Pfff. Ja tuurlijk ben je boos. Je kan iig in je mailtjes terugzien, en de bon die erbij zit, wat je dan mist. Maar dit is echt geen stijl zegquote:Op dinsdag 14 juli 2009 18:58 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ik heb het nog nooit gehad, vind het dus ook écht niet leuk. Mijn pakket staat overigens al een week op in behandeling en nog steeds geen werkende track en trace code
Ik ga ze dus echt wel heel boos bellen als ik erachter kom wat ze eruit gemieterd hebben![]()
En ja, ik ben boos
Ja, volgensmij hebben ze daar helemaal geen H&M.quote:
ik ben nog steeds mancoquote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:50 schreef Crientj het volgende:
Voorgemelde zending niet aangetroffen: manco 13-07-2009 Zwolle , intern transport pakketten
Zending gesorteerd in sorteercentrum 14-07-2009 Zwolle , intern transport pakketten
Oh yeah
Je hebt een preview en nonpreview gecombineerd in 1 leveringquote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:02 schreef Chanty87 het volgende:
IT'S A MIRACLE!!!!![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
M'N BESTELLING IS IN BEHANDELING GENOMEN INCL. SHORTS DIE NIET BIJ DE PREVIEW HOORDE![]()
![]()
![]()
EN NOG ZONDER VERZENDKOSTEN OOK!!!
[ afbeelding ]
Nou dit moet de geschiedenisboeken in!!!
Volgens mij verzint de klantenservice ter plekke belachelijke smoezen hoorquote:Op dinsdag 14 juli 2009 21:43 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Je hebt een preview en nonpreview gecombineerd in 1 levering? En ze splitsen altijd met dubbele verzendkosten omdat dat zogenaamd niet kan
..
PWNDquote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:28 schreef Imperfect-Angel het volgende:
[..]
Ja, volgensmij hebben ze daar helemaal geen H&M.
Oeh, die heb ik! Ik dacht dat ie donkergrijs was (zo leek het op de website, en de naam was iets met "midnight"), dus toen het zwart bleek te zijn heb ik het niet meer geprobeerd. Volgens mij zit het nog zelfs in de verpakkingquote:Op dinsdag 14 juli 2009 22:56 schreef Enfermera het volgende:
[..]
PWND![]()
![]()
![]()
Ff een ontopic vraagje; ik heb de rode nagellak van de H&M, superspul, dekt in 1x!!Ik vroeg me af of iemand ook de zwarte nagellak van de H&M heeft en of deze ook in 1x dekt? Heb nu die van de Hema maar die moet toch echt 2x, en dat vind ik irritant.
wij "ervaren" (lees: gewoon verslaafdquote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:49 schreef Ynge het volgende:
Er staan weinig kortingscodes in de OP, deze werken ook nog:
1304 = ¤ 5,-
7848 = ¤ 10,-
Scheelt toch weer ¤15,-
quote:Op woensdag 15 juli 2009 01:55 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
wij "ervaren" (lees: gewoon verslaafd) h&m shoppers weten wat kortingscode's kunnen aanrichten, en wij denken wel 2x na voordat we er zomaar 15 euro opgooien, nee wij pakken het anders aan, we vervloeken h&m, we melden dat het allemaal hun schuld is, en krijgen dan 5 euro korting
edit: stuur deze screenshot, dan krijg je terechte korting![]()
[ afbeelding ]![]()
Die melding is nog mooier als er helemaal geen tijd bij staatquote:Op woensdag 15 juli 2009 01:55 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
wij "ervaren" (lees: gewoon verslaafd) h&m shoppers weten wat kortingscode's kunnen aanrichten, en wij denken wel 2x na voordat we er zomaar 15 euro opgooien, nee wij pakken het anders aan, we vervloeken h&m, we melden dat het allemaal hun schuld is, en krijgen dan 5 euro korting
edit: stuur deze screenshot, dan krijg je terechte korting![]()
[ afbeelding ]![]()
Ik heb weken terug een paar dagen lang 's ochtends de sale geplunderd.quote:Op woensdag 15 juli 2009 09:26 schreef alors het volgende:
zijn er zoveel vroege vogels de laatste tijd of is de sale gewoon niks meer? Ik moest behoorlijk vroeg vandaag, maar om kwart voor zes was het al een en al matigheid...
zie printscreen boven je, it was mequote:Op woensdag 15 juli 2009 09:26 schreef alors het volgende:
zijn er zoveel vroege vogels de laatste tijd of is de sale gewoon niks meer? Ik moest behoorlijk vroeg vandaag, maar om kwart voor zes was het al een en al matigheid...
Kun jij niet beter shoppen voor een nieuwe kledingkast? Of past het allemaal nog welquote:Op woensdag 15 juli 2009 12:29 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
zie printscreen boven je, it was me
nee geintje, debster niet lachen jij
even een heel blij berichtje, heb net 500 ballen terug gekregen van de belasting![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
dus ik ga nu mn haar laten doen en morgen amsterdaaaaam*alweer
! *
Ohmaigaaaadddddquote:Op woensdag 15 juli 2009 01:55 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
wij "ervaren" (lees: gewoon verslaafd) h&m shoppers weten wat kortingscode's kunnen aanrichten, en wij denken wel 2x na voordat we er zomaar 15 euro opgooien, nee wij pakken het anders aan, we vervloeken h&m, we melden dat het allemaal hun schuld is, en krijgen dan 5 euro korting
edit: stuur deze screenshot, dan krijg je terechte korting![]()
[ afbeelding ]![]()
Als je op je toetsenbord ligt te kwijlen dan kickt H&M je vanzelf wel uit de shop.quote:Op woensdag 15 juli 2009 08:23 schreef Debsterr het volgende:
[..]wie rond die tijd nog in de shop zit..
Haha ja die bedoel ik idd!quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:27 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
Oeh, die heb ik! Ik dacht dat ie donkergrijs was (zo leek het op de website, en de naam was iets met "midnight"), dus toen het zwart bleek te zijn heb ik het niet meer geprobeerd. Volgens mij zit het nog zelfs in de verpakkingIk kan morgen wel een nagel voor je uittesten?
Omg dat meen jequote:Op donderdag 16 juli 2009 10:23 schreef alors het volgende:
wtf ze nemen opeens alles vet snel in behandeling
Mijn preview is ook al in behandeling, met gewone sale dingen erbij -> het kan dus wel!
Ik had ergens nog een lelijk jasje bijgezet met levertijd eind september, maar die was opeens wel leverbaar en zit er nu ook bij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Noot noot.
Waarom niet? Is de kwaliteit niet goed genoeg ofzo?quote:Op woensdag 15 juli 2009 21:32 schreef Kleintje19 het volgende:
ik betaal nooit 40 euro voor een jeans van de h&m maar deze is mooi![]()
Jawel hoor, maar denk dat ze bedoelt dat de meeste Jeans wat goedkoper zijn bij de H&M? (En vooral de jeans uit de Sale)quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:22 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Waarom niet? Is de kwaliteit niet goed genoeg ofzo?
supermooie broek hoor!!quote:Op woensdag 15 juli 2009 21:32 schreef Kleintje19 het volgende:
ik heb net een brute mooie jeans gekocht bij de h&m onderkant is ook erg mooi, alleen die moet er helaas af want ik kom 30 cm tekort bij mn benen![]()
ik betaal nooit 40 euro voor een jeans van de h&m maar deze is mooi![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
kleur is echt zo donkerblauw als de eerste foto![]()
Oh, ik heb er ook 2 van H&M maar die waren allebei 40 of 50 euro.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:23 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Jawel hoor, maar denk dat ze bedoelt dat de meeste Jeans wat goedkoper zijn bij de H&M? (En vooral de jeans uit de Sale)?
quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:22 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Waarom niet? Is de kwaliteit niet goed genoeg ofzo?
Daar heb ik nog nooit problemen mee gehad, alle h&m jeans die ik ooit gekocht heb, heb ik nu nog steeds en nooit problemen mee gehad. Uitgezonderd van een losse knoop ofzo, maarja dat kan altijd gebeuren.quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:20 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
![]()
ik heb hier een andere skinny liggen, prachtige kleur, zit erg lekker, maar de afwerking is schandalig slecht.. écht heel erg, het is dat hij met korting 17 euro was maar anders ging hij echt terug...
godverdomme tering tyfus lijers, sturen ze wéér een herinnering van een bedrag van me OUDE klantnr, die ik al op me NIEUWE klantnr betaald heb.
Dat wijder worden klopt wel, daarom moeten ze ook goed strak zitten als je ze koopt. En ik was ze altijd met de hand en verkleuren gebeurt nauwelijksquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:39 schreef Mini_rulez het volgende:
Hm, ik heb toch wel het idee dat ze na een paar keer dragen snel wijder worden, ze zijn ook direct na het wassen lang niet meer zo strak als toen ik ze kocht. Van een ooit heel donkerblauwe is de kleur nu ook een stuk vager, maar die heb ik ook al een hele tijd. Voor 40 euro vind ik het niet zo'n ramp, dan koop ik gewoon weer een nieuwe, maar als ik echt een mooie broek wil die zijn vorm behoudt ga ik toch wel voor een beter merk.
Da's stom!!! Veel bikini's liggen nu in de winkel voor 5 euro per deel.quote:Op donderdag 16 juli 2009 20:35 schreef Debsterr het volgende:
Ze hebben godverdomme de helft van m'n bikini eruit geflikkerd. En hij was al in behandeling met de bikini helft erin. En nu ineens is 'ie eruit
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |