Welke bedoel jij hiervan? Dat er niks gebeurt, of dat we van hot naar her worden gestuurd?quote:Op maandag 15 juni 2009 20:00 schreef AchJa het volgende:
[..]
En de reden dat dit gebeurt is jou niet verteld in de Peel???
Wat ik ermee bedoel is dat het colua op de Peel nog niet beschikt over het geplande aantal systemen maar het personeel is wel alvast binnengehaald. Dus ja, op dit moment is er voor een hoop mensen weinig te doen.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:34 schreef Remco026 het volgende:
Romeo Echo Mike Charlie Oscar CIJFERS 0...2...6 meldt zich als eerste verkenner
[..]
Welke bedoel jij hiervan? Dat er niks gebeurt, of dat we van hot naar her worden gestuurd?
Er is mij van beide trouwens niks vertelt!
Yesssssquote:Op maandag 15 juni 2009 01:33 schreef Rave_NL het volgende:
Komende week commandooverdracht van Curaçao naar die pleunen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Anders zou het geen bezuiniging zijn als de KL daar gaat zitten onder dezelfde voorwaarden als de KM... Want dat is wat het is, een ordinaire bezuiniging.quote:Op maandag 15 juni 2009 23:36 schreef cw2cu het volgende:
[..]
Yesssss![]()
Alleen ik mag niet klagen..
Maar doe het lekker toch.. WAT SHIT GEREGELD ALLEMAAL MET DAT GELD!!
Het is een tijdelijke tewerkstelling, dus de mensen (waaronder ik) die geen eigen huisvesting hebben krijgen echt minimum. Ik eet niet veel, maar het wordt gewoon eten van je salaris als de kleine bonus op is.
Maar als ze het een *ben even vergeten wat* hadden genoemd, dan hadden we een aardig bedrag gekregen zoals de mariniers nu ook krijgen. Beetje jammer.
Blijf dan lekker op de Oirschotse heide met je kut, je hoeft hier niet te komen, sterker nog, dat willen we niet eens!quote:Op maandag 15 juni 2009 23:36 schreef cw2cu het volgende:
[..]
Maar doe het lekker toch.. WAT SHIT GEREGELD ALLEMAAL MET DAT GELD!!
Het is een tijdelijke tewerkstelling, dus de mensen (waaronder ik) die geen eigen huisvesting hebben krijgen echt minimum. Ik eet niet veel, maar het wordt gewoon eten van je salaris als de kleine bonus op is.
Maar als ze het een *ben even vergeten wat* hadden genoemd, dan hadden we een aardig bedrag gekregen zoals de mariniers nu ook krijgen. Beetje jammer..
Een maatje van mij had hetzelfde bij Pantserinfantrie, heeft interne verzoeken tot de max ingedient tot ze schijtziek van hem werden, cluster4 testen gehaald, en na een half jaartje de EVO Mariniers gedraait en gehaald.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:54 schreef Remco026 het volgende:
Ik kan er helaas niet meer onder uit, dus het wordt gewoon 2 jaar doorzetten en mezelf bezig houden en vervolgens naar de KMS/KMA (Keuze ben ik nog niet over uit)
Nog tips over welk wapen/dienstvak ik straks moet gaan doen? Ik ben goedgekeurd tot en met cluster 2.
De KL zat helemaal niet te aasgieren op de West, sterker nog van de meesten die ik ken mag die hele excercitie afgeblazen worden. Het is een politieke beslissing omdat er geld uitgespaard kan worden, want een clubje 4 maanden ttw'en is goedkoper dan iemand 9 maanden of langer plaatsen, inclusief verhuizingen familie enz.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 02:52 schreef Rave_NL het volgende:
De hele constructie is gewoon fout, jullie zaten al langer te aasgieren op de West, jullie krijgen het nu eindelijk, en binnen een paar termen wordt de stekker er weer uit getrokken als wederom een mislukt paars project.
Zoveel goedkoper is het niet, nu wordt dus een hele compagnie, inclusief kader en officieren, en zeer waarschijnlijk de gehele staf overgevlogen voor 4 lullige maandjesquote:Op dinsdag 16 juni 2009 07:50 schreef AchJa het volgende:
[..]
De KL zat helemaal niet te aasgieren op de West, sterker nog van de meesten die ik ken mag die hele excercitie afgeblazen worden. Het is een politieke beslissing omdat er geld uitgespaard kan worden, want een clubje 4 maanden ttw'en is goedkoper dan iemand 9 maanden of langer plaatsen, inclusief verhuizingen familie enz.
Je hoeft het mij niet uit te leggen, wmb blijft het zoals het was. Maar ja, ik heb niet genoeg sterren om de maten in Den Haag te overtuigen.quote:
Dat is mij vandaag uitgelegd door de majoor, toen ik een gesprek met hem had. Hij heeft me belooft dat we na de zomer meer dingen gaan doen, omdat dan alle systemen binnen moeten zijn.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:57 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat ik ermee bedoel is dat het colua op de Peel nog niet beschikt over het geplande aantal systemen maar het personeel is wel alvast binnengehaald. Dus ja, op dit moment is er voor een hoop mensen weinig te doen.
Ben je ingedeeld voor week 36/37 om af te reizen naar Kreta?
Rempengballenquote:Op woensdag 17 juni 2009 15:55 schreef ErwinRommel het volgende:
Rempengballetjes zijn donders goed te eten![]()
Ik mag dan een ex pleun zijn (jaja wel een elite pleun LMB hè?) maar ik vind dat de KL gewoon bij zijn kerntaken moet blijven. Rave_NL heeft enkele goede punten aangehaald.
Probleem met die gaten is weer vuiligheid welke in de patroonmagazijnen kunnen komen en dus weer storing kan veroorzaken. Daar sta je ook niet echt op te wachten.quote:Op woensdag 17 juni 2009 17:22 schreef cw2cu het volgende:
Hebben (ex)infanteristen nog wat leuke tips eigenlijk voor je uitrusting?
Ik kwam er vandaag namelijk achter dat als je 3 gaten in je patroonmagazijnen maakt, je makkelijk de 25%,50%,75% melding door kan geven.
Iets heel simpels maar nog nooit op gekomen..![]()
Net zoals een kleine bijlquote:Op woensdag 17 juni 2009 17:30 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Probleem met die gaten is weer vuiligheid welke in de patroonmagazijnen kunnen komen en dus weer storing kan veroorzaken. Daar sta je ook niet echt op te wachten.
Evt wat ik ergens gelezen had is wat gaatjes maken en aftapen met transparante tape.
Verder, zoals ergens ik ergens anders al heb gezegd, een steelpannetje in de rugzak en een aasgier mokje bij je hebben. Ohh ja nog iets, goede rol ductape bij je hebben. Altijd handig.
Daar heb je je pioschop voor of een goed mes welke je gemakkelijk samen met een steen kan gebruiken.quote:
cluster 4 zal ik nooit halen, ik ben niet afgekeurd qua sport, maar medisch voor alles boven cluster 2 (iets met mijn rug) Anders was ik sowieso bij luchtmobiel gegaanquote:Op dinsdag 16 juni 2009 03:19 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Een maatje van mij had hetzelfde bij Pantserinfantrie, heeft interne verzoeken tot de max ingedient tot ze schijtziek van hem werden, cluster4 testen gehaald, en na een half jaartje de EVO Mariniers gedraait en gehaald.
Als ik jou was zou ik de cluster 4 testen doen, vervolgens de roze baret van Luchtmobiel proberen te halen, des te beter het onderdeel, des te beter er voor je gezorgd wordt is meestal het klappen van de zweep...
Toch raar dan dat die twee in verschillende clusters zitten.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:02 schreef Ice_Ice het volgende:
de keuze luchtmobiel of PAINF is geen keuze die je zelf maakt, dat wordt voor je gedaan...
Uiteraard mag je zelf je "voorkeur" aangeven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |