abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 20 juni 2009 @ 14:17:35 #61
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_70194227
Fragmenten uit een artikel in de krant vandaag:


De stukken waar Wilders niets zegt heb ik er bewust uitgelaten en weggeknipt.

Vooral dat eerste vind ik eng wat hij zegt: al eerder heeft hij gezegd te willen gaan controleren op vrouwen en mannenbesnijdenissen en nu komt daar ook nog eens bij dat de hele familie wordt weggestuurd als je daadwerkelijk besneden bent

De rest is niet nieuw: het verabsoluteren van het Midden-Oosten conflict tot imense proporties waar hele beschavingen op het spel staan deed hij al eerder en ook het riedeltje dat je moslims niet moet vertrouwen kennen we al langer.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  zaterdag 20 juni 2009 @ 14:19:48 #62
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_70194290
Ook erg:
quote:
Giften voor proces-Wilders uit VS gaan naar partijkas
Van onze verslaggeefsters Janny Groen, Annieke Kranenberg
Gepubliceerd op 19 juni 2009 21:46, bijgewerkt op 20 juni 2009 09:05


AMSTERDAM -
Een deel van de giften die PVV-leider Geert Wilders uit de Verenigde Staten ontvangt voor zijn juridische verdediging, komt binnen op de bankrekening waarop ook de partijdonaties uit Nederland worden gestort. ‘Buitengewoon onfris’, vindt Remco Nehmelman, hoofddocent staats- en bestuursrecht aan de universiteit Utrecht. Wilders wil niet reageren op vragen over donaties.

Op allerlei Amerikaanse anti-jihad-blogs wordt geld ingezameld voor Wilders’ ‘juridische verdediging’ (hij wordt in Nederland vervolgd wegens haatzaaien en discriminatie). Wie doorklikt, komt terecht bij de Engelstalige site en het bankrekeningnummer van de Stichting Vrienden van de PVV.

‘Wettelijk doet Wilders niets verkeerd, want in Nederland is wat betreft de financiering van politieke partijen tot nu toe vrijwel alles toegestaan’, aldus Nehmelman. ‘In veel landen, zoals Duitsland en Groot-Brittannië, zijn buitenlandse giften verboden. Je wilt uitsluiten dat buitenlandse krachten het binnenlandse beleid beïnvloeden.’ Pas als een donateur een tegenprestatie verlangt, is er een probleem, aldus de Groningse hoogleraar staatsrecht Douwe Jan Elzinga. ‘In Nederland kunnen we ongeoorloofde afhankelijkheid echter niet vaststellen, omdat we de geldstromen niet kennen.’

Van wie de PVV-leider geld ontvangt, wil hij niet kwijt. Die transparantie eist hij wel van moskeeën. De PVV wil een ‘verbod op buitenlandse financiering of bestuurlijke invloed’ van moskeeën.

In plaats van het geld voor de partij en de juridische procedures te ontvlechten, heeft Wilders de doelstelling van zijn stichting verruimd. In maart 2008 heeft hij ‘expliciet’ in de statuten laten opnemen dat de stichting Vrienden van de PVV garant staat voor ‘het bekostigen van eventuele juridische procedures – en de uitkomsten en/of gevolgen daarvan – namens en/of tegen de stichting (...) en/of de heer Geert Wilders (in privé)’.

Wederom doet Wilders niets wat niet mag, zegt Nehmelman. Wel was het ‘veel netter’ geweest als hij een aparte stichting had opgericht voor zijn juridische activiteiten. De nieuwe passage is verder zo ruim geformuleerd dat er van alles onder kan vallen, zoals het betalen van een schadevergoeding of echtscheidingsprocedure.

Wilders reisde dit jaar geregeld naar de VS waar hij populair is in de anti-jihad-beweging vanwege zijn strijd tegen de islamisering en voor de vrije meningsuiting. De PVV-leider moet daar minstens 100 duizend dollar hebben opgehaald, aldus Daniël Pipes, directeur van de Amerikaanse denktank Middle East Forum. Pipes, betrokken bij Wilders’ fondsenwerving, wil geen precieze bedragen noemen. ‘We hebben het over een getal van zes cijfers, tussen een ton en een miljoen dollar’.

Pipes richtte in 2007 het Legal Project (LP) op om researchers, journalisten en auteurs te steunen die worden geconfronteerd met rechtszaken omdat ze kritisch berichten over de islam. Burgers hebben onvoldoende in de gaten dat radicale moslims steeds vaker ‘jihad by court’ voeren, zegt LP-directeur Brooke Goldstein. De rechtszaak tegen Wilders wordt volgens haar een ‘lakmoesproef voor Europa’, of er ‘werkelijk vrijheid van meningsuiting bestaat of dat het steeds meer opschuift naar landen als Saoedi-Arabië en Iran’.

De donaties die bij LP voor Wilders binnenkomen, worden ‘rechtstreeks aan zijn advocaten betaald’, aldus Goldstein. ‘We hebben geen geld ingezameld voor zijn politieke partij’, benadrukt ze. ‘We hebben hem wel voorzien van juridisch en tactisch advies.’

Behalve geld voor rechtszaken werft Wilders donaties voor de partij. De PVV is daarvan afhankelijk omdat deze geen subsidie krijgt. Een partij met meer dan duizend leden krijgt subsidie, de PVV heeft echter maar twee leden: Wilders zelf en de stichting waarvan Wilders enig bestuurder is. ‘Deze dictatoriale structuur druist volledig in tegen de geest van de kieswet die juist de interne democratie wil bevorderen’, zegt Nehmelman.

Andere partijen maken volgens Nehmelman en Elzinga soms ook misbruik van de slechte wetgeving rondom partijfinanciering. Nederland is hiervoor vorig jaar flink op de vingers getikt door Greco, een anti-corruptie werkgroep van de Raad van Europa. Een wetsvoorstel dat transparantie in de toekomst wel verplicht stelt, is in de maak.
Hij krijgt dus steun uit het buitenland... in veel landen is dat gewoon verboden als je wordt betaald door financiers uit het buitenland en niet zonder reden. Wilders is zelf een paard van troje.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_70196017
Wilders is hetzelfde als een radicale moslim. Alleen mag je moslim dan vervangen door Jood.
  zaterdag 20 juni 2009 @ 17:19:33 #64
21350 breaky
Harder praten a.u.b
pi_70199021
Als het om Wilders gaat probeer ik altijd beide kanten te zien....kijken of zijn stand punten inderdaad ook hout snijden om het zo maar te zeggen en niet alleen maar de negatieve kant proberen te zien.

Als echter de artikelen die boven mij gepost zijn op waarheid berusten dan kan ik alleen maar concluderen dat ie inderdaad aan het radicaliseren is.

Het is gewoon zo jammer dat elk tegengeluid tegen hem gelijk word neergesabeld als "links gezwets"

Elke (belangrijke) politicus moet namelijk ook altijd en voortdurend kritisch beoordeeld worden op zijn uitspraken en zijn doen en laten...

Immers kritiek hoeft niet slecht te zijn.....en kan je vaak nieuwe inzichten geven.

Echter ik heb ook het gevoel dat Wilders blind is voor nieuwe inzichten....
Modus Vivendi!
Beetje aan het werk @ Lao P.D.R.
Soda water en Earl Grey :-)
pi_70207449
quote:
Op zaterdag 20 juni 2009 14:17 schreef Klopkoek het volgende:
Fragmenten uit een artikel in de krant vandaag:
[ afbeelding ]

De stukken waar Wilders niets zegt heb ik er bewust uitgelaten en weggeknipt.

Vooral dat eerste vind ik eng wat hij zegt: al eerder heeft hij gezegd te willen gaan controleren op vrouwen en mannenbesnijdenissen en nu komt daar ook nog eens bij dat de hele familie wordt weggestuurd als je daadwerkelijk besneden bent

De rest is niet nieuw: het verabsoluteren van het Midden-Oosten conflict tot imense proporties waar hele beschavingen op het spel staan deed hij al eerder en ook het riedeltje dat je moslims niet moet vertrouwen kennen we al langer.
Joden worden toch ook besneden?
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_70207607
Hans Wansink besprak, ook in de Volkskrant, een bespreking van een artikel in The Sunday Telegraph, van de hand van Nick Meo. Volgens die journalist krijgt Wilders een vreemde blik in de ogen als hij over de islam begint.
Volgens hem had Trouw op 13 juni een portret van vier Wilders-stemmers, waarvan er 3 op hem stemden bij gebrek aan beter en de eerste echt dacht dat over 30 jaar de sharia is ingevoerd. Maar dat is een voormalige CPN-stemmer.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_70216942
De Volkskrant met een uitgebreid artikel over Wilders' buitenlandse uitstapjes:
http://www.volkskrant.nl/(...)ds_een_stapje_verder

Het lijkt overigens op een artikel wat hier eerder is gepost.
  zondag 21 juni 2009 @ 12:38:21 #68
260293 Polspatz
Waarom ook niet
pi_70217535
Wilders is goed om de boel los te schudden, maar hij moet uitkijken niet door te slaan. Als hij met intelligente oplossingen komt, wordt hij pas echt een bedreiging voor de huidige elite. Ik kan niet inschatten of Wilders de minderheid zal beschermen als hij macht krijgt. Ik geloof echter niet dat hij gevaarlijk zal zijn voor minderheden, hij is niet geschift.
Links van rechts en rechts van links, maar geen midden.
pi_70228302
Waar heeft links hier zo'n hekel aan FOK!. In het echte leven ken ik veel socialisten die vroeger PVDA of SP stemde maar nu op de PVV of daar over denken. Ook zie ik meer overeen komst tussen Wilders en de pvda/sp dan tussen Wilders en de vvd/cda. Dit geld eigenlijk ook voor Pim Fortuyn.

Nu is mijn vraag waarom zijn op FOK! PVV/LPF aanhangers vooral ex CDA/VVD en moeten de Linkse er niks van weten vergeleken met de rest van Nederland?
pi_70228370
quote:
Op zondag 21 juni 2009 12:38 schreef Polspatz het volgende:
Wilders is goed om de boel los te schudden, maar hij moet uitkijken niet door te slaan. Als hij met intelligente oplossingen komt, wordt hij pas echt een bedreiging voor de huidige elite. Ik kan niet inschatten of Wilders de minderheid zal beschermen als hij macht krijgt. Ik geloof echter niet dat hij gevaarlijk zal zijn voor minderheden, hij is niet geschift.
Ik denk dat mensen er achter komen dat hij wel heel erg conservatief is als hij de verkiezingen wint.
  zondag 21 juni 2009 @ 19:09:26 #71
177885 JoaC
Het is patat
pi_70228553
quote:
Op zondag 21 juni 2009 18:58 schreef 123fokacount het volgende:
Waar heeft links hier zo'n hekel aan FOK!. In het echte leven ken ik veel socialisten die vroeger PVDA of SP stemde maar nu op de PVV of daar over denken. Ook zie ik meer overeen komst tussen Wilders en de pvda/sp dan tussen Wilders en de vvd/cda. Dit geld eigenlijk ook voor Pim Fortuyn.
Fortuyn was juist bijna VVD'er
quote:
Nu is mijn vraag waarom zijn op FOK! PVV/LPF aanhangers vooral ex CDA/VVD en moeten de Linkse er niks van weten vergeleken met de rest van Nederland?
Wat een zinopbouw
[quote][img]http://i.fokzine.net/p/10s.gif[/img] Op maandag 23 april 2012 17:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
pi_70241483
quote:
Op zondag 21 juni 2009 18:58 schreef 123fokacount het volgende:
Waar heeft links hier zo'n hekel aan FOK!. In het echte leven ken ik veel socialisten die vroeger PVDA of SP stemde maar nu op de PVV of daar over denken. Ook zie ik meer overeen komst tussen Wilders en de pvda/sp dan tussen Wilders en de vvd/cda. Dit geld eigenlijk ook voor Pim Fortuyn.

Nu is mijn vraag waarom zijn op FOK! PVV/LPF aanhangers vooral ex CDA/VVD en moeten de Linkse er niks van weten vergeleken met de rest van Nederland?
quote:
Op zondag 21 juni 2009 19:01 schreef 123fokacount het volgende:

[..]

Ik denk dat mensen er achter komen dat hij wel heel erg conservatief is als hij de verkiezingen wint.
Je eerste bericht is echt abominabel slecht Nederlands.
En je tweede geeft antwoord op je eerste.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_70253034
Die Wilders haalt de nieuwe verkiezingen niet, ik zeg je.
  maandag 22 juni 2009 @ 14:43:26 #74
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_70253178
quote:
Op maandag 22 juni 2009 14:39 schreef InfiniteLoop het volgende:
Die Wilders haalt de nieuwe verkiezingen niet, ik zeg je.
Omdat hij tegen die tijd écht krankzinnig wordt?
pi_70253552
quote:
Op maandag 22 juni 2009 14:43 schreef Pool het volgende:

[..]

Omdat hij tegen die tijd écht krankzinnig wordt?
Nee, omdat Wilders dan al lang de mollen van dichtbij ligt te bekijken.
pi_70255157
quote:
Op zaterdag 20 juni 2009 14:17 schreef Klopkoek het volgende:
Vooral dat eerste vind ik eng wat hij zegt: al eerder heeft hij gezegd te willen gaan controleren op vrouwen en mannenbesnijdenissen en nu komt daar ook nog eens bij dat de hele familie wordt weggestuurd als je daadwerkelijk besneden bent
Dat hele gezin wegsturen in het geval één familielid iets fout doet, werkt prima. Zie Noord Korea.
quote:
Op zaterdag 20 juni 2009 17:19 schreef breaky het volgende:
Het is gewoon zo jammer dat elk tegengeluid tegen hem gelijk word neergesabeld als "links gezwets"

Elke (belangrijke) politicus moet namelijk ook altijd en voortdurend kritisch beoordeeld worden op zijn uitspraken en zijn doen en laten...

Immers kritiek hoeft niet slecht te zijn.....en kan je vaak nieuwe inzichten geven.

Echter ik heb ook het gevoel dat Wilders blind is voor nieuwe inzichten....
Je hebt volkomen gelijk wat betreft kritisch denken. Het is al onomstotelijk bewezen dat Wilders geen enkele interesse heeft in het ontwikkelen van zijn denken. Hij denkt de waarheid in pacht te hebben, hij is ervan overtuigd. Dat is het schooboekvoorbeeld van een dwaas. Het afdoen van alle kritiek als 'linkse onzin' is een welbekende tactiek die je ook vaak terugziet bij opinie-programma's op FOX News. Z'n achterban houdt hier klaarblijkelijk van: links is fout, iedereen die tegen Wilders is, is links.

Het is een façade, een façade waar vele kiezers blij mee zijn. Er is voor Wilders daarom geen reden om iets te veranderen. Hij blijft z'n onzin verkondigen totdat het klootjesvolk weer een nieuw geluid horen waar ze zich als schapen achter scharen.

Wat betreft Wilders en z'n partij zijn er talloze 'waarom?'-vragen die niet wil/kan beantwoorden. Er zitten hier en daar natuurlijk wat aardige punten tussen maar alles wordt overschaduwd door het kortzichtige gejank van Leider Wilders over de Islam.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
  maandag 22 juni 2009 @ 15:55:51 #77
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_70255796
quote:
Op maandag 22 juni 2009 14:53 schreef InfiniteLoop het volgende:

[..]

Nee, omdat Wilders dan al lang de mollen van dichtbij ligt te bekijken.
Ik hoop het niet. Eén politieke moord (plus een andere ideologische moord) heeft al genoeg beschadigd in dit land, naast dat ik het Wilders en zijn naasten niet gun om vermoord te worden.

Als Wilders wordt vermoord denkt het klootjesvolk bovendien helemaal dat ze gelijk hebben, wat natuurlijk niet zo is, maar ze zullen nog radicaler worden.
pi_70255882
quote:
Op maandag 22 juni 2009 15:55 schreef Pool het volgende:

[..]

Ik hoop het niet. Eén politieke moord (plus een andere ideologische moord) heeft al genoeg beschadigd in dit land, naast dat ik het Wilders en zijn naasten niet gun om vermoord te worden.

Als Wilders wordt vermoord denkt het klootjesvolk bovendien helemaal dat ze gelijk hebben, wat natuurlijk niet zo is, maar ze zullen nog radicaler worden.
eensch.

tvp
Vrijheid kan je toch niet bewijzen!
pi_70265366
quote:
Sarkozy: Boerka niet welkom in Frankrijk

VERSAILLES (ANP) - De boerka is niet welkom in Frankrijk, omdat het geen religieus symbool is maar een symbool van onderdrukking van de vrouw. Dat heeft de Franse president Nicolas Sarkozy maandag gezegd tijdens een toespraak tot de beide kamers van het parlement in het paleis van Versailles.
pi_70266402
quote:
Op maandag 22 juni 2009 20:00 schreef henkway het volgende:

[..]
Ook in Frankrijk, bakermat van de Verlichting, gaat het licht langzaam uit...

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 22-06-2009 20:23:19 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')