quote:
Hoe oud is ze eigenlijk? 23?quote:
Kind heeft nog niet eens een bewustzijn op die leeftijd, dus waarom zou je daar uberhaupt veel speelgoed voor kopen? Die zijn ook blij met 1 doosje Duplo.quote:Op donderdag 2 juli 2009 20:57 schreef Karina het volgende:
[..]
Volgens mij niet bij hem, maar bij de bank of zo, nu moeten ze samen aflossen.
Poeh heel wat geld voor speelgoed, een kind is ook blij met de kleinste frutsels van de Action, hoeft helemaal niet van dat dure speelgoed te zijn. Ik zie dat vaak zat op kinderverjaardagen, het pakpapiertje is meestal nog leuker dan het kado.
Ik snap dit niet echt... tegenwoordig moet je toch overal vooruit betalen en alles via automatische incasso laten doen? Hoe kan men dingen kopen waar men het geld er niet voor heeft?quote:
Ze is in huurleen. Nu heeft die gemeenteambtenaar haar overgekocht.quote:Op donderdag 2 juli 2009 20:49 schreef Haaibaaike het volgende:
Had zij bij haar huidige partner geld geleend voor haar ex partner?
Anders zegt ze toch wel dat haar ex schulden heeft gemaakt en zij daarvoor een lening heeft afgesloten. Maarja het is maar net hoe je het interpreteert.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:14 schreef fespo het volgende:
[..]
verkeerd begrepen dan.
EDIT.
nee het komt wel door hem!
"ik heb schulden gemaakt bij mijn ex-partner."
"die heeft problemen gekregen met rekeningen die hij niet kon betalen en daarvoor heb ik een lening afgesloten."
Dat hoor je ook maar van 1 kant. Geloof er niks vanquote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:14 schreef fespo het volgende:
[..]
verkeerd begrepen dan.
EDIT.
nee het komt wel door hem!
"ik heb schulden gemaakt bij mijn ex-partner."
"die heeft problemen gekregen met rekeningen die hij niet kon betalen en daarvoor heb ik een lening afgesloten."
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:43 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik snap dit niet echt... tegenwoordig moet je toch overal vooruit betalen en alles via automatische incasso laten doen? Hoe kan men dingen kopen waar men het geld er niet voor heeft?
Je zegt het antwoord zelf al. Je kan wel een automatische incasso opdracht geven, maar als er geen geld op je rekening staat heeft dat niet zoveel nut, en heb je er weer een schuldeiser bijquote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:43 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik snap dit niet echt... tegenwoordig moet je toch overal vooruit betalen en alles via automatische incasso laten doen? Hoe kan men dingen kopen waar men het geld er niet voor heeft?
Ik betaal alles vooraf, dus wanneer ik niet kan betalen worden services of producten gewoon niet verleend (behalve bij essentiële dingen zoals zorg).quote:Op maandag 6 juli 2009 11:18 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Je zegt het antwoord zelf al. Je kan wel een automatische incasso opdracht geven, maar als er geen geld op je rekening staat heeft dat niet zoveel nut, en heb je er weer een schuldeiser bij.
Dat is precies de vinger op de zere plek.quote:Op woensdag 8 juli 2009 11:30 schreef trovey het volgende:
Blijkbaar genoeg figuren die tot hun nek in de schulden zitten. Mensen leren het blijkbaar nooit ondanks alle waarschuwingen voor al die leuke leningen...maar ja de buurman heeft een flatscreen dus moet ik er ook eentje hebben of ik dat nou kan betalen of niet want ik kan toch niet achterblijven..stel je voor ze zouden zien dat ik nog een ouderwetse tv heb staan.
Jaja, 3 paar schoentjes per kind. en een auto terwijl ze met de tram wegkunnen.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 20:43 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
OMG 1200 euro aan kinderschoenen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |