Ai dat is klote man. Welke opleiding doe je?quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:32 schreef Albert86 het volgende:
Onvoldoende op examengesprekKan nu pas in sept. weer opnieuw doen.
Wel een 7.0 halen op m'n scriptie en dan vervolgens een 5.0 krijgen op je gesprek. En dat terwijl ik daar hetzelfde heb verteld als wat er in mijn scriptie staat. (ze vroegen ook om de reden van de door mij gemaakte keuzes)
Communicatiesystemen; Multimedia & Vormgeving aan de Hanze.quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:50 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ai dat is klote man. Welke opleiding doe je?
Ik was al afgestudeerd, maar moest nog 1 punt uit het tweede jaar halen. Gister gehaald, nu 100% klaar. Nooit meer studeren
En weer volle bak college geld betalen zeker?quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:32 schreef Albert86 het volgende:
Onvoldoende op examengesprekKan nu pas in sept. weer opnieuw doen.
Wel een 7.0 halen op m'n scriptie en dan vervolgens een 5.0 krijgen op je gesprek. En dat terwijl ik daar hetzelfde heb verteld als wat er in mijn scriptie staat. (ze vroegen ook om de reden van de door mij gemaakte keuzes)
Hmmm, dan hebben ze beiden eerst een APK nodigquote:Op donderdag 25 juni 2009 12:22 schreef Alexxxxx het volgende:
Feli freecell!
EN als je maok haar ZX koopt krijg je 2cv er gratis bij
Dat wel, maar ik kan dan ook weer een hele smak geld terugvragen, omdat ik niet het hele schooljaar dan sta ingeschreven. Als het dan goed loopt, ben ik dan alleen nog in sept ingeschreven bij de Hanze.quote:Op donderdag 25 juni 2009 13:04 schreef richbitch het volgende:
[..]
En weer volle bak college geld betalen zeker?
Ik heb maandag ook een gesprek met de docent. Aangezien degene die een onvoldoende hadden op hun scriptie (en dus nog helemaal geen gesprek hebben gehad), wél in augustus hun gesprek hebben. En dan zit er niet eens een externe deskundige bij, maar zijn het gewoon je twee begeleidende docenten.quote:Op donderdag 25 juni 2009 13:38 schreef kikoooooo het volgende:
Wel vreemd dat het pas in september kan (en naaierij). Op Windesheim mag je in augustus nog herkansen namelijk... En dat valt nog binnen het schooljaar
PSM kom er maar in.quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:10 schreef 2cv het volgende:
Freecell, gefeliciteerd met je rijbewijs ! Nu komt het echte leren autorijden. Tip: koop een goedkoop barrel waarvan het niet erg is als er wat deuken bij komen. Echter, koop GEEN BX tenzij je zojuist de hoofdprijs in de lotto hebt gewonnen, je zelf alle achterstallig onderhoud weg gaat werken of wanneer je het leuk vindt om minstens 1 keer per week aan het barrel te sleutelen.
Klopt, die kwam net binnenquote:Op donderdag 25 juni 2009 14:26 schreef maok het volgende:
Ik hoorde de brandweerauto's hier ook al. 2e keer was het ook nog tegelijk met de traumaheli.
Okay chill! wist ik niet..of in termijnen betalenquote:Op donderdag 25 juni 2009 13:12 schreef Albert86 het volgende:
[..]
Dat wel, maar ik kan dan ook weer een hele smak geld terugvragen, omdat ik niet het hele schooljaar dan sta ingeschreven. Als het dan goed loopt, ben ik dan alleen nog in sept ingeschreven bij de Hanze.
Ga voor iets aziatisch. Komt veel goeds vandaan, maar ook wel bagger (met andere woorden: aan deze tip heb je niets). Open er een topic over (daar heb je meer aan).quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:52 schreef freecell het volgende:
Barrel niet bepaald, ik heb een babydie moet een beetje veilig zitten, maar voor de rest wel iets niet te duurs met weinig onderhoud.
Een japannerquote:Op donderdag 25 juni 2009 14:52 schreef freecell het volgende:
Barrel niet bepaald, ik heb een babydie moet een beetje veilig zitten, maar voor de rest wel iets niet te duurs met weinig onderhoud.
quote:Op donderdag 25 juni 2009 19:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
![]()
Maar goed, je ondertitel zegt het al
Mijnquote:Op donderdag 25 juni 2009 19:40 schreef .txt het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Met dit weer moet je niet een Japanse broeikas gaan rijden.
Scherp!quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:14 schreef Alexxxxx het volgende:
De kamer die Bob. heel graag wilde komt over een week vrij?
quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:14 schreef Alexxxxx het volgende:
De kamer die Bob. heel graag wilde komt over een week vrij?
Voor de volledigheidquote:Op woensdag 24 juni 2009 18:20 schreef Bob. het volgende:
Oh en de kamer hier in huis waar ik heel graag in zou willen hier in huis komt vrij.. 1 week nadat ik vertrek.![]()
En hij is 2x zo groot als die van mij en even duur enzo.
Als je uit een andere stad moet komen is 12 m² vaak al genoeg.quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:28 schreef Bob. het volgende:
Al komt er half augustus ook een permanente kamer vrij, maar die is niet zo groot.
Hai BTquote:Op donderdag 25 juni 2009 20:04 schreef Breathtaking het volgende:
Hoi!
Ik zou heel graag vanaf augustus ofzo in jullie prachtige stad komen wonenalleen nu kan ik niet zo 1, 2, 3 een mooie kamer vinden via kamernet.. Heeft één van jullie nog tips, of staat er toevallig bij iemand een kamer vrij
?
Ik hoop dat het niet erg is dat ik zo binnen kom vallen..
quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:41 schreef ChipsZak. het volgende:
http://www.nujij.nl/man-vindt-jezus-in-chipszak.5674853.lynkx
Balennnnquote:Op donderdag 25 juni 2009 20:21 schreef Bob. het volgende:
Hehe, nou ik die kamer gaat mijn andere huisgenootje nu, maar we hebben wel een even grote kamer op kamernet gezet. Maar dat is maar voor een half jaar.
Hoe groot is niet zo grootquote:Op donderdag 25 juni 2009 20:28 schreef Bob. het volgende:
Al komt er half augustus ook een permanente kamer vrij, maar die is niet zo groot.
Hoiquote:
Zondag ben ik brak van het uitgaan zaterdagquote:Op donderdag 25 juni 2009 21:28 schreef Luco het volgende:
Kom je deze zondag meteen meeten met je aanstaande stadsgenoten?
Respect daarvoor.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:29 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Zondag ben ik brak van het uitgaan zaterdaghet is jazzweekend hier en dat is altijd goed feesten
Spannend hoor, de mensen van het Groningentopic zien.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:28 schreef Luco het volgende:
Kom je deze zondag meteen meeten met je aanstaande stadsgenoten?
Nee. Ik heb een Jezus in me. Maar wel figuurlijk.quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:44 schreef Alexxxxx het volgende:
Heb jij een wipje gemaakt met Jezus, en nog betrapt ook?
Ik ga gluren.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:35 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Spannend hoor, de mensen van het Groningentopic zien.
Stiekem naast de groep gaan zitten, stiekem foto's maken en die dan op internet verspreiden...quote:
Goeje grutjes nog aan toe, wat een spanning en sensatie weer in jou leven!quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:33 schreef Peterselieman het volgende:
Ik weet niet eens of ik er zondag wel ben. Moet dan bij mijn ouders vandaag komen en mijn fiets daar wordt momenteel gerepareerd en mocht die niet op tijd gefixt zijn, dan zal het niks worden helaas
Vertel nog eens een van jouw spannende auto verhalen alsjeblieftquote:Op donderdag 25 juni 2009 21:55 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Goeje grutjes nog aan toe, wat een spanning en sensatie weer in jou leven!
12m2, maar daar betaal je dan ook maar 220 voor.quote:
In het vierkant! U moet zorgvuldig formuleren academica.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:41 schreef Bob. het volgende:
[..]
12m2, maar daar betaal je dan ook maar 220 voor.Die kamer voor een half jaar kost trouwens ook zoiets, en die is tussen de 20 en 25 meter, goede verdeling.
Ik denk trouwens dat ik er zondag toch niet bij ben.
Hm nou ik heb die tijdelijke kamer nog niet op kamernet gezien geloof ikquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:41 schreef Bob. het volgende:
[..]
12m2, maar daar betaal je dan ook maar 220 voor.Die kamer voor een half jaar kost trouwens ook zoiets, en die is tussen de 20 en 25 meter, goede verdeling.
Ik denk trouwens dat ik er zondag toch niet bij ben.
Ik pm je de link naar kamernet wel even.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:46 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Hm nou ik heb die tijdelijke kamer nog niet op kamernet gezien geloof ikwaar zitten jullie ergens?
Dankjewel!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:54 schreef Bob. het volgende:
[..]
Ik pm je de link naar kamernet wel even.
Helaas wel, de Frontpage is al 2 uur roodgloeiend. Het is nu door 4 bronnen bevestigd dat hij is overleden.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:53 schreef JH87 het volgende:
Bierbierbier. En spuit 11, het oosterparkstadion is echt weg.En Jackson is dus dood?
Alcoholist.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:53 schreef JH87 het volgende:
Bierbierbier. En spuit 11, het oosterparkstadion is echt weg.En Jackson is dus dood?
Ik wil met jou ook nog wel een biertje drinken Bob.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:58 schreef Bob. het volgende:
[..]
Alcoholist.Al heb ik vanavond ook gefaald met mijn ikganietmeerdrinkentotheteindvandetentamens-gedoe.
En Michael is inderdaad dood, hartstilstand.
Och, je hebt je doel al bereikt, dus ik zou me niet schuldig voelen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:58 schreef Bob. het volgende:
[..]
Alcoholist.Al heb ik vanavond ook gefaald met mijn ikganietmeerdrinkentotheteindvandetentamens-gedoe.
En Michael is inderdaad dood, hartstilstand.
Jahoor, ik moet nog gewoon een jaar daarna voor ik mijn bachelor heb, dus ik ben er nog wel even.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:01 schreef .txt het volgende:
[..]
Ik wil met jou ook nog wel een biertje drinken Bob.![]()
Veel plezier in Kopenhagen, kom je daarna nog in Groningen?![]()
Onbekend betekent slechts dat je nog moet leren kennen! En ik drink ook nooit met onbekende meisjes.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:17 schreef Bob. het volgende:
Dat jahoor was trouwens op dat ik hier nog even ben hè, ik ga niet zomaar biertjes drinken met onbekende jongens.
Da's niet zo gek toch? Volgens mij hebben ze zich ook scheel betaald en da's niet zonder reden. Blijkbaar wilden ze die man gewoon echt graag live zien.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:53 schreef teigan het volgende:
mogguh....
waarom was het eerste waar ik aan dacht toen ik het hier net las van MJ al die hysterische fans die nu gaan huilen dat die concerten nu niet doorgaan?
ik zou het wel kut vinden, maar om dan helemaal hysterisch te worden.... Ik had een beetje van die beelden in mijn hoofd als toendertijd al die fans op tv toen Take That uit elkaar ging...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:49 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Da's niet zo gek toch? Volgens mij hebben ze zich ook scheel betaald en da's niet zonder reden. Blijkbaar wilden ze die man gewoon echt graag live zien.
Als dan én het concert niet meer doorgaat én dat MJ dood is, ja dan zou ik ook niet lachen.
Mogguh.
klopt, maar ik had het ook niet specifiek over de Nederlandse fans... In LA staan ze geloof ik met duizenden voor het huis, was op het journaal net..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:22 schreef freecell het volgende:
We hebben nog geen beelden van hysterische Nederlanders gezien, dus tot nu toe is het nog wat speculatie
ik heb net al staan zweten bij de fysio ja..quote:
Ja!quote:
Dat is heel handig ja, weet je zeker dat je niet hoeft te wachten.... Maar of dat voor vandaag nog kan...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:37 schreef JH87 het volgende:
Afspraak maken op de site vd gemeente? Ben je meteen aan de beurt.
kun je geen oppas regelen en nu even snel op en neer?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:47 schreef freecell het volgende:
Dat kan niet voor de komende drie maanden
Gisteren geprobeerd.
Vond ik ook al een plan. Al mijn oppas-opties die niet werken door de week konden nietquote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:51 schreef teigan het volgende:
[..]
kun je geen oppas regelen en nu even snel op en neer?
Ben je er gelijk vanaf..
Daar past hij al zo'n 5 maanden niet meer inquote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:58 schreef teigan het volgende:
en L. slaapt niet door als je hem voorzichtig overlegt in de kinderwagen oid?
Wel lastig ja, je wilt ook je rijbewijs zo snel mogelijk ophalen natuurlijk..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |