Gast, iedereen ziet in twee puntjes en een gebogen en een rechte streep al een gezicht (-:quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:10 schreef Newyorkuni22 het volgende:
Sjeez wat een mongooltjes hier zeg.![]()
Ik zie een schedel , de redactie van landelijke kranten zien een schedel maar jullie denken het beter te weten? Zeker laag opgeleid paupervolk hier . Kan niet anders![]()
Aangezien ik gelijk heb en zaken onderbouw en jullie niet is het nu dus direct einde discussie , ga geen tijd meer verdoen aan dommelingen hier![]()
Boah heb je de foto nog kleiner???quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:52 schreef Zon het volgende:
Er zijn ook zwemmende hondjes op Mars:
[ afbeelding ]
Want ik zie het op de foto.
Steen:quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:59 schreef Newyorkuni22 het volgende:
[..]
Je bent toch niet blind?
Steen:
[ afbeelding ]
Schedel:
[ afbeelding ]
in de stam van de boom zie je een mannelijke gedaante. Hij is iets lastiger dan de andere, maar het punt is duidelijkquote:Op woensdag 10 juni 2009 20:39 schreef Beetlebum het volgende:
[..]
misschien ben ik scheel maar wat moet die boom voorstellen dan?
quote:Op woensdag 10 juni 2009 21:37 schreef Michielos het volgende:
[..]
in de stam van de boom zie je een mannelijke gedaante. Hij is iets lastiger dan de andere, maar het punt is duidelijk
quote:
Gezien zijn overtuiging en reacties in het begin van het topic, betwijfel ik dat sterk...quote:Op donderdag 11 juni 2009 08:18 schreef Bastard het volgende:
Ik geloof dat de TS met al die steen foto's mogelijk wel het idee heeft gekregen dat het niet perse een menselijke schedel hoeft te zijn
Is dat toevallig die steen in Mianus??quote:
quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:08 schreef paddyflap het volgende:
Licht komt van rechts, resulteert in een paar schaduwen waardoor het de impressie geeft een schedel te zijn. Het is gewoon een steen. Dat de media er een schedel van maken is puur marketing (hoger verkoop van kranten bijv.)
Dit is hetzelfde proces waarbij men figuren ziet in wolken (de wetenschappelijke benaming kan ik even niet op komen), of de vele berichten (ook in de media) van mensen die de afbeelding van jezus op/in (vul maar een object in) menen te herkennen.
ALS het een schedel betreft, dan moet daar kortgeleden iemand gestorven zijn, want een schedel blijft niet heel lang in die conditie. Dus laten we zeggen in de afgelopen 100 jaar moet daar iemand gestorven zijn, de rest van het skelet moet dan op miraculeuze wijze zijn verdwenen. Kortom teveel vraagtekens om dit serieus te nemen.quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:57 schreef Newyorkuni22 het volgende:
[..]
Rechts is een steen , klopt helemaal. Dit gaat om wat je links op de foto ziet. Als je echt een reguliere steen ziet zou ik eens bij Hans langsgaan.
Op de site in het artikel staan meer pics, Zo vreemd zou het niet zijn toch dat buiten de mens om andere soorten ook ooit Mars bezocht hebben. Alleen zijn we vast niet...
Gelukkig ben je wel lekker, TS. Dus er is nog hoop voor je.quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:10 schreef Newyorkuni22 het volgende:
Sjeez wat een mongooltjes hier zeg.![]()
Ik zie een schedel , de redactie van landelijke kranten zien een schedel maar jullie denken het beter te weten? Zeker laag opgeleid paupervolk hier . Kan niet anders![]()
Aangezien ik gelijk heb en zaken onderbouw en jullie niet is het nu dus direct einde discussie , ga geen tijd meer verdoen aan dommelingen hier![]()
Dit zie ik er in:quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:39 schreef Beetlebum het volgende:
[..]
misschien ben ik scheel maar wat moet die boom voorstellen dan?
Mwah, dat zeggen die landelijke kranten niet hoor. Meer precies schrijft het AD, in de bron die je zelf geeft:quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:10 schreef Newyorkuni22 het volgende:
Sjeez wat een mongooltjes hier zeg.![]()
Ik zie een schedel , de redactie van landelijke kranten zien een schedel maar jullie denken het beter te weten? Zeker laag opgeleid paupervolk hier . Kan niet anders![]()
Oftewel het AD meldt, dat Bild meldt, dat een australische UFO-onderzoeker iets zegt.quote:SIDNEY - Een Australische UFO-onderzoeker zegt op foto's van de NASA een menselijke schedel te herkennen.
De foto's van de NASA.
Dit meldt de Duitse krant Bild.
Klasse onderbouwd men, klasse onderbouwd!quote:Aangezien ik gelijk heb en zaken onderbouw en jullie niet is het nu dus direct einde discussie , ga geen tijd meer verdoen aan dommelingen hier![]()
Euhm dude, je ziet schedels op Mars, wtf?!quote:"Ik zie zie toch een schedel stelletje leipooo's, IK BEN TOCH NIET GEK!!!![]()
Moet dat nou?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 14:10 schreef RickoKun het volgende:
TS is zelf een onderontwikkeld, kortzichtig individu die graag self fulfilling prophecies ontwikkeld.
quote:
Onterecht dan?quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:10 schreef Newyorkuni22 het volgende:
Sjeez wat een mongooltjes hier zeg.![]()
Aangezien ik gelijk heb en zaken onderbouw en jullie niet is het nu dus direct einde discussie , ga geen tijd meer verdoen aan dommelingen hier![]()
Ik werk regelmatig tussen mensen die net van de HBO/WO af komen en een diploma/bul/whatever gehaald hebben, en het niveau dat sommige mensen hebben, daar schrik ik van. Het heeft niet eens wat met laagopgeleid te maken, meer met gewoon je hersens gebruiken en verder kijken en lezen dan je neus lang is.quote:Op maandag 15 juni 2009 10:49 schreef Michielos het volgende:
ik vind het grappig te zien dat de mensen die tegen haar reageren de "kortzichtige laagopgeleide mensen" zijn , terwijl het zij is, die geen andere mening wilt horen dan haar eigen en die van een "ufoloog'' whatever dat mag zijn.
Over het laagopgeleide kan ik kort zijn. Mensen die geen wetenschappelijke methode aanhangen, zelfs niet met wetenschapsfilosofie of theorieen t.o.v. claims (falsificatietheorie van popper om maar een simpele te noemen) bekend zijn en op deze manier hun mening kenbaar maken zullen in mijn opinie ook niet al te schrander zijn(i.i,g, geen HBO/WO niveau).
Dat is een storm trooper, geen star trooperquote:Op vrijdag 12 juni 2009 11:54 schreef Farmersmom het volgende:
Volgens mij is het een helm van een Star Trooper!!
quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:39 schreef Beetlebum het volgende:
[..]
misschien ben ik scheel maar wat moet die boom voorstellen dan?
het is volkomen menselijk om er een schedel in te zien, dat doe ik ook namelijk..quote:Op maandag 15 juni 2009 15:42 schreef Matteüs het volgende:
Ik zie een schedel in die steen.
Nu jullie weer.
Ochams Razorquote:Op maandag 15 juni 2009 21:22 schreef Summers het volgende:
Er een steen in zien die alleen op een schedel lijkt maakt het ook nog geen steen die op een schedel lijkt , het kan beide kanten op , ook dat is menselijk .
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |