quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:26 schreef de_boswachter het volgende:
Tom van het Hek als hij uitslagen Primera Division voorleest:
Real Ballalolib - BarCEElona 0-2
Billareal - Beties Sebilla 1-1
De Koninklijke Real Madrid - Balencia 2-1
Boetbal dusquote:
Dat dus.quote:Op donderdag 25 juni 2009 00:20 schreef tong80 het volgende:
Topicstarter is te jong om Herman Chuiphof met Chindvall te kennen.
Klopt, maar ik heb er wel over gehoord. Hij sprak de naam van Ove Kindvall altijd raar uit toch? Op zijn Noors/Deens of waar hij ook vandaan kwam.quote:Op donderdag 25 juni 2009 00:20 schreef tong80 het volgende:
Topicstarter is te jong om Herman Chuiphof met Chindvall te kennen.
Doe er maar 2 !quote:
Het klinkt gewoon niet als Nederlanders het doen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:16 schreef Verbal het volgende:
Kuiphof sprak Kindvall uit als Tsjindvall... daarna werd hij spottend Tsjuiphof genoemd, tót men erachter kwam dat hij het goed deed.
En weer OT: het bij een bepaalde groep mensen al een tijdje in zwang om trots te zijn op je eigen domheid en gebrek aan talent. Dat is een een reactie op het feit dat ze gewoon niet mee kunnen komen. Daar is nu een nieuw aspect bijgekomen: anderen die minder dom zijn of meer talent hebben of dingen wel goed kunnen, afzeiken. Het voert mij te ver om het in het geval van voetbalcommentatoren over anti-intellectualisme te spreken, maar dat is wel wat tegenwoordig hip schijnt te zijn.
V.
Quizje. Vraag 1: hoeveel keer komt de letter 'm' voor in het woord Commentatoren? (niet spieken in de TT)quote:Op woensdag 24 juni 2009 22:28 schreef koningdavid het volgende:
Zat dus net VS - Spanje te kijken (Confederations Cup). Ik zat me zo te ergeren aan hoe die commentator (Jeroen Grueter volgens mij) de namen uitsprak. "David Billa", "Xabi", "Billareal", "Balencia"...
Flikker toch op, we wonen in Nederland.
Of Leerboe (Lerby), ik weet niet wie dat zei eigenlijk.quote:Op donderdag 25 juni 2009 00:20 schreef tong80 het volgende:
Topicstarter is te jong om Herman Chuiphof met Chindvall te kennen.
2. Je bent de eerste die de typo doorhad, relatief laat ook voor KLB-begrippen. Ik begon me al zorgen te maken.quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:23 schreef Walter81 het volgende:
[..]
Quizje. Vraag 1: hoeveel keer komt de letter 'm' voor in het woord Commentatoren? (niet spieken in de TT)
quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:30 schreef Iblis het volgende:
Ik vind dat er inderdaad consequent beleid moet komen, niet Chelsea als Tsjelsie uitspreken, maar gewoon Gel-séa. Dat staat er immers toch? Mangestèr Unie-tet. Arsee-nal.
Tja, ik had het topic niet eerder gezien.quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:24 schreef koningdavid het volgende:
[..]
2. Je bent de eerste die de typo doorhad, relatief laat ook voor KLB-begrippen. Ik begon me al zorgen te maken.
wat?quote:
Terwijl ze dat gewoon Portsmuiden moeten noemen natuurlijk!quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:42 schreef TvhN het volgende:
Hoe sommige verslaggevers Portsmouth uitspreken.
quote:Robert, door den uit den Tour ontsnapten Bisschop van Durham opgehitst, lande met een bequaam leger te Portsmuiden (alwaar vele zig by hem voegden) om zijn regt te herwinnen, zoo dat het tot een bloedig gevegt scheen te zullen uitbarsten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |