Best creepy!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:08 schreef Viking84 het volgende:
Michael Jacksons geest waart rond in Neverland!
Heel veel haarverlies (echt iedere keer volle plukken, helemaal tijdens het douchenquote:Op maandag 6 juli 2009 12:08 schreef Viking84 het volgende:
Ik vind het al knap dat Phaidra zelf door heeft dat haar haar dood is. Dat zie ik echt niet, hoor. Waar merk je dat aan?
.
Dat muziekje ook!!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:08 schreef Viking84 het volgende:
Michael Jacksons geest waart rond in Neverland!
Nou.... misschien is koraalrood een betere keuze met jouw haarkleur en huidtint. Volgens mij staat een heftigere oogmake-up jou ook wel (alleen niet én felle lippenstift en zwaar omrande ogen doen hè? maar dat wist je vast wel.)quote:Op maandag 6 juli 2009 12:16 schreef Phaidra het volgende:
Dank jullie wel voor de adviezen, ik ben blij dat ik in ieder geval niet voor schut loop. Meer make-up is inderdaad wel een goed idee, ik heb ergens nog een knalrode lippenstift.
Nogal ja.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:08 schreef P.F het volgende:
Vrouw Mishandeld op het Leidseplein # 3
Ik las net deze discussie...
En in Amsterdam is het lastig val gedeelte inderdaad heel hoog![]()
Grijze/zwarte/bruine/blauwgrijze oogschaduw/oogpotlood is vaak mooier. En bij mascara eventueel alleen de puntjes blauw doen. Anders is het echt te veel hoor (ja, deze flater heb ik vroeger ook begaan met mijn mooie blauwe wimpertjesquote:Op maandag 6 juli 2009 12:21 schreef P.F het volgende:
Blauwe mascara misschien?
Als je blauwe ogen hebt.. Denk ik![]()
Ik ben nog niet helemaal om hoor
Soms sta ik even een luchtje te scheppen tijdens een dag lang studeren, rond een uurtje of 22:00.. En dan zie ik een groepje Engelsen aankomen en dan denk ik "O nee hè, niet weeeeer"quote:Op maandag 6 juli 2009 12:22 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Nogal ja.
Heb destijds (2007) eens een jongen geholpen (bleek homo) die door een groep Noord-Afrikaanse gasten in elkaar gemept werd daar.
Achteraf bezien had ik het beter niet kunnen doen, een kies eruit en een andere afgebroken.![]()
Een beetje koeler is prima, maar dit is dan weer gelijk het andere uiterstequote:Herfstachtig weer op komst
Uitgegeven: 6 juli 2009 12:21
Laatst gewijzigd: 6 juli 2009 12:21
AMSTERDAM - Het warme zomerweer van de afgelopen week keert voorlopig niet terug. Maandag schijnt eerst de zon nog en stijgt het kwik naar 20 tot 24 graden, vanaf de middag voeren lagere temperaturen en regen de boventoon.
Later in de week gaat het ook stevig waaien en wordt het zelfs ronduit herfstachtig, meldt Weeronline.
Maandagmiddag worden in het binnenland fikse buien verwacht, met kans op hagel, onweer en windstoten.
Dinsdag en woensdag verandert dat beeld niet en waait er bovendien een ferme westenwind. Als vrijdag het kwik nog eens moet inleveren en maximaal 17 graden zal aanwijzen, wordt het zelfs herfstachtig.
Daarna blijft het naar verwachting wisselvallig, maar de temperatuur loopt langzaam weer wat op tot iets boven de 20 graden.
Is dat een beetje deze kleur? (googelen levert alsnog verschillende kleuren koraalrood op, lekker duidelijkquote:Op maandag 6 juli 2009 12:19 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Nou.... misschien is koraalrood een betere keuze met jouw haarkleur en huidtint. Volgens mij staat een heftigere oogmake-up jou ook wel (alleen niet én felle lippenstift en zwaar omrande ogen doen hè? maar dat wist je vast wel.)
En bedankt Greysquote:Op maandag 6 juli 2009 12:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Huu:
[..]
Een beetje koeler is prima, maar dit is dan weer gelijk het andere uiterste.
quote:Op maandag 6 juli 2009 12:28 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Is dat een beetje deze kleur? (googelen levert alsnog verschillende kleuren koraalrood op, lekker duidelijk) :
Neeeeeeeee ik vroeg om een béétje koelerquote:
Ja, nadat we eerst zijn weggespoeldquote:Op maandag 6 juli 2009 12:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Neeeeeeeee ik vroeg om een béétje koeler![]()
Joh, het wordt al snel weer boven de 20 graden. Heus!
Erg hè? En ze heeft er zelf het meeste last van...quote:Op maandag 6 juli 2009 12:38 schreef conleche het volgende:
Hoewel m'n ouwe buurvrouw buiten aan het telefoneren is en die klinkt altijd, maar dan ook altijd verongelijkt. Brrrr, als ik toch zó in het leven zou staan.........
De kleur rood die ik heb liggen heet Morello cherry van maybelline. Dit is 'm in het flesjequote:Op maandag 6 juli 2009 12:30 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Staat vaak heel mooi als je lichtblond bent.
wat fijn! heerlijk ook als je kunt genieten van thuis zijn, klinkt goed Tink!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:41 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Erg hè? En ze heeft er zelf het meeste last van...
Had ik jullie al verteld dat ik al helemaal begin te wennen aan het thuis zijn? Kan me nu zelfs voorstellen dat ik voorlopig even niet meer echt aan het werk ga. Misschien af en toe een klein klusje doen, maar verder niets bijzonders meer de komende tijd.
Woops. Ja, ik ben een nogal huppelig type. Dan doe je die pasjes al snel per ongeluk!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja, nadat we eerst zijn weggespoeld. Wil jij die regendansjes wel eens laten de volgende keer?
Héél donker met een vleugje rood/paarsig gloedje er door. Die rode baan er in of helemaal rood kon nu niet, want dan moesten ze het eerst verven (hele haar), dan een pluk ontkleuren en dan die pluk weer verven en ik wilde niet de hele zaterdagmiddag met die hitte weg zijn van de beestjes. Heer G was ook niet thuis namelijk en zaterdag hadden ze het erg zwaar. Ik ben een mietjequote:
Volgens mij zit er meer blauw in deze van maybelline, maar ik weet het niet zeker. Hoe staat het? Als ik koraalkleurtjes draag lijkt mijn huid egaler. Heb ik de verkeerde kleur op dan lijkt het net of ik onder de rode vlekken en de pukkels zit. Met kringen onder de ogen én een vale huid.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:44 schreef Phaidra het volgende:
[..]
De kleur rood die ik heb liggen heet Morello cherry van maybelline. Dit is 'm in het flesje
[ afbeelding ]
Ik heb geprobeerd een foto te maken als ik 'm op heb, maar de kleur op de foto wordt niet de kleur zoals 'ie echt is. Maar volgens mij komt 'ie wel in de buurt van koraalrood, of niet?
Wat fijn Tink!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:41 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Erg hè? En ze heeft er zelf het meeste last van...
Had ik jullie al verteld dat ik al helemaal begin te wennen aan het thuis zijn? Kan me nu zelfs voorstellen dat ik voorlopig even niet meer echt aan het werk ga. Misschien af en toe een klein klusje doen, maar verder niets bijzonders meer de komende tijd.
Zal ik vanavond even proberen te maken, zit nu op het werk!quote:
Ik ga ook maar eens een lijstje maken en doorstrepenquote:Op maandag 6 juli 2009 12:45 schreef Tinkepink het volgende:
Van mijn lijstje heb ik al best veel af kunnen strepen:
- verslagen aanpassen en opsturen
- geld overmaken
- rekeningen schrijven en versturen
- was opzetten
- met mijn nieuwe telefoon spelen![]()
- ontspannen
Morgen is het de grote administratiedagGatver
Geen idee. Eén van de twee waarmee ik sprak zag het duidelijk wel zitten, de andere - met wie ik nauw zou moeten samenwerken- volgens mij niet zo. Maar ik weet niet of dat laatste met mij te maken heeft. Hij doet het werk nu in zijn eentje en ik vermoed dat hij het lastig vindt de controle kwijt te raken en te delegeren. Ben er zelf daarom ook niet meer zo zeker van of ik het wel wil. Uit ervaring weet ik namelijk dat met zo iemand samenwerken vragen om problemen is.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:47 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Wat fijn Tink!
Dit is niet echt het moment om het te vragen, maar hoe was je sollicitatie eigenlijk gegaan vorige week?
M'n huid is nu sowieso verre van egaal, dus ik vind het lastig in te schatten. Maar misschien heb je wel gelijk. Morgen zal ik na m'n werk of in de pauze wel even naar de DA in de Leidsestraat lopen, daar hebben ze volgens mij wel een grote make-up afdeling.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:47 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Volgens mij zit er meer blauw in deze van maybelline, maar ik weet het niet zeker. Hoe staat het? Als ik koraalkleurtjes draag lijkt mijn huid egaler. Heb ik de verkeerde kleur op dan lijkt het net of ik onder de rode vlekken en de pukkels zit. Met kringen onder de ogen én een vale huid.
Nu weten we van wie je 't hebt!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:55 schreef P.F het volgende:
M'n omaOf haar wenkbrauwen wel goed getekend zijn
![]()
Ahahahahaahha dan ben je 80!
Hahahahaaaaaaaaaahahaha.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:52 schreef Laureline het volgende:
Iehhj! Lijstjes! Dit is mijne van afgelopen jaar. Doorgestreept heb ik al gedaan:
- nieuwe auto kopen
- keuken verbouwen
- trap boven verven
- gang verven
- buitendeur verven
- hal graniet tapijtlijmresten verwijderen (hoe)
- vloerbedekking van trap van 0 naar 1 verwijderen
- trap beneden schuren en verven
- woonkamer opruimen
- atelier opruimen
- website maken
- kledingkast uitspitten
- ramen zemen
Gaat goed hè
Ik denk dat die merken voor deze maand een beetje te duur zijn. Ik heb dit weekend voor 12 man high tea betaald en de kapper was inclusief herstellingskuur + conditioner ook 76 euro... Ik kijk morgen wel even, maar echt veel geld heb ik niet meer over voor make-up, helaas!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:53 schreef P.F het volgende:
Ik vind make-up van bare minerals heel mooi, die kun je kopen bij Sephora.
En qua kleurtjes vind ik de MAC wel goed.
Ik heb dat ooit gedaan met tapijtlijmverwijderaar.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:52 schreef Laureline het volgende:
- hal graniet tapijtlijmresten verwijderen (hoe)
Omg dat is like 12 x 30euro?!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:57 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik denk dat die merken voor deze maand een beetje te duur zijn. Ik heb dit weekend voor 12 man high tea betaald en de kapper was inclusief herstellingskuur + conditioner ook 76 euro... Ik kijk morgen wel even, maar echt veel geld heb ik niet meer over voor make-up, helaas!
Ahahahahaquote:Op maandag 6 juli 2009 12:52 schreef Laureline het volgende:
Iehhj! Lijstjes! Dit is mijne van afgelopen jaar. Doorgestreept heb ik al gedaan:
- nieuwe auto kopen
- keuken verbouwen
- trap boven verven
- gang verven
- buitendeur verven
- hal graniet tapijtlijmresten verwijderen (hoe)
- vloerbedekking van trap van 0 naar 1 verwijderen
- trap beneden schuren en verven
- woonkamer opruimen
- atelier opruimen
- website maken
- kledingkast uitspitten
- ramen zemen
Gaat goed hè
Prima lijstje toch?.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:01 schreef progje het volgende:
Lijstje
O: 2 crackers met sandwich spread (tja ik vind dat gewoon echt heerlijk)
T: 2 plakjes rauwe ham
L: salade met tomaat , komkommer, ui, Amsterdamse uitjes en een beetje feta 40% + 1 eetlepel mayo die 15 kcal per eetlepel is
T: ligt er een beetje aan wat ik kan vinden op kantoor wat nog redelijk gezond is
D: 2 tartaartjes met champignons en peultjes of snijbonen, moet nog ff kiezen
Da's toch niet alleen 'wat thee'? Da's vaak super uitgebreid, met sandwiches en scones en andere dingetjes.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:04 schreef P.F het volgende:
Ik heb beloofd een vriendinnetje mee te nemen voor haar verjaardag (april) naar een high tea. Dat zou in eerste instantie in een mucacho te duur restaurant zijn (18,50 p.p. dat gelukkig dan nog wel) maar die is gelukkig gesloten
Dus nu ben ik opzoek naar een el cheapo high tea barretje.. Nu klink ik echt als Mss. Scrooch maar bijna 40 euro voor wat thee is wel duur voor mij nu
Ja, dan krijgt ze wat anders.. Of ik doe het bij mij thuis. Want zo veel geld heb ik niet (er nu niet voor over) en dat was het enige wat ze per se wou.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's toch niet alleen 'wat thee'? Da's vaak super uitgebreid, met sandwiches en scones en andere dingetjes.
Een high tea voor een tientje p.p. ga je niet vinden denk ik
Behalve de D, wel bij elke maaltijd suiker. Zou ik zelf niet doen.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:03 schreef Viking84 het volgende:
Eetlijstje:
O: yoghurt met frambozen
T: halve meloen
L: twee boterhammen met smeerworst + 2 glazen verse jus d'orange
T: citroenijsje
D: zelfgemaakte maaltijdsalade
Op zich best een goed lijstje hè (op die smeerworst na dan)
En ik vind het vrij weinigquote:Op maandag 6 juli 2009 13:07 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Behalve de D, wel bij elke maaltijd suiker. Zou ik zelf niet doen.
Wat is het precies? Het ziet er wel práchtig uit!quote:Op maandag 6 juli 2009 13:08 schreef Tinkepink het volgende:
En als je geen geld hebt voldoet een normaal drogisterijmerk ook prima hoor phaidra! Mijn favoriete lippenstift is de superstay van maybelline. Gek genoeg is die in Duitsland trouwens veel goedkoper dan in NL. Net zoals die minerale poedertjes enzo.
Van de week heb ik ook schandalig veel geld uitgegeven aan make-up. Ik heb dit [ afbeelding ] en dit [ afbeelding ]gekocht![]()
Veel te duur, maar ik wou het al zo lang hebben en ik was een beetje zielig en, en....
Ga anders naar "De taart van mijn tante" Dan neem je gewoon met z'n tweeen een grote pot thee en allebei zo'n stuk taart!! Ook leuk en veel minder duur!!quote:Op maandag 6 juli 2009 13:06 schreef P.F het volgende:
[..]
Ja, dan krijgt ze wat anders.. Of ik doe het bij mij thuis. Want zo veel geld heb ik niet (er nu niet voor over) en dat was het enige wat ze per se wou.
Wat mij betreft wel.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:06 schreef motorbloempje het volgende:
O: 3 rijstwafels met pindakaas
T: -
L: 2 kampioentjes filet a.
T: aardbeitjes
D: kop kippensoep en rucola met gerookte kip, tomaat, ei en honing-mosterd-dressing
T: wat aardbeitjes
zo beter?
Oja! Leuk idee! Daar heb ik altijd al een taart willen eten!quote:Op maandag 6 juli 2009 13:14 schreef conleche het volgende:
[..]
Ga anders naar "De taart van mijn tante" Dan neem je gewoon met z'n tweeen een grote pot thee en allebei zo'n stuk taart!! Ook leuk en veel minder duur!!
Ik zou me dan waarschijnlijk terugtrekken. Ik zou toch wel een soort 'klik' willen hebben met de collega waarmee je veel moet samenwerken. Anders kom je misschien weer in zo'n energievretende situatie terecht...quote:Op maandag 6 juli 2009 12:50 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Geen idee. Eén van de twee waarmee ik sprak zag het duidelijk wel zitten, de andere - met wie ik nauw zou moeten samenwerken- volgens mij niet zo. Maar ik weet niet of dat laatste met mij te maken heeft. Hij doet het werk nu in zijn eentje en ik vermoed dat hij het lastig vindt de controle kwijt te raken en te delegeren. Ben er zelf daarom ook niet meer zo zeker van of ik het wel wil. Uit ervaring weet ik namelijk dat met zo iemand samenwerken vragen om problemen is.
12 x 17.50, bij de bakkerswinkel in de roelof hartstraatquote:Op maandag 6 juli 2009 13:00 schreef P.F het volgende:
[..]
Omg dat is like 12 x 30euro?!
Als je iets koopt van Bare Minerals zou ik een set kopen (60 euro, 4 potjes normaal 20 per stuk en 3 kwasten ook iets van 20 per stuk) Een blush van de MAC is 20 euro maar die heb je dan eigenlijk niet meer nodig.
Uhmmmm... Ik vind kruidvat huismerk ook goed voor waterproof eyeliners (2 of 3 euro) En ik vind Chanel imitiable (28 euro in nederland) en 2-in-1 bourjouis coupe de theatere (15 euro) ook wel mooi!
Ik zit er ook aan te denken om me terug te trekken, maar ik durf niet zo goed te bellen. Stom hè?quote:Op maandag 6 juli 2009 13:17 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik zou me dan waarschijnlijk terugtrekken. Ik zou toch wel een soort 'klik' willen hebben met de collega waarmee je veel moet samenwerken. Anders kom je misschien weer in zo'n energievretende situatie terecht...
Zochten ze er iemand bij omdat hij het in z'n eentje niet meer aankon? Dikke kans dat je dan alleen met hem kan samenwerken door je wat 'onderdanig' op te stellen, als je begrijpt wat ik bedoel. Dat je accepteert dat hij de touwtjes in handen wil houden. Als je dat niet wil.... wegblijven daar!
Sorry, ik bedoelde ook oogpotlood..quote:Op maandag 6 juli 2009 13:25 schreef Phaidra het volgende:
[..]
12 x 17.50, bij de bakkerswinkel in de roelof hartstraat! Het kon nog goedkoper, maar dan had je alleen zoet, geen hartige dingen. Wij hadden nu sandwiches, 3 verschillende quiches, scones met room en jam (mango-passivruchtenjam is echt hemels lekker!), taartjes (keuze uit 5/6 verschillende in totaal 20 stukken taart ofzo) en nog wat kleine chocolaatjes/koekjes. Het was veel te veel en we hebben nog een hoop mee naar huis genomen!
Mascara heb ik net een nieuwe gekocht, ik gebruik liever oogpotlood dan eyeliner. Het zou mij eerder gaan om foundation/blush/lipstick en oogschaduw. Oogschaduw heb ik nu: mooie kleur groen, bruin, blauw, paars, fuchsia en een paar bourjouis parelmoertinten.
Ik kan het me best voorstellen hoor!quote:Op maandag 6 juli 2009 13:26 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik zit er ook aan te denken om me terug te trekken, maar ik durf niet zo goed te bellen. Stom hè?
Met donker haar en een uitgesproken gezicht, jah, ik denk dat rood prachtig is bij jouquote:Op maandag 6 juli 2009 13:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
Antraciet ook PF?
Rood does it for me. Ben ook erg heppiedepeppie met mn nieuwe jas
.
Jij hebt toch echt heel donkere wenkbrauwen? Of herinner ik me dat nou verkeerd? van die parijs-fotoquote:Op maandag 6 juli 2009 13:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
Uitgesproken gezicht?![]()
Ja de Dame was heel aardig. Hoop dat het gaat werken, echt!
Dat dus. En nee, het is een compliment.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:44 schreef ColdFeet het volgende:
Ja, dat is toch geen belediging, verder?
Ook iemand bij wie knalrode lipstick mooi zou zijn!
Hee, waar was het gezicht te zien?quote:Op maandag 6 juli 2009 13:42 schreef Tinkepink het volgende:
Je hebt gelijk hoor CF. XM heeft een uitgesproken gezicht.
Die staat nog gewoon in mn fotoboek hoor en ja, dat kloptquote:Op maandag 6 juli 2009 13:40 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Jij hebt toch echt heel donkere wenkbrauwen? Of herinner ik me dat nou verkeerd? van die parijs-foto
Jaaaaaquote:Op maandag 6 juli 2009 13:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Door m'n donkere haar en lichte huid word ik op het werk al 'Sneeuwwitje' genoemd.
quote:Op maandag 6 juli 2009 13:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind het zo gek klinken, een uitgesproken gezicht... Ik moet dan gelijk aan zoiets denken:
[ afbeelding ]
Door m'n donkere haar en lichte huid word ik op het werk al 'Sneeuwwitje' genoemd.
quote:
quote:Op maandag 6 juli 2009 14:01 schreef Ek-Mei het volgende:
XM; je ging toch naar de dieetist? Ben je al geweest?
Ik breek ook nooit iets, al viel ik wel vaak uit bomen enzo. Ik ben een kneus, geen brekebeentjequote:Op maandag 6 juli 2009 10:55 schreef P.F het volgende:
En brrrrrr je pols brekenBrrrrrr.
Het valt mij mee dat ik nog nooit iets gebroken heb
Nee!!! Ik ga vrijdag naar de Efteling en dan moet de zon wel schijnenquote:Op maandag 6 juli 2009 12:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Huu:
[..]
Een beetje koeler is prima, maar dit is dan weer gelijk het andere uiterste.
Goed dat je gegaan bentquote:Op maandag 6 juli 2009 14:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]. Zie vorige topic
. Ga zaterdag weer!
Kortere rijen!quote:Op maandag 6 juli 2009 14:05 schreef Chicolate het volgende:
Nee!!! Ik ga vrijdag naar de Efteling en dan moet de zon wel schijnen.
Al kan ik maar in 5 attracties, ik wil niet nat wordenquote:
Tuurlijk wel.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:10 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Oh Chico goed dat je het zegt. Ik heb ook nog kaartjes voor de efteling liggen!
Maar je mag natuurlijk nergens in met een pootje in het gips
Het lijkt me toch best lastig om je niet vast te kunnen houden in attracties! Zeker in de python, brrrr. Ik denk iedere keer als ik in de python zit: waarom doe ik dit in hemelsnaam! Ikwilutniet!!! Maar acheraf wil ik altijd nog een keerquote:Op maandag 6 juli 2009 14:17 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Tuurlijk wel.![]()
Sterker nog: als je op krukken loopt mag je (i.i.g. in Walibi) via de achteringang de attrecties in en hoef je niet te wachten in de rij.
Oh edit: met een gebroken pols loop je vast niet op krukken.
Haha, dat denk ik ook altijd, maar ik wil me niet laten kennen. Maar ik ben altijd blij als het voorbij is en ik wil níet nog een keerquote:Op maandag 6 juli 2009 14:20 schreef Phaidra het volgende:
Ik denk iedere keer als ik in de python zit: waarom doe ik dit in hemelsnaam! Ikwilutniet!!! Maar acheraf wil ik altijd nog een keer.
Het stomme is dus dat ik wéét dat ik het leuk vind, maar toch iedere keer weer bang ben dat ik het nu niet leuk ga vindenquote:Op maandag 6 juli 2009 14:29 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Haha, dat denk ik ook altijd, maar ik wil me niet laten kennen. Maar ik ben altijd blij als het voorbij is en ik wil níet nog een keer![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Venus in pocketformaat
© loveli
Waarom zou je nergens in mogen met een gebroken pols?quote:Op maandag 6 juli 2009 14:23 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik werkte ooit een blauwe maandag in een attractiepark en toen werd het sterk afgeraden op de borden bij de attracties weet ik nog.
Ik kan wel eens bellen want het is zonde om er helemaal heen te rijden als je nergens in mag.
Ik heb ook geen was buiten opgehangen, vond ik nogal optimistisch. 't Is wel grappig, het is 2 weken droog en op de dag dat mijn vader eindelijk in de tuin aan de slag kan (materialen werden steeds niet geleverd) regent het om de haverklap.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:57 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Het enige op mijn to-do list is was binnen halen voor de regen. Dat wordt een grote fail
Heb je ook die van de Lidl? Die zijn echt zo lekker zoetquote:Op maandag 6 juli 2009 15:02 schreef motorbloempje het volgende:
ik snoep nu uit een bakje aardbeitjes
Ik mag op mijn werk helaas geen Oprah kijkenquote:Op maandag 6 juli 2009 15:04 schreef loveli het volgende:
Nu bij Oprah: Cristina Applegate over borstkanker. Lijkt me indrukwekkend.
Ik had me vanochtend al vermaakt met het doorlezen van de reacties.quote:
quote:Op maandag 6 juli 2009 11:39 schreef Copycat het volgende:
Zeg maar dag tegen je relatie. Achtendertig uur per week intensief samenwerken met een accountant, daar wordt elke vrouw week van.
quote:Op maandag 6 juli 2009 11:48 schreef Copycat het volgende:
En misschien gaan ze in de lunchpauze ook snel een wip maken in jouw bed. Zo zijn ze, die accountants.
quote:Op maandag 6 juli 2009 15:18 schreef Tinkepink het volgende:
Kijk ik voor het eerst sinds tijden weer eens overdag tv (doe ik nooit als de kidneren thuis zijn, en die zijn er nu niet), stopt de ontvanger ermee. Voor de geintreseerden. Christina Applegate spreekt bij Oprah over borstkanker.
Maar toch ben je lief!quote:Op maandag 6 juli 2009 15:04 schreef loveli het volgende:
Nu bij Oprah: Cristina Applegate over borstkanker. Lijkt me indrukwekkend.
Stom is dat hè... En o wee als je ze een dagje eerder meeneemt op vakantie om de files voor te zijn.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:14 schreef Laureline het volgende:
Gecrosstrainerd en de mini van school gehaald (met briljant rapport, uiteraard)
Wat ik me ieder jaar weer afvraag: waarom moet de mini deze week nu nog naar school? Het rapport is binnen en ze zijn met alles klaar, alleen gaat de vacantie gaat pas 10 juli officieel in. Dus vullen ze de dagen met sportdag, boekjes lezen en films kijken. Maar dat kan hier thuis ook prima. Ha!
Er zijn best scholen waar ze in de laatste week nog moeite moeten doen om de methodes uit te krijgen. Ligt er ook aan of het schooljaar lang of kort is wat ook weer samenhangt met die wisselende zomervakanties per regio.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:21 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Stom is dat hè... En o wee als je ze een dagje eerder meeneemt op vakantie om de files voor te zijn.
Basisscholen (en onderwijzers) hebben nogal de neiging om hun eigen belang te overschatten.
Of belangrijkheid eigenlijk, is dat een woord?
32 uur per week samen werken met een accountant was hier in ieder gevalquote:Op maandag 6 juli 2009 15:17 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik had me vanochtend al vermaakt met het doorlezen van de reacties.
Vooral die van CC zijn meesterlijk.
[..]
[..]
Misschien moet je in dat topic TS dan maar even waarschuwen!quote:Op maandag 6 juli 2009 15:26 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
32 uur per week samen werken met een accountant was hier in ieder geval![]()
Versoberd rooster hier.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:29 schreef ColdFeet het volgende:
De spinninglessen gaan hier niet door in de zomerNou ja, dan maar een keer extra rennen.
Idd. Mijn nichtje kreeg 2 weken geleden haar rapport al, dus wat voor zin heeft het nog om dan nog maar school te gaan?quote:Op maandag 6 juli 2009 15:14 schreef Laureline het volgende:
Gecrosstrainerd en de mini van school gehaald (met briljant rapport, uiteraard)
Wat ik me ieder jaar weer afvraag: waarom moet de mini deze week nu nog naar school? Het rapport is binnen en ze zijn met alles klaar, alleen gaat de vacantie gaat pas 10 juli officieel in. Dus vullen ze de dagen met sportdag, boekjes lezen en films kijken. Maar dat kan hier thuis ook prima. Ha!
http://www.de-natuur.be/pages/gewone_zeehond.html#geluidquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |