zo zitten, heb wat kleine instellingen aangepast in mods, dus zie de mismatches al aankomen.
Maar, een geweldige game, vooral de IndyCar en ChampCar mods zijn ontzettend cool en goed
[..]
Die is er wel hoor. Ik denk uit 2006 of 2007. Opzich leuk om te racen maar het is niet echt een superspel.quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:32 schreef Atreidez het volgende:
Wanneer komt er weer een goeie echte indycar simulatie game
Oude Assen ga ik even opzoeken, Isle Of Man wacht ik ook nog opquote:Op maandag 3 augustus 2009 10:13 schreef m1155 het volgende:
[..]
Inderdaad een goed spel. Mijn computer is net iets te langzaam waardoor soms het beeld ineens vertraagd afspeeld (ofzo). Verder heb ik het oude Assen erin gezet. Ik wacht nog steeds tot iemand Isle Man gaat maken![]()
Het is veel moeilijker rijden dan Grand Prix 4, vooral met een ChampCar of Indycar
Bron: http://www.blikopnieuws.n(...)igan_uit_elkaar.htmlquote:Doornbos en Newman/Haas/Lanigan uit elkaar
Robert Doornbos vertrekt bij het team van Newman/Haas/Lanigan. Dat heeft de Nederlander op zijn site bevestigd. “We hadden de optie om na twaalf races het team te verlaten en daar maak ik gebruik van. Ik wil in de IndyCars blijven en ik maak binnenkort meer bekend over mijn toekomst. Bedankt aan het team en ik wens ze het beste.”
Doornbos had een contract voor twaalf wedstrijden en die zijn reeds voorbij. De Nederlander heeft op eigen initiatief besloten om het team te verlaten, zo meldt ook Mike Lanigan: “We hebben geprobeerd om het contract te verlengen, maar Robert heeft besloten om ergens anders te gaan rijden.”
HVM wordt genoemd als zijn mogelijke nieuwe werkgever. In 2007 kwam hij voor hetzelfde team, toen onder de noemer Minardi Team USA, uit in de Champ Car en die samenwerking was uiterst succesvol. De door Scuderia Toro Rosso aan de kant geschoven Sebastien Bourdais keert hierdoor wellicht terug bij Newman/Haas/Lanigan.
Van ze eigen site.quote:« Finally, I would like to thank all my fans for their support. My motivation is intact and I’ll continue to be strongly committed to my Formula One project, for which I have renounced to my career in United States. »
Schijnt, ja. En niet ALMS. Blij toe, dat die arrogante kwal maar ver weg van IndyCars mag blijven.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 19:22 schreef vosss het volgende:
Serieus? Wat wilt Bourdais dan nu gaan doen? Alleen nog maar Le Mans Series of wat?
Mooie berichten!!quote:Op woensdag 5 augustus 2009 12:21 schreef Migue het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Oriol
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Beter blijft hij de rest van het seizoen, ik houd van hem
Nog meer goed nieuws: Naast De Ferran Motorsports en Highcroft Patrón Racing, gaat waarschijnlijk ook Fernández Racing (terug) naar IndyCars![]()
Taku Sato komt waarschijnlijk toch niet met De Ferran Motorsports naar IndyCars, dat is wel jammer.
En Richard Antinucci rijdt dit weekend weer voor 3G, het kan niet op met het goede nieuws.
Ja, en door de reunification hebben veel ChampCar teams ook oud materiaal van de IndyCar teams gekregen. Of dat al gebruikt is weet ik niet, maar dat zou heel goed kunnen, en dat materiaal is natuurlijk niet zo up to date als het materiaal waar bijvoorbeeld de Penske en Ganassi rijders, of Graham Rahal mee rondrijden.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 20:50 schreef Steffie het volgende:
Is Rahal niet gewoon een stukje beter dan Doornbos?
Het schijnt in ieder geval wel zo te zijn dat Rahal betaald wordt en dat Doornbos betaalt. Dat maakt het in ieder geval wel duidelijk waar de prioriteiten van het team liggen. Verder is Doornbos zelf dit seizoen inderdaad ook niet echt fantastisch bezig.quote:
quote:"Doornbos maakt seizoen af bij HVM"
05 Augustus, 22:01 | Robert Doornbos zal de rest van dit seizoen in de IndyCar Series afmaken bij HVM. Dat weet het Amerikaanse SpeedTV te melden. Onze landgenoot maakte gister nog bekend per direct op te stappen bij Newman/Haas/Lanigan, daarbij de hoop uitspreken snel een nieuw team te vinden. Het lijkt erop dat de Rotterdammer in zijn opzet is geslaagd.
Mocht Doornbos daadwerkelijk de overstap maken naar HVM - noch het team noch de coureur hebben het nieuws nog bevestigd - dan wordt de Rotterdammer herenigd met zijn oude team uit de Champ Car World Series. In de Champ Cars reed Doornbos weliswaar voor Minardi Team USA, maar dat team wel vorig seizoen weer overgenomen door HVM. Robert Doornbos zou momenteel in Indianapolis zitten om de laatste details te regelen.
Doornbos wordt bij HVM de teamgenoot van EJ Viso, waarmee HVM dus net als tijdens de Indianapolis 500 een tweede auto zal inzetten. Naar verluidt zal onze landgenoot gaan racen met startnummer 00. In de resterende races hoopt Doornbos zijn leidende positie in het Rookie of the Year-klassement te verdedigen. Onze landgenoot heeft met nog 5 races te gaan precies 1 punt voorsprong op Raphael Matos. Komend weekend zal Doornbos tijdens de IndyCar Grand Prix van Mid-Ohio al voor het eerst in actie komen voor HVM.
De plaats van Doornbos bij Newman/Haas/Lanigan zal worden ingenomen door oudgediende Oriol Servia. De Spanjaard is geen onbekende voor Newman/Haas. In de Champ Cars verving Servia eerder Bruno Junqueira bij N/H/L tijdens diens afwezigheid vanwege een blessure.
quote:Graham Rahal: "Hopen op een betere teamplayer"
Klasse: IndyCar Series > Gepost op 05/08/2009 21:48 door: Robin Smeets
Graham Rahal heeft naar aanleiding van het vertrek van Robert Doornbos bij Newman/Haas/Lanigan vandaag enkele uitspraken over zijn ex-teamgenoot gedaan waaruit blijkt dat beide heren elkaar niet goed lagen. Doornbos vertrok gisteren bij NHL Racing en zal waarschijnlijk vandaag nog iets bekend maken over zijn toekomst.
Rahal was de eerste twaalf races van het seizoen de teamgenoot van Doornbos, maar nu blijkt dat Rahal en Doornbos elkaar niet zo goed lagen. "Ik weet niet wat zijn zaken zijn, en om eerlijk te zijn kan me dat ook niks schelen," begon Rahal. "We kunnen zeker een coureur gebruiken die meer een teamplayer is, om het maar politiek correct te zeggen. Iemand die het hele team meer voordeel brengt."
Volgens het Amerikaanse SpeedTV zal Oriol Servia de plaats van Doornbos bij NHL Racing innemen, terwijl Doornbos waarschijnlijk naar HVM zal vertrekken. Elk moment wordt er een bevestiging verwacht van de Nederlander.
Als je al op die voet begint, ik weet niet wat zn zaken zijn en het boeit me geen zak, dan denk ik niet dat je ooit een teamplayer zal krijgen emneer rahalquote:"Ik weet niet wat zijn zaken zijn, en om eerlijk te zijn kan me dat ook niks schelen," begon Rahal. "We kunnen zeker een coureur gebruiken die meer een teamplayer is, om het maar politiek correct te zeggen. Iemand die het hele team meer voordeel brengt."
Papa betaalt nog altijd alles.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:05 schreef kriele het volgende:
HVM dus. Zou goed uit kunnen pakken, omdat Viso ook gewoon blijft. Met data van 2 auto's kan je veel meer qua afstelling. Weer vraag ik me af, wie betaald de zooi? Gaan er sponsoren mee?
Yesssssssssssssssssssssssssssssssssss!quote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:21 schreef Migue het volgende:
Hopelijk vervangt Paul Tracy hem, maar nog geen bericht van KV Racing Tech of het team wel meedoet.
Porschequote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:21 schreef Kleffe_Dop het volgende:
De serie zou ook op het punt staan om voor volgend jaar een 'grote' nieuwe titel sponsor te presenteren als je de geruchten mag geloven.
Misschien Danica bij Ganassi hoorde ik maar weet niet wie ze zal vervangen (Dixon of Franchitti)quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 21:55 schreef Migue het volgende:
Gil De Ferran bevestigt zojuist dat zijn team volgend jaar met twee auto's naar IndyCars komt! En noemt meteen maar Taku Sato en Scott Dixon als twee rijders die hij wel ziet zitten
In een derde wagen als Scott Dixon niet naar De Ferran Motorsports gaat.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:55 schreef m1155 het volgende:
[..]
Misschien Danica bij Ganassi hoorde ik maar weet niet wie ze zal vervangen (Dixon of Franchitti)
Gaat ze niet gewoon bij Ganassi in de NASCAR rijden?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:55 schreef m1155 het volgende:
Misschien Danica bij Ganassi hoorde ik maar weet niet wie ze zal vervangen (Dixon of Franchitti)
ook een tussen d'r benenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 12:10 schreef Atreidez het volgende:
Zou me niets verbazen, er zit bij Danica een duidelijke kloof tussen haar ovalracing en dat op roadcourses
Hahahaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |