Zit ook te twijfelen tussen deze 2 camera's, lees het meest positieve over de panasonic, alleen met de canon kan je weer veel meer handmatig instellen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:50 schreef SLC81 het volgende:
Ik wil een nieuwe camera kopen. Na wat research heb ik de volgende 2 camera's op het oog:
Panasonic DMC-TZ7 en de Canon SX200 IS
Ik weet alleen niet welke in nu het beste kan kopen. Bij de Canon vind ik het nadeel dat deze wat dikker is en dat de flitser uit de camera komt.
Dat zul je aan Bol zelf moeten vragen ben ik bang... Die ¤ 289,95 die ze vragen voor de zwarte versie is ronduit belachelijk in ieder geval. De zilveren is er wel normaal geprijsd, maar voor de zwarte zou ik toch een andere winkel opzoeken.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 13:05 schreef Fargo het volgende:
Heeft iemand enig idee waarom op Bol.com de zwarte uitvoering van de Panasonic Lumix DMC-TZ6 40 euro duurder is dan de zilveren uitvoering?
Ik ben een leek. Hoe staat de camera over het algemeen aangeschreven onder de kenners?quote:Op woensdag 12 augustus 2009 13:21 schreef Omniej het volgende:
[..]
Dat zul je aan Bol zelf moeten vragen ben ik bang... Die ¤ 289,95 die ze vragen voor de zwarte versie is ronduit belachelijk in ieder geval. De zilveren is er wel normaal geprijsd, maar voor de zwarte zou ik toch een andere winkel opzoeken.
Hmm, een paar dingetjes begrijp ik even niet.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 21:12 schreef sunmoonstar het volgende:
Doel: Meer leren van fotografie (met instellingen rommelen enzo). Fotografeer m.n. natuur en mensen
Fotograaf: Vrij onervaren. M'n huidige camera staat meestal op de auto-stand.
Huidige camera: Canon Powershot A720 IS.
Dankjewel voor je uitgebreide reactie. Over de Canon Powershot A720 IS die ik nu heb ben ik niet echt tevreden. Ik vind de foto's die ik gemaakt heb met het toestel met name bij minder goede lichtomstandigheden niet goed. Ik denk zelf dat dit mede komt door de relatief kleine lens. Wanneer ik een groter toestel koop (dus ook grotere lens) hoop ik dat dit de kwaliteit van de foto's ten goede komt.quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:26 schreef Omniej het volgende:
[..]
Hmm, een paar dingetjes begrijp ik even niet.
Je geeft aan meer van fotografie te willen leren, door met de instellingen te rommelen. Vervolgens geef je aan dat je op dit moment een Powershot A720 hebt, maar die meestal op de autostand hebt staan. Is het dan geen idee om hem eens van die autostand af te zetten?
Want je hebt natuurlijk niet per se een spiegelreflex nodig om met de handmatige instellingen te klooien... Ook op een Powershot kun je met je sluitertijden, diafragma, etc. spelen.
Niet dat ik je van een dSLR af wil houden ofzo hoor, dat is iets voor jezelf om te bepalen, maar wellicht is het een handige tip om eerst de handmatige instellingen van je huidige camera beter te leren kennen, voordat je naar een spiegelreflex overstapt. Uiteindelijk zul je pas écht weten wat je nodig hebt (aan lenzen bijvoorbeeld) op het moment dat je de beperkingen van je compactcamera hebt leren kennen.
Edit: Oh, het bericht hierboven had ik nog niet gezien. Even lezen hoor.
Edit 2: Okay, zelf geef je nu dus ook al aan dat een spiegelreflex nog een stapje te ver is... Ik denk dat de modellen die je nu noemt inderdaad beter geschikt zijn.
Máár, wat ik hierboven ook al een beetje aangaf: je bent op dit moment al in het bezit van een Powershot, die sowieso al iets verder gaat dan de klassieke compactcamera... In hoeverre heb je je huidige camera van de autostand afgehaald, en welke beperkingen ben je met je huidige camera tegengekomen? Kortom: wat kun je met je huidige powershot niet, waarvan je hoopt dat het met je nieuwe camera wél kan?
Uit jouw rijtje met camera's vind ik zelf overigens de Powershot SX10 IS erg aantrekkelijk. Dat ding heeft een gigantisch bereik door de optische zoom van 20x, en persoonlijk ben ik stiekem gewoon Canon-fan. (ben al jarenlang een tevreden Canongebruiker)
Ook over de P90 heb ik goede verhalen gehoord, maar ben op compactgebied niet meer zo heel erg thuis, dus zinniger commentaar laat ik graag aan anderen hier over.
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 15:36 schreef sunmoonstar het volgende:
Vandaag heb ik de knoop doorgehakt en de Panasonic Lumix DMC FZ38 aangeschaft.
Linkje
Het is een mooi ding die 500D, en inderdaad een leuke stap vooruit, maar ik vraag me af of het die upgrade wel waard is als je nu al een 400D hebt... 400D -> 50D of iets dergelijks zou ik logischer vinden (een stapje hoger op de ladder ipv alleen een iets nieuwere generatie), tenzij het je om de HD videomogelijkheid van de 500D te doen is natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 september 2009 20:53 schreef Cryothic het volgende:
Zoals het er nu naar uitziet, ga ik m'n EOS 400D verkopen (iemand interesse? PM me maar), en ga ik daar een 500D voor terug kopen. Van wat ik heb gelezen is dat een leuke stap vooruit, zonder meteen boven de 1000 euro uit te komen voor een body
Tsja, weet je, met een beperkt budget zou ik dan eerder gaan voor een iets goedkopere body en een dure lens, dan andersom.quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:42 schreef Rzdesign het volgende:
Hm, de lens die ik erbij wil nemen is de AF-S DX 18-55mm VR. En, nabewerking is dus iets waar ik al ervaring in heb. Maar wil dus zelf ook 'professionele' foto's maken. Maar daarom vraag ik me af of de D3000 (van ongeveer 400-500 Eur.) goed genoeg is, in vergelijking met bijv. eentje van 5000 eur.
Het is me absoluut niet om die HD video te doen. vrees dat ik die maar een enkele keer zal gebruiken (puur omdat ie er op zit).quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:43 schreef Omniej het volgende:
[..]
Het is een mooi ding die 500D, en inderdaad een leuke stap vooruit, maar ik vraag me af of het die upgrade wel waard is als je nu al een 400D hebt... 400D -> 50D of iets dergelijks zou ik logischer vinden (een stapje hoger op de ladder ipv alleen een iets nieuwere generatie), tenzij het je om de HD videomogelijkheid van de 500D te doen is natuurlijk.
Ja, ik ben na jou post gistere rond gaan kijken, en heb besloten dat die 250 euro het wel waard kan zijn idd.quote:Op zaterdag 12 september 2009 01:18 schreef Omniej het volgende:
Waarom zou dat niet kunnen?
De 50D kost je nu zo'n 830 euro, en voor een 500D betaal je iets van 590 euro (prijzen van Kieskeurig). Je lenzen hoef je er niet voor opzij te zetten inderdaad (EF-S gaat ook nog prima samen met de 50D), dus als je van plan bent je body te upgraden zou ik er zeker eens serieus naar kijken in ieder geval.
Ik heb er hoe dan ook sterk m'n twijfels over of de upgrade van een 400D naar 500D wel 590 euro waard is. (min het bedrag dat je voor de verkoop van je 400D krijgt natuurlijk, maar dan nog)
Setje is mooi compleet. Camera is ietwat gedateerd maar voor nagenoeg alle hobbydoeleinden goed bruikbaar mits je niet teveel van de AF vergt, die is op een E-300 niet bijster snel maar wel doeltreffend.quote:Op woensdag 23 september 2009 21:41 schreef Qwea het volgende:
http://link.marktplaats.nl/281743867
is dit wat?
Ha! dank je wel. Ik ben een complete n00b op foto gebied. Ik heb nu een fuji finepix s5700 en wilde wel graag een spiegelreflex. Bij de dixons liggen die allemaal voor de 500 euro, zonder flitser met 1 lens.quote:Op woensdag 23 september 2009 22:31 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Setje is mooi compleet. Camera is ietwat gedateerd maar voor nagenoeg alle hobbydoeleinden goed bruikbaar mits je niet teveel van de AF vergt, die is op een E-300 niet bijster snel maar wel doeltreffend.
De beide lenzen zijn voor hun geld waanzinnig goed en de flitser topt het setje leuk af.
Je vindt de E-300 wel vaker in deze samenstelling op de advertentjessites soms ook nog wel voor lagere prijzen. Het voordeel van die Oly E-300's is dat ze vrijwel nooit door wannabe-pro's en foldergoeroe's worden gebruikt. Het is één van de weinige spiegelreflexen die ik gebruikt zou durven kopen.
Edit: setje is leuk maar prijs is veel te hoog. Kijk voor de grap eens wat dit hier nieuw kost weliswaar zonder die flitser, maar alles wel kakelvers.
af is autofocus, dat je dus niet zelf hoeft scherp te stellenquote:Op donderdag 24 september 2009 11:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ha! dank je wel. Ik ben een complete n00b op foto gebied. Ik heb nu een fuji finepix s5700 en wilde wel graag een spiegelreflex. Bij de dixons liggen die allemaal voor de 500 euro, zonder flitser met 1 lens.
Kun je me vertellen wat AF is? En waar ik dat voor gebruik?
Van welk jaar is deze camera eigenlijk? En zou je zelf deze kopen, of toch bijleggen en bijvoorbeeld nieuw voor deze gaan? ;
http://dixons.nl/De_onlin(...)7110921/default.aspx
Ik woon verre van rotterdamquote:Op donderdag 24 september 2009 11:20 schreef Ynske het volgende:
[..]
af is autofocus, dat je dus niet zelf hoeft scherp te stellen
jij woont toch in Rotterdam he? dan zou ik even bij Kamera-expresse langs gaan in Capelle ipv de dixons
daar is de kit die bij de dixons staat voor ¤ 409,00 en die met stabilisatie in de lens voor ¤ 426,00
ik zelf zou niet voor een camera van MP gaan, je weet niet wat ermee gebeurd is.
quote:Op donderdag 24 september 2009 11:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik woon verre van rotterdamIk woon in de buurt van Emmen (drenthe)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zat te reageren op een post van 26 juli.....
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
uur rijdenquote:Op donderdag 24 september 2009 11:27 schreef Ynske het volgende:
[..]hoe ik daar dan bij kom
is Den Ham wel in de buurt dan?
bij fotokonijnenberg de set van bij de dixons voor 405
je hebt t over nikon?quote:Op vrijdag 25 september 2009 13:28 schreef infp2009 het volgende:
Ik twijfel steeds meer over wat ik moet doen:
Aan de ene kant is een D40 wel lekker goedkoop, maar ook alweer erg oud. De D3000 moet ik niet aan beginnen omdat daar een oude en ruizige sensor in zit heb ik gelezen. D5000 dan? Maar goed dat is meteen al vrij prijzig. En een kantelbaar scherm en video heb ik echt niet nodig.
Ik zie behoorlijke scherptediepte effecten in de foto's die je als voorbeeld postte. Zo sterk red je niet met de kitlens, het diafragma kan daar niet wijd genoeg voor open. Maar als je je dit soort dingen nog af moet vragen raad ik je aan om gewoon die d3000 te halen met kitlens. Die kost (relatief gezien) toch geen drol en is opzich een goede start om erachter te komen wat je nou werkelijk wil aan glas in de toekomst.quote:Op vrijdag 11 september 2009 23:02 schreef Rzdesign het volgende:
Ok, en, hm. de lens die ik liet zien is dus niet erg geweldig om het zo maar te zeggen? Wat raden jullie me dan aan, om soortgelijke foto's te maken?
Ik heb een 350D, maar zit ook te twijfelen tussen de 500D of 50D, in eerste instantie zou ik voor die 50D gaan, maar die HD Videomogelijkheid van de 500D spreekt me ook erg aan, omdat ik me ook daar wat meer mee bezig wil houden en niet alleen fotografie, en een goede fotocamera + goede videocamera apart, dan kom ik waarschijnlijk duurder uit ook..quote:Op vrijdag 11 september 2009 22:43 schreef Omniej het volgende:
[..]
Het is een mooi ding die 500D, en inderdaad een leuke stap vooruit, maar ik vraag me af of het die upgrade wel waard is als je nu al een 400D hebt... 400D -> 50D of iets dergelijks zou ik logischer vinden (een stapje hoger op de ladder ipv alleen een iets nieuwere generatie), tenzij het je om de HD videomogelijkheid van de 500D te doen is natuurlijk.
quote:Nikon D3000 is compatible with most of Nikon lenses. But when you mount some fixed focal lens that does not have AF-S or built in focus motor, you have to manual focus. Nikon D3000 also does not have live view feature. Live view let photographer to compose picture from LCD screen.
ik zou ook voor de 450 gaan, en t geld dat je overhoud investeren in lenzenquote:Op dinsdag 29 september 2009 09:37 schreef HAL9000S het volgende:
Even wat dingen zelf op een rijtje gezet....
Qua body:
- Canon EOS (1000D/500D/450D?)
- Nikon (D3000?)
Welke van deze 2 zouden jullie prefereren en waarom?
Ik neig naar een Canon omdat ik dit teruglees op veel sites:
[..]
Qua lens:
Een Sigma 18-55 MM
schijnt een goede starters-lens te zijn......
Iemand aanvullingen/commentaar hierop?
Wat ik zo lees is dat het een leuke walkaround lens is maar dat hij wat traag focussed.quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:52 schreef HAL9000S het volgende:
Ja dat lijkt me momenteel een goede keuze.... en deze lens?
http://www.digitalstreet.nl/product_info.php?cPath=880_23_88&products_id=320
Nog een aanraders voor iets beters in een vergelijkbare prijsklasse? (review is van een tamron, niet sigma btw?)quote:Op dinsdag 29 september 2009 10:04 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wat ik zo lees is dat het een leuke walkaround lens is maar dat hij wat traag focussed.
http://www.fredmiranda.com/reviews/showproduct.php?product=245&sort=7&cat=43&page=1
Maar al met al een leuke lens om mee te beginnen.
Goede combi! Die Sigma heb ik ook, en nog geen moment spijt van gehadquote:Op dinsdag 29 september 2009 10:12 schreef HAL9000S het volgende:
Denk dat dit het gaat worden dan:
http://www.fotokonijnenbe(...)__sigma_18-50mm.html
Thanx voor jullie replies iig!
Volgens mij zit jij toch al veeeel langer op fok?quote:Op dinsdag 29 september 2009 06:13 schreef HAL9000S het volgende:
Hallo, heb mezelf net ingeschreven op dit forum en ik heb gelijk een vraag voor jullie
Hmmmmmmquote:Op dinsdag 29 september 2009 10:06 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Nog een aanraders voor iets beters in een vergelijkbare prijsklasse? (review is van een tamron, niet sigma btw?)
Komt door z'n ava.quote:Op dinsdag 29 september 2009 10:18 schreef H-blast het volgende:
[..]
Goede combi! Die Sigma heb ik ook, en nog geen moment spijt van gehad
Overigens:
[..]
Volgens mij zit jij toch al veeeel langer op fok?(sinds 2001..)
[Centraal] Het grote lenzen/objectieven topic #25quote:Op dinsdag 29 september 2009 10:56 schreef HAL9000S het volgende:
Wat vinden jullie van deze lens ipv de sigma?
http://www.fotokonijnenbe(...)-50mm_f28_canon.html
(meer groothoek en quickshift af-mf)
Nah, zal wel mee vallen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 10:59 schreef HAL9000S het volgende:
^^
Ik ben bang dat ik daar geflamed ga worden als n00b
Om te beginnen is zo'n kitlens ook prima... Ik heb in april een 450D + kitlens gekocht en gebruik 'm nog steeds met veel plezier. Heb 'm ook nog maar 5 maanden natuurlijk en uiteindelijk zal ik 'm ook wel de deur uit doen (wil toch naar iets lichtsterkers, zoals de 17-50 2.8 die hierboven al werd genoemd), maar voor de niet al te veeleisende fotograaf is zo'n klitlens meer dan prima, zeker als je je camera zelf nog moet leren kennen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 11:20 schreef HAL9000S het volgende:
Mja dat verhaal hoor ik ook zojuist dus. Maargoed, de ene zegt wel investeren in een fatsoenlijke lens, de ander zegt kitlens is prima om mee te beginnen. En als ik toch kan bezuinigen op de lens dan kan ik niet zo goed voor zoiets gaan:
http://www.fotokonijnenbe(...)nikon_d90_serie.html
Mischien moet ik eens langs een fotozaak gaan ofzo
wat een onzin, dat zijn dezelfde mensen, alleen is er dan een beetje meer overzichtquote:Op dinsdag 29 september 2009 10:59 schreef HAL9000S het volgende:
^^
Ik ben bang dat ik daar geflamed ga worden als n00b
kijk ook eens naar een 70-300quote:Op dinsdag 29 september 2009 11:56 schreef HAL9000S het volgende:
Ja ik ben er uit.... Als beginner is zo'n 500 euro meer dan genoeg voor een toestel. Ik begin gewoon met een kitlens en dat geld dat ik bespaar, daar ga ik later wel een keer een fatsoenlijke lens voor halen, als ik wat meer knowledge en ervaring heb.
Het gaat waarschijnlijk of een Canon EOS 500D worden, of een Nikon D5000... daarvoor ga ik wel ff langs een speciaalzaak om ze allebei eens goed uit te checken. Wel wil ik er een extra kitlens bij hebben (55-200) denk ik.
Ja opzich wel. Het is de lens met IS.quote:Op woensdag 30 september 2009 10:19 schreef HAL9000S het volgende:
Iemand enig idee of dit een goede deal is:
http://image.mediamarkt.nl/doi/pbdmz-pixelboxx-22394262
rechtsonder de 500D.
Nice!quote:Op woensdag 30 september 2009 15:03 schreef HAL9000S het volgende:
Het is die aanbieding geworden, thanx voor alle tips mensen!
Evenals de gemaakte foto'squote:Op woensdag 30 september 2009 15:18 schreef H-blast het volgende:
[..]
Nice!![]()
Veel plezier ermee!
Enne vragen zijn altijd welkom!
UV filter is altijd handig omdat die goedkoop te vervangen is mocht die beschadigd raken, je lens is namelijk een stuk duurder.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 10:27 schreef Stansfield het volgende:
Ik weet nu welke camera ik wil. De panasonic FZ 38.
Maar nu zag ik dus deze site.
http://www.kamera-express.nl/index.php?page=subsubtypes&subsubtype=4475
Een HDMI kabel heb ik zeker niet nodig. Maar een UV protect filter. Is dat handig en de moeite waard.
Relatief goedkoop.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 10:49 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
UV filter is altijd handig omdat die goedkoop te vervangen is mocht die beschadigd raken, je lens is namelijk een stuk duurder.
Ach, ik heb een 67mm UV filtertje gekocht voor 8 euro, van CamLink.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:25 schreef Smolderbeard het volgende:
[..]
Relatief goedkoop.
80 euro voor een 77mm bijvoorbeeld vind ik nog best aan de prijs voor zo'n plakje glas.
Op een lens die bijvoorbeeld 20x zo duur is als de filter is het inderdaad echt iedere cent waard.
Als de dag komt dat ik een filter los schroef met een flinke kras slaak ik een zucht van verlichting als het smetteloze front element van de lens er onder vandaan komt.
Bijkomstigheid is ook nog dat sommige lenzen een filter nodig hebben om de weather sealing compleet te maken maar eer je zover bent heb je zulke kosten gemaakt dat die filter er ook nog wel afkan.
Ik heb een Sigma pola filter gekocht voor 150 euro geloof ik.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:25 schreef Smolderbeard het volgende:
[..]
Relatief goedkoop.
80 euro voor een 77mm bijvoorbeeld vind ik nog best aan de prijs voor zo'n plakje glas.
Op een lens die bijvoorbeeld 20x zo duur is als de filter is het inderdaad echt iedere cent waard.
Als de dag komt dat ik een filter los schroef met een flinke kras slaak ik een zucht van verlichting als het smetteloze front element van de lens er onder vandaan komt.
Bijkomstigheid is ook nog dat sommige lenzen een filter nodig hebben om de weather sealing compleet te maken maar eer je zover bent heb je zulke kosten gemaakt dat die filter er ook nog wel afkan.
Het kan inderdaad ook allemaal veel goedkoper maar ik ging er gemakshalve maar even van uit dat als iemand investeert in de kwaliteit van een dure lens er liefst ook een hoogwaardig glaasje voor gaat.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:33 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ach, ik heb een 67mm UV filtertje gekocht voor 8 euro, van CamLink.
Heb ik een CircPol. filter van, en die bevalt wel.
Dus als het echt om t geld gaat, kan het een stuk goedkoper. (tuurlijk... kwaliteit is niet vergelijkbaar met een filter van 80 euro)
Tja, ligt er ook aan of je verschil zal zien.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:52 schreef Smolderbeard het volgende:
[..]
Het kan inderdaad ook allemaal veel goedkoper maar ik ging er gemakshalve maar even van uit dat als iemand investeert in de kwaliteit van een dure lens er liefst ook een hoogwaardig glaasje voor gaat.
Op iedere lens is het handig om een filtertje te plaatsen en dan pak je iets dat in verhouding staat.
Dat bedoel ik.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:50 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Moet eigenlijk ook nog een uv filter kopen voor m'n 24-70 maar da ik niet op beknibbelen.
Mwoah, bij de wat duurdere wel ja, maar op mijn 18-55 kitlens bijvoorbeeld gebruik ik echt geen filter... (niet ter bescherming van 't glas althans)quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:52 schreef Smolderbeard het volgende:
Op iedere lens is het handig om een filtertje te plaatsen en dan pak je iets dat in verhouding staat.
Hehe, ik heb bijvoorbeeld ook geen filter op mijn kitlens (17-85) hoor.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:24 schreef Omniej het volgende:
[..]
Mwoah, bij de wat duurdere wel ja, maar op mijn 18-55 kitlens bijvoorbeeld gebruik ik echt geen filter... (niet ter bescherming van 't glas althans)
Die lens zelf is volgens mij nog niet eens 90 euro waard.
Op andere, wat duurdere, lenzen is het geen overbodige luxe inderdaad... Al gebruik ik liever een zonnekap ter bescherming dan een uv-filter. Met een zonnekap moet je toch aardig je best doen wil je je glas laten krassen.
rond de 400 euro zou je richting nikon d3000 (geloof ik) of canon 1000d gaan, het is echter echt een krap budget om een body, fatsoendelijke lenzen, tas, geheugenkaartjes, accus' te kopenquote:Op zondag 4 oktober 2009 22:05 schreef Willl het volgende:
Hey,
Al een tijdje ben ik aan het nadenken over het kopen van een spiegelreflexcamera, en ik besluit toch maar eens de knoop door te hakken. Ik ben al erg lang geinteresseerd infotografie, met name portretfotografie, en heb ook al aardig wat ideeën die ik wel eens goed uit wil werken!
Ik zoek dus een goede spiegelreflexcamera, mijn eerste dus ik heb nog niks, het liefst met lenzen/flitser en andere primaire benodigdheden. Mijn budget ligt rond de 400 euro, en ik heb niks tegen tweedehands.
Zou iemand me misschien kunnen helpen? Alvast bedankt!
http://tweakers.net/aanbod/advertentie/174511/canon-350d.htmlquote:Op zondag 4 oktober 2009 22:05 schreef Willl het volgende:
Hey,
Al een tijdje ben ik aan het nadenken over het kopen van een spiegelreflexcamera, en ik besluit toch maar eens de knoop door te hakken. Ik ben al erg lang geinteresseerd infotografie, met name portretfotografie, en heb ook al aardig wat ideeën die ik wel eens goed uit wil werken!
Ik zoek dus een goede spiegelreflexcamera, mijn eerste dus ik heb nog niks, het liefst met lenzen/flitser en andere primaire benodigdheden. Mijn budget ligt rond de 400 euro, en ik heb niks tegen tweedehands.
Zou iemand me misschien kunnen helpen? Alvast bedankt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |