quote:
En toch straalt de lompheid er vanaf, ook tijdens deze actiequote:
Snonaldo!quote:Op zondag 28 juni 2009 23:42 schreef Cheiron het volgende:
[..]
En toch straalt de lompheid er vanaf, ook tijdens deze actie
Snoylquote:Op maandag 29 juni 2009 00:02 schreef _Mike_ het volgende:
Snobinho
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben inmiddels overleden
Het is duidelijk waarom hij in Schotland het zo goed deed. Lomp erin kunnen is daar een vereiste.quote:Op maandag 29 juni 2009 00:05 schreef Nashje het volgende:
Sno loopt ook altijd met van die voeten die naar buiten staan. Lompe lul. Echt, hoe die gast ooit professioneel voetballer is geworden mag joost weten. Wel restecp voor 'm dat het gelukt is.
Haha inderdaad. Zelfs zo'n mooie actie ziet er schraal uit als hij het doet. Nee die Sno zal nooit mijn favoriet worden. Die mogen ze meteen verkopen.quote:Op zondag 28 juni 2009 23:42 schreef Cheiron het volgende:
[..]
En toch straalt de lompheid er vanaf, ook tijdens deze actie
Die moet ik als UI hebben!quote:
Meteen doen. Hele goede verdediger, snap echt niet waarom bijna iedereen hier in Nederland niks in hem ziet.quote:Op maandag 29 juni 2009 00:31 schreef BliksemSchigt het volgende:
Bild meldt dat Jol graag Joris Mathijsen van HSV wil overnemen.
nooit echt een fan van hem geweest maar ach, een extra verdediger mag best. alleen de bild roept wel vaker wat de laatste tijd.quote:Op maandag 29 juni 2009 00:31 schreef BliksemSchigt het volgende:
Bild meldt dat Jol graag Joris Mathijsen van HSV wil overnemen.
Jol kan veel willen, maar eerlijk gezegd zie ik dit niet gauw gebeurenquote:Op maandag 29 juni 2009 00:31 schreef BliksemSchigt het volgende:
Bild meldt dat Jol graag Joris Mathijsen van HSV wil overnemen.
Nee, dat is Jarolim. Mathijsen is wel 2e captainquote:Op maandag 29 juni 2009 00:45 schreef Tim86 het volgende:
Is ook aanvoerder toch? Niet erg realistisch. Dan zou Boulah logischer zijn.
quote:
quote:Op maandag 29 juni 2009 00:51 schreef marcb1974 het volgende:
Matthijsen zou een heel goede aankoop zijn. Geloof het echter niet dat het gaat gebeuren.
quote:'Ajax krijgt FC Twente aan onderhandelingstafel'
Geschreven op maandag, 29 juni om 08:00
Het is Ajax eindelijk gelukt met FC Twente in gesprek te komen over een mogelijke transfer van Eljero Elia. Volgens AD/Sportwereld gaan de betrokken clubs maandag het onderhoud in met het bod van acht miljoen euro, te betalen in termijnen, dat sinds vorige week op tafel ligt. De Amsterdamse club weigerde het bod principieel te verhogen, terwijl FC Twente niet gediend was van de betaling in termijnen. Elia maakte na afloop van de KNVB-bekerfinale bekend dat hij zijn laatste wedstrijd in het shirt van FC Twente had gespeeld. Een half jaar geleden leek de aanvaller al De Grolsch Veste te verlaten maar omdat een overgang uitbleef, zette hij zijn krabbel onder een nieuw contract in Enschede. Daarbij werd wel de afspraak gemaakt dat de club medewerking zou verlenen aan een zomerse transfer, met een vaste transfersom.
Twente-voorzitter Joop Munsterman liet vorige week nog duidelijk blijken dat Elia een transfer naar de Amsterdam ArenA kon vergeten. "Biedingen van Ajax op Elia zullen we blijven weigeren. Of het moet een extreem bedrag zijn, dat domweg niet is te weigeren. We verkopen liever niet meer in het binnenland." Hamburger SV is eveneens geïnteresseerd maar de voorkeur van Elia gaat uit naar zijn voormalige club.
Munsterman was ook niet te spreken over de intenties van HSV. "Die club staat bekend als koopjesjager. Ze hebben eerder Rafael van der Vaart en Nigel de Jong voor een prikkie opgehaald en voor veel geld doorverkocht. Daar werken wij niet aan mee." Het contract van Elia loopt door tot 2013. Als C-junior werd Elia nog weggestuurd door Ajax, maar hij wist zich via ADO Den Haag en Twente omhoog te werken.
Ze willen Cruz, aldus de directeur.quote:Op maandag 29 juni 2009 08:30 schreef Dvm86 het volgende:
Fiorentina ontkent geïnteresseerd te zijn in een spits, laat staan Berg.
Dat het een mooie goal is wordt niet ontkent hier, maar deze goal veranderd nou verder niet echt veel aan de voetballer Snoquote:Op maandag 29 juni 2009 08:58 schreef DemonDEFO het volgende:
Jullie weten ook niet wat jullie willen he?"We moeten een grote houthakker met wat body hebben!!11einz" en als Sno dan een erg mooie actie maakt gelijk weer relativeren en schreeuwen dat het een lompe boer is, dat ie mazzel heeft, etc.
quote:Op maandag 29 juni 2009 09:06 schreef Damzkieee het volgende:
Geen Elia halen, domme donders. Haal Berg!
Zullen ze vast wel mee bezig zijnquote:Op maandag 29 juni 2009 09:28 schreef navigator het volgende:
Ik snap echt niet waarom Ajax zo veel moeite doet om 1) uberhaupt Elia te halen en 2) nog zaken te doen met die bloedbek van een Munsterman![]()
Ik wil godverdomme eerst 2 verdedigers zien!!
Sno is dan wel groot en breed, maar ook lomp als de hel. Vorig jaar werd hij regelmatig weggezet door kleine voetballers, juist omdat hij zo langzaam en onhandig beweegt.quote:Op maandag 29 juni 2009 08:58 schreef DemonDEFO het volgende:
Jullie weten ook niet wat jullie willen he?"We moeten een grote houthakker met wat body hebben!!11einz" en als Sno dan een erg mooie actie maakt gelijk weer relativeren en schreeuwen dat het een lompe boer is, dat ie mazzel heeft, etc.
ik hoor anders alleen maar berichten over aanvallers. Eens zal het toch wel doordringen ergens datquote:
Inderdaad. Zou echt allang opzoek zijn gegaan naar alternatieven.quote:Op maandag 29 juni 2009 09:28 schreef navigator het volgende:
Ik snap echt niet waarom Ajax zo veel moeite doet om 1) uberhaupt Elia te halen en 2) nog zaken te doen met die bloedbek van een Munsterman![]()
Kijk even een paar posts naar boven...quote:Op maandag 29 juni 2009 09:44 schreef navigator het volgende:
[..]
ik hoor anders alleen maar berichten over aanvallers. Eens zal het toch wel doordringen ergens dat
+40 tegengoals in de competitie Ajax onwaardig is?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |