quote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:16 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
OH ER ZIT EEN KONIJN IN DIE COMMUNICEERT MET DONNIE. OH EEN KONIJN DIE HEM DINGEN LAAT DOEN. OH MY GAWD HET HEET FRANK!
28:06:42:12, they made me do it.
...dacht IQM dat het een geniaal topic zou kunnen wordenquote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:18 schreef Siniti het volgende:
[..]
Zo kan je elke film wel nuanceren
Nu Requiem For A Dream:
"OMG HET ZIJN TWEE JONGENS DIE DRUGS GAAN VERKOPEN MAAR ZE GEBRUIKEN EN HELEMAAL NAAR DE KANKER GAAN EN ZIJN MOEDER OOK OMG WAT IS DIT ZIJN ARM IS HELEMAAL ZWART"
...dus bij dezequote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:20 schreef IQM het volgende:
[..]
Hier zit een geniaal topic in. Doe wat met die kennis.
SIDNEY LUMET, DIE DE REGISSEUR VAN DEZE FILM WAS, EN HOOFDROLSPELER HENRY FONDA, DIE DE PRODUCENT WAS, ZIJN FUCKING LIBERALS, DUS DE HISPANIC WORDT VRIJ GESPROKEN DUH.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:38 schreef Siniti het volgende:
12 Angry Men
"DEZE JONGETJE IS VEROORDEELT VOOR MOORD MAAR ER IS ZOEEN JURY DIE HEM EERST ZOMAAR WIL VEROORDELEN BEHALVE HENRY FONDA NATUURLIJK EN HIJ WORD VRIJGESPROKEN"
Je lijkt hier eigenlijk een parallel te trekken tussen de 2 films en te stellen dat zowel requiem for a dream als donnie darko geweldig/goed is.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:30 schreef Siniti het volgende:
Na een heftige discussie waarin ik duidelijk probeerde te maken dat Requiem For A Dream een kutfilm is en Donnie Darko geweldig, en Wolvendagen vice versa...
[..]
[..]
...dacht IQM dat het een geniaal topic zou kunnen worden
[..]
...dus bij deze
Als dit dus een kuttopic word is het IQM's schuld
Disclaimer: Caps Lock is eenvereiste.
En hier een mooi lijstje bekende films: http://www.imdb.com/chart/top
Een parallel als in dat je elke film kan nuanceren zodat ze even goed of slecht lijken. Als je Disaster Movie en The Godfather allebei nuanceert zul je er niet uit op kunnen maken dat The Godfather veruit superieur aan Disaster Movie isquote:Op zaterdag 11 juli 2009 02:24 schreef NotYou het volgende:
[..]
Je lijkt hier eigenlijk een parallel te trekken tussen de 2 films en te stellen dat zowel requiem for a dream als donnie darko geweldig/goed is.
Nee, IQM was niet mijn leraar. Ik zat tevens ook niet bij hem in de klasquote:Maar door IQM kreeg jij een vmbo-advies in groep 8?
Uberhaupt heeft dit met nuanceren geen ruk te maken, simplistisch en (in geval van beide films) buitensporig negatief is 't wel, genuanceerd is 't daarentegen geenszins. Los hiervan zou 't nergens op slaan als je juist een kutfilm aan zou halen om dit punt te maken; dat kutfilms zich gemakkelijk zo laten omschrijven zal niemand verbazen.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 02:29 schreef Siniti het volgende:
[..]
Een parallel als in dat je elke film kan nuanceren zodat ze even goed of slecht lijken. Als je Disaster Movie en The Godfather allebei nuanceert zul je er niet uit op kunnen maken dat The Godfather veruit superieur aan Disaster Movie is
[..]
Nee, IQM was niet mijn leraar. Ik zat tevens ook niet bij hem in de klas
Oh, ok.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 02:41 schreef NotYou het volgende:
[..]
Uberhaupt heeft dit met nuanceren geen ruk te maken, simplistisch en (in geval van beide films) buitensporig negatief is 't wel, genuanceerd is 't daarentegen geenszins. Los hiervan zou 't nergens op slaan als je juist een kutfilm aan zou halen om dit punt te maken; dat kutfilms zich gemakkelijk zo laten omschrijven zal niemand verbazen.
Jaws dusquote:Op zaterdag 11 juli 2009 02:56 schreef steeg het volgende:
de volgende film heb ik in omgekeerde volgorde beschreven, ik ben benieuwd wie hem kan raden.
Uit een hoop troep op zee materialiseert een flinke haai die gaandeweg steeds mensen uitkotst die dan op een boot richting haven varen, het eindigt met een meisje dat de zee uitloopt en haar kleren aantrekt en samen met een jongen die op het strand zojuist nog lag te slapen richting een strandfeest loopt waar ze een paar biertjes uitkotsen.
Hmm oke, en nu iets anders dan je verwekkingquote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:14 schreef Chriz2k het volgende:
ZO'N RIJKELUISMEISJE LAAT ZICH NEUKEN DOOR EEN OF ANDERE PAUPER IN EEN AUTO OP EEN BOOT (WTF) EN DAN ZINKT DE BOOT EN VERDRINKT DIE PAUPER MAAR HET MEISJE LEEFT NOG!
Was het maar waar, dan was ik de zoon van Leonardo DiCaprio en Kate Winslet.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:18 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Hmm oke, en nu iets anders dan je verwekking
quote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:24 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Was het maar waar, dan was ik de zoon van Leonardo DiCaprio en Kate Winslet.
Sieg*quote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:24 schreef kurk_droog het volgende:
POLIZEI POLIZEI EINS ZWEI DREI!!!!
ZICH HEIL!!!
Oh ja, daar heb ik wat over gehoord. Hoe heet die film?quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:55 schreef Bosbeetle het volgende:
IK ZAG LAATST ZOEEN FILM MET EEN MENNEKE DIE OUD GEBOREN WERD EN DAN STEEDS JONGER WERD EN VERDER GEBEURDE ER NIKS EN OP HET EINDE GING HET MENNEKE DOOD.
(oh kut deze hoefde ik niet eens te nuanceren)
quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:59 schreef Stoeprand het volgende:
[..]
Oh ja, daar heb ik wat over gehoord. Hoe heet die film?
The Butterfly Effectquote:Op zaterdag 11 juli 2009 22:05 schreef Hondenbrokken het volgende:
HET VERHAAL WAS WEL INTERESSANT MAAR OOK WAT ONREALISTISCH MAAR IK VOND HET EINDE DAN WEL WEER BETER IN DIE BIOSCOOPVERSIE DAN DIE DVDVERSIE WAAR DIE IN DE BAARMOEDER ZELFMOORD PLEEGT MAAR GOED LOOPT HET IN GEEN VAN BEIDE VERSIES ECHT AF MAAR DAT TERUGGAAN VIND IK ECHT ZO FLAUW DUS VIND DAT DAN WEER WEL EEN VERBETERING.
Zoiets? Mensen bedenken hier steeds vreemdere topics. Iemand een idee welke film ik bedoel? (of is dat off topic?)
Welke film is dat?quote:Op zaterdag 11 juli 2009 22:48 schreef Chuphinh het volgende:
TIS ER EEN JONGEN EN EEN LEKKER WIJF EN DAN ZIE JE BOOOOMMM BOOEEMM BOOOEEEEEMMMMMM BOEMMM TSSZZIIEEK ZZWEIEEEK HOOR JE DAN CONTINUE EN DAT WIJF RENT CONTINUE MET HAAR SWINGENDE TIETEN DOOR HET WOESTIJN!!! BOOOOHHH
Nice!quote:Op zaterdag 11 juli 2009 13:41 schreef Laertes het volgende:
HET LEVEN LIJKT OP EEN BONBONDOOS EN NU MOET JE RENNEN EN SCHIETEN EN PINGPONGEN EN GARNALEN VERKOPEN!
Forrest Gump
http://www.imdb.com/chart/bottomquote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:30 schreef Siniti het volgende:
En hier een mooi lijstje bekende films: http://www.imdb.com/chart/top
Geen idee, maar het doet me wel een beetje aan deze discussie denken:quote:Op zondag 12 juli 2009 10:39 schreef versabommie het volgende:
OMFG ! WAT IK NU HEB GEZIEN IS VAGE SJIT! TWEE GASTEN GAAN ERGENS MEETEN EN DAN KOMT ER GAS EN DOEN ZE ZAKLAMPEN AAN DIE WOEWOEW DOEN EN SLAAN ZE ROBOTS KORT HIERNA GAAN ZE EEN AUTISTISCH JONGETJE LATEN RACEN EN DAARNA WORTIE GROTER DAT VENTJE EN HEEFT HIJ OOK EEN ZAKLAPM EN DIE ENE DUDE SLAAT HEM DOORMIDDEN EN LAAT HEM VOOR DOOD ACHTER MAAR HIJ KRIJGT EEN KOSTUUM UIT DE FEESTWINKEL EN BEADEMINGSAPPARATUUR EN HIJ HEEFT TWEE KINDEREN EEN MEISJE EN EEN JONGEN DIE LATER OOK NOG MET ELKAAR GAAN TONGEN EN INDIANA JONES VLIEGT ZE OVERAL NAAR TOE MET EEN HARIGE SLECHTE IMMITATIE VAN RON BRANDSTEDER EN DAN GAAT DIE ENE KIND VECHTEN MET DIE OUWE MET KOSTUUM EN DAN KOMT ER EEN SENIELE PEDO MET BLIKSEMSTRALEN UIT ZIJN HAND DIE DIE KNUL WIL ROOSTEREN EN DAN DOET DIE CARNAVALSKRAKER IN ZWARTE PAK DIE OUWE IN EEN GAT TYFEN EN DAN KOMEN ER ALLEMAAL HOMOFIELE BEERTJES DIE GAAN DANSEN
EINDE!
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |