Speelde gewoon 15 wedstrijden voor Gladbach in de 2de seizoenshelft.quote:Galasek staat op dit moment onder contract bij Borussia Mönchengladbach maar komt daar nauwelijks aan spelen toe.
Waarom zie je Elia graag komen? Zolang Suarez nog blijft hoef ik Elia niet te zien hoor, zorgt alleen maar voor gezeik waarschijnlijk als hij op de bank moet zitten. Of Jol wil Suarez in de spits zetten, maar hij is niet geschikt om daar vast te spelen, hij mist veel te veel kansen daarvoor..quote:Op donderdag 18 juni 2009 12:47 schreef Rejected het volgende:
Hoelang zou onze 1337 Seedorf nog door kunnen gaan? Volgens mij is hij op dit momentnog steeds een topper!
Ik zie Elia, Honda en een goede linksback graag komen!
Siem moet gewoon verhuurd worden :e In de winterstop wilde hij ook al niet worden verhuurd..Nouja ik ben benieuwd wat 1337 Jol allemaal neerzet! Heb er iig veel vertrouwen in! Zou hij alle wedstrijden van afgelopen en misschien het seizoen daarvoor al hebben bekeken(zodat hij weet dat Emanuelson geen LB is)?
quote:De eerste training van Ajax begint aanstaande maandag om 14.30 uur in plaats van 11.00 uur. De locatie, sportcomplex de Toekomst, blijft ongewijzigd.
De spelers van Ajax worden maandagochtend in de medische ruimte van de ArenA onderworpen aan diverse tests om de fitheid te meten. ’s Middags om 14.30 uur begint op de Toekomst de eerste buitentraining. Die oefensessie wordt natuurlijk geleid door de nieuwe hoofdtrainer Martin Jol.
De eerste training is vrij toegankelijk voor Ajax-supporters. Zorg dat je erbij bent!
Same here. Ook om 16.00 uur beginnen. Zonde.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:05 schreef Riro het volgende:
[..]
Hè verdorie. Moet om 16.00 werken en wilde daarvoor nog even heen.
Denk dat het voor een hoop andere mensen wel mogelijk wordt om nu te gaan, als het wat meer in de middag is.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:12 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Same here. Ook om 16.00 uur beginnen. Zonde.
Klopt, maar daar heb ik niets aan.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:13 schreef Silenus het volgende:
[..]
Denk dat het voor een hoop andere mensen wel mogelijk wordt om nu te gaan, als het wat meer in de middag is.
Mmm, eens kijken of ik gaquote:
Dat is heel normaals als een nieuwe coach nog 0 minuten met die jongens heeft kunnen trainen. Huillie.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:22 schreef Cavalier1 het volgende:
Toch wel apart, dat je na een mislukt seizoen aan de training begint met dezelfde selectie minus de aanvoerder...
Tsja, sorry, maar ik heb buitenlands bezoek over de vloer. Anders was ik wel even komen langswippen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:22 schreef Cavalier1 het volgende:
Toch wel apart, dat je na een mislukt seizoen aan de training begint met dezelfde selectie minus de aanvoerder...
Waarom haalt Ajax hem niet weer als 3e keeper? Belangrijk voor de jonkies.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:42 schreef kevin6188 het volgende:
Hans Vonk gaat opnieuw voor Ajax Cape Town spelen.
Hij wilt naar Cape Town om in de picture te blijven voor het WKquote:Op donderdag 18 juni 2009 13:49 schreef Nashje het volgende:
[..]
Waarom haalt Ajax hem niet weer als 3e keeper? Belangrijk voor de jonkies.
Aah zo, begrijpelijk, maar zit hij nu ook bij de selectie tijdens de Confederations Cup?quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:50 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij wilt naar Cape Town om in de picture te blijven voor het WK
Moeten die 3e keeper gewoon afschaffen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:49 schreef Nashje het volgende:
[..]
Waarom haalt Ajax hem niet weer als 3e keeper? Belangrijk voor de jonkies.
Opzich ben ik het daar wel mee eens hoor. Sinds we de 3e keeper hebben ingeschakeld hoeft die nauwelijks te keepen. Hoevaak komt het voor dat je eerste 2 keepers geblesseerd zijn? En anders kun je nog altijd in de jeugd gaan graaien.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:52 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Moeten die 3e keeper gewoon afschaffen.
Misschien moet jij wat minder in de rondte lullen. Gentenaar heeft helemaal niet de helft van het seizoen in Jong Ajax gekeept.quote:Op donderdag 18 juni 2009 14:21 schreef Frankz0rz het volgende:
Een derde keeper staat bovendien de doorstroom van jeugdige keepers in de weg. Gentenaar heeft volgens mij ook de helft van het seizoen in Jong Ajax gekeept. Als je het nou afschaft heb je Padt die gewoon vaste keeper is en bij de A-selectie komt als 1 van de 2 keepers geblesseerd is.
Huillie, prachtig om je woorden extra kracht bij te zetten. Geweldige vondst om dat toe te voegen aan je post. Komt het niveau hier echt ten goede. Chapeau.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:30 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat is heel normaals als een nieuwe coach nog 0 minuten met die jongens heeft kunnen trainen. Huillie.
Moet je wel eerst zo'n speler zoeken en een camera kopen...quote:Op donderdag 18 juni 2009 14:58 schreef Mr_DG het volgende:
Dat filmpje
Zo'n filmpje kan ik ook wel maken
Wat wil je daarmee zeggen dan, die gozer is echt niets speciaalsquote:Op donderdag 18 juni 2009 15:01 schreef Cavalier1 het volgende:
[..]
Moet je wel eerst zo'n speler zoeken en een camera kopen...
Hij doet echt elke keer dezelfde bewegingquote:Op donderdag 18 juni 2009 14:54 schreef Dvm86 het volgende:
In de Kroatische media blijven de geruchten maar aanhouden dat Ajax interesse heeft in de acht jaar oude Mazen Sharbini, het neefje/broertje van Anas Sharbini die tevens in de belangstelling zou staan. De eerder berichtte overgang naar Red Bull Salzburg is verre van zeker.
Dit is hem dan (Mazen)
Dat is al teveel. De tweede keeper van het eerste moet de eerste keeper van het tweede zijn. Alleen de tweede van het tweede staat dan niet met grote regelmaat onder de lat. Minuten maken blijft belangrijk voor alle spelers, ook voor keepers.quote:Op donderdag 18 juni 2009 14:18 schreef Catch22- het volgende:
gewoon bij het 1e en 2e 2 keepers.
Is er een keeper bij het eerste geblesseerd, schuift het door
Mja, je zou een jonge keeper voor het 2e moeten hebben en een ervaren oudere speler voor het eerste als 2e manquote:Op donderdag 18 juni 2009 15:47 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat is al teveel. De tweede keeper van het eerste moet de eerste keeper van het tweede zijn. Alleen de tweede van het tweede staat dan niet met grote regelmaat onder de lat. Minuten maken blijft belangrijk voor alle spelers, ook voor keepers.
Heeft geen zin, er is een bepaalde groep die enkel geilt op aankopenquote:Op donderdag 18 juni 2009 15:21 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
W a c h t e n t o t J o l d e s e l e c t i e h e e f t l e r e n k e n n e n .
Ja, want alleen met aankopen kan het goed gaan. Kijk maar hoeveel succes dat de afgelopen jaren heeft gehadquote:Op donderdag 18 juni 2009 16:45 schreef denthemen het volgende:
[..]
Heeft geen zin, er is een bepaalde groep die enkel geilt op aankopen
Maar waarom zou je, op een vervanger van Vermaelen na, al gaan kopen als je niet weet wat je nodig hebt?quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:45 schreef denthemen het volgende:
[..]
Heeft geen zin, er is een bepaalde groep die enkel geilt op aankopen
Ja, maar als je de stap naar de Europese subtop wilt maken dan moet er wel kwaliteit bij.quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:03 schreef MaxC het volgende:
Zoveel aankopen hoeven er ook niet te komen hoor. Als je een vervanger voor Vermaelen haalt en een capabele trainer voor de groep staat krijgen we volgens mij al een beter seizoen dan vorige
Die 2 kinderen in het rood hebben ze zeker uit het G team getrokken? Heb nog nooit iemand zo overdreven slecht zien verdedigen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 14:54 schreef Dvm86 het volgende:
In de Kroatische media blijven de geruchten maar aanhouden dat Ajax interesse heeft in de acht jaar oude Mazen Sharbini, het neefje/broertje van Anas Sharbini die tevens in de belangstelling zou staan. De eerder berichtte overgang naar Red Bull Salzburg is verre van zeker.
Dit is hem dan (Mazen)
Zie je wel, je hebt helemaal geen seizoenkaart bij feyenoord.quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:27 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Die 2 kinderen in het rood hebben ze zeker uit het G team getrokken? Heb nog nooit iemand zo overdreven slecht zien verdedigen.
Ik moest lachenquote:Op donderdag 18 juni 2009 18:29 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Zie je wel, je hebt helemaal geen seizoenkaart bij feyenoord.
quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:29 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Zie je wel, je hebt helemaal geen seizoenkaart bij feyenoord.
quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:29 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Zie je wel, je hebt helemaal geen seizoenkaart bij feyenoord.
Kevin, nog even terugkomend op je reactie waarom Cruijff afgelopen zaterdag niet bij de afscheidsceremonie van Bobby aanwezig was. Volgens Trouw opende hij zondag het Cruijff Court?quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:24 schreef kevin6188 het volgende:
Geen strepen op de broekjes trouwens. Vergat ik nog te zeggen.
Cruijff vloog al een dag eerder naar Barcelona. Zullen nog wel wat ontmoetingen met wat mensen rond het project aan vast hebben gezeten.quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:39 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Kevin, nog even terugkomend op je reactie waarom Cruijff afgelopen zaterdag niet bij de afscheidsceremonie van Bobby aanwezig was. Volgens Trouw opende hij zondag het Cruijff Court?
Ah op die fiets.quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:41 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Cruijff vloog al een dag eerder naar Barcelona. Zullen nog wel wat ontmoetingen met wat mensen rond het project aan vast hebben gezeten.
Dat is in ieder geval wat ik heb begrepen.quote:
Dat komt natuurlijk omdat Cruijff continu kritiek uit op het beleid van Ajax. Iedereen is er als de kippen bij als hij er dan niet is. Van Tahamata hoor je nooit iets, dus als hij er niet is ziet 90% dat niet.quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:46 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Dat is in ieder geval wat ik heb begrepen.
Maar ik vind dat er nogal overdreven wordt gedaan over het afwezig zijn van Cruijff. Tahamata was er ook niet, die was misschien nog wel closer met Haarms dan met Cruijff. Tahamata zat ook in het buitenland.
True, maar toch.quote:Op donderdag 18 juni 2009 19:04 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dat komt natuurlijk omdat Cruijff continu kritiek uit op het beleid van Ajax. Iedereen is er als de kippen bij als hij er dan niet is. Van Tahamata hoor je nooit iets, dus als hij er niet is ziet 90% dat niet.
Daar had ik ook een beetje gemengde gevoelens bij. Waren ook enkele prominenten die niet wilden reageren. Dat werd gelukkig wel gerespecteerd.quote:Op donderdag 18 juni 2009 19:03 schreef BliksemSchigt het volgende:
Was ook een verslaggever die aan Jari vroeg of hij binnenkort nog terug zou keren naar Ajax - doe dat lekker een dag later ofzo via telefoon of mail, maar niet op de Toekomst net na de ceremonie.
DWV, de 27e.quote:Op donderdag 18 juni 2009 19:14 schreef Spougle het volgende:
Wanneer is nu precies de eerste oefenwedstrijd ?
Ga je mond spoelen. Je wil niet weten wat Cruijff voor onze club heeft en zal betekenen. Hij heeft nog heel veel binding met de club, dat weet ik. Hij spreekt nog vele Ajax-medewerkers. Ik ben het met je eens dat hij nog meer als uithangbord kan dienen a la Bobby Charlton of Beckenbauer.quote:Op donderdag 18 juni 2009 19:20 schreef bloodysunday het volgende:
Cruijff is in mijn ogen gewoon een lul, komt niet naar de afscheid van Haarms terwijl het goede vrienden waren volgens mij? Altijd kritiek op Ajax maar zelf na 2 weken weglopen.
Ben ik met je eens, maar op het moment loopt hij te klagen terwijl hij begin vorig seizoen binnen 2 weken weg was dan ben je gewoon zwak bezig. Ga dan ook niet telkens zeiken wat er allemaal fout gaat.quote:Op donderdag 18 juni 2009 19:48 schreef El-Salvador het volgende:
[..]
Ga je mond spoelen. Je wil niet weten wat Cruijff voor onze club heeft en zal betekenen. Hij heeft nog heel veel binding met de club, dat weet ik. Hij spreekt nog vele Ajax-medewerkers. Ik ben het met je eens dat hij nog meer als uithangbord kan dienen a la Bobby Charlton of Beckenbauer.
Maar Johan heeft Ajax mede zo groot gebracht!
Cruijff hadden we er nog maar 1 in de gelederen. Die man heeft Ajax gemaakt tot wat het is vandaag. Stelletje ondankbare honden bij elkaar.quote:Op donderdag 18 juni 2009 19:20 schreef bloodysunday het volgende:
Cruijff is in mijn ogen gewoon een lul, komt niet naar de afscheid van Haarms terwijl het goede vrienden waren volgens mij? Altijd kritiek op Ajax maar zelf na 2 weken weglopen.
Als hij een Cruijff Court moest openen vind ik dat toch wel erg teleurstellend.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:17 schreef Chadi het volgende:
[..]
Cruijff hadden we er nog maar 1 in de gelederen. Die man heeft Ajax gemaakt tot wat het is vandaag. Stelletje ondankbare honden bij elkaar.
Weet jij wat er verder speelde? En waarom zou hij verantwoording af moeten leggen aan iemand voor zijn afwezigheid??? Is hij iemand iets verschuldigd wat dat betreft??
Als .. misschien.. wellicht.. dat is voor mij niet genoeg om Cruijff te veroordelen zoals sommige nu doen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:22 schreef bloodysunday het volgende:
[..]
Als hij een Cruijff Court moest openen vind ik dat toch wel erg teleurstellend.
Opvolger voor Vermaelen is een must.quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:03 schreef MaxC het volgende:
Zoveel aankopen hoeven er ook niet te komen hoor. Als je een vervanger voor Vermaelen haalt en een capabele trainer voor de groep staat krijgen we volgens mij al een beter seizoen dan vorige
Tsja...quote:'Ajax meldt zich voor Ben Sahar'
18 juni 2009 RvN TV3
Het is onduidelijk hoe betrouwbaar het gerucht is, maar volgens de Catalaanse zender TV3 heeft Ajax zich bij Chelsea gemeld voor Ben Sahar. Volgens de zender is het Catalaanse Espanyol heel dicht bij een transfer van de aanvaller. Chelsea zou de gesprekken echter on hold hebben gezet omdat Ajax en Dortmund zich gemeld zouden hebben. Volgens de zender heeft Ajax drie miljoen over voor Sahar, daar waar Espanyol slechts 1 miljoen wilde betalen aan Chelsea.
In het voorjaar deden er in ieder geval wel geruchten de ronde dat Ajax de aanvaller nauwlettend zou volgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |