Nouja, persoonlijk ben ik een determinist, waardoor voor mij alles 'meant to be' is. Maar op het gebied van persoonlijke relaties zeg ik het alleen achteraf. En het kan natuurlijk nog altijd fout gaan, maar daar gaan we maar niet vanuit als dat al eens eerder is gebeurdquote:Op woensdag 10 juni 2009 12:06 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Het wordt dan dus vooral gebruikt als uhm grapje ofzo (niet het juiste woord).. maar het is dus vaak dan as achteraf te zeggen.
Al betekend het natuurlijk niks dat een jeugdliefde elkaar weer vindt, dat kan net zo goed weer na een tijdje foutlopen. is het dan nog steeds 'meant to be' geweest?
"Ik" heb er geen zin op in te gaan.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:06 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Al een keer gehad deze discussie...
En dan kan je hem niet meer voeren?quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:06 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Al een keer gehad deze discussie...
Het verwerken van de verliefdheid is eigenlijk al deels begonnen toen met die mail van hem... ik heb nog wel gevoel maar hield er al wel bewust en onbewust rekening mee dat het zo zou eindigen. En natuurlijk is het ook een stukje relativeren van mezelf hè...quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:03 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Als je zo snel al weer over een gast waar je écht, echt verliefd op was heen bent, zou je kunnen gaan twijfelen aan je eigen gevoel en je laatste stukje tussen haakjes impliceert dat hij geen ballen had. Ofwel, je accepteert nog steeds niet helemaal zijn verklaring en wil nog geloven dat het 'bindingsangst' is en dat jullie samen nog oud worden en kindjes krijgen. Als hij het maar inziet...
Stop daarmeeHij wil je niet op de manier als jij graag zou willen. Kut, super kut zelfs, maar hou jezelf niet iets voor wat er niet is. Dat is zinloze zelfkwelling. Sterkte.
Je kan wel (proberen) uit te leggen waarom jij wel gelooft of niet gelooft. En dat kan de ander dan weer tot denken zetten.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:08 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Behoorlijk zinloos ook om te gaan discussieren om iets waar de één wel in gelooft en de ander niet. Beiden kunnen niets bewijzen en beide meningen zijn gestoeld op geloof. Klaar.
Het zou mij helpen denk ik. Tussen de buien van verdriet door waarin ik denk dat ik zou verzinkenquote:Op woensdag 10 juni 2009 12:07 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Stel je wordt verliefd, maar door wat voor reden dan ook kan je niet bij elkaar zijn.. (bedenk de meest onlogische/logische redenen maar). In ieder geval je kan niet bij elkaar zijn en besluit dan ermee te stoppen.
Je zal dan door velen horen, mochten jullie elkaar weer vinden, dat het meant to be was. Zou je daar dan zelf ook in geloven?
Nee, want ik geloof dus dat er geen verkeerd moment is voor échte liefde.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:07 schreef Cuegirllie het volgende:
Stel je wordt verliefd, maar door wat voor reden dan ook kan je niet bij elkaar zijn.. (bedenk de meest onlogische/logische redenen maar). In ieder geval je kan niet bij elkaar zijn en besluit dan ermee te stoppen.
Je zal dan door velen horen, mochten jullie elkaar weer vinden, dat het meant to be was. Zou je daar dan zelf ook in geloven?
Je hoopt nog wel, dat blijkt wel uit hoe je er over praat/schrijft. Je weet alleen dat het verstandiger is om niet meer te hopenquote:Op woensdag 10 juni 2009 12:10 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Het verwerken van de verliefdheid is eigenlijk al deels begonnen toen met die mail van hem... ik heb nog wel gevoel maar hield er al wel bewust en onbewust rekening mee dat het zo zou eindigen. En natuurlijk is het ook een stukje relativeren van mezelf hè...
En nee, ik hoop helemaal niet meer, ik dacht dat ik daar wel heel duidelijk in was!![]()
Wat ik met ballen bedoel is dat ik iemand ben die best wel assertief in het leven staat en dat ik niet iemand moet hebben waar ik zomaar overheen loop...
Weet nu niet of je op datgene wat ik er nu in gooit doelt. Maar ik ben vooral benieuwd naar de denkwijze van de mensen bij dezequote:Op woensdag 10 juni 2009 12:08 schreef heksehiel het volgende:
Behoorlijk zinloos ook om te gaan discussieren om iets waar de één wel in gelooft en de ander niet. Beiden kunnen niets bewijzen en beide meningen zijn gestoeld op geloof. Klaar.
Ja. In a way.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:07 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Stel je wordt verliefd, maar door wat voor reden dan ook kan je niet bij elkaar zijn.. (bedenk de meest onlogische/logische redenen maar). In ieder geval je kan niet bij elkaar zijn en besluit dan ermee te stoppen.
Je zal dan door velen horen, mochten jullie elkaar weer vinden, dat het meant to be was. Zou je daar dan zelf ook in geloven?
Kan, maar soms krijg ik daar Jehova-getuige-jeuk vanquote:Op woensdag 10 juni 2009 12:11 schreef djayzz het volgende:
[..]
Je kan wel (proberen) uit te leggen waarom jij wel gelooft of niet gelooft. En dat kan de ander dan weer tot denken zetten.
Is KF er?quote:
Nee hoor.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:08 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ook bullshit, als je wil dan kan alles.
Maar dat betekent niet dat je niet kan discussieren over geloofquote:Op woensdag 10 juni 2009 12:12 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Kan, maar soms krijg ik daar Jehova-getuige-jeuk van
Dat ligt er dan weer aan hoe je een discussie voertquote:Op woensdag 10 juni 2009 12:12 schreef heksehiel het volgende:
Kan, maar soms krijg ik daar Jehova-getuige-jeuk van
En morgen kan het zomaar uit zijn.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:11 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Nee, want ik geloof dus dat er geen verkeerd moment is voor échte liefde.
Zoals ik gisteren vertelde. Mijn zus ging een week met haar vriend voordat hij 8 maanden naar Australië zou gaan. Een paar maanden daarna, zou zij 6 maanden in Mexico gaan studeren. Je zou denken dat dat een moment is dat het niet uitkomt, maar toch zijn ze ervoor gegaan, ondanks dat ze na een week iets hebben minimaal 9 maanden uit elkaar gingen. Ze zijn nog steeds bij elkaar
Ik heb schijt aan KF.quote:
Keihard ben je toch ook!quote:
Je moest eens weten.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Keihard ben je toch ook!
Hoi Kluts.
Kwestie van durven/doen. Ik ben iig iemand die het achteraf wel ziet in plaats van bij voorhand te zeggen dat het toch niet gaat werken.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:13 schreef lichtekooi het volgende:
[..]
Nee hoor.
Zeker als de ander niet wil/kan heb je daar weinig over te zeggen.
Dat kan ook bij een relatie die gewoon goed lijkt te gaan en zonder grote afstanden! * djayzz ervaring heeft.quote:Op woensdag 10 juni 2009 12:13 schreef heksehiel het volgende:
[..]
En morgen kan het zomaar uit zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |