Maat 46 maar hoorquote:Op zondag 21 juni 2009 15:12 schreef SuperwormJim het volgende:
Je hebt gewoon belachelijk grote voeten.
wil ik wel eens weten wat jij grote voeten noemtquote:
quote:Op zondag 21 juni 2009 15:19 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Maar 46![]()
Wat heb jij voor gorillavoeten?
Ik doe ook 1 - 2 - 1 - 2 hoor , maar die treden zijn gewoon de kleinquote:Op zondag 21 juni 2009 15:20 schreef Mirel het volgende:
Je kan wel makkelijk glijden van die kleine trappen.Er op lopen is dan wel irritant, alleen met je tenen erop. Die grote die ze buiten hebben op pleinen etc, die zijn lomp. Ene trede doe je in 1 stap, de andere in 2.
luchtig lopen, nike air ?quote:Op zondag 21 juni 2009 15:31 schreef Daffodil31LE het volgende:
Je moet ook niet je hele voet op een trede zetten, maar gewoon luchtig de trap oplopen. Op de voorkant van je voet dus.
Ik dacht al, iemand moet die opmerking maken.quote:Op zondag 21 juni 2009 15:17 schreef Jimbo het volgende:
beter dan van die uber grote treden zoals de koopgoot in Rdam
je kan geen 2 treden tegelijk nemen met elke stap , maar elke x een traptrede is ook lastig dus moet je 2-1-2-1-2-1-2-1-2-1 lopen ect
Moet je je voet wel even langs een meetlat of iets anders herkenbaars neerzetten zodat we een vergelijking kunnen maken.quote:Op zondag 21 juni 2009 15:35 schreef banaantjeEE het volgende:
Gaat ie ff een foto van z'n voet nemen.
Die sokken zijn al een KLB topic waardquote:Op zondag 21 juni 2009 15:24 schreef ThaOMG het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Ik doe ook 1 - 2 - 1 - 2 hoor , maar die treden zijn gewoon de klein
Waar??? mijn tomtom snapt het niet...quote:Op zaterdag 19 september 2009 18:55 schreef Sapstengel het volgende:
Dat is irritant ja.
Maar wat ook kut is, van die trappen die net iets te groot zijn. Dat je net geen twee stappen per trede kan zetten, maar ze ook weer te groot zijn voor één. Zoals bij de koopgoot in Roffa.
Ja ik weet dat het is gedaan voor de hulpdiensten zodat die eraf kunnen rijden, maar het loopt nog steeds wel gruwelijk irritant.
quote:Op zaterdag 19 september 2009 19:02 schreef Sapstengel het volgende:
Moet je ff de Urban Expension installeren. Inclusief stemmen van Lil Jon en Lange Frans.
Ben er nog nooit geweest, maar lijkt me idd een kuttrap.quote:Op zaterdag 19 september 2009 19:28 schreef nils7 het volgende:
Of te lange... zie de koopgoot in R'dam My God wat een rotding!
Dat dus.quote:Op zondag 21 juni 2009 16:20 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Die sokken zijn al een KLB topic waard
maar ik woon in de regio rotterdamquote:Op zaterdag 19 september 2009 20:34 schreef Sapstengel het volgende:
Heel Rotterdam is kut, maar die trap is nog net iets erger dan de rest.
Maat 47 hierquote:
Hoelang ben je?quote:Op zaterdag 19 september 2009 20:54 schreef heiden6 het volgende:
Terechte klacht! Maat 48 hier, herken me er volledig in.
Minstens net zo irritant als dat kreng in de koopgoot, dat schijnt dan weer te maken te hebben met de mogelijkheid dat er een brandweerwagen in die aanschafgeul moet kunnen.
quote:Op zaterdag 19 september 2009 21:11 schreef Sapstengel het volgende:
Maat 43, ha! Stel freaks of nature hier.
1.86 ofzo.quote:
Niks mis met Roffa heur maar als ik er MOET zijn dan pak ik express de roltrap een stukkie verderopquote:Op zaterdag 19 september 2009 20:42 schreef beverton het volgende:
[..]
maar ik woon in de regio rotterdam
Zulke schoenen?quote:Op zaterdag 19 september 2009 21:16 schreef heiden6 het volgende:
[..]
1.86 ofzo.![]()
Heb vooral hele brede voeten, qua lengte kan ik wel een 47 hebben maar ik moet toch echt voor nette schoenen naar een speciale winkel.
Haha, nee, gelukkig niet.quote:
Die trap is echt kut ja, de treden zijn te laag om comfortabel op te lopen, en te breed om er twee per stap te pakken zonder er debiel uit te zien. Kuttrapquote:Op zaterdag 19 september 2009 20:29 schreef cvboer het volgende:
[..]
Ben er nog nooit geweest, maar lijkt me idd een kuttrap.
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |