Jij hebt pech want er zal niets aan dit zogenaamd verschrikkelijke probleem gebeuren.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:33 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Dan heb IK pech. Er zal namelijk niets aan dit verschrikkelijke probleem gebeuren.
Dus heb IK pech. Jij blij, ik niet blij.
Wat denk je dat meer moeite kost: jij je hoofd afwenden als je een stel te passioneel ziet zoenen, of een rits politieagenten opentrekken die dat stel op de bon moet slingeren omdat er toch echt volgens artikel 69 lid XXX "te heftig, met teveel tongbewegingen en te lang, namelijk meer dan de duur van 15 seconden gezoend wordt".quote:
Nee, bepaalde dingen komen ook niet heel vaak voor. Het gebeurt wel, maar dan in stille steegjes. Maar vingerende mensen heb ik in de mac gezien, droogvingeren, maar alsnog een levenstraumaquote:Op maandag 15 juni 2009 01:37 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik wil graag eens een dagje/weekje/maandje met jou mee gaan want dat soort dingen (behalve het eerste en het laatste) zie ik nooit in het openbaar. Of let je er soms heel erg op waardoor jij dingen ziet die anderen niet zien ?
Ja dat heb ik toch ook al gezegd, waarom moet je het erin wrijvenquote:Op maandag 15 juni 2009 01:39 schreef 2cv het volgende:
[..]
Jij hebt pech want er zal niets aan dit zogenaamd verschrikkelijke probleem gebeuren.
Ik kan niet meer lezen door het lachenquote:Op maandag 15 juni 2009 01:40 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat denk je dat meer moeite kost: jij je hoofd afwenden als je een stel te passioneel ziet zoenen, of een rits politieagenten opentrekken die dat stel op de bon moet slingeren omdat er toch echt volgens artikel 69 lid XXX "te heftig, met teveel tongbewegingen en te lang, namelijk meer dan de duur van 15 seconden gezoend wordt".
Nee, zoiets schandaligs moet onbiddelijk ter plekke gestopt worden. Dus broek/rok uit, string uit, string inleveren, bewijs van inname opstellen en aftekenen en broek/rok weer aan.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:36 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Je moet wel naar een kleedkamer, anders wordt het alleen maar erger
En wat kan volgens jou dan wel en wat niet ? En hoe moet dat gecontroleerd worden ?quote:
Het ging er toch om dat mensen geen last hebben van bepaalde delen die zichtbaar zijn of geaccentueerd worden, dus ga maar naar de kleedkamer jij.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:43 schreef 2cv het volgende:
[..]
Nee, zoiets schandaligs moet onbiddelijk ter plekke gestopt worden. Dus broek/rok uit, string uit, string inleveren, bewijs van inname opstellen en aftekenen en broek/rok weer aan.
Klef zoenend, dat overgaat tot vrijen op straat. Het is wel lastig te controleren ja, daarom moeten er mensen zijn die dit willen doen en die dezelfde mening hebben als ik.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:43 schreef 2cv het volgende:
[..]
En wat kan volgens jou dan wel en wat niet ? En hoe moet dat gecontroleerd worden ?
Ik vraag waarom sokken in sandalen geen extra toevoeging is en een string wel. Jij stoort je aan een zichtbare string, iemand anders stoort zich aan sokken in sandalen. Echter, sokken in sandalen wil jij niet verboden hebben, een zichtbare string wel. Wat is het verschil ?quote:Op maandag 15 juni 2009 01:38 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Waarom maak je nu ineens een andere vergelijking? Je begon net over m'n uiterlijk, daarom zei ik dat een string een extra toevoegsel is en uiterlijk niet. Dus wat is er mis met jou dat je nu over sokken in sandalen begint? Dat is namelijk ook een extra toevoegsel, maar daar ging het helemaal niet over.
Ben je nou zo dom of ligt het aan mij? Een string wordt vaak gebruikt om aandacht te trekken, op een "geile" manier. Laat jezelf nu niet nog dommer overkomen door te zeggen dat sokken in een sandaal ook geil kunnen overkomen.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:46 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik vraag waarom sokken in sandalen geen extra toevoeging is en een string wel. Jij stoort je aan een zichtbare string, iemand anders stoort zich aan sokken in sandalen. Echter, sokken in sandalen wil jij niet verboden hebben, een zichtbare string wel. Wat is het verschil ?
Ik naar de kleedkamerquote:Op maandag 15 juni 2009 01:44 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Het ging er toch om dat mensen geen last hebben van bepaalde delen die zichtbaar zijn of geaccentueerd worden, dus ga maar naar de kleedkamer jij.
Waarom kom jij dan in die stille steegjes ? En hoe kan jij een trauma krijgen van droogvingeren ? Ik wil niet weten wat er met je gebeurt als je een platgereden kat ziet.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:40 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Nee, bepaalde dingen komen ook niet heel vaak voor. Het gebeurt wel, maar dan in stille steegjes. Maar vingerende mensen heb ik in de mac gezien, droogvingeren, maar alsnog een levenstrauma
Ja, maar als controleur neem je die dingen ook in. Dat doe je dus in de kleedkamer. Er worden massaal kleedkamers geplaatst door het hele land. Of nog beter, door de hele wereld.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:49 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik naar de kleedkamerIk was de controleur !
Overigens, wat als er helemaal geen kleedkamer of iets wat daartoe kan dienen in de buurt is ?
Ik bevestig het alleen maar evenquote:Op maandag 15 juni 2009 01:41 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ja dat heb ik toch ook al gezegd, waarom moet je het erin wrijven
Ik woon in een stille buurt. Als ik een platgereden kat zie word ik emotioneel.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:50 schreef 2cv het volgende:
[..]
Waarom kom jij dan in die stille steegjes ? En hoe kan jij een trauma krijgen van droogvingeren ? Ik wil niet weten wat er met je gebeurt als je een platgereden kat ziet.
Hier ga je de fout in. Op juridische basis kan je alleen mensen straffen wanneer exact vast is gesteld wat die mensen verkeerd hebben gedaan. Een mening hierbij is niet exact. Met andere woorden je moet vantevoren vast stellen welke manier van zoenen wel kan en welke niet. En ik zou wel eens willen weten wat volgens jou dan wel of niet kan.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:45 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Klef zoenend, dat overgaat tot vrijen op straat. Het is wel lastig te controleren ja, daarom moeten er mensen zijn die dit willen doen en die dezelfde mening hebben als ik.
Trol.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:50 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ja, maar als controleur neem je die dingen ook in. Dat doe je dus in de kleedkamer. Er worden massaal kleedkamers geplaatst door het hele land. Of nog beter, door de hele wereld.
Geloof me, er zijn al mensen die geil worden van een meid met een koptelefoon op hun oren (en dus niet als diezelfde meid geen koptelefoon op heeft) dus waarom zou er niemand geil kunnen worden van sokken in sandalen ?quote:Op maandag 15 juni 2009 01:48 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ben je nou zo dom of ligt het aan mij? Een string wordt vaak gebruikt om aandacht te trekken, op een "geile" manier. Laat jezelf nu niet nog dommer overkomen door te zeggen dat sokken in een sandaal ook geil kunnen overkomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |