Expres zwanger willen worden is al lastig zatquote:Op zaterdag 20 juni 2009 16:52 schreef Poezebeest het volgende:
Ik vind die ovulatietestjes wel echt fijn. Zo heb ik het gevoel nog een beetje de controle te hebben en ik vind het prettig te weten dat we op het goede moment klussen. Hoop nu enkel nog dat het snel resultaat oplevert, zwanger worden gaat echt niet over rozen![]()
Nu pas besef ik dat het eigenlijk heel knap is om "per ongeluk" zwanger te worden. Die kans is toch echt wel heel klein!
Kloon, ik heb een fokvriendjequote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:36 schreef prinseszondererwt het volgende:
Welkom nog Borra, hopelijk zwaaien we je snel weer uit.![]()
Ben je een kloon of 'gewoon nieuw?'
Ik heb hem bovenin geplakt, heel erg mooi!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 14:27 schreef MinnieMin het volgende:
Ik heb een bannertje voor het topic gemaakt
[ afbeelding ]
Wie op jouw lijstje heeft al 7 jaar een fok!-vriendje?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 19:57 schreef Brighteyes het volgende:
Ai... kloon... Ik...moet...het...weten...![]()
Welkom iig!
Haha, ik heb deze (denk ik) niet op mijn lijstje staan. DIe van mij zijn allemaal inkoppertjes eigenlijk wel. Van die 'educated guesses'. 1 ervan is al uitgekomen. En nee... ik ga niet zeggen wie of wat, want dat vind ik heel flauw staan.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:01 schreef Poezebeest het volgende:
[..]
Wie op jouw lijstje heeft al 7 jaar een fok!-vriendje?
Het is maar net hoe je afvalt. In overleg met mijn dietiste blijf ik voorlopig mijn dieet nog gewoon volgen. En dat kan ook geen kwaad. Maar een crash dieet of een dieet waar je niet alle voedingstoffen binnenkrijgt is inderdaad niet verstandig.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:00 schreef Poezebeest het volgende:
Heb met mezelf afgesproken dat ik stop zodra ik weet dat ik zwanger ben, diėten tijdens een zwangerschap vind ik not done, net zoiets als roken en alcohol drinken.
quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:08 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
*Boebiedoe's neuklijstje erbij pakt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |