quote:Op vrijdag 31 juli 2009 20:01 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
http://www.thedailyshow.c(...)crisis-investigation
Geniaal filmpjequote:If Timothy Geithner is as bad at handling the economy as he is at picking bathroom tiles, he won't need to sell his house.![]()
Banken met idiote winsten vielen mij het meest op de afgelopen weken, het wordt steeds meer een grote klucht, als er nog geen sprake was van een financiële sprookjeswereld, dan is die er nu wel. Zo kunnen de banken afschrijvingen nu uitstellen totdat het activum echt op geen enkele manier meer de cash-inflow kan genereren waarvoor hij in de boeken staat. Meer info in deze postquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 12:32 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
is hier nog wat gebeurd?
ik heb zo`n 10 delen gemist vanaf de vakantie
Sowieso, 5 expertsquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 15:35 schreef Q. het volgende:
Zijn die lui echt zo dom? Dat geloof je toch niet?
De meeste mensen die acteren in het You Tube-geweld van Pberends stonden niet vooraan bij het uitdelen van de verstandelijke vermogens.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 15:35 schreef Q. het volgende:
Zijn die lui echt zo dom? Dat geloof je toch niet?
quote:Op zondag 2 augustus 2009 11:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
De meeste mensen die acteren in het You Tube-geweld van Pberends stonden niet vooraan bij het uitdelen van de verstandelijke vermogens.
Peter Schiff overdrijft ook en je ziet hem in discussies ook steeds meer in de problemen komen, nu het toch niet helemaal zo lijkt te gaan als hij voorspeld heeft.quote:Op zondag 2 augustus 2009 16:33 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Volgens mij dient de helft van die mensen om desinformatie te verspreiden. Het is vaak zo ongelooflijk dom wat ze uitkramen dat ik het me niet voor kan stellen dat ze echt niet beter weten. Uit hun manier van praten blijkt dit ook vind ik, Peter Schiff lijkt wel de enige realistische down to earth persoon die er bij zit.
Ik weet niet waar je precies op doelt, maar ligt dat niet mede aan de idiote maatregelen die de overheid + fed nemen? Gerald Celente heeft dit probleem zegt hij zelf, er worden zulke onvoorstelbare dingen gedaan dat dit onvoorspelbaar is.quote:Op zondag 2 augustus 2009 16:34 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Peter Schiff overdrijft ook en je ziet hem in discussies ook steeds meer in de problemen komen, nu het toch niet helemaal zo lijkt te gaan als hij voorspeld heeft.
Dat klopt wel. Maar daarmee komen de doemscenario's van Peter Schiff voorlopig dus ook niet uit, terwijl die daar toch ook een hele grote mond over had.quote:Op zondag 2 augustus 2009 17:00 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je precies op doelt, maar ligt dat niet mede aan de idiote maatregelen die de overheid + fed nemen? Gerald Celente heeft dit probleem zegt hij zelf, er worden zulke onvoorstelbare dingen gedaan dat dit onvoorspelbaar is.
Nouja, daar begint dus langzaam een beetje twijfel over te rijzen. Schiff roept echt al maanden dat de dollar "nu hard minder waard wordt en zeer binnenkort toch echt gaat vallen!". Ondertussen schommelt die dollar al maanden rond dezelfde 1.41/¤ en lijkt er van een verdere val geen sprake. Maar hij blijft het maar herhalen, elke keer weer al maanden lang.quote:Op zondag 2 augustus 2009 17:39 schreef pberends het volgende:
Wat Schiff en Celente zeggen is dat het niet uitmaakt wat de Fed en de overheid doet, want of ze nu niets doen of wel iets doen, het zal beide -uiteindelijk- resulteren in een Depressie voor de VS.
Of ze grijpen in en creëren daarmee hyperinflatie en een val van de dollar.
Of ze grijpen niet in, en later zo een veel diepere recessie toe.
Schiff is een long-term investor hoor, die heeft echt een tijdspan van meer dan 5 jaar. Als hij zegt dat de dollar gaat crashen dan heeft ie het over de wat langere termijn.quote:Op zondag 2 augustus 2009 17:47 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Nouja, daar begint dus langzaam een beetje twijfel over te rijzen. Schiff roept echt al maanden dat de dollar "nu hard minder waard wordt en zeer binnenkort toch echt gaat vallen!". Ondertussen schommelt die dollar al maanden rond dezelfde 1.41/¤ en lijkt er van een verdere val geen sprake. Maar hij blijft het maar herhalen, elke keer weer al maanden lang.
Niet zo gek ook, want zonder val van de dollar kan Schiff wel inpakken.
Als je tijdspanne maar lang genoeg is, krijg je vanzelf een keer gelijk met je voorspelling. En ik heb het idee dat veel van dit soort 'goeroes' dat verrekte goed door hebben.quote:Op zondag 2 augustus 2009 17:59 schreef pberends het volgende:
[..]
Schiff is een long-term investor hoor, die heeft echt een tijdspan van meer dan 5 jaar. Als hij zegt dat de dollar gaat crashen dan heeft ie het over de wat langere termijn.
Versus de euro heeft de USD geen nieuwe lows gemaakt, maar de USD index wel.
5 tot 7 procent? Waar?quote:laatst gewijzigd: 02-08-2009 15:41
'Fed zal rente niet voor 2011 verhogen'
De Fed zal de rente niet voor 2011 gaan verhogen, omdat er in de VS nog steeds een gevaar voor deflatie is. Dit zegt Paul McCully van Pimco in een interview op de Australische televisie.
Pimco is de grootste obligatiebelegger van de wereld. McCully zegt ook zijn portefeuille op deze voorspelling aan te passen. Hij verwacht dat de Amerikaanse economie op een groeipercentage van 3 procent uitkomt en niet meer op het gemiddelde tussen de 5 en 7 procent waarmee de economie de voorgaande jaren groeide.
onzin, bij 3% groei zitten de VS in 2011 misschien op hetzelfde niveau van 2007. Waarom zou dat hyperinflatie tot gevolg hebben?quote:Op zondag 2 augustus 2009 19:28 schreef pberends het volgende:
Dit is ook zo ongelofelijk:
[..]
5 tot 7 procent? Waar?
Bij een groei van 3% zou de VS onderhand hyperinflatie hebben (als ze rente dan vrolijk op 0 blijft).
Olieprijzen staan nu bij een krimp al op 70 dollar. Op hoeveel gaat olie staan als de VS daadwerkelijk 3 procent zou groeien?quote:Op zondag 2 augustus 2009 19:30 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
onzin, bij 3% groei zitten de VS in 2011 misschien op hetzelfde niveau van 2007. Waarom zou dat hyperinflatie tot gevolg hebben?
Dat hangt vooral van het aantal speculanten a la pberends af.quote:Op zondag 2 augustus 2009 19:31 schreef pberends het volgende:
[..]
Olieprijzen staan nu bij een krimp al op 70 dollar. Op hoeveel gaat olie staan als de VS daadwerkelijk 3 procent zou groeien?
Eens, maar bij een groei van 3 procent zijn de vraag veel en veel groter moeten worden.quote:Op zondag 2 augustus 2009 19:36 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Dat hangt vooral van het aantal speculanten a la pberends af.
Leg de handel in futures en andere bullshit stil, en de olieprijs staat in een week op 30 USD.
Er liggen schepen te wachten om ze niet gelost kunnen worden, terwijl Shell op sommige plekken op slechts 30% capactiteit draait.
De olieprijs is een farce door alle goudzoekers.
Een beetje de berichten uit het US congress gevolgd de laatste weken?
het isquote:Op zondag 2 augustus 2009 19:37 schreef pberends het volgende:
[..]
Eens, maar bij een groei van 3 procent zijn de vraag veel en veel groter moeten worden.
Ja als je creditcard niet meer werkt en je salaris is gehalveerd dan moet je wel hequote:Op zondag 2 augustus 2009 19:38 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
B. er is wezenlijk iets veranderd in het denken van Amerikanen, geloof me
Aziequote:Op zondag 2 augustus 2009 19:38 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
het is
A. een druppel op de gloeiende plaat, het is eerder Azie wat deze vraag stuurt
B. er is wezenlijk iets veranderd in het denken van Amerikanen, geloof me
Ik ben zeker niet negatief over de Europese economie eigenlijk. De Amerikaanse economie is een kaartenhuis, en de Chinezen liegen keihard over hun groeicijfers, die eerder bij de 2-3% liggen.quote:Op zondag 2 augustus 2009 23:16 schreef jkdjjsop het volgende:
Iedereen onderschat de grootste economie ter wereld. Onderschatting is iets goeds. De EU zal het stokje overnemen van de VS als sterktste economie ter wereld. Totdat Azië het stokje definitief van haar over zal nemen, over een jaar of 30.
Allemaal waar. Maar wij hebben de Duitsers.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik ben zeker niet negatief over de Europese economie eigenlijk. De Amerikaanse economie is een kaartenhuis, en de Chinezen liegen keihard over hun groeicijfers, die eerder bij de 2-3% liggen.
Jammergenoeg zitten Europese banken wel dieper in de shit dan Aziatische en Amerikaanse banken.
http://en.wikipedia.org/wiki/Green_shootsquote:Op maandag 3 augustus 2009 14:35 schreef tony_clifton- het volgende:
Is de term greenshoots eigenlijk nieuw van deze crisis? Weet ondertussen wel wat 't is maar nog nooit eerder gehoord.
Het zijn groene scheuten.quote:Op maandag 3 augustus 2009 14:35 schreef tony_clifton- het volgende:
Is de term greenshoots eigenlijk nieuw van deze crisis? Weet ondertussen wel wat 't is maar nog nooit eerder gehoord.
maar als hij had gezegd dat iedereen de crisis onderschat, was het natuurlijk een heldquote:Op maandag 3 augustus 2009 14:37 schreef pberends het volgende:
'Einde Amerikaanse crisis erg dichtbij'
Blijft echt geniaal deze vent. Ondanks dat hij de geloofwaardigheid heeft van een Nina Brink, luistert toch iedereen nog naar hem.
ik denk dat ze niet echt een keus hebben, toch, althans op termijn? Wel een rare timing.quote:Op maandag 3 augustus 2009 14:55 schreef pberends het volgende:
'Herstel economie nabij'
Belastingverhogingen? Daar gaat het herstel.
Wat ik schokkender vind in de VS is dat bij elke recessie geroepen wordt: "Verlaag de belastingen, dan komen we uit de recessie!!!"quote:Op maandag 3 augustus 2009 15:38 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
ik denk dat ze niet echt een keus hebben, toch, althans op termijn? Wel een rare timing.
Overigens, als de belastingen omhoog gaan, is dit direct de eerste en laatste termijn van Obama. Als er iets onvergeeflijk is in de USA, is het dat wel. Welke puinhoop komt de USA dan in terecht, midden in healthcare reform een andere koers?
dat begrijp je zelf ook wel, stemmingsmakertjequote:Op maandag 3 augustus 2009 15:44 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat ik schokkender vind in de VS is dat bij elke recessie geroepen wordt: "Verlaag de belastingen, dan komen we uit de recessie!!!"
Als dat de oplossing is, waarom dan niet direct alle belastingen op 0.
Dat weet ik zo net nog niet. De volgende President komt in dezelfde puinhoop terecht. Die zal toch ook de belasting moeten verhogen.quote:Op maandag 3 augustus 2009 15:38 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
ik denk dat ze niet echt een keus hebben, toch, althans op termijn? Wel een rare timing.
Overigens, als de belastingen omhoog gaan, is dit direct de eerste en laatste termijn van Obama. Als er iets onvergeeflijk is in de USA, is het dat wel. Welke puinhoop komt de USA dan in terecht, midden in healthcare reform een andere koers?
Bush had de belastingen al moeten verhogen, maar zowel Bush, Obama als the next one gaan het niet doen.quote:Op maandag 3 augustus 2009 15:50 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Dat weet ik zo net nog niet. De volgende President komt in dezelfde puinhoop terecht. Die zal toch ook de belasting moeten verhogen.
Gewoon op naar de hyperinflatie van de dollar, dan stijgen de lonen van normale mensen flink door, de ambtenaren laat men minder snel stijgen en de prijzen van goederen gaan helemaal door het dak heen. Waardoor ze door de btw op goederen veel meer geld gaan binnenkrijgen, ambtenaren worden geodkoper hierdoor slinkt het begrotingstekort. Ze hebben de belastingen niet hoeven te verhogen en de ambtenaren salarissen niet hoeven te korten.quote:Op maandag 3 augustus 2009 15:50 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Dat weet ik zo net nog niet. De volgende President komt in dezelfde puinhoop terecht. Die zal toch ook de belasting moeten verhogen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |