Ah, oke.... dan maar eens aan de slagquote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:01 schreef Ad_rem het volgende:
Ja je kunt nu gewoon dat programma uitvoeren en 5 minuten later heb je een gejailbreakte versie.
Ik zit zelf in dezelfde situatie als jou namelijk. Unlocken is voor mij ook niet nodig aangezien we nog een hele tijd aan het abbo vastzitten. Als je windows gebruikt kun je alleen jailbreaken met redsnow.
Jaja, geluktquote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:04 schreef Locusta het volgende:
Ah, oke.... dan maar eens aan de slag![]()
*bibber*
Easy as pie tochquote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:23 schreef Locusta het volgende:
[..]
Jaja, geluktHeb redsn0w gebruikt
![]()
Krijg wel een time-out (Unaible to load / Netwerk error) error bij Cydia trouwens
Iddquote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:51 schreef Ad_rem het volgende:
Easy as pie tochJa servers van Cydia hebben problemen op het moment.. Heeft iedereen last van.
helaas alleen met ABO en simlock.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:00 schreef nelisb het volgende:
Ik ben nu in Barcelona. Eens kijken of er een 3GS te scoren valt,aangezien hij sinds gisteren in de verkoop is.
De post boven jou heeft dus niets met jailbreaken te maken.quote:QuickPwn wordt alleen gebruikt om de recovery mode te hacken.
Na een restore moet je alles opnieuw syncen ja, is dat zo'n probleem? Het duurt alleen even.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 21:18 schreef Mascleta het volgende:
Ik wil mijn iPhone niet Jailbraiken, alleen updaten naar 3.0.
Inmiddels met hoop gestoei, hersteld en laatste herstelpunt erop gezet. Gevolg: iPhone = 3.0 al me telefoonnummers, SMS'jes en foto's zijn terug, alleen me 6 pagina's met applicatie's zijn verdwenen :|
Dan heb je die niet gesynchroniseerd. Kan je allemaal gewoon instellen in iTunes hè?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 21:50 schreef Mascleta het volgende:
Hij zegt dat Sync is voltooid, Muziek enzo heb ik terug, Apps niet
Knap opgemerkt, een google search leverde me dit op:quote:Op zaterdag 20 juni 2009 22:07 schreef venomsnake het volgende:
Kan aan mij liggen, maar ik heb het idee dat de foto's ook iets scherper genomen worden met 3.0
Dit is echt 100% onzinquote:Op zaterdag 20 juni 2009 22:11 schreef Ad_rem het volgende:
[..]
Knap opgemerkt, een google search leverde me dit op:
http://www.wired.com/gadg(...)kes-camera-less-bad/
goed nieuws dus
nou, mijn t-mobile logotje is nog steeds prachtig.quote:Op zondag 21 juni 2009 04:24 schreef Merkie het volgende:
Ander probleempje, de naam van de provider is waziger in 3.0. Screenshots ter verduidelijking:
2.2.1
[ afbeelding ]
3.0
[ afbeelding ]
Bij 3.0 is de afstand tussen de letters van "NL KPN" kleiner en lijkt de tekst waziger?
Nog geen last vanquote:Op zondag 21 juni 2009 11:59 schreef Ericjuh het volgende:
Ik had het eerder ook al gemeld, maar krijg geen reactie.. dus nog ff keer proberen:
Ik heb een probleem met smsen sinds 3.0. Naar sommige mensen kan ik geen smsen meer sturen:
[ afbeelding ]
Bij het versturen van een sms krijg ik na een paar seconden een (!) naast het bericht. Als je daar op klikt staat dat het smsje niet verzonden is. In de afbeelding verstuur ik meerdere smsjes (die later allemaal niet verzonden zijn), maar ook als ik 1 sms verstuur krijg ik dit.
Als ik het gesprek van die persoon verwijder kan ik weer 1 a 2 smsen versturen voordat ik weer op hetzelfde probleem loop. Dit probleem had ik voor 3.0 nog niet.
Het raarste is wel dat ik dit probleem heb met de belangrijkste personen die ik sms, zoals mijn vriendin. Ik kan overigens gewoon smsen naar andere personen.
Iemand herkent dit probleem?
Bij de 3Gs welquote:Op zondag 21 juni 2009 12:04 schreef venomsnake het volgende:
Best goede kwaliteit geeft Cycorder..![]()
Ik mot dat ding toch maar even jailbreaken straks.
Echt debiel dat Apple deze functie niet gewoon zelf toepast.![]()
Het wachten is nu gewoon op het moment dat iemand cycorder gaat inpassen in de 3.0 software oid, en je hebt hetzelfde op de 3gquote:
Had ik al wel gedaan en ik heb vanmorgen al gejailbreakedquote:Op zondag 21 juni 2009 13:19 schreef GoeRoe86 het volgende:
Lijkt erop dat je niet kunt jailbreaken als je al had geupdate naar 3.0
Pff lees nou eens gewoon;quote:Op zondag 21 juni 2009 13:19 schreef GoeRoe86 het volgende:
Lijkt erop dat je niet kunt jailbreaken als je al had geupdate naar 3.0
Sinds wanneer krijg je als je cycorder installeert er meteen een autofocus lens bij en een extra megapixel?quote:Op zondag 21 juni 2009 12:22 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Het wachten is nu gewoon op het moment dat iemand cycorder gaat inpassen in de 3.0 software oid, en je hebt hetzelfde op de 3g![]()
http://www.iphoneclub.nl/(...)3g-jailbreak-os-3-0/
Ja en ja.quote:Op zondag 21 juni 2009 14:48 schreef Nashje het volgende:
Is die fokking jailbreak voor 3.0 er nou al of hoe zit dat? En als je hebt gejailbreaked, kun je toch ook nog apps kopen? TomTom ben ik van plan gewoon te kopen. Heb geen zin in dat gezeik met updates elke keer.
Voor de 1000e keer: jailbreaken voegt alleen functionaliteit toe, er wordt niks gewijzigd of weggehaald.quote:Op zondag 21 juni 2009 14:48 schreef Nashje het volgende:
Is die fokking jailbreak voor 3.0 er nou al of hoe zit dat? En als je hebt gejailbreaked, kun je toch ook nog apps kopen? TomTom ben ik van plan gewoon te kopen. Heb geen zin in dat gezeik met updates elke keer.
Het enige wat jailbreaken doet is een extra icoontje op je homescreen plaatsen genaamd Cydia. Voor de rest verandert er weinig.quote:Op zondag 21 juni 2009 14:48 schreef Nashje het volgende:
Is die fokking jailbreak voor 3.0 er nou al of hoe zit dat? En als je hebt gejailbreaked, kun je toch ook nog apps kopen? TomTom ben ik van plan gewoon te kopen. Heb geen zin in dat gezeik met updates elke keer.
Studentenkortingquote:Op zondag 21 juni 2009 15:16 schreef Repeat het volgende:
Achterlijke t-mobile. Nergens informatie te vinden over studentenkorting. In de winkel hebben ze geen folders en verwijzen ze je naar de site, maar je raadt het al...
Ik heb dit ook af-en-toe, opnieuw inpluggen lost het altijd op..quote:Op zondag 21 juni 2009 16:08 schreef timbob het volgende:
Het knopje van m'n koptelefoon werkt vaak niet meer, en de mic daarmee ook niet, handig als je probeert te bellen... Ligt dit aan de koptelefoon, of kan die poort stuk zijn?
Ik weet niet of meer mensen hier last van hebben?
quote:
quote:
Ik zit nu in mijn vierde studiejaar en heb er nog nooit wat over gehoordquote:Op zondag 21 juni 2009 15:16 schreef Repeat het volgende:
Achterlijke t-mobile. Nergens informatie te vinden over studentenkorting. In de winkel hebben ze geen folders en verwijzen ze je naar de site, maar je raadt het al...
Daar is dus geen zinnig woord over te zeggen aangezien je nergens de voorwaarden kunt vindenquote:Op zondag 21 juni 2009 16:47 schreef Kremers het volgende:
[..]
Ik zit nu in mijn vierde studiejaar en heb er nog nooit wat over gehoordEn volgens mij geldt studentenkorting niet voor iPhone abo's.
Voor mij maakt het niet zo heel veel meer uit, gezien ik in oktober afstudeer.
Redsn0w is makkelijker.quote:Op zondag 21 juni 2009 16:50 schreef ook_gek het volgende:
is er niet een goeie custom firmware 3.0 uit.
Dan is het helemaal makkelijk. Shift restore en klaar.
Voor de dummies zeg maar
Ik heb dit eigenlijk nu altijd, en als ik het knopje wil gebruiken moet ik vaak draaien als een kluisenkraker en om de paar mm proberen of de aansluiting goed zit door het knopje te proberen..quote:Op zondag 21 juni 2009 16:23 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ik heb dit ook af-en-toe, opnieuw inpluggen lost het altijd op..
En hoe bevalt het?quote:Op zondag 21 juni 2009 17:51 schreef venomsnake het volgende:
Zo, heb de iphone inmiddels aan de jailbreak.
Eerst maar eens even lekker in Cydia rondneuzen nu.
Nou dat lijkt me niet.quote:
Prima hoor..quote:
Met een custom firmware moet je shift+restoren en dus een reservekopie terugzetten en alles opnieuw syncen. Met redsn0w kan je gewoon updaten, hoef je geen reservekopie terug te zetten en hoef je niet opnieuw te syncen. Veel makkelijker dus.quote:Op zondag 21 juni 2009 20:28 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Nou dat lijkt me niet.
Een custom firmware is kwestie van iphone in recovery mode zetten. Shirt herstellen en na 5min is het klaar niks aan de hand.
IPV eerst update naar 3.0 dan aan redsn0w hangen om die weer z'n werk te laten doen. Waar ook met grote regelmaat fouten in naar voren komen.
Maar opnieuw syncen is toch geen probleem. Dat is zo gebeurd?quote:Op zondag 21 juni 2009 20:55 schreef Merkie het volgende:
[..]
Met een custom firmware moet je shift+restoren en dus een reservekopie terugzetten en alles opnieuw syncen. Met redsn0w kan je gewoon updaten, hoef je geen reservekopie terug te zetten en hoef je niet opnieuw te syncen. Veel makkelijker dus.
Is niet zo gebeurd. Reservekopie terugzetten duurt minimaal een halfuur en mijn muziek terugsyncen duurt ook minimaal een halfuur. Met redsn0w ben je in een kwartiertje klaar.quote:Op zondag 21 juni 2009 20:57 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Maar opnieuw syncen is toch geen probleem. Dat is zo gebeurd?
Ik wacht nog even met 3.0 omdat een groot aantal programma nog niet lekker willen werken met 3.0
Via Maps is klote, 3x verkeerde afslag omdat je het niet goed kan zien en je ook niet fijn toegesproken wordt door een zekere Evaquote:Op zondag 21 juni 2009 21:13 schreef TC03 het volgende:
Hebben er al mensen genavigeerd met hun iPhone? En hoe ging dat?
Dat zie ik inderdaad ook net!quote:Op zondag 21 juni 2009 21:25 schreef TC03 het volgende:
Navigon is wel verkrijgbaar in de AppStore, werkt wel puik volgens mij.
Jep, al moet je voor 3.0 natuurlijk wachten op ultrasn0w.quote:Op zondag 21 juni 2009 21:42 schreef -Menn0- het volgende:
Wie heeft hier zijn 3g simlock vrij gemaakt? En hoe? Via Yellowsnow?
Nee hier niet, terwijl ik toch 1600 smsjes heb en iets van 300 contactsquote:Op zondag 21 juni 2009 21:58 schreef AssyriskaFF het volgende:
laat maar. Is al gefixt
.
Duurt het bij jullie trouwens het maken van een reserkopie ook zo lang? Langer dan een half uur iig.
Wat is er moeilijk aan het AppSync-gebeurenquote:Op zondag 21 juni 2009 21:51 schreef GoeRoe86 het volgende:
Jailbreak uitgevoerd. Dat appsync gebeuren is me allemaal te moeilijk. Ik ben aan het twijfelen of ik Navigon moet kopen, of wachten op TomTom. Iemand al Navigon geprobeerd?
Volgens mij staat er 2.2.1 op.quote:Op zondag 21 juni 2009 21:50 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Jep, al moet je voor 3.0 natuurlijk wachten op ultrasn0w.
Ik wilde ook al een reactie plaatsen, maar ik kom vaak net wat te grof overquote:Op zondag 21 juni 2009 22:17 schreef Merkie het volgende:
[..]
Wat is er moeilijk aan het AppSync-gebeuren? AppSync installeren en vervolgens jezelf uitleven op http://appulo.us/appdb/. Ik zie geen enkele stap die ook maar enigszins de schijn heeft dat het moeilijk is.
Yellowsn0w werkt niet met 2.2.1.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:39 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Volgens mij staat er 2.2.1 op.
Dan moet ik eerst jailbreaken en in cydia dan yellowsnow downloaden, toch?
Wat kunnen de redenen zijn dat het lang duurt? Heb wel 1,2 Gig aan apps en games en 5 Gig aan muziek en overig is bij mij 900 mb. Waar dat vandaan komt weeknie. Tijdens synchroniseren liep iTunes vast dus heb ik het moeten afsluiten. Hij ging toen van 600 naar 900 :S.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:16 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Nee hier niet, terwijl ik toch 1600 smsjes heb en iets van 300 contacts
Unlocktool is er nog niet. Moet je ff op wachten.quote:Op zondag 21 juni 2009 23:30 schreef -Menn0- het volgende:
Ai, wat moet ik dan hebben ?
Ultrasn0w, is alleen voor 3.0. Kan elk moment uitkomenquote:
Yessir.quote:Op zondag 21 juni 2009 23:44 schreef -Menn0- het volgende:
Ik krijg em deze week waarschijnlijk onder m'n hoede om te unlocken
Dus dan update ik naar 3.0, dan jailbreaken, dan cydia and finally ultrasn0w![]()
wat doet appsync anders dan Installous dan?quote:Op zondag 21 juni 2009 22:17 schreef Merkie het volgende:
[..]
Wat is er moeilijk aan het AppSync-gebeuren? AppSync installeren en vervolgens jezelf uitleven op http://appulo.us/appdb/. Ik zie geen enkele stap die ook maar enigszins de schijn heeft dat het moeilijk is.
Wellicht dat dat het is? 1,2 gb aan apps?quote:Op zondag 21 juni 2009 23:35 schreef AssyriskaFF het volgende:
[..]
Wat kunnen de redenen zijn dat het lang duurt? Heb wel 1,2 Gig aan apps en games en 5 Gig aan muziek en overig is bij mij 900 mb. Waar dat vandaan komt weeknie. Tijdens synchroniseren liep iTunes vast dus heb ik het moeten afsluiten. Hij ging toen van 600 naar 900 :S.
Raar gedoe.
AppSync zorgt ervoor dat gehacke .ipa's werken.quote:Op maandag 22 juni 2009 00:03 schreef Skv het volgende:
[..]
wat doet appsync anders dan Installous dan?
Apps moet je synchroniseren, die zitten niet bij de backup inbegrepen aangezien ze toch al op je computer staan.quote:Op maandag 22 juni 2009 00:05 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Wellicht dat dat het is? 1,2 gb aan apps?
De apps die je vanaf je iPhone koopt toch niet?quote:Op maandag 22 juni 2009 00:05 schreef Merkie het volgende:
[..]
Apps moet je synchroniseren, die zitten niet bij de backup inbegrepen aangezien ze toch al op je computer staan.
Die worden bij het synchroniseren automatisch op je computer gezetquote:Op maandag 22 juni 2009 00:07 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
De apps die je vanaf je iPhone koopt toch niet?
Aha. En apps die je via ipa in iTunes laadt, worden die ook in iTunes opgeslagen of moet je het bronbestand behouden?quote:Op maandag 22 juni 2009 00:10 schreef Merkie het volgende:
[..]
Die worden bij het synchroniseren automatisch op je computer gezet. Dus wel
.
Heb dat nog nooit gebruikt (althans niet dat ik weet) en kan toch gekraakte ipa's gebruiken. Wordt dat standaard bij de jailbreak geinstalleerd. Want het staat er bij mij nergens tussen.quote:Op maandag 22 juni 2009 00:05 schreef Merkie het volgende:
[..]
AppSync zorgt ervoor dat gehacke .ipa's werken.
Nee, wordt niet standaard geïnstalleerd. Vreemd dat je gekraakte .ipa's kan gebruiken, bij mij kon dat niet zonder AppSync.quote:Op maandag 22 juni 2009 00:16 schreef AssyriskaFF het volgende:
[..]
Heb dat nog nooit gebruikt (althans niet dat ik weet) en kan toch gekraakte ipa's gebruiken. Wordt dat standaard bij de jailbreak geinstalleerd. Want het staat er bij mij nergens tussen.
Alleen het updaten doet ie nietquote:Op maandag 22 juni 2009 00:32 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee, wordt niet standaard geïnstalleerd. Vreemd dat je gekraakte .ipa's kan gebruiken, bij mij kon dat niet zonder AppSync.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |