Dat welquote:
Zelfde vraag voor jou dan.quote:
Sporadisch zal ik hier misschien nog posten maar niet meer zoveel als nu. Maar dat zeg ik ook over dingen als uitgaan, ik hoop tegen die tijd niet meer 2 keer per week met een kater wakker te worden.quote:
Goede voornemens in ieder gevalquote:Op woensdag 17 juni 2009 11:58 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Sporadisch zal ik hier misschien nog posten maar niet meer zoveel als nu. Maar dat zeg ik ook over dingen als uitgaan, ik hoop tegen die tijd niet meer 2 keer per week met een kater wakker te worden.
quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:30 schreef Walter81 het volgende:
[..]
Als ik dan zeg dat ik liever dan de voorkeur geef aan :
ben ik dan oud?
OMG dat moet ik nog aanpassen ..tanx 4 the tipquote:
Zo hee, haal jij ff je eigen topic onderuit...quote:Op dinsdag 16 juni 2009 22:52 schreef muay-toy het volgende:
Hierop heb ik 1 ding te zeggen, pokemon fakking rulez maw'fakkaz!
ja, want daar is echt een leeftijd aan verbondenquote:
Op vrijdag/zaterdagavond op een forum je tijd verdoen in plaats van leuke dingen te doen is hoe dan ook sneu, onafhankelijk van de leeftijd. Ik zie echt het verschil tussen een 18-jarige en een 37-jarige niet wat dat betreft.quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:35 schreef Ritmo het volgende:
Lees die post van Griekje nog even. 37 zijn en wel eens op een forum zitten is niet per definitie kansloos. 37 en vrijgezel zijn en hier nachten doorbrengen in slowchats wel.
Ik wel, een 18jarige heeft nog een heel leven voor zich en een 37jarige gaat eerder dood.quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:27 schreef Catbert het volgende:
[..]
Op vrijdag/zaterdagavond op een forum je tijd verdoen in plaats van leuke dingen te doen is hoe dan ook sneu, onafhankelijk van de leeftijd. Ik zie echt het verschil tussen een 18-jarige en een 37-jarige niet wat dat betreft.
Daar heb je wel gelijk in ja.quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:27 schreef Catbert het volgende:
[..]
Op vrijdag/zaterdagavond op een forum je tijd verdoen in plaats van leuke dingen te doen is hoe dan ook sneu, onafhankelijk van de leeftijd. Ik zie echt het verschil tussen een 18-jarige en een 37-jarige niet wat dat betreft.
Beter toch? Mensen met het motto: "doe maar normaal dan doe je al gek genoeg".quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:39 schreef misteriks het volgende:
het was me ook al opgevallen dat er zoveel jonge broekies, met bijhorende kuttopics bijgekomen zijn de laatste tijd![]()
btw, de jeugd van tegenwoordig is niet meer wat ze geweest isofwel tokkievolk, ofwel geitewollensokken; een normale middenstroom bestaat amper nog
Die kom je toch al niet tegen op fok. Klacht ongegrond verklaard.quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Beter toch? Mensen met het motto: "doe maar normaal dan doe je al gek genoeg".
Blijf dan weg uit onze kuttopicsquote:Op woensdag 17 juni 2009 12:39 schreef misteriks het volgende:
het was me ook al opgevallen dat er zoveel jonge broekies, met bijhorende kuttopics bijgekomen zijn de laatste tijd![]()
Tmf/tina/cu2 forumquote:Op woensdag 17 juni 2009 12:56 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Blijf dan weg uit onze kuttopics
Wij willen plezier op internet.. geen info over hoe je een kind op moet voeden of vage relatieproblemen.
Idd!quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:52 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Een sociaal studentenleven is wat anders dan een sociaal leven als je 30+ bent.
Jij bent echt een debiel die gewoon zit te trollenquote:Op woensdag 17 juni 2009 00:06 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
22+ jaar of kinderen of huwelijk = geen forum meer. Heel simpel eigenlijk
Het is misschien moeilijk voor jullie te begrijpen en voor ons moeilijk uit te leggen maar er klopt gewoon iets niet. Jullie kunnen wel vaak over ons, de jeugd, zeuren, maar wij, de jongeren, keuren jullie gedrag hier toch wel af. En dit meen ik serieus.
Serieus? Dan ben ik al meer dan de helft van de tijd lidquote:Op woensdag 17 juni 2009 13:58 schreef Document1 het volgende:
Hoe komt TS er in godsnaam bij dat FOK voor de jeugd is? Orgineel was het een forum voor Big Brother fans wat zich langzaam aan heeft uitgebouwt in tien jaar tot dit... Oh wacht TS is 15 die was 5 toen Danny begon met FOK
Ik las laatst een column van Danny die hij had geschreven toen FOK! net online ging.quote:Op woensdag 17 juni 2009 13:58 schreef Document1 het volgende:
Hoe komt TS er in godsnaam bij dat FOK voor de jeugd is? Orgineel was het een forum voor Big Brother fans wat zich langzaam aan heeft uitgebouwt in tien jaar tot dit... Oh wacht TS is 15 die was 5 toen Danny begon met FOK
quote:FOK! is een Nederlandstalige website en online gemeenschap met grotendeels actuele inhoud (nieuws, reviews, columns, polls). Ooit is FOK! begonnen als jongerensite, maar FOK! is niet meer voor jongeren alleen. De site noemt zichzelf 'de grootste online community van Nederland'. FOK! is opgericht door Danny Roodbol, en eigendom van zijn bedrijf Kajira Webmedia
bron: http://nl.wikipedia.org/wiki/FOK!quote:De snelle groei in de eerste periode van zijn bestaan heeft FOK! waarschijnlijk te danken aan Big Brother; de site had een aantal primeurtjes over de eerste editie van dit programma die door diverse andere nieuwssites werden opgepikt. Al snel werden zelfs bezoekers van de officiële Big Brother-site verwezen naar FOK! om daar te discussiëren.
Ik heb geen katten...quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:38 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
En dan een fotoboek als dit met een heel levensverhaal erin. En bij voorkeur nog foto's van de katten.
I stand correctedquote:Op woensdag 17 juni 2009 14:08 schreef Suusje-V het volgende:
[..Knip
FOK! is dus begonnen als jongerensite. En kreeg zijn faam door de primeurtjes van BB1. Dus het was niet begonnen als BB-forum. Maar gewoon een jongerenforum waar de nieuwtjes over BB te vinden waren.
quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:10 schreef Galenus het volgende:
Och. Het gepeupel heeft na een lange dag 'werken' in de sociale werkplaats nou eenmaal de behoefte om hun duffe belevenissen en volstrekt oninteressante hersenscheten op internetfora te spuien. Dat een student in zijn jonge levensjaren dit doet valt nog te overzien. Voor een volwassene (met vaak nog een gezin ook) is het echter diep triest om nog veelvuldig op fora rond te hangen. Je zal overigens nimmer hoogopgeleide zakenmensen frequent zien posten op een forum als deze. Simpelweg vanwege het feit dat ze iets beters te doen hebben, en prioriteiten kunnen stellen. Want laten we nu even eerlijk zijn. Het is meelijwekkend dat sommige veertigers op die leeftijd nog steeds de behoefte om op hun toetsenbord nutteloze berichtjes in te kloppen voor een stel onbekenden.
Hoor hem oh noes zeggen danquote:
Em, we zijn het eens.quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:10 schreef Galenus het volgende:
Och. Het gepeupel heeft na een lange dag 'werken' in de sociale werkplaats nou eenmaal de behoefte om hun duffe belevenissen en volstrekt oninteressante hersenscheten op internetfora te spuien. Dat een student in zijn jonge levensjaren dit doet valt nog te overzien. Voor een volwassene (met vaak nog een gezin ook) is het echter diep triest om nog veelvuldig op fora rond te hangen. Je zal overigens nimmer hoogopgeleide zakenmensen frequent zien posten op een forum als deze. Simpelweg vanwege het feit dat ze iets beters te doen hebben, en prioriteiten kunnen stellen. Want laten we nu even eerlijk zijn. Het is meelijwekkend dat sommige veertigers op die leeftijd nog steeds de behoefte om op hun toetsenbord nutteloze berichtjes in te kloppen voor een stel onbekenden.
Gewoon voor je beeldvorming, ik woon in het buitenland, ben manager bij een bedrijf waar alleen al het gedeelte waar ik voor verantwoordelijk ben meer dan 1.6mil euro omzet per jaar. Terwijjl ik dit type heb ik pauze, nu jij weer.quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:10 schreef Galenus het volgende:
Och. Het gepeupel heeft na een lange dag 'werken' in de sociale werkplaats nou eenmaal de behoefte om hun duffe belevenissen en volstrekt oninteressante hersenscheten op internetfora te spuien. Dat een student in zijn jonge levensjaren dit doet valt nog te overzien. Voor een volwassene (met vaak nog een gezin ook) is het echter diep triest om nog veelvuldig op fora rond te hangen. Je zal overigens nimmer hoogopgeleide zakenmensen frequent zien posten op een forum als deze. Simpelweg vanwege het feit dat ze iets beters te doen hebben, en prioriteiten kunnen stellen. Want laten we nu even eerlijk zijn. Het is meelijwekkend dat sommige veertigers op die leeftijd nog steeds de behoefte hebben om op hun toetsenbord nutteloze berichtjes in te kloppen voor een stel onbekenden.
Sorryquote:Op woensdag 17 juni 2009 15:11 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Hoor hem oh noes zeggen dan [ afbeelding ]
Wil je nou bewijzen dat ouderen > jongeren ofzo?quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:14 schreef Document1 het volgende:
[..]
Gewoon voor je beeldvorming, ik woon in het buitenland, ben manager bij een bedrijf waar alleen al het gedeelte waar ik voor verantwoordelijk ben meer dan 1.6mil euro omzet per jaar. Terwijjl ik dit type heb ik pauze, nu jij weer.
Illegaal smatjes van 15 neuken is veel spannenderquote:Op woensdag 17 juni 2009 15:17 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Wil je nou bewijzen dat ouderen > jongeren ofzo?![]()
![]()
Ik neuk legaal smatjes van 15, nu jij weer.!
In welk land woon jij?quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:39 schreef misteriks het volgende:
ofwel tokkievolk, ofwel geitewollensokken;
Je sarcasme is helemaal nergens voor nodig!quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:10 schreef Galenus het volgende:
Och. Het gepeupel heeft na een lange dag 'werken' in de sociale werkplaats nou eenmaal de behoefte om hun duffe belevenissen en volstrekt oninteressante hersenscheten op internetfora te spuien. Dat een student in zijn jonge levensjaren dit doet valt nog te overzien. Voor een volwassene (met vaak nog een gezin ook) is het echter diep triest om nog veelvuldig op fora rond te hangen. Je zal overigens nimmer hoogopgeleide zakenmensen frequent zien posten op een forum als deze. Simpelweg vanwege het feit dat ze iets beters te doen hebben, en prioriteiten kunnen stellen. Want laten we nu even eerlijk zijn. Het is meelijwekkend dat sommige veertigers op die leeftijd nog steeds de behoefte hebben om op hun toetsenbord nutteloze berichtjes in te kloppen voor een stel onbekenden.
In je pauze FOK!ken.quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:14 schreef Document1 het volgende:
[..]
Gewoon voor je beeldvorming, ik woon in het buitenland, ben manager bij een bedrijf waar alleen al het gedeelte waar ik voor verantwoordelijk ben meer dan 1.6mil euro omzet per jaar. Terwijjl ik dit type heb ik pauze, nu jij weer.
quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:11 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Hoor hem oh noes zeggen dan [ afbeelding ]
Ik ben eigen baas, dat is veel interessanter.quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:14 schreef Document1 het volgende:
[..]
Gewoon voor je beeldvorming, ik woon in het buitenland, ben manager bij een bedrijf waar alleen al het gedeelte waar ik voor verantwoordelijk ben meer dan 1.6mil euro omzet per jaar. Terwijjl ik dit type heb ik pauze, nu jij weer.
Je wil misschien opscheppen over hoe goed je het wel niet hebt, maar het feit dat je dan in je pauze gaat zitten Fokken doet wel een beetje afbreuk aan je verhaalquote:Op woensdag 17 juni 2009 15:14 schreef Document1 het volgende:
[..]
Gewoon voor je beeldvorming, ik woon in het buitenland, ben manager bij een bedrijf waar alleen al het gedeelte waar ik voor verantwoordelijk ben meer dan 1.6mil euro omzet per jaar. Terwijjl ik dit type heb ik pauze, nu jij weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |