Zoals je al zelf aangeeft; de Griekse en Romeinse cultuur zijn ontstaan dankzij de Egyptische..quote:Op donderdag 18 juni 2009 22:36 schreef Anywhere het volgende:
[..]
Griekse en Romeinse cultuur![]()
![]()
Maar die waren er ook niet geweest zonder afrika
Ik denk dat het klimaat zo op zijn reet gaat dat er geen voordelen meer overblijven.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 18:53 schreef Intergalactrick het volgende:
Oke, maar stel nou eens: Afrika verdwijnt nu door een plotselinge ramp volledig van de aarde. Wat zullen daar de gevolgen van zijn? Wat zijn de voordelen daarvan? En de nadelen?
Die zitten er toch allemaal alquote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:12 schreef Erotska het volgende:
- Minder Marokkanen die emigreren naar ons landje.
De huidige zeestromen zullen bijna geheel veranderen, waardoor het klimaat op een heleboel plekken zou veranderen.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 18:53 schreef Intergalactrick het volgende:
Oke, maar stel nou eens: Afrika verdwijnt nu door een plotselinge ramp volledig van de aarde. Wat zullen daar de gevolgen van zijn? Wat zijn de voordelen daarvan? En de nadelen?
Met de huidige voortplanting van de Marokkanen zal hun aantal op de wereld snel vermenigvuldigen. Er is dus geen ontkomen aan.quote:
Komt vanzelf goedquote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:09 schreef Erotska het volgende:
[..]
Met de huidige voortplanting van de Marokkanen zal hun aantal op de wereld snel vermenigvuldigen. Er is dus geen ontkomen aan.
We krijgen daar enorm veel geld uit, ja, maar hoeveel miljard / biljoen zijn we wel niet kwijt aan ontwikkelingshulp en Afrikaanse vluchtelingen?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 03:41 schreef IHVK het volgende:
Enorme welvaat voor de westerse wereld?
Zonder Afrika uit te buiten?![]()
Lijkt me sterk
Joh, dat is toch allemaal ingecalculeerdquote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:07 schreef Geqxon het volgende:
[..]
We krijgen daar enorm veel geld uit, ja, maar hoeveel miljard / biljoen zijn we wel niet kwijt aan ontwikkelingshulp en Afrikaanse vluchtelingen?
Daar is inderdaad de mens ontstaan. Maar de mens met initiatief, intelligentie, durf en nieuwschierigheid is daar al snel weggetrokken. Vandaar dat de inwoners van Afrika nu nog zo achter liggen. Hun voorouders waren al te lui om vanuit Afrika de rest van de wereld te ontdekken.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 13:35 schreef tslh het volgende:
*knip
Het verhaal dat de mens is ontstaan in Afrika is ook niet echt van belang meer: moeten we ze daar eeuwig voor dankbaar blijven danWIJ zijn verder geevolueerd en ZIJ zijn stil blijven staan.
"Landen waar uranium wordt gevonden zijn Namibië, Australië, Niger, Canada, de VS en Zuid-Afrika."quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:34 schreef TR08 het volgende:
In Afrika wordt nog best veel olie geproduceerd, ook halen we er veel diamant en edelmetalen vandaan. Ik weet niet zeker of ze daar ook uranium mijnen hebben.
Niet dat de Afrikanen zelf er veel aan hebben btw...maar dat is dus wat wij er aan hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |